2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa 2 sztuk ambulansów podstawowych z wyposażeniem
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk ambulansów podstawowych z wyposażeniem dla Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 4 do SWZ - Parametry techniczno-użytkowe ambulansu podstawowego z wyposażeniem – 2 szt.
Вътрешен идентификатор: TA.ZP.2511.3.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34114121 Линейки
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostawa 2 sztuk ambulansów podstawowych wyposażeniem
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk ambulansów podstawowych z wyposażeniem dla Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 4 do SWZ - Parametry techniczno-użytkowe ambulansu podstawowego z wyposażeniem – 2 szt. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy, stanowiącym załączniku nr 6 do SWZ.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: TA.ZP.2511.3.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34114121 Ambulance
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: TA.ZP.2511.3.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34114121 Ambulancer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: TA.ZP.2511.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: TA.ZP.2511.3.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114121 Ασθενοφόρα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: TA.ZP.2511.3.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: TA.ZP.2511.3.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34114121 Kiirabiautod
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: TA.ZP.2511.3.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34114121 Ambulances
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: TA.ZP.2511.3.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34114121 Ambulances
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: TA.ZP.2511.3.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34114121 Sanitetska vozila
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: TA.ZP.2511.3.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34114121 Ambulanze
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: TA.ZP.2511.3.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114121 Neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: TA.ZP.2511.3.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34114121 Ambulanzi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: TA.ZP.2511.3.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114121 Karetki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34114121 Sanitky
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: TA.ZP.2511.3.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114121 Ambulanser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001