See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa środków ochrony indywidulanej w ilości 250 kompletów w ramach ochrony ludności i obrony cywilnej
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie podstawowym jest dostawa środków ochrony indywidulanej w ilości 250 kompletów, w ramach ochrony ludności i obrony cywilnej, w podziale na części: 1) Część 1: asortyment balistyczny, obejmuje dostawę 250 szt. hełmów ochronnych z przyłbicą, 2) Część 2: asortyment balistyczny, obejmuje dostawę 250 szt. kamizelek ochronnych. 2. Przedmiotem zamówienia w zakresie objętym prawem opcji jest dostawa środków ochrony indywidualnej w ilości do 125 kompletów, w ramach ochrony ludności i obrony cywilnej, w podziale na części: 1) Część 1: asortyment balistyczny, obejmuje dostawę do 125 szt. hełmów ochronnych z przyłbicą, 2) Część 2: asortyment balistyczny, obejmuje dostawę do 125 szt. kamizelek ochronnych. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany: - dla części 1: w załączniku nr 2.1 – ST Hełm ochronny odłamko- i kuloodporny; w załączniku nr 2.2 – ST Przyłbica ochronna do hełmu ochronnego odłamko- i kuloodpornego; - dla części 2: w załączniku nr 2.3 – ST Kamizelka kulo- i odłamkoodporna. 4. Zamawiający zastrzega, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak ceny oferowane w zamówieniu podstawowym. 5. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający zawiadomi Wykonawcę składając oświadczenie w terminie nie później niż do 30 dni od dnia zawarcia umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w części lub w całości, w zależności od posiadanych środków finansowych. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo. 6. Wszystkie postanowienia umowy dotyczące realizacji zakresu podstawowego stosuje się odpowiednio do zamówień realizowanych w ramach prawa opcji. 7. W przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego prawa opcji, lub wykorzystania jej w części, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Sposób rozliczenia zakresu opcji jest taki sam jak dla zamówienia podstawowego. 9. Termin realizacji zamówienia objętego prawem opcji jest taki sam jak termin wykonania zakresu podstawowego zamówienia. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, której wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ, odpowiednio dla części 1 i 2 zamówienia. UWAGA dot. Części 1 i 2: 1) Przedmiot zamówienia podlega ocenie zgodności na podstawie ustawy z dnia 17 listopada 2006 r. o systemie oceny zgodności wyrobów przeznaczonych na potrzeby obronności i bezpieczeństwa państwa (t. j. Dz. U. z 2022 r. poz. 747) oraz aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie. 2) Przedmiot zamówienia jest objęty nadzorem na czynnościami związanymi z wyrobem wprowadzonym do użytku przez „organ upoważniony” tj. dyrektora Instytutu Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX” z siedzibą w Łodzi przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 3, fax. (042) 636-92-26, zwanym dalej „organem upoważnionym” zgodnie z § 2 ust. 1 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 sierpnia 2007 r. w sprawie szczegółowego sposobu sprawowania nadzoru nad czynnościami związanymi z wyrobem wprowadzonym do użytku w komórkach i jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych przez ministra właściwego do spraw wewnętrznych (Dz. U. Nr 170, poz. 1201). 3) Wykonawca zgłosi przedmiot zamówienia (włączając maksymalną ilość przewidzianą prawem opcji) do objęcia nadzorem organowi upoważnionemu w formie pisemnej, niezwłocznie po podpisaniu umowy, wraz z kopią umowy i specyfikacji technicznej. 10. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferty można składać w odniesieniu do jednej dowolnie wybranej części lub wszystkich części zamówienia. 11. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w załączniku nr 2.1, 2.2, 2.3 do SWZ. 12. W załączniku nr 2.1, 2.2, 2.3 do SWZ zawarte są minimalne parametry techniczno – użytkowe, jakie muszą być spełnione przy realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę. Wyznaczenie parametrów technicznych i funkcjonalnych na wskazanym poziomie podyktowane zostało potrzebami Zamawiającego wynikającymi z konieczności prowadzenia działań ratowniczo – gaśniczych i zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom akcji, a także do realizacji zadań z zakresu obrony cywilnej, w tym prowadzenia działań ratowniczych w czasie wojny. 13. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w miejscach, gdzie przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wskazanie równoważności oferowanego rozwiązania zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp spoczywa na Wykonawcy. W przypadku opisu przedmiotu zamówienia za pomocą norm za rozwiązania równoważne uznaje się takie rozwiązania, które zapewniają spełnienie wymagań minimalnych określonych w normie na poziomie nie gorszym niż opisano w stosownych normach. W przypadku przywołanych w SWZ norm rozumie się normy aktualne. W pozostałych przypadkach (opisu przedmiotu zamówienia za pomocą europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych) za równoważny uważa się taki produkt, materiał czy system o parametrach technicznych, funkcjonalnych i jakościowych nie gorszych niż wymienione w opisie przedmiotu zamówienia. 14. Wykonawca, który w ofercie powoła się na zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanych w SWZ przez Zamawiającego, zobowiązany jest wykazać, że oferowane przez niego produkty, materiały posiadają cechy nie gorsze niż parametry i funkcjonalności wskazane w specyfikacji (właściwości funkcjonalne i jakościowe takie same lub zbliżone do tych, które zostały zakreślone w SWZ, lecz oznaczonych innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem).
Вътрешен идентификатор: WT.2370.2.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 35815000 Дрехи за защита от куршуми
Допълнителна класификация (cpv): 35815100 Противокуршумни жилетки, 18444000 Предпазни шапки, 35813000 Военни каски
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: asortyment balistyczny, dostawa 250 szt. hełmów ochronnych z przyłbicą
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia w części 1 w zakresie podstawowym jest dostawa 250 szt. hełmów ochronnych z przyłbicą. 2. Przedmiotem zamówienia w części 1 w zakresie objętym prawem opcji jest dostawa do 125 szt. hełmów ochronnych z przyłbicą. 3. Przedmiot zamówienia dla części 1 został szczegółowo opisany: w załączniku nr 2.1 – ST Hełm ochronny odłamko- i kuloodporny; w załączniku nr 2.2 – ST Przyłbica ochronna do hełmu ochronnego odłamko- i kuloodpornego; 4. Zamawiający zastrzega, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak ceny oferowane w zamówieniu podstawowym. 5. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający zawiadomi Wykonawcę składając oświadczenie w terminie nie później niż do 30 dni od dnia zawarcia umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w części lub w całości, w zależności od posiadanych środków finansowych. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo. 6. Wszystkie postanowienia umowy dotyczące realizacji zakresu podstawowego stosuje się odpowiednio do zamówień realizowanych w ramach prawa opcji. 7. W przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego prawa opcji, lub wykorzystania jej w części, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Sposób rozliczenia zakresu opcji jest taki sam jak dla zamówienia podstawowego. 9. Termin realizacji zamówienia objętego prawem opcji jest taki sam jak termin wykonania zakresu podstawowego zamówienia. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, której wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 1) Przedmiot zamówienia podlega ocenie zgodności na podstawie ustawy z dnia 17 listopada 2006 r. o systemie oceny zgodności wyrobów przeznaczonych na potrzeby obronności i bezpieczeństwa państwa (t. j. Dz. U. z 2022 r. poz. 747) oraz aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie. 2) Przedmiot zamówienia jest objęty nadzorem na czynnościami związanymi z wyrobem wprowadzonym do użytku przez „organ upoważniony” tj. dyrektora Instytutu Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX” z siedzibą w Łodzi przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 3, fax. (042) 636-92-26, zwanym dalej „organem upoważnionym” zgodnie z § 2 ust. 1 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 sierpnia 2007 r. w sprawie szczegółowego sposobu sprawowania nadzoru nad czynnościami związanymi z wyrobem wprowadzonym do użytku w komórkach i jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych przez ministra właściwego do spraw wewnętrznych (Dz. U. Nr 170, poz. 1201). 3) Wykonawca zgłosi przedmiot zamówienia (włączając maksymalną ilość przewidzianą prawem opcji) do objęcia nadzorem organowi upoważnionemu w formie pisemnej, niezwłocznie po podpisaniu umowy, wraz z kopią umowy i specyfikacji technicznej. 4) Wykonawca zobowiązuje się do przekazania organowi upoważnionemu niezbędnych dokumentów w szczególności dokumentacji technicznej przedmiotu umowy i wyników z przeprowadzonych badań laboratoryjnych (certyfikatów). 5) Wykonawca zobowiązany jest do wystawienia deklaracji zgodności w zakresie obronności i bezpieczeństwa i uzyskania jej potwierdzenia przez organ upoważniony. 6) W przypadku nie potwierdzenia przez organ upoważniony zgodności przedmiotu umowy ze specyfikacją techniczną, Zamawiający zastrzega sobie prawo odstąpienia od umowy z winy Wykonawcy. 10. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferty można składać w odniesieniu do jednej dowolnie wybranej części lub wszystkich części zamówienia. 11. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w załączniku nr 2.1, 2.2, do SWZ. 12. W załączniku nr 2.1, 2.2, do SWZ zawarte są minimalne parametry techniczno – użytkowe, jakie muszą być spełnione przy realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę. Wyznaczenie parametrów technicznych i funkcjonalnych na wskazanym poziomie podyktowane zostało potrzebami Zamawiającego wynikającymi z konieczności prowadzenia działań ratowniczo – gaśniczych i zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom akcji, a także do realizacji zadań z zakresu obrony cywilnej, w tym prowadzenia działań ratowniczych w czasie wojny. 13. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w miejscach, gdzie przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wskazanie równoważności oferowanego rozwiązania zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp spoczywa na Wykonawcy. W przypadku opisu przedmiotu zamówienia za pomocą norm za rozwiązania równoważne uznaje się takie rozwiązania, które zapewniają spełnienie wymagań minimalnych określonych w normie na poziomie nie gorszym niż opisano w stosownych normach. W przypadku przywołanych w SWZ norm rozumie się normy aktualne. W pozostałych przypadkach (opisu przedmiotu zamówienia za pomocą europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych) za równoważny uważa się taki produkt, materiał czy system o parametrach technicznych, funkcjonalnych i jakościowych nie gorszych niż wymienione w opisie przedmiotu zamówienia. 14. Wykonawca, który w ofercie powoła się na zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanych w SWZ przez Zamawiającego, zobowiązany jest wykazać, że oferowane przez niego produkty, materiały posiadają cechy nie gorsze niż parametry i funkcjonalności wskazane w specyfikacji (właściwości funkcjonalne i jakościowe takie same lub zbliżone do tych, które zostały zakreślone w SWZ, lecz oznaczonych innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem).
Вътрешен идентификатор: Część 1
Основна класификация (cpv): 18444000 Предпазни шапки
Допълнителна класификация (cpv): 35813000 Военни каски
Варианти:
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, tj. opcji zwiększenia zakupu do 50% zamówienia podstawowego w przypadku wygospodarowania dodatkowych środków na ten cel. 2. Przedmiotem zamówienia w części 1 w zakresie objętym prawem opcji jest dostawa do 125 szt. hełmów ochronnych z przyłbicą. 3. Przedmiot zamówienia dla części 1 został szczegółowo opisany: w załączniku nr 2.1 – ST Hełm ochronny odłamko- i kuloodporny; w załączniku nr 2.2 – ST Przyłbica ochronna do hełmu ochronnego odłamko- i kuloodpornego; 4. Zamawiający zastrzega, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak ceny oferowane w zamówieniu podstawowym. 5. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający zawiadomi Wykonawcę składając oświadczenie w terminie nie później niż do 30 dni od dnia zawarcia umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w części lub w całości, w zależności od posiadanych środków finansowych. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo. 6. Wszystkie postanowienia umowy dotyczące realizacji zakresu podstawowego stosuje się odpowiednio do zamówień realizowanych w ramach prawa opcji. 7. W przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego prawa opcji, lub wykorzystania jej w części, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Sposób rozliczenia zakresu opcji jest taki sam jak dla zamówienia podstawowego. 9. Termin realizacji zamówienia objętego prawem opcji jest taki sam jak termin wykonania zakresu podstawowego zamówienia. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, której wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: asortyment balistyczny, dostawa 250 szt. kamizelek ochronnych
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia w części 2 w zakresie podstawowym jest dostawa 250 szt. kamizelek ochronnych. 2. Przedmiotem zamówienia w części 2 w zakresie objętym prawem opcji jest dostawa do 125 szt. kamizelek ochronnych. 3. Przedmiot zamówienia dla części 2 został szczegółowo opisany: w załączniku nr 2.3 – ST Kamizelka kulo- i odłamkoodporna. 4. Zamawiający zastrzega, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak ceny oferowane w zamówieniu podstawowym. 5. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający zawiadomi Wykonawcę składając oświadczenie w terminie nie później niż do 30 dni od dnia zawarcia umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w części lub w całości, w zależności od posiadanych środków finansowych. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo. 6. Wszystkie postanowienia umowy dotyczące realizacji zakresu podstawowego stosuje się odpowiednio do zamówień realizowanych w ramach prawa opcji. 7. W przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego prawa opcji, lub wykorzystania jej w części, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Sposób rozliczenia zakresu opcji jest taki sam jak dla zamówienia podstawowego. 9. Termin realizacji zamówienia objętego prawem opcji jest taki sam jak termin wykonania zakresu podstawowego zamówienia. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, której wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 1) Przedmiot zamówienia podlega ocenie zgodności na podstawie ustawy z dnia 17 listopada 2006 r. o systemie oceny zgodności wyrobów przeznaczonych na potrzeby obronności i bezpieczeństwa państwa (t. j. Dz. U. z 2022 r. poz. 747) oraz aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie. 2) Przedmiot zamówienia jest objęty nadzorem na czynnościami związanymi z wyrobem wprowadzonym do użytku przez „organ upoważniony” tj. dyrektora Instytutu Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX” z siedzibą w Łodzi przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 3, fax. (042) 636-92-26, zwanym dalej „organem upoważnionym” zgodnie z § 2 ust. 1 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 sierpnia 2007 r. w sprawie szczegółowego sposobu sprawowania nadzoru nad czynnościami związanymi z wyrobem wprowadzonym do użytku w komórkach i jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych przez ministra właściwego do spraw wewnętrznych (Dz. U. Nr 170, poz. 1201). 3) Wykonawca zgłosi przedmiot zamówienia (włączając maksymalną ilość przewidzianą prawem opcji) do objęcia nadzorem organowi upoważnionemu w formie pisemnej, niezwłocznie po podpisaniu umowy, wraz z kopią umowy i specyfikacji technicznej. 4) Wykonawca zobowiązuje się do przekazania organowi upoważnionemu niezbędnych dokumentów w szczególności dokumentacji technicznej przedmiotu umowy i wyników z przeprowadzonych badań laboratoryjnych (certyfikatów). 5) Wykonawca zobowiązany jest do wystawienia deklaracji zgodności w zakresie obronności i bezpieczeństwa i uzyskania jej potwierdzenia przez organ upoważniony. 6) W przypadku nie potwierdzenia przez organ upoważniony zgodności przedmiotu umowy ze specyfikacją techniczną, Zamawiający zastrzega sobie prawo odstąpienia od umowy z winy Wykonawcy. 10. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferty można składać w odniesieniu do jednej dowolnie wybranej części lub wszystkich części zamówienia. 11. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w załączniku nr 2.3 do SWZ. 12. W załączniku nr 2.3 do SWZ zawarte są minimalne parametry techniczno – użytkowe, jakie muszą być spełnione przy realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę. Wyznaczenie parametrów technicznych i funkcjonalnych na wskazanym poziomie podyktowane zostało potrzebami Zamawiającego wynikającymi z konieczności prowadzenia działań ratowniczo – gaśniczych i zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom akcji, a także do realizacji zadań z zakresu obrony cywilnej, w tym prowadzenia działań ratowniczych w czasie wojny. 13. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w miejscach, gdzie przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wskazanie równoważności oferowanego rozwiązania zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp spoczywa na Wykonawcy. W przypadku opisu przedmiotu zamówienia za pomocą norm za rozwiązania równoważne uznaje się takie rozwiązania, które zapewniają spełnienie wymagań minimalnych określonych w normie na poziomie nie gorszym niż opisano w stosownych normach. W przypadku przywołanych w SWZ norm rozumie się normy aktualne. W pozostałych przypadkach (opisu przedmiotu zamówienia za pomocą europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych) za równoważny uważa się taki produkt, materiał czy system o parametrach technicznych, funkcjonalnych i jakościowych nie gorszych niż wymienione w opisie przedmiotu zamówienia. 14. Wykonawca, który w ofercie powoła się na zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanych w SWZ przez Zamawiającego, zobowiązany jest wykazać, że oferowane przez niego produkty, materiały posiadają cechy nie gorsze niż parametry i funkcjonalności wskazane w specyfikacji (właściwości funkcjonalne i jakościowe takie same lub zbliżone do tych, które zostały zakreślone w SWZ, lecz oznaczonych innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem).
Вътрешен идентификатор: Część 2
Допълнителна класификация (cpv): 35815100 Противокуршумни жилетки
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, tj. opcji zwiększenia zakupu do 50% zamówienia podstawowego w przypadku wygospodarowania dodatkowych środków na ten cel. 2. Przedmiotem zamówienia w części 2 w zakresie objętym prawem opcji jest dostawa do 125 szt. kamizelek ochronnych. 3. Przedmiot zamówienia dla części 2 został szczegółowo opisany: w załączniku nr 2.3 – ST Kamizelka kulo- i odłamkoodporna. 4. Zamawiający zastrzega, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak ceny oferowane w zamówieniu podstawowym. 5. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający zawiadomi Wykonawcę składając oświadczenie w terminie nie później niż do 30 dni od dnia zawarcia umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w części lub w całości, w zależności od posiadanych środków finansowych. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo. 6. Wszystkie postanowienia umowy dotyczące realizacji zakresu podstawowego stosuje się odpowiednio do zamówień realizowanych w ramach prawa opcji. 7. W przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego prawa opcji, lub wykorzystania jej w części, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Sposób rozliczenia zakresu opcji jest taki sam jak dla zamówienia podstawowego. 9. Termin realizacji zamówienia objętego prawem opcji jest taki sam jak termin wykonania zakresu podstawowego zamówienia. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, której wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: WT.2370.2.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 35815000 Ochranné antibalistické oděvy
Další klasifikace (cpv): 35815100 Neprůstřelné vesty, 18444000 Ochranné pokrývky hlavy, 35813000 Vojenské přílby
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Część 1
Hlavní klasifikace (cpv): 18444000 Ochranné pokrývky hlavy
Další klasifikace (cpv): 35813000 Vojenské přílby
Možnosti:
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Część 2
Další klasifikace (cpv): 35815100 Neprůstřelné vesty
2. Procedure
Procedure
Intern ID: WT.2370.2.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 35815000 Skudsikker beklædning
Supplerende klassifikation (cpv): 35815100 Skudsikre veste, 18444000 Beskyttelseshovedbeklædning, 35813000 Militærhjelme
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część 1
Primær klassifikation (cpv): 18444000 Beskyttelseshovedbeklædning
Supplerende klassifikation (cpv): 35813000 Militærhjelme
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Część 2
Supplerende klassifikation (cpv): 35815100 Skudsikre veste
479483-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteWT.2370.2.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35815000 Luodinkestävät vaatteet
Lisäluokitus (cpv): 35815100 Luodinkestävät liivit, 18444000 Suojapäähineet, 35813000 Sotilaskypärät
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteCzęść 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18444000 Suojapäähineet
Lisäluokitus (cpv): 35813000 Sotilaskypärät
Optiot
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnisteCzęść 2
Lisäluokitus (cpv): 35815100 Luodinkestävät liivit
479483-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Garments for anti-ballistic protection – Dostawa środków ochrony indywidulanej w ilości 250 kompletów w ramach ochrony ludności i obrony cywilnej
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachWT.2370.2.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 35815000 Garments for anti-ballistic protection
Aicmiú breise (cpv): 35815100 Bullet-proof vests, 18444000 Protective headgear, 35813000 Military helmets
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachCzęść 1
Príomhaicmiú (cpv): 18444000 Protective headgear
Aicmiú breise (cpv): 35813000 Military helmets
Roghanna
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachCzęść 2
Aicmiú breise (cpv): 35815100 Bullet-proof vests
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: WT.2370.2.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 35815000 Neprobojna odjeća
Dodatna klasifikacija (cpv): 35815100 Neprobojni prsluci, 18444000 Zaštitna pokrivala za glavu, 35813000 Vojne kacige
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część 1
Glavna klasifikacija (cpv): 18444000 Zaštitna pokrivala za glavu
Dodatna klasifikacija (cpv): 35813000 Vojne kacige
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Część 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 35815100 Neprobojni prsluci
479483-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoWT.2370.2.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 35815000 Indumenti antiproiettile
Classificazione aggiuntiva (cpv): 35815100 Giubbotti antiproiettile, 18444000 Copricapo protettivi, 35813000 Elmetti
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoCzęść 1
Classificazione principale (cpv): 18444000 Copricapo protettivi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 35813000 Elmetti
Opzioni
LottoLOT-0002
Identificativo internoCzęść 2
Classificazione aggiuntiva (cpv): 35815100 Giubbotti antiproiettile
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: WT.2370.2.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35815000 Drabužiai, apsaugantys nuo balistinių raketų poveikio
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 35815100 Neperšaunamosios liemenės, 18444000 Galvos apsaugos, 35813000 Kariniai šalmai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18444000 Galvos apsaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 35813000 Kariniai šalmai
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część 2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 35815100 Neperšaunamosios liemenės
479483-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsWT.2370.2.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35815000 Antiballistiskie aizsargtērpi
Papildu klasifikācija (cpv): 35815100 Ložu necaurlaidīgās vestes, 18444000 Aizsargājošas galvassegas, 35813000 Militārās aizsargķiveres
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsCzęść 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 18444000 Aizsargājošas galvassegas
Papildu klasifikācija (cpv): 35813000 Militārās aizsargķiveres
Iespējas
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsCzęść 2
Papildu klasifikācija (cpv): 35815100 Ložu necaurlaidīgās vestes
479483-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Ħwejjeġ għall-protezzjoni anti-ballistika – Dostawa środków ochrony indywidulanej w ilości 250 kompletów w ramach ochrony ludności i obrony cywilnej
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internWT.2370.2.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 35815000 Ħwejjeġ għall-protezzjoni anti-ballistika
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 35815100 Flokkijiet ta' kontra l-bullets, 18444000 Għata protettiva tar-ras, 35813000 Għelmijiet militari
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internCzęść 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 18444000 Għata protettiva tar-ras
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 35813000 Għelmijiet militari
Għażliet
LottLOT-0002
Identifikatur internCzęść 2
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 35815100 Flokkijiet ta' kontra l-bullets
Interne identificatiecode: WT.2370.2.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35815000 Kogelwerende kleding
Aanvullende classificatie (cpv): 35815100 Kogelvrije vesten, 18444000 Beschermende hoofddeksels, 35813000 Helmen voor militairen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 18444000 Beschermende hoofddeksels
Aanvullende classificatie (cpv): 35813000 Helmen voor militairen
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Aanvullende classificatie (cpv): 35815100 Kogelvrije vesten
Wewnętrzny identyfikator: WT.2370.2.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 35815000 Odzież kuloodporna
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 35815100 Kamizelki kuloodporne, 18444000 Ochronne nakrycia głowy, 35813000 Hełmy wojskowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Główna klasyfikacja (cpv): 18444000 Ochronne nakrycia głowy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 35813000 Hełmy wojskowe
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 35815100 Kamizelki kuloodporne
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: WT.2370.2.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 35815000 Vestuário de protecção antibala
Classificação adicional (cpv): 35815100 Coletes à prova de bala, 18444000 Artigos de protecção para a cabeça, 35813000 Capacetes militares
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część 1
Classificação principal (cpv): 18444000 Artigos de protecção para a cabeça
Classificação adicional (cpv): 35813000 Capacetes militares
Opções:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część 2
Classificação adicional (cpv): 35815100 Coletes à prova de bala
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: WT.2370.2.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 35815000 Îmbrăcăminte antiglonţ
Clasificare suplimentară (cpv): 35815100 Veste antiglonţ, 18444000 Articole de protecţie pentru cap, 35813000 Căşti militare
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: Część 1
Clasificarea principală (cpv): 18444000 Articole de protecţie pentru cap
Clasificare suplimentară (cpv): 35813000 Căşti militare
Opțiuni:
Lot: LOT-0002
Identificator intern: Część 2
Clasificare suplimentară (cpv): 35815100 Veste antiglonţ