2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация и гаранционна поддръжка на оборудване в ПГО „Княгиня Мария Луиза“ гр.София в изпълнение на проект BG-RRP- 1.015 - "училищна STEM среда“ за създаване на училищен STEM център и ефективна STEM среда в училището“
Описание: „Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация и гаранционна поддръжка на оборудване в ПГО „Княгиня Мария Луиза“ гр.София в изпълнение на проект BG-RRP- 1.015 - "училищна STEM среда“ за създаване на училищен STEM център и ефективна STEM среда в училището“
Вътрешен идентификатор: 470414
Вид процедура: Открита
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 470414
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 470414
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 470414
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 470414
Type de procédure: Ouverte
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 470414
Tipo di procedura: Aperta
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 470414
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 470414
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
5. Lott
Lott: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 470414
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 470414
Druh postupu: Verejná súťaž
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001