See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Mārupes novada pašvaldības un tās iestāžu darbinieku personu risku apdrošināšana
Описание: Mārupes novada pašvaldības un tās iestāžu darbinieku personu risku apdrošināšana. Iepirkuma priekšmets sastāv no 3 (trīs) atsevišķām iepirkuma daļām:1.daļa - Mārupes novada Pašvaldības administrācijas un Pašvaldības pakļautības iestāžu darbinieku veselības apdrošināšana;2. daļa - Mārupes novada Pašvaldības administrācijas un Pašvaldības pakļautības iestāžu darbinieku nelaimes gadījumu apdrošināšana;3.daļa - Mārupes novada Pašvaldības administrācijas un Pašvaldības pakļautības iestāžu darbinieku dzīvības apdrošināšana
Вътрешен идентификатор: MNP2025/82
Вид процедура: Договаряне без предварително обявление
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 66510000 Застрахователни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 66512200 Застраховка "Заболяване", 66512100 Застраховка "Злополука", 66511000 Животозастраховане
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Konkursa MNP2024/73 nolikums saturēja noteikumu, ka, ievērojot Publisko iepirkumu likuma 8.panta septītās daļas 9. apakšpunktu, Pasūtītājs var piemērot sarunu procedūru un Līgumu var atkārtot. Atkārtotais līgums tiks piešķirts atbilstoši šī Atklātā konkursa un atkārtotā līguma termiņš 12 mēneši.Iepirkuma priekšmets ir atkārtota pakalpojuma sniegšana, tad atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 8.panta septītās daļas 9. apakšpunktam pasūtītājs izvēlas veikt sarunu procedūru, uzaicinot iesniegt piedāvājumu iepriekšējam līguma pamatojoties uz Mārupes novada pašvaldības Atklāta konkursa MNP 2024/73 “Mārupes novada pašvaldības un tās iestāžu darbinieku personu risku apdrošināšana” nolikuma 2.3.2.punku par pasūtītāja tiesībām atkārtot līgumu
Обособена позиция: LOT-0002
Обособена позиция: LOT-0003
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: MNP2025/82
Typ řízení: Jednací řízení bez uveřejnění
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 66510000 Pojištění
Další klasifikace (cpv): 66512200 Nemocenské pojištění, 66512100 Úrazové pojištění, 66511000 Životní pojištění
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Část: LOT-0002
Část: LOT-0003
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: MNP2025/82
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung), 66512100 Unfallversicherungen, 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: MNP2025/82
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66512200 Health insurance services, 66512100 Accident insurance services, 66511000 Life insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: MNP2025/82
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66510000 Servicios de seguros
Clasificación adicional (cpv): 66512200 Servicios de seguros de asistencia médica, 66512100 Servicios de seguros de accidentes, 66511000 Servicios de seguros de vida
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: MNP2025/82
Menetluse liik: Väljakuulutamiseta läbirääkimistega hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 66510000 Kindlustusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 66512200 Tervisekindlustusteenused, 66512100 Õnnetusjuhtumikindlustusteenused, 66511000 Elukindlustusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: MNP2025/82
Menettelyn tyyppi: Neuvottelumenettely ilman edeltävää tarjouskilpailukutsua
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66510000 Vakuutuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 66512200 Sairausvakuutuspalvelut, 66512100 Tapaturmavakuutuspalvelut, 66511000 Henkivakuutuspalvelut
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: MNP2025/82
Type de procédure: Négociée sans mise en concurrence préalable
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66510000 Services d'assurance
Nomenclature complémentaire (cpv): 66512200 Services d'assurance maladie, 66512100 Services d'assurance accidents, 66511000 Services d'assurance vie
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: MNP2025/82
An cineál nóis imeachta: Idirbheartaíocht lena mbaineann glao roimh ré ar iomaíocht
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: MNP2025/82
Tipo di procedura: Negoziata senza previa indizione di gara
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 66510000 Servizi assicurativi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 66512200 Servizi di assicurazione malattia, 66512100 Servizi di assicurazione contro gli infortuni, 66511000 Servizi di assicurazione sulla vita
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
574079-2025 - Rezultāts
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsMNP2025/82
Procedūras veidsSarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 66512200 Veselības apdrošināšanas pakalpojumi, 66512100 Nelaimes gadījumu apdrošināšanas pakalpojumi, 66511000 Dzīvības apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
DaļaLOT-0002
DaļaLOT-0003
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: MNP2025/82
Tip ta’ proċedura: Innegozjata mingħajr sejħa minn qabel għall-kompetizzjoni
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66510000 Servizzi ta' assigurazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 66512200 Servizzi ta' l-assigurazzjoni dwar is-saħħa, 66512100 Servizzi ta' l-assigurazzjoni f'każ ta' inċidenti, 66511000 Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-ħajja
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Interne identificatiecode: MNP2025/82
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 66512200 Ziektekostenverzekeringen, 66512100 Ongevallenverzekeringen, 66511000 Levensverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: MNP2025/82
Rodzaj procedury: Negocjacyjna bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66512200 Usługi ubezpieczenia zdrowotnego, 66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 66511000 Usługi ubezpieczeń na życie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Por negociação sem abertura prévia de concurso
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 66510000 Serviços de seguros
Classificação adicional (cpv): 66512200 Serviços de seguros de saúde, 66512100 Serviços de seguros de acidentes, 66511000 Serviços de seguros de vida
Opções:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: MNP2025/82
Vrsta postopka: S pogajanji, brez predhodnega javnega razpisa
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66510000 Zavarovalniške storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 66512200 Storitve zdravstvenega zavarovanja, 66512100 Storitve nezgodnega zavarovanja, 66511000 Storitve življenjskega zavarovanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: MNP2025/82
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
Ytterligare klassificering (cpv): 66512200 Sjukförsäkringar, 66512100 Olycksfallsförsäkringar, 66511000 Livförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003