See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje štirih let
Описание: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje štirih let za potrebe kuhinje OŠ Podlehnik
Вътрешен идентификатор: JN-76579
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: SADJE IN ZELENJAVA
Вътрешен идентификатор: 507969
Допълнителна класификация (cpv): 15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: BIO SADJE
Вътрешен идентификатор: 507970
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: KROMPIR
Вътрешен идентификатор: 507971
Допълнителна класификация (cpv): 03212100 Картофи
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: PEKOVSKI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 507972
Допълнителна класификация (cpv): 15612500 Хлебарски продукти
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 507973
Допълнителна класификация (cpv): 15511000 Мляко
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: MESO IN MESNI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 507974
Допълнителна класификация (cpv): 15110000 Месо
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: PERUTNINA IN PERUTNINSKI IZDELKI, SVEŽA JAJCA
Вътрешен идентификатор: 507975
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: PREDELANI MESNI IZDELKI - KLOBASE
Вътрешен идентификатор: 507976
Допълнителна класификация (cpv): 15100000 Месо и месни продукти
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: ZAMRZNJENA PREHRANA
Вътрешен идентификатор: 507977
Допълнителна класификация (cpv): 15896000 Дълбоко замразени продукти
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA IN KROMPIRJA
Вътрешен идентификатор: 507978
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: RIBE
Вътрешен идентификатор: 507979
Допълнителна класификация (cpv): 03311000 Риба
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 507980
Допълнителна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 507981
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Вътрешен идентификатор: 507982
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 507983
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-76579
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: SADJE IN ZELENJAVA
Intern ID: 507969
Supplerende klassifikation (cpv): 15300000 Frugt, grøntsager og lignende produkter
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: BIO SADJE
Intern ID: 507970
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: KROMPIR
Intern ID: 507971
Supplerende klassifikation (cpv): 03212100 Kartofler
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: PEKOVSKI IZDELKI
Intern ID: 507972
Supplerende klassifikation (cpv): 15612500 Bageriprodukter
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Intern ID: 507973
Supplerende klassifikation (cpv): 15511000 Mælk
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: MESO IN MESNI IZDELKI
Intern ID: 507974
Supplerende klassifikation (cpv): 15110000 Kød
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 507975
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 507976
Supplerende klassifikation (cpv): 15100000 Animalske produkter, kød og kødprodukter
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: ZAMRZNJENA PREHRANA
Intern ID: 507977
Supplerende klassifikation (cpv): 15896000 Dybfrostvarer
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 507978
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: RIBE
Intern ID: 507979
Supplerende klassifikation (cpv): 03311000 Fisk
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Intern ID: 507980
Supplerende klassifikation (cpv): 15800000 Diverse næringsmidler
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Intern ID: 507981
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Intern ID: 507982
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Intern ID: 507983
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-76579
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 507969
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 507970
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 507971
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 507972
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612500 Backwaren
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 507973
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511000 Milch
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 507974
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 507975
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 507976
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 507977
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 507978
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 507979
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03311000 Fisch
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 507980
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 507981
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 507982
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 507983
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-76579
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: SADJE IN ZELENJAVA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507969
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15300000 Φρούτα, λαχανικά και συναφή προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: BIO SADJE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507970
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: KROMPIR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507971
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03212100 Πατάτες
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: PEKOVSKI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507972
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15612500 Προϊόντα αρτοποιίας
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507973
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15511000 Γάλα
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: MESO IN MESNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507974
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15110000 Κρέας
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507975
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507976
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15100000 Ζωικά προϊόντα, κρέας και προϊόντα κρέατος
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: ZAMRZNJENA PREHRANA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507977
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15896000 Προϊόντα βαθείας καταψύξεως
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507978
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: RIBE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507979
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03311000 Ψάρια
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507980
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507981
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507982
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507983
Internal identifier: JN-76579
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 507969
Additional classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0002
Title: BIO SADJE
Internal identifier: 507970
Lot: LOT-0003
Title: KROMPIR
Internal identifier: 507971
Additional classification (cpv): 03212100 Potatoes
Lot: LOT-0004
Title: PEKOVSKI IZDELKI
Internal identifier: 507972
Additional classification (cpv): 15612500 Bakery products
Lot: LOT-0005
Title: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 507973
Additional classification (cpv): 15511000 Milk
Lot: LOT-0006
Title: MESO IN MESNI IZDELKI
Internal identifier: 507974
Additional classification (cpv): 15110000 Meat
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 507975
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 507976
Additional classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Lot: LOT-0009
Title: ZAMRZNJENA PREHRANA
Internal identifier: 507977
Additional classification (cpv): 15896000 Deep-frozen products
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 507978
Lot: LOT-0011
Title: RIBE
Internal identifier: 507979
Additional classification (cpv): 03311000 Fish
Lot: LOT-0012
Title: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Internal identifier: 507980
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0013
Title: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 507981
Lot: LOT-0014
Title: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 507982
Lot: LOT-0015
Title: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Internal identifier: 507983
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-76579
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: SADJE IN ZELENJAVA
Identificador interno: 507969
Clasificación adicional (cpv): 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
Lote: LOT-0002
Título: BIO SADJE
Identificador interno: 507970
Lote: LOT-0003
Título: KROMPIR
Identificador interno: 507971
Clasificación adicional (cpv): 03212100 Patatas
Lote: LOT-0004
Título: PEKOVSKI IZDELKI
Identificador interno: 507972
Clasificación adicional (cpv): 15612500 Productos de panadería
Lote: LOT-0005
Título: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificador interno: 507973
Clasificación adicional (cpv): 15511000 Leche
Lote: LOT-0006
Título: MESO IN MESNI IZDELKI
Identificador interno: 507974
Clasificación adicional (cpv): 15110000 Carne
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 507975
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 507976
Clasificación adicional (cpv): 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos
Lote: LOT-0009
Título: ZAMRZNJENA PREHRANA
Identificador interno: 507977
Clasificación adicional (cpv): 15896000 Productos congelados
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 507978
Lote: LOT-0011
Título: RIBE
Identificador interno: 507979
Clasificación adicional (cpv): 03311000 Pescado
Lote: LOT-0012
Título: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Identificador interno: 507980
Clasificación adicional (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos
Lote: LOT-0013
Título: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificador interno: 507981
Lote: LOT-0014
Título: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Identificador interno: 507982
Lote: LOT-0015
Título: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Identificador interno: 507983
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-76579
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: SADJE IN ZELENJAVA
Sisemine tunnus: 507969
Täiendav liigitus (cpv): 15300000 Puuviljad, köögiviljad ja nendega seonduvad tooted
Osa: LOT-0002
Pealkiri: BIO SADJE
Sisemine tunnus: 507970
Osa: LOT-0003
Pealkiri: KROMPIR
Sisemine tunnus: 507971
Täiendav liigitus (cpv): 03212100 Kartulid
Osa: LOT-0004
Pealkiri: PEKOVSKI IZDELKI
Sisemine tunnus: 507972
Täiendav liigitus (cpv): 15612500 Pagaritooted
Osa: LOT-0005
Pealkiri: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Sisemine tunnus: 507973
Täiendav liigitus (cpv): 15511000 Piim
Osa: LOT-0006
Pealkiri: MESO IN MESNI IZDELKI
Sisemine tunnus: 507974
Täiendav liigitus (cpv): 15110000 Liha
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 507975
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 507976
Täiendav liigitus (cpv): 15100000 Loomsed tooted, liha ja lihatooted
Osa: LOT-0009
Pealkiri: ZAMRZNJENA PREHRANA
Sisemine tunnus: 507977
Täiendav liigitus (cpv): 15896000 Sügavkülmutatud tooted
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 507978
Osa: LOT-0011
Pealkiri: RIBE
Sisemine tunnus: 507979
Täiendav liigitus (cpv): 03311000 Kala
Osa: LOT-0012
Pealkiri: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Sisemine tunnus: 507980
Täiendav liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained
Osa: LOT-0013
Pealkiri: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Sisemine tunnus: 507981
Osa: LOT-0014
Pealkiri: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Sisemine tunnus: 507982
Osa: LOT-0015
Pealkiri: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Sisemine tunnus: 507983
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-76579
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15000000 Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
Ilmoituksen nimi: SADJE IN ZELENJAVA
Sisäinen tunniste: 507969
Lisäluokitus (cpv): 15300000 Hedelmät, vihannekset ja vastaavat tuotteet
Ilmoituksen nimi: BIO SADJE
Sisäinen tunniste: 507970
Ilmoituksen nimi: KROMPIR
Sisäinen tunniste: 507971
Lisäluokitus (cpv): 03212100 Perunat
Ilmoituksen nimi: PEKOVSKI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 507972
Lisäluokitus (cpv): 15612500 Leipomotuotteet
Ilmoituksen nimi: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 507973
Lisäluokitus (cpv): 15511000 Maito
Ilmoituksen nimi: MESO IN MESNI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 507974
Lisäluokitus (cpv): 15110000 Liha
Sisäinen tunniste: 507975
Sisäinen tunniste: 507976
Lisäluokitus (cpv): 15100000 Eläintuotteet, liha ja lihatuotteet
Ilmoituksen nimi: ZAMRZNJENA PREHRANA
Sisäinen tunniste: 507977
Lisäluokitus (cpv): 15896000 Pakasteet
Sisäinen tunniste: 507978
Ilmoituksen nimi: RIBE
Sisäinen tunniste: 507979
Lisäluokitus (cpv): 03311000 Kalat
Ilmoituksen nimi: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 507980
Lisäluokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet
Ilmoituksen nimi: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 507981
Ilmoituksen nimi: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Sisäinen tunniste: 507982
Ilmoituksen nimi: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 507983
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-76579
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
Titre: SADJE IN ZELENJAVA
Identifiant interne: 507969
Nomenclature complémentaire (cpv): 15300000 Fruits, légumes et produits connexes
Titre: BIO SADJE
Identifiant interne: 507970
Titre: KROMPIR
Identifiant interne: 507971
Nomenclature complémentaire (cpv): 03212100 Pommes de terre
Titre: PEKOVSKI IZDELKI
Identifiant interne: 507972
Nomenclature complémentaire (cpv): 15612500 Produits de boulangerie
Titre: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifiant interne: 507973
Nomenclature complémentaire (cpv): 15511000 Lait
Titre: MESO IN MESNI IZDELKI
Identifiant interne: 507974
Nomenclature complémentaire (cpv): 15110000 Viande
Identifiant interne: 507975
Identifiant interne: 507976
Nomenclature complémentaire (cpv): 15100000 Produits de l'élevage, viande et produits à base de viande
Titre: ZAMRZNJENA PREHRANA
Identifiant interne: 507977
Nomenclature complémentaire (cpv): 15896000 Produits surgelés
Identifiant interne: 507978
Titre: RIBE
Identifiant interne: 507979
Nomenclature complémentaire (cpv): 03311000 Poissons
Titre: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Identifiant interne: 507980
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers
Titre: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifiant interne: 507981
Titre: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Identifiant interne: 507982
Titre: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Identifiant interne: 507983
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-76579
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: SADJE IN ZELENJAVA
Aitheantóir inmheánach: 507969
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: BIO SADJE
Aitheantóir inmheánach: 507970
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: KROMPIR
Aitheantóir inmheánach: 507971
Aicmiú breise (cpv): 03212100 Potatoes
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: PEKOVSKI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 507972
Aicmiú breise (cpv): 15612500 Bakery products
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 507973
Aicmiú breise (cpv): 15511000 Milk
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: MESO IN MESNI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 507974
Aicmiú breise (cpv): 15110000 Meat
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 507975
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 507976
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: ZAMRZNJENA PREHRANA
Aitheantóir inmheánach: 507977
Aicmiú breise (cpv): 15896000 Deep-frozen products
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 507978
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: RIBE
Aitheantóir inmheánach: 507979
Aicmiú breise (cpv): 03311000 Fish
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 507980
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 507981
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Aitheantóir inmheánach: 507982
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 507983
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-76579
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: SADJE IN ZELENJAVA
Interna identifikacijska oznaka: 507969
Dodatna klasifikacija (cpv): 15300000 Voće, povrće i srodni proizvodi
Grupa: LOT-0002
Naslov: BIO SADJE
Interna identifikacijska oznaka: 507970
Grupa: LOT-0003
Naslov: KROMPIR
Interna identifikacijska oznaka: 507971
Dodatna klasifikacija (cpv): 03212100 Krumpir
Grupa: LOT-0004
Naslov: PEKOVSKI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 507972
Dodatna klasifikacija (cpv): 15612500 Pekarski proizvodi
Grupa: LOT-0005
Naslov: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 507973
Dodatna klasifikacija (cpv): 15511000 Mlijeko
Grupa: LOT-0006
Naslov: MESO IN MESNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 507974
Dodatna klasifikacija (cpv): 15110000 Meso
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 507975
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 507976
Dodatna klasifikacija (cpv): 15100000 Proizvodi životinjskog podrijetla, mesa i mesni proizvodi
Grupa: LOT-0009
Naslov: ZAMRZNJENA PREHRANA
Interna identifikacijska oznaka: 507977
Dodatna klasifikacija (cpv): 15896000 Duboko smrznuti proizvodi
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 507978
Grupa: LOT-0011
Naslov: RIBE
Interna identifikacijska oznaka: 507979
Dodatna klasifikacija (cpv): 03311000 Ribe
Grupa: LOT-0012
Naslov: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 507980
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi
Grupa: LOT-0013
Naslov: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 507981
Grupa: LOT-0014
Naslov: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Interna identifikacijska oznaka: 507982
Grupa: LOT-0015
Naslov: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 507983
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-76579
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15000000 Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: SADJE IN ZELENJAVA
Belső azonosító: 507969
További osztályozás (cpv): 15300000 Gyümölcs, zöldségfélék és kapcsolódó termékek
Rész: LOT-0002
Cím: BIO SADJE
Belső azonosító: 507970
Rész: LOT-0003
Cím: KROMPIR
Belső azonosító: 507971
További osztályozás (cpv): 03212100 Burgonya
Rész: LOT-0004
Cím: PEKOVSKI IZDELKI
Belső azonosító: 507972
További osztályozás (cpv): 15612500 Sütőipari termékek
Rész: LOT-0005
Cím: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Belső azonosító: 507973
További osztályozás (cpv): 15511000 Tej
Rész: LOT-0006
Cím: MESO IN MESNI IZDELKI
Belső azonosító: 507974
További osztályozás (cpv): 15110000 Hús
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 507975
Rész: LOT-0008
Cím: PREDELANI MESNI IZDELKI - KLOBASE
Belső azonosító: 507976
További osztályozás (cpv): 15100000 Állati termékek, hús és húskészítmények
Rész: LOT-0009
Cím: ZAMRZNJENA PREHRANA
Belső azonosító: 507977
További osztályozás (cpv): 15896000 Mélyfagyasztott termékek
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 507978
Rész: LOT-0011
Cím: RIBE
Belső azonosító: 507979
További osztályozás (cpv): 03311000 Halak
Rész: LOT-0012
Cím: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Belső azonosító: 507980
További osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek
Rész: LOT-0013
Cím: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Belső azonosító: 507981
Rész: LOT-0014
Cím: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Belső azonosító: 507982
Rész: LOT-0015
Cím: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Belső azonosító: 507983
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-76579
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: SADJE IN ZELENJAVA
Identificativo interno: 507969
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15300000 Frutta, verdura e prodotti affini
Lotto: LOT-0002
Titolo: BIO SADJE
Identificativo interno: 507970
Lotto: LOT-0003
Titolo: KROMPIR
Identificativo interno: 507971
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03212100 Patate
Lotto: LOT-0004
Titolo: PEKOVSKI IZDELKI
Identificativo interno: 507972
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15612500 Prodotti di panetteria
Lotto: LOT-0005
Titolo: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificativo interno: 507973
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15511000 Latte
Lotto: LOT-0006
Titolo: MESO IN MESNI IZDELKI
Identificativo interno: 507974
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15110000 Carne
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 507975
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 507976
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15100000 Prodotti di origine animale, carne e prodotti a base di carne
Lotto: LOT-0009
Titolo: ZAMRZNJENA PREHRANA
Identificativo interno: 507977
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15896000 Prodotti surgelati
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 507978
Lotto: LOT-0011
Titolo: RIBE
Identificativo interno: 507979
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03311000 Pesce
Lotto: LOT-0012
Titolo: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Identificativo interno: 507980
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15800000 Prodotti alimentari vari
Lotto: LOT-0013
Titolo: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificativo interno: 507981
Lotto: LOT-0014
Titolo: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Identificativo interno: 507982
Lotto: LOT-0015
Titolo: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Identificativo interno: 507983
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-76579
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: SADJE IN ZELENJAVA
Vidaus identifikatorius: 507969
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15300000 Vaisiai, daržovės ir panašūs produktai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: BIO SADJE
Vidaus identifikatorius: 507970
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: KROMPIR
Vidaus identifikatorius: 507971
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 03212100 Bulvės
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: PEKOVSKI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 507972
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15612500 Kepyklų produkcija
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 507973
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15511000 Pienas
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: MESO IN MESNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 507974
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15110000 Mėsa
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 507975
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 507976
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15100000 Gyvūninės kilmės produktai, mėsa ir mėsos produktai
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: ZAMRZNJENA PREHRANA
Vidaus identifikatorius: 507977
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15896000 Stipriai sušaldyti produktai
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 507978
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: RIBE
Vidaus identifikatorius: 507979
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 03311000 Žuvys
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 507980
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15800000 Įvairūs maisto produktai
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 507981
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Vidaus identifikatorius: 507982
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 507983
Iekšējais identifikators: JN-76579
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: SADJE IN ZELENJAVA
Iekšējais identifikators: 507969
Papildu klasifikācija (cpv): 15300000 Augļi, dārzeņi un saistītie produkti
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: BIO SADJE
Iekšējais identifikators: 507970
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: KROMPIR
Iekšējais identifikators: 507971
Papildu klasifikācija (cpv): 03212100 Kartupeļi
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: PEKOVSKI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 507972
Papildu klasifikācija (cpv): 15612500 Maiznīcu izstrādājumi
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 507973
Papildu klasifikācija (cpv): 15511000 Piens
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: MESO IN MESNI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 507974
Papildu klasifikācija (cpv): 15110000 Gaļa
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 507975
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 507976
Papildu klasifikācija (cpv): 15100000 Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: ZAMRZNJENA PREHRANA
Iekšējais identifikators: 507977
Papildu klasifikācija (cpv): 15896000 Sasaldēti produkti
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 507978
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: RIBE
Iekšējais identifikators: 507979
Papildu klasifikācija (cpv): 03311000 Zivis
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 507980
Papildu klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 507981
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Iekšējais identifikators: 507982
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 507983
479593-2026 - Kompetizzjoni
Is-Slovenja – Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati – Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje štirih let
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internJN-76579
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
5. Lott
LottLOT-0001
TitluSADJE IN ZELENJAVA
Identifikatur intern507969
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15300000 Frott, ħxejjex u prodotti relatati
LottLOT-0002
TitluBIO SADJE
Identifikatur intern507970
LottLOT-0003
TitluKROMPIR
Identifikatur intern507971
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 03212100 Patata
LottLOT-0004
TitluPEKOVSKI IZDELKI
Identifikatur intern507972
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15612500 Prodotti ta' l-ifran
LottLOT-0005
TitluMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifikatur intern507973
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15511000 Ħalib
LottLOT-0006
TitluMESO IN MESNI IZDELKI
Identifikatur intern507974
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15110000 Laħam
LottLOT-0007
Identifikatur intern507975
LottLOT-0008
TitluPREDELANI MESNI IZDELKI - KLOBASE
Identifikatur intern507976
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15100000 Prodotti mill-annimali, laħam u prodotti tal-laħam
LottLOT-0009
TitluZAMRZNJENA PREHRANA
Identifikatur intern507977
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15896000 Prodotti ffriżati bil-qawwi
LottLOT-0010
Identifikatur intern507978
LottLOT-0011
TitluRIBE
Identifikatur intern507979
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 03311000 Ħut
LottLOT-0012
TitluRAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Identifikatur intern507980
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel
LottLOT-0013
TitluBIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifikatur intern507981
LottLOT-0014
TitluBIO SADJE IN ZELENJAVA
Identifikatur intern507982
LottLOT-0015
TitluBIO MESO IN MESNI IZDELKI
Identifikatur intern507983
Interne identificatiecode: JN-76579
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 507969
Aanvullende classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 507970
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 507971
Aanvullende classificatie (cpv): 03212100 Aardappelen
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 507972
Aanvullende classificatie (cpv): 15612500 Bakkerijproducten
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 507973
Aanvullende classificatie (cpv): 15511000 Melk
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 507974
Aanvullende classificatie (cpv): 15110000 Vlees
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 507975
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 507976
Aanvullende classificatie (cpv): 15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 507977
Aanvullende classificatie (cpv): 15896000 Diepvriesproducten
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 507978
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 507979
Aanvullende classificatie (cpv): 03311000 Vis
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 507980
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 507981
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 507982
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 507983
Wewnętrzny identyfikator: JN-76579
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: SADJE IN ZELENJAVA
Wewnętrzny identyfikator: 507969
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: BIO SADJE
Wewnętrzny identyfikator: 507970
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: KROMPIR
Wewnętrzny identyfikator: 507971
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03212100 Ziemniaki
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: PEKOVSKI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 507972
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15612500 Produkty piekarskie
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 507973
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15511000 Mleko
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: MESO IN MESNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 507974
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15110000 Mięso
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 507975
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 507976
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: ZAMRZNJENA PREHRANA
Wewnętrzny identyfikator: 507977
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15896000 Produkty głęboko mrożone
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 507978
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: RIBE
Wewnętrzny identyfikator: 507979
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03311000 Ryby
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 507980
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 507981
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Wewnętrzny identyfikator: 507982
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 507983
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-76579
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
Titlu: SADJE IN ZELENJAVA
Identificator intern: 507969
Clasificare suplimentară (cpv): 15300000 Fructe, legume şi produse conexe
Titlu: BIO SADJE
Identificator intern: 507970
Titlu: KROMPIR
Identificator intern: 507971
Clasificare suplimentară (cpv): 03212100 Cartofi
Titlu: PEKOVSKI IZDELKI
Identificator intern: 507972
Clasificare suplimentară (cpv): 15612500 Produse de brutărie
Titlu: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificator intern: 507973
Clasificare suplimentară (cpv): 15511000 Lapte
Titlu: MESO IN MESNI IZDELKI
Identificator intern: 507974
Clasificare suplimentară (cpv): 15110000 Carne
Identificator intern: 507975
Identificator intern: 507976
Clasificare suplimentară (cpv): 15100000 Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Titlu: ZAMRZNJENA PREHRANA
Identificator intern: 507977
Clasificare suplimentară (cpv): 15896000 Produse congelate
Identificator intern: 507978
Titlu: RIBE
Identificator intern: 507979
Clasificare suplimentară (cpv): 03311000 Peşti
Titlu: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Identificator intern: 507980
Clasificare suplimentară (cpv): 15800000 Diverse produse alimentare
Titlu: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificator intern: 507981
Titlu: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Identificator intern: 507982
Titlu: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Identificator intern: 507983
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-76579
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: SADJE IN ZELENJAVA
Interný identifikátor: 507969
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15300000 Ovocie, zelenina a súvisiace výrobky
Časť: LOT-0002
Názov: BIO SADJE
Interný identifikátor: 507970
Časť: LOT-0003
Názov: KROMPIR
Interný identifikátor: 507971
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 03212100 Zemiaky
Časť: LOT-0004
Názov: PEKOVSKI IZDELKI
Interný identifikátor: 507972
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15612500 Pekárske výrobky
Časť: LOT-0005
Názov: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interný identifikátor: 507973
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15511000 Mlieko
Časť: LOT-0006
Názov: MESO IN MESNI IZDELKI
Interný identifikátor: 507974
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15110000 Mäso
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 507975
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 507976
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15100000 Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky
Časť: LOT-0009
Názov: ZAMRZNJENA PREHRANA
Interný identifikátor: 507977
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15896000 Hlboko zmrazené výrobky
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 507978
Časť: LOT-0011
Názov: RIBE
Interný identifikátor: 507979
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 03311000 Ryby
Časť: LOT-0012
Názov: RAZNI PREHRAMBENI IZDELKI
Interný identifikátor: 507980
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky
Časť: LOT-0013
Názov: BIO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interný identifikátor: 507981
Časť: LOT-0014
Názov: BIO SADJE IN ZELENJAVA
Interný identifikátor: 507982
Časť: LOT-0015
Názov: BIO MESO IN MESNI IZDELKI
Interný identifikátor: 507983
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-76579
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 507969
Dodatna klasifikacija (cpv): 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 507970
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 507971
Dodatna klasifikacija (cpv): 03212100 Krompir
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 507972
Dodatna klasifikacija (cpv): 15612500 Pekovski izdelki
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 507973
Dodatna klasifikacija (cpv): 15511000 Mleko
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 507974
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 507975
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 507976
Dodatna klasifikacija (cpv): 15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 507977
Dodatna klasifikacija (cpv): 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 507978
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 507979
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 507980
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razna živila
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 507981
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 507982
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 507983
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-76579
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 507969
Ytterligare klassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 507970
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 507971
Ytterligare klassificering (cpv): 03212100 Potatis
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 507972
Ytterligare klassificering (cpv): 15612500 Bakprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 507973
Ytterligare klassificering (cpv): 15511000 Mjölk
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 507974
Ytterligare klassificering (cpv): 15110000 Kött
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 507975
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 507976
Ytterligare klassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 507977
Ytterligare klassificering (cpv): 15896000 Djupfrysta livsmedel
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 507978
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 507979
Ytterligare klassificering (cpv): 03311000 Fisk
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 507980
Ytterligare klassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 507981
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 507982
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 507983