See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Kompleksowe ubezpieczenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego im. Ks. B. Markiewicza
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest ,,Kompleksowe ubezpieczenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego im. Ks. B. Markiewicza’’. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 3.4. 66514110-0 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, 3.5. 66516100-1 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: 4.1. Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 4.2. Część II Zamówienia: Ubezpieczenia OC a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, b) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem działalności leczniczej z sumą gwarancyjną 400 000 zł, c) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia z sumą gwarancyjną 400 000 zł. 4.3. Część III Zamówienia: Ubezpieczenia komunikacyjne a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm.), b) ubezpieczenie auto casco (AC), c) ubezpieczenia assistance (ASS). Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 pzp w wysokości do: a) 15% wartości zamówienia podstawowego w cz. I. Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 66510000 Застрахователни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 66515000 Услуги по застраховане на щети или загуби на имущество, 66516000 Застраховка "Гражданска отговорност" на превозни средства, 66512100 Застраховка "Злополука", 66514110 Услуги по застраховане на сухопътни превозни средства, 66516100 Застраховка "Гражданска отговорност" на сухопътни превозни средства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia
Описание: Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 pzp w wysokości do 15% wartości zamówienia podstawowego w cz. I. Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna.
Допълнителна класификация (cpv): 66515000 Услуги по застраховане на щети или загуби на имущество
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część II Zamówienia: Ubezpieczenia OC
Описание: Część II Zamówienia: Ubezpieczenia OC a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, b) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem działalności leczniczej z sumą gwarancyjną 400 000 zł, c) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia z sumą gwarancyjną 400 000 zł
Допълнителна класификация (cpv): 66516000 Застраховка "Гражданска отговорност" на превозни средства
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część III Zamówienia: Ubezpieczenia komunikacyjne
Описание: Część III Zamówienia: Ubezpieczenia komunikacyjne a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm.), b) ubezpieczenie auto casco (AC), c) ubezpieczenia assistance (ASS).
Допълнителна класификация (cpv): 66512100 Застраховка "Злополука", 66514110 Услуги по застраховане на сухопътни превозни средства, 66516100 Застраховка "Гражданска отговорност" на сухопътни превозни средства
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 66510000 Pojištění
Další klasifikace (cpv): 66515000 Pojištění proti poškození nebo ztrátě, 66516000 Pojištění odpovědnosti za škodu, 66512100 Úrazové pojištění, 66514110 Pojištění motorových vozidel, 66516100 Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 66515000 Pojištění proti poškození nebo ztrátě
Část: LOT-0002
Další klasifikace (cpv): 66516000 Pojištění odpovědnosti za škodu
Část: LOT-0003
Další klasifikace (cpv): 66512100 Úrazové pojištění, 66514110 Pojištění motorových vozidel, 66516100 Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla
479586-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 66510000 Forsikringstjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 66515000 Skades- eller tabsforsikring, 66516000 Ansvarsforsikringstjenester, 66512100 Ulykkesforsikring, 66514110 Motorkøretøjsforsikring, 66516100 Ansvarsforsikring for motorkøretøjer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 66515000 Skades- eller tabsforsikring
DelkontraktLOT-0002
Supplerende klassifikation (cpv): 66516000 Ansvarsforsikringstjenester
DelkontraktLOT-0003
Supplerende klassifikation (cpv): 66512100 Ulykkesforsikring, 66514110 Motorkøretøjsforsikring, 66516100 Ansvarsforsikring for motorkøretøjer
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66510000 Υπηρεσίες ασφάλισης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 66515000 Ασφάλεια ζημίας ή απώλειας, 66516000 Υπηρεσίες ασφάλισης αστικής ευθύνης, 66512100 Υπηρεσίες ασφάλισης ατυχημάτων, 66514110 Υπηρεσίες ασφάλισης μηχανοκίνητων οχημάτων, 66516100 Ασφάλεια αστικής ευθύνης μηχανοκίνητων οχημάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 66515000 Ασφάλεια ζημίας ή απώλειας
Παρτίδα: LOT-0002
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 66516000 Υπηρεσίες ασφάλισης αστικής ευθύνης
Παρτίδα: LOT-0003
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 66512100 Υπηρεσίες ασφάλισης ατυχημάτων, 66514110 Υπηρεσίες ασφάλισης μηχανοκίνητων οχημάτων, 66516100 Ασφάλεια αστικής ευθύνης μηχανοκίνητων οχημάτων
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services, 66516000 Liability insurance services, 66512100 Accident insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services, 66516100 Motor vehicle liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services
Lot: LOT-0002
Additional classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
Lot: LOT-0003
Additional classification (cpv): 66512100 Accident insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services, 66516100 Motor vehicle liability insurance services
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66510000 Servicios de seguros
Clasificación adicional (cpv): 66515000 Servicios de seguros de daños, 66516000 Servicios de seguros de responsabilidad civil, 66512100 Servicios de seguros de accidentes, 66514110 Servicios de seguros de automóviles, 66516100 Servicios de seguros de responsabilidad civil de automóviles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 66515000 Servicios de seguros de daños
Lote: LOT-0002
Clasificación adicional (cpv): 66516000 Servicios de seguros de responsabilidad civil
Lote: LOT-0003
Clasificación adicional (cpv): 66512100 Servicios de seguros de accidentes, 66514110 Servicios de seguros de automóviles, 66516100 Servicios de seguros de responsabilidad civil de automóviles
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 66510000 Kindlustusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 66515000 Kahjukindlustusteenused, 66516000 Vastutuskindlustusteenused, 66512100 Õnnetusjuhtumikindlustusteenused, 66514110 Mootorsõiduki kindlustusteenused, 66516100 Mootorsõiduki liiklusvastutuskindlustusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 66515000 Kahjukindlustusteenused
Osa: LOT-0002
Täiendav liigitus (cpv): 66516000 Vastutuskindlustusteenused
Osa: LOT-0003
Täiendav liigitus (cpv): 66512100 Õnnetusjuhtumikindlustusteenused, 66514110 Mootorsõiduki kindlustusteenused, 66516100 Mootorsõiduki liiklusvastutuskindlustusteenused
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66510000 Vakuutuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 66515000 Vahinkovakuutukset, 66516000 Vastuuvakuutuspalvelut, 66512100 Tapaturmavakuutuspalvelut, 66514110 Moottoriajoneuvovakuutukset, 66516100 Moottoriajoneuvojen vastuuvakuutukset
Lisäluokitus (cpv): 66515000 Vahinkovakuutukset
Lisäluokitus (cpv): 66516000 Vastuuvakuutuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 66512100 Tapaturmavakuutuspalvelut, 66514110 Moottoriajoneuvovakuutukset, 66516100 Moottoriajoneuvojen vastuuvakuutukset
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66510000 Services d'assurance
Nomenclature complémentaire (cpv): 66515000 Services d'assurance dommages ou pertes, 66516000 Services d'assurance responsabilité civile, 66512100 Services d'assurance accidents, 66514110 Services d'assurance de véhicules à moteur, 66516100 Services d'assurance responsabilité civile automobile
Nomenclature complémentaire (cpv): 66515000 Services d'assurance dommages ou pertes
Nomenclature complémentaire (cpv): 66516000 Services d'assurance responsabilité civile
Nomenclature complémentaire (cpv): 66512100 Services d'assurance accidents, 66514110 Services d'assurance de véhicules à moteur, 66516100 Services d'assurance responsabilité civile automobile
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66510000 Osigurateljne usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 66515000 Usluge osiguranja od šteta ili gubitaka, 66516000 Usluge osiguranja od odgovornosti, 66512100 Usluge osiguranja od nezgode, 66514110 Usluge osiguranja motornih vozila, 66516100 Usluge osiguranja od odgovornosti za upotrebu motornih vozila
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 66515000 Usluge osiguranja od šteta ili gubitaka
Grupa: LOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 66516000 Usluge osiguranja od odgovornosti
Grupa: LOT-0003
Dodatna klasifikacija (cpv): 66512100 Usluge osiguranja od nezgode, 66514110 Usluge osiguranja motornih vozila, 66516100 Usluge osiguranja od odgovornosti za upotrebu motornih vozila
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 66510000 Servizi assicurativi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 66515000 Servizi di assicurazione contro danni o perdite, 66516000 Servizi di assicurazione di responsabilità civile, 66512100 Servizi di assicurazione contro gli infortuni, 66514110 Servizi di assicurazione di autoveicoli, 66516100 Servizi di assicurazione di responsabilità civile autoveicoli
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 66515000 Servizi di assicurazione contro danni o perdite
Lotto: LOT-0002
Classificazione aggiuntiva (cpv): 66516000 Servizi di assicurazione di responsabilità civile
Lotto: LOT-0003
Classificazione aggiuntiva (cpv): 66512100 Servizi di assicurazione contro gli infortuni, 66514110 Servizi di assicurazione di autoveicoli, 66516100 Servizi di assicurazione di responsabilità civile autoveicoli
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 66510000 Draudimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 66515000 Draudimo nuo žalos ar nuostolių paslaugos, 66516000 Civilinės atsakomybės draudimo paslaugos, 66512100 Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų paslaugos, 66514110 Motorinių transporto priemonių draudimo paslaugos, 66516100 Motorinių transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 66515000 Draudimo nuo žalos ar nuostolių paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 66516000 Civilinės atsakomybės draudimo paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0003
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 66512100 Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų paslaugos, 66514110 Motorinių transporto priemonių draudimo paslaugos, 66516100 Motorinių transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimo paslaugos
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 66515000 Kaitējumu vai zaudējumu apdrošināšanas pakalpojumi, 66516000 Atbildības apdrošināšanas pakalpojumi, 66512100 Nelaimes gadījumu apdrošināšanas pakalpojumi, 66514110 Automašīnu apdrošināšanas pakalpojumi, 66516100 Mehānisko transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 66515000 Kaitējumu vai zaudējumu apdrošināšanas pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Papildu klasifikācija (cpv): 66516000 Atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
Daļa: LOT-0003
Papildu klasifikācija (cpv): 66512100 Nelaimes gadījumu apdrošināšanas pakalpojumi, 66514110 Automašīnu apdrošināšanas pakalpojumi, 66516100 Mehānisko transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66510000 Servizzi ta' assigurazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 66515000 Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-ħsara jew tat-telf, 66516000 Servizzi ta' l-assigurazzjoni bħala responsabbiltà, 66512100 Servizzi ta' l-assigurazzjoni f'każ ta' inċidenti, 66514110 Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-karozzi bil-magni, 66516100 Servizzi ta' l-assigurazzjoni ta' responsabbiltà tal-karozzi bil-magni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 66515000 Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-ħsara jew tat-telf
Lott: LOT-0002
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 66516000 Servizzi ta' l-assigurazzjoni bħala responsabbiltà
Lott: LOT-0003
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 66512100 Servizzi ta' l-assigurazzjoni f'każ ta' inċidenti, 66514110 Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-karozzi bil-magni, 66516100 Servizzi ta' l-assigurazzjoni ta' responsabbiltà tal-karozzi bil-magni
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 66515000 Verzekeringen tegen schade of verlies, 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen, 66512100 Ongevallenverzekeringen, 66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen, 66516100 Aansprakelijkheidsverzekeringen voor motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 66515000 Verzekeringen tegen schade of verlies
Perceel: LOT-0002
Aanvullende classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
Perceel: LOT-0003
Aanvullende classificatie (cpv): 66512100 Ongevallenverzekeringen, 66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen, 66516100 Aansprakelijkheidsverzekeringen voor motorvoertuigen
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66515000 Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych, 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66515000 Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty
Część zamówienia: LOT-0002
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
Część zamówienia: LOT-0003
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych, 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 66510000 Serviços de seguros
Classificação adicional (cpv): 66515000 Serviços de seguros contra danos ou perdas, 66516000 Serviços de seguros de responsabilidade civil, 66512100 Serviços de seguros de acidentes, 66514110 Serviços de seguro automóvel, 66516100 Serviços de seguros de responsabilidade civil para automóveis
Classificação adicional (cpv): 66515000 Serviços de seguros contra danos ou perdas
Classificação adicional (cpv): 66516000 Serviços de seguros de responsabilidade civil
Classificação adicional (cpv): 66512100 Serviços de seguros de acidentes, 66514110 Serviços de seguro automóvel, 66516100 Serviços de seguros de responsabilidade civil para automóveis
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66510000 Servicii de asigurare
Clasificare suplimentară (cpv): 66515000 Servicii de asigurare de daune sau pierderi, 66516000 Servicii de asigurare de răspundere civilă, 66512100 Servicii de asigurare contra accidentelor, 66514110 Servicii de asigurare a autovehiculelor, 66516100 Servicii de asigurare de răspundere civilă auto
Clasificare suplimentară (cpv): 66515000 Servicii de asigurare de daune sau pierderi
Clasificare suplimentară (cpv): 66516000 Servicii de asigurare de răspundere civilă
Clasificare suplimentară (cpv): 66512100 Servicii de asigurare contra accidentelor, 66514110 Servicii de asigurare a autovehiculelor, 66516100 Servicii de asigurare de răspundere civilă auto
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 66510000 Poisťovacie služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 66515000 Poistenie pre prípad poškodenia alebo straty, 66516000 Poistenie zodpovednosti, 66512100 Úrazové poistenie, 66514110 Poistenie motorových vozidiel, 66516100 Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 66515000 Poistenie pre prípad poškodenia alebo straty
Časť: LOT-0002
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 66516000 Poistenie zodpovednosti
Časť: LOT-0003
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 66512100 Úrazové poistenie, 66514110 Poistenie motorových vozidiel, 66516100 Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66510000 Zavarovalniške storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 66515000 Storitve škodnega zavarovanja, 66516000 Storitve zavarovanja odgovornosti, 66512100 Storitve nezgodnega zavarovanja, 66514110 Storitve zavarovanja motornih vozil, 66516100 Storitve odgovornostnega zavarovanja motornih vozil
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 66515000 Storitve škodnega zavarovanja
Sklop: LOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 66516000 Storitve zavarovanja odgovornosti
Sklop: LOT-0003
Dodatna klasifikacija (cpv): 66512100 Storitve nezgodnega zavarovanja, 66514110 Storitve zavarovanja motornih vozil, 66516100 Storitve odgovornostnega zavarovanja motornih vozil
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
Ytterligare klassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar, 66516000 Ansvarsförsäkringar, 66512100 Olycksfallsförsäkringar, 66514110 Motorfordonsförsäkringar, 66516100 Ansvarsförsäkringar för motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Ytterligare klassificering (cpv): 66516000 Ansvarsförsäkringar
Del (anbudsområde): LOT-0003
Ytterligare klassificering (cpv): 66512100 Olycksfallsförsäkringar, 66514110 Motorfordonsförsäkringar, 66516100 Ansvarsförsäkringar för motorfordon