479522-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати – ZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatury medycznej – 18 pakietów na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Krótki opis, szczegóły w sekcjach dot. części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Вътрешен идентификаторZP/CZD/081/26
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 50400000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеPAKIET 1 - Obsługa serwisowa: analizator, centrala kardiologiczna, USG, echokardiograf, EKG, kardiomonitor
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: analizator, centrala kardiologiczna, USG, echokardiograf, EKG, kardiomonitor Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 1- Obsługa serwisowa: analizator, centrala kardiologiczna, USG, echokardiograf, EKG, kardiomonitor
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеPAKIET 2 - Obsługa serwisowa: krioablator
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: krioablator. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 2 - Obsługa serwisowa: krioablator
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеPAKIET 3 - Obsługa serwisowa: czytnik, płuczka, wytrząsarka
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: czytnik, płuczka, wytrząsarka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 3 - Obsługa serwisowa: czytnik, płuczka, wytrząsarka
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеPAKIET 4 - Obsługa serwisowa: analizator DNA, termocykler
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: analizator DNA, termocykler Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 4 - Obsługa serwisowa: analizator DNA, termocykler
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеPAKIET 5 - Obsługa serwisowa: unit stomatologiczny
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: unit stomatologiczny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 5 - Obsługa serwisowa: unit stomatologiczny
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеPAKIET 6 - Obsługa serwisowa: skaner
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: skaner Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 6 - Obsługa serwisowa: skaner
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеPAKIET 7 - Obsługa serwisowa: myjnia do endoskopów
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: myjnia do endoskopów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 7 - Obsługa serwisowa: myjnia do endoskopów
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеPAKIET 8 - Obsługa serwisowa: uzdatniacz wody
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: uzdatniacz wody. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 8 - Obsługa serwisowa: uzdatniacz wody
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеPAKIET 9 - Obsługa serwisowa: tomograf optyczny
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: tomograf optyczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 9 - Obsługa serwisowa: tomograf optyczny
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеPAKIET 10 - Obsługa serwisowa: wiertarka laryngologiczna z shaverem
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: wiertarka laryngologiczna z shaverem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 10 - Obsługa serwisowa: wiertarka laryngologiczna z shaverem
Обособена позицияLOT-0011
ЗаглавиеPAKIET 11 - Obsługa serwisowa: zestaw endoskopowy do diagnostyki stroboskopowej
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: zestaw endoskopowy do diagnostyki stroboskopowej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 11 - Obsługa serwisowa: zestaw endoskopowy do diagnostyki stroboskopowej
Обособена позицияLOT-0012
ЗаглавиеPAKIET 12 - Obsługa serwisowa: spektrofotometr UV, VIS
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: spektrofotometr UV, VIS Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 12 - Obsługa serwisowa: spektrofotometr UV, VIS
Обособена позицияLOT-0013
ЗаглавиеPAKIET 13 - Obsługa serwisowa: czytnik ICG, łóżko szpitalne elektryczne, piła oscylacyjna, sternotom, zestawy wizyjne
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: czytnik ICG, łóżko szpitalne elektryczne, piła oscylacyjna, sternotom, zestawy wizyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 13 - Obsługa serwisowa: czytnik ICG, łóżko szpitalne elektryczne, piła oscylacyjna, sternotom, zestawy wizyjne
Обособена позицияLOT-0014
ЗаглавиеPAKIET 14 - Obsługa serwisowa: pompa do żywienia dojelitowego
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: pompa do żywienia dojelitowego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 14 - Obsługa serwisowa: pompa do żywienia dojelitowego
Обособена позицияLOT-0015
ЗаглавиеPAKIET 15 - Obsługa serwisowa: lampa zabiegowa, lampa operacyjna
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: lampa zabiegowa, lampa operacyjna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 15 - Obsługa serwisowa: lampa zabiegowa, lampa operacyjna
Обособена позицияLOT-0016
ЗаглавиеPAKIET 16 - Obsługa serwisowa: ultrasonograf okulistyczny
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: ultrasonograf okulistyczny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 16 - Obsługa serwisowa: ultrasonograf okulistyczny
Обособена позицияLOT-0017
ЗаглавиеPAKIET 17 - Obsługa serwisowa: aparat do terapii rehabilitacyjnej
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: aparat do terapii rehabilitacyjnej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 17 - Obsługa serwisowa: aparat do terapii rehabilitacyjnej
Обособена позицияLOT-0018
ЗаглавиеPAKIET 18 - Obsługa serwisowa: mikroskop elektronowy transmisyjny
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów: mikroskop elektronowy transmisyjny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPAKIET 18 - Obsługa serwisowa: mikroskop elektronowy transmisyjny
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP/CZD/081/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50400000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Delkontrakt: LOT-0006
Delkontrakt: LOT-0007
Delkontrakt: LOT-0008
Delkontrakt: LOT-0009
Delkontrakt: LOT-0010
Delkontrakt: LOT-0011
Delkontrakt: LOT-0012
Delkontrakt: LOT-0013
Delkontrakt: LOT-0014
Delkontrakt: LOT-0015
Delkontrakt: LOT-0016
Delkontrakt: LOT-0017
Delkontrakt: LOT-0018
479522-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten – ZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungZP/CZD/081/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
LosLOT-0002
LosLOT-0003
LosLOT-0004
LosLOT-0005
LosLOT-0006
LosLOT-0007
LosLOT-0008
LosLOT-0009
LosLOT-0010
LosLOT-0011
LosLOT-0012
LosLOT-0013
LosLOT-0014
LosLOT-0015
LosLOT-0016
LosLOT-0017
LosLOT-0018
479522-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού και εξοπλισμού ακριβείας – ZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP/CZD/081/26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50400000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού και εξοπλισμού ακριβείας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΠαρτίδαLOT-0002
ΠαρτίδαLOT-0003
ΠαρτίδαLOT-0004
ΠαρτίδαLOT-0005
ΠαρτίδαLOT-0006
ΠαρτίδαLOT-0007
ΠαρτίδαLOT-0008
ΠαρτίδαLOT-0009
ΠαρτίδαLOT-0010
ΠαρτίδαLOT-0011
ΠαρτίδαLOT-0012
ΠαρτίδαLOT-0013
ΠαρτίδαLOT-0014
ΠαρτίδαLOT-0015
ΠαρτίδαLOT-0016
ΠαρτίδαLOT-0017
ΠαρτίδαLOT-0018
479522-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – ZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifierZP/CZD/081/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005
LotLOT-0006
LotLOT-0007
LotLOT-0008
LotLOT-0009
LotLOT-0010
LotLOT-0011
LotLOT-0012
LotLOT-0013
LotLOT-0014
LotLOT-0015
LotLOT-0016
LotLOT-0017
LotLOT-0018
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/CZD/081/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50400000 Meditsiini- ja täppisseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Osa: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Osa: LOT-0014
Osa: LOT-0015
Osa: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Osa: LOT-0018
479522-2026 - Kilpailu
Puola – Lääketieteellisten laitteiden ja tarkkuuslaitteiden korjaus ja huolto – ZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZP/CZD/081/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50400000 Lääketieteellisten laitteiden ja tarkkuuslaitteiden korjaus ja huolto
OsaLOT-0001
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
OsaLOT-0005
OsaLOT-0006
OsaLOT-0007
OsaLOT-0008
OsaLOT-0009
OsaLOT-0010
OsaLOT-0011
OsaLOT-0012
OsaLOT-0013
OsaLOT-0014
OsaLOT-0015
OsaLOT-0016
OsaLOT-0017
OsaLOT-0018
479522-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services de réparation et d'entretien de matériel médical et de matériel de précision – ZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneZP/CZD/081/26
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 50400000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical et de matériel de précision
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP/CZD/081/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
Luchtóg: LOT-0007
Luchtóg: LOT-0008
Luchtóg: LOT-0009
Luchtóg: LOT-0010
Luchtóg: LOT-0011
Luchtóg: LOT-0012
Luchtóg: LOT-0013
Luchtóg: LOT-0014
Luchtóg: LOT-0015
Luchtóg: LOT-0016
Luchtóg: LOT-0017
Luchtóg: LOT-0018
479522-2026 - Verseny
Lengyelország – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóZP/CZD/081/26
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50400000 Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
RészLOT-0002
RészLOT-0003
RészLOT-0004
RészLOT-0005
RészLOT-0006
CímPAKIET 6 - Obsługa serwisowa: skaner
RészLOT-0007
RészLOT-0008
RészLOT-0009
RészLOT-0010
RészLOT-0011
RészLOT-0012
RészLOT-0013
RészLOT-0014
RészLOT-0015
RészLOT-0016
RészLOT-0017
RészLOT-0018
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP/CZD/081/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50400000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche e di precisione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
Lotto: LOT-0005
Lotto: LOT-0006
Lotto: LOT-0007
Lotto: LOT-0008
Lotto: LOT-0009
Lotto: LOT-0010
Lotto: LOT-0011
Lotto: LOT-0012
Lotto: LOT-0013
Lotto: LOT-0014
Lotto: LOT-0015
Lotto: LOT-0016
Lotto: LOT-0017
Lotto: LOT-0018
479522-2026 - Konkursas
Lenkija – Medicinos ir precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos – ZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZP/CZD/081/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50400000 Medicinos ir precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pirkimo dalisLOT-0002
Pirkimo dalisLOT-0003
Pirkimo dalisLOT-0004
Pirkimo dalisLOT-0005
Pirkimo dalisLOT-0006
Pirkimo dalisLOT-0007
Pirkimo dalisLOT-0008
Pirkimo dalisLOT-0009
Pirkimo dalisLOT-0010
Pirkimo dalisLOT-0011
Pirkimo dalisLOT-0012
Pirkimo dalisLOT-0013
Pirkimo dalisLOT-0014
Pirkimo dalisLOT-0015
Pirkimo dalisLOT-0016
Pirkimo dalisLOT-0017
Pirkimo dalisLOT-0018
479522-2026 - Konkurss
Polija – Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – ZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsZP/CZD/081/26
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50400000 Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
DaļaLOT-0002
DaļaLOT-0003
DaļaLOT-0004
DaļaLOT-0005
DaļaLOT-0006
DaļaLOT-0007
DaļaLOT-0008
DaļaLOT-0009
DaļaLOT-0010
DaļaLOT-0011
DaļaLOT-0012
DaļaLOT-0013
DaļaLOT-0014
DaļaLOT-0015
DaļaLOT-0016
DaļaLOT-0017
DaļaLOT-0018
479522-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku u ta’ preċiżjoni – ZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZP/CZD/081/26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50400000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku u ta’ preċiżjoni
5. Lott
LottLOT-0001
LottLOT-0002
LottLOT-0003
LottLOT-0004
LottLOT-0005
LottLOT-0006
LottLOT-0007
LottLOT-0008
LottLOT-0009
LottLOT-0010
LottLOT-0011
LottLOT-0012
LottLOT-0013
LottLOT-0014
LottLOT-0015
LottLOT-0016
LottLOT-0017
LottLOT-0018
Interne identificatiecode: ZP/CZD/081/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50400000 Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: PAKIET 6 - Obsługa serwisowa: skaner
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Perceel: LOT-0010
Perceel: LOT-0011
Perceel: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
Perceel: LOT-0014
Perceel: LOT-0015
Perceel: LOT-0016
Perceel: LOT-0017
Perceel: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: ZP/CZD/081/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50400000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Część zamówienia: LOT-0007
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Część zamówienia: LOT-0010
Część zamówienia: LOT-0011
Część zamówienia: LOT-0012
Część zamówienia: LOT-0013
Część zamówienia: LOT-0014
Część zamówienia: LOT-0015
Część zamówienia: LOT-0016
Część zamówienia: LOT-0017
Część zamówienia: LOT-0018
479522-2026 - Súťaž
Poľsko – Opravy a údržba lekárskych a presných zariadení – ZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZP/CZD/081/26
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50400000 Opravy a údržba lekárskych a presných zariadení
5. Časť
ČasťLOT-0001
ČasťLOT-0002
ČasťLOT-0003
ČasťLOT-0004
ČasťLOT-0005
ČasťLOT-0006
ČasťLOT-0007
ČasťLOT-0008
ČasťLOT-0009
ČasťLOT-0010
ČasťLOT-0011
ČasťLOT-0012
ČasťLOT-0013
ČasťLOT-0014
ČasťLOT-0015
ČasťLOT-0016
ČasťLOT-0017
ČasťLOT-0018
479522-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme – ZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZP/CZD/081/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50400000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme
5. Sklop
SklopLOT-0001
SklopLOT-0002
SklopLOT-0003
SklopLOT-0004
SklopLOT-0005
SklopLOT-0006
SklopLOT-0007
SklopLOT-0008
SklopLOT-0009
SklopLOT-0010
SklopLOT-0011
SklopLOT-0012
SklopLOT-0013
SklopLOT-0014
SklopLOT-0015
SklopLOT-0016
SklopLOT-0017
SklopLOT-0018
479522-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning – ZP/CZD/081/26 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 18 pakietów
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP/CZD/081/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Del (anbudsområde)LOT-0002
Del (anbudsområde)LOT-0003
Del (anbudsområde)LOT-0004
Del (anbudsområde)LOT-0005
Del (anbudsområde)LOT-0006
Del (anbudsområde)LOT-0007
Del (anbudsområde)LOT-0008
Del (anbudsområde)LOT-0009
Del (anbudsområde)LOT-0010
Del (anbudsområde)LOT-0011
Del (anbudsområde)LOT-0012
Del (anbudsområde)LOT-0013
Del (anbudsområde)LOT-0014
Del (anbudsområde)LOT-0015
Del (anbudsområde)LOT-0016
Del (anbudsområde)LOT-0017
Del (anbudsområde)LOT-0018