2. Процедура
Процедура
Заглавие: Krevní deriváty 2025
Описание: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky krevních derivátů (defibrinovaná krev koňská a nativní koňské sérum) určených k medicínským, resp. diagnostickým účelům pro zadavatele dle provozních potřeb zadavatele. Součástí plnění předmětu veřejné zakázky je i balné, doprava do místa plnění, pojistné za pojištění dodávek během dopravy do místa plnění, roznos do zadavatelem určených prostor v místě plnění, celní, daňové a případné veškeré další poplatky spojené s realizací plnění předmětu veřejné zakázky.
Вътрешен идентификатор: ZU/17129/2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33141580 Животинска кръв
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Defibrinovaná krev koňská 100 ml
Описание: Předmětem části veřejné zakázky jsou průběžné dodávky krevních derivátů defibrinované koňské krve 100 ml určených k medicínským, resp. diagnostickým účelům pro zadavatele dle provozních potřeb zadavatele. Součástí dodávky je i doprava do místa plnění, balné, pojistné za pojištění dodávek během dopravy a roznos v místě plnění, celní, daňové a případné další poplatky spojené s realizací předmětu plnění této veřejné zakázky.
Вътрешен идентификатор: Část 1.
Варианти:
Описание на опциите: viz ZD
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Nativní koňské sérum 100 ml
Описание: Předmětem části veřejné zakázky jsou průběžné dodávky krevních derivátů - nativní koňské sérum 100 ml určeného k medicínským, resp. diagnostickým účelům pro zadavatele dle provozních potřeb zadavatele. Součástí dodávky je i doprava do místa plnění, balné, pojistné za pojištění dodávek během dopravy a roznos v místě plnění, celní, daňové a případné další poplatky spojené s realizací předmětu plnění této veřejné zakázky.
Вътрешен идентификатор: Část 2.
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Krevní deriváty 2025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZU/17129/2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141580 Ζωικό αίμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Část 1.
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: viz ZD
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Nativní koňské sérum 100 ml
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Část 2.
574074-2025 - Result
Czechia – Animal blood – Krevní deriváty 2025
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleKrevní deriváty 2025
Internal identifierZU/17129/2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33141580 Animal blood
5. Lot
LotLOT-0001
TitleDefibrinovaná krev koňská 100 ml
Internal identifierČást 1.
Options
Description of the optionsviz ZD
LotLOT-0002
TitleNativní koňské sérum 100 ml
Internal identifierČást 2.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Krevní deriváty 2025
Identificador interno: ZU/17129/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141580 Sangre animal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Část 1.
Opciones:
Descripción de las opciones: viz ZD
Lote: LOT-0002
Título: Nativní koňské sérum 100 ml
Identificador interno: Část 2.
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Krevní deriváty 2025
Sisäinen tunniste: ZU/17129/2025
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141580 Eläinveri
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Část 1.
Optiot:
Optioiden kuvaus: viz ZD
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Nativní koňské sérum 100 ml
Sisäinen tunniste: Část 2.
2. Procédure
Procédure
Titre: Krevní deriváty 2025
Identifiant interne: ZU/17129/2025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141580 Sang animal
Lot: LOT-0001
Titre: Defibrinovaná krev koňská 100 ml
Identifiant interne: Část 1.
Options:
Description des options: viz ZD
Lot: LOT-0002
Titre: Nativní koňské sérum 100 ml
Identifiant interne: Část 2.
574074-2025 - Rezultati
Češka – Životinjska krv – Krevní deriváty 2025
Obavijest o dodjeli ugovora ili koncesije – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovKrevní deriváty 2025
Interna identifikacijska oznakaZU/17129/2025
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141580 Životinjska krv
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovDefibrinovaná krev koňská 100 ml
Interna identifikacijska oznakaČást 1.
Opcije
Opis opcijaviz ZD
GrupaLOT-0002
NaslovNativní koňské sérum 100 ml
Interna identifikacijska oznakaČást 2.
574074-2025 - Eredmény
Csehország – Állati vér – Krevní deriváty 2025
Tájékoztató az eljárás eredményéről vagy koncesszió odaítéléséről – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímKrevní deriváty 2025
Belső azonosítóZU/17129/2025
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141580 Állati vér
5. Rész
RészLOT-0001
CímDefibrinovaná krev koňská 100 ml
Belső azonosítóČást 1.
Opciók
A lehetőségek leírásaviz ZD
RészLOT-0002
CímNativní koňské sérum 100 ml
Belső azonosítóČást 2.
574074-2025 - Risultati
Cechia – Sangue animale – Krevní deriváty 2025
Avviso di aggiudicazione di un appalto o di una concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloKrevní deriváty 2025
Identificativo internoZU/17129/2025
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33141580 Sangue animale
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloDefibrinovaná krev koňská 100 ml
Identificativo internoČást 1.
Opzioni
Descrizione delle opzioniviz ZD
LottoLOT-0002
TitoloNativní koňské sérum 100 ml
Identificativo internoČást 2.
574074-2025 - Riżultat
Iċ-Ċekja – Demm ta' l-annimali – Krevní deriváty 2025
Avviż tal-għoti tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluKrevní deriváty 2025
Identifikatur internZU/17129/2025
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141580 Demm ta' l-annimali
5. Lott
LottLOT-0001
TitluDefibrinovaná krev koňská 100 ml
Identifikatur internČást 1.
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietviz ZD
LottLOT-0002
TitluNativní koňské sérum 100 ml
Identifikatur internČást 2.
574074-2025 - Resultaat
Tsjechië – Dierlijk bloed – Krevní deriváty 2025
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
TitelKrevní deriváty 2025
Interne identificatiecodeZU/17129/2025
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141580 Dierlijk bloed
5. Perceel
PerceelLOT-0001
TitelDefibrinovaná krev koňská 100 ml
Interne identificatiecodeČást 1.
Opties
Beschrijving van de optiesviz ZD
PerceelLOT-0002
TitelNativní koňské sérum 100 ml
Interne identificatiecodeČást 2.
574074-2025 - Wyniki
Czechy – Krew zwierzęca – Krevní deriváty 2025
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
TytułKrevní deriváty 2025
Wewnętrzny identyfikatorZU/17129/2025
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141580 Krew zwierzęca
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułDefibrinovaná krev koňská 100 ml
Wewnętrzny identyfikatorČást 1.
Opcje
Opis opcjiviz ZD
Część zamówieniaLOT-0002
TytułNativní koňské sérum 100 ml
Wewnętrzny identyfikatorČást 2.
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141580 Sangue animal
Opções:
Descrição das opções: viz ZD
2. Procedură
Procedură
Titlu: Krevní deriváty 2025
Identificator intern: ZU/17129/2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141580 Sânge animal
Titlu: Defibrinovaná krev koňská 100 ml
Identificator intern: Část 1.
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: viz ZD
Titlu: Nativní koňské sérum 100 ml
Identificator intern: Část 2.
Češka – Živalska kri – Krevní deriváty 2025
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZU/17129/2025
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141580 Živalska kri
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorČást 1.
Možnosti
Opis možnostiviz ZD
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorČást 2.