See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Laboratorijska oprema CZB EFSA GRANT
Описание: Predmet nabave je nabava laboratorijske opreme za potrebe ustrojstvene jedinice Centar za zaštitu bilja, Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu. Ukupna procijenjena vrijednost nabave je 688.800,00 EUR bez PDV-a U ovom postupku procijenjena vrijednost nabave je 31.460,00 EUR bez PDV-a
Вътрешен идентификатор: N-2/2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Laboratorijski ledomat
Описание: Predmet nabave je samostalni uređaj za led s ugrađenom posudom – granularni sustav. Laboratorijski ledomat je potreban za osiguranje konstantne količine leda koji se koristi u molekularnim analizama, te za pripremu uzoraka u laboratoriju za virologiju. Pohranjivanje i održavanje uzoraka na ispravnoj temperaturi ključni je čimbenik koji utječe na točnost rezultata analize. Detaljan pregled traženog naveden je u dokumentu Prilog I Tehničke specifikacije G1 Laboratorijski ledomat, koji je ponuditelj obvezan popuniti i učitati kao sastavni dio ponude uz ostale dokumente propisane u natječajnoj dokumentaciji. Ponuda uključuje sve tražene uvjete navedene u Tehničkoj specifikaciji. Jamstveni rok izražava se u mjesecima i računa se od dana primopredaje uređaja. Najkraći prihvatljiv jamstveni rok je 12 mjeseci. Ponude sa kraćim jamstvenim rokom neće se razmatrati, odbiti će se kao nepravilne. Ponuđeni jamstveni rok ponuditelji navode u Prilogu IV - Izjava o trajanju jamstvenog roka Ponuditelji uz ponudu trebaju priložiti i katalog ponuđenog proizvoda, dokaz, odnosno reference za ponuđene tehničke specifikacije (npr. Katalog/prospekt/tehnička dokumentacija proizvođača ili zastupnika proizvođača/izjava proizvođača, odnosno zastupnika proizvođača ili drugi dokument , obvezno navesti naziv dokumenta i broj stranice, koji dokazuje da ponuđena roba udovoljava traženim tehničkim specifikacijama). Prilozi uz grupu 1. Prilog I Tehničke specifikacije G1 Lab. ledomat Prilog II Troškovnik G1 Lab. ledomat Prilog III Izjava o roku isporuke Prilog IV Izjava o trajanju jamstvenog roka Ispunjenom tehničkom specifikacijom dokazuju se karakteristike ponuđenog proizvoda. Ispunjenom Izjavom o trajanju jamstvenog roka ponuditelj jamči ispravnost ponuđenog uređaja i otklanjanje nedostataka u ponuđenom jamstvenom roku.
Вътрешен идентификатор: N-2/2025-1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Multipeta M4
Описание: Predmet nabave su multipete M4 koje su potrebne za rad Laboratorija za bakteriologiju. Koriste se za precizno doziranje volumena i vrhunsku ponovljivost. Posebno su dizajnirane za ponavljajuće i dugotrajno pipetiranje. Detaljan pregled traženog naveden je u dokumentu Prilog V Tehničke specifikacije Multipete M4 G2 ,koji je ponuditelj obvezan popuniti i učitati kao sastavni dio ponude uz ostale dokumente propisane u natječajnoj dokumentaciji. Ponuda uključuje sve tražene uvjete navedene u Tehničkoj specifikaciji. Jamstveni rok izražava se u mjesecima i računa se od dana primopredaje uređaja. Najkraći prihvatljiv jamstveni rok je 12 mjeseci. Ponude sa kraćim jamstvenim rokom neće se razmatrati, odbiti će se kao nepravilne. Ponuđeni jamstveni rok ponuditelji navode u Prilogu IV - Izjava o trajanju jamstvenog roka Ponuditelji uz ponudu trebaju priložiti i katalog ponuđenog proizvoda, odnosno reference na dokaz ponuđene tehničke specifikacije (npr. Katalog/prospekt/tehnička dokumentacija proizvođača ili zastupnika proizvođača/izjava proizvođača odnosno zastupnika proizvođača ili drugi dokument , obvezno navesti naziv dokumenta i broj stranice, koji dokazuje da ponuđena roba udovoljava traženim tehničkim specifikacijama) Najduži dozvoljeni rok isporuke 60 kalendarskih dana, ponude sa dužim rokom isporuke neće biti razmatrane odbiti će se kao nepravilne. Prilozi uz grupu 2. Prilog V Tehničke specifikacije Multipeta M4 G2 Prilog VI Troškovnik Multipeta M4 G2 Prilog III Izjava o roku isporuke Prilog IV Izjava o trajanju jamstvenog roka Ispunjenom tehničkom specifikacijom dokazuju se karakteristike ponuđenog proizvoda. Ispunjenom Izjavom o trajanju jamstvenog roka ponuditelj jamči ispravnost ponuđenog uređaja i otklanjanje nedostataka u ponuđenom jamstvenom roku.
Вътрешен идентификатор: N-2/2025-2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Čitač apsorbancije sa softverom, kompatibilnim računalom i monitorom
Описание: Predmet nabave je Čitač apsorbancije sa softverom kompatibilnim računalom i monitorom. Spektrofotometrijski instrument s ugradenim softverom neophodan je za rad Laboratorija za virologiju za kvantifikaciju razlicitih komponenti na temelju apsorpcije svjetla, prvenstveno ELISA testa. Detaljan pregled traženog naveden je u dokumentu Prilog VII Tehničke specifikacije Čitač apsorbancije G3, koji je ponuditelj obvezan popuniti i učitati kao sastavni dio ponude uz ostale dokumente propisane u natječajnoj dokumentaciji. Ponuda uključuje sve tražene uvjete navedene u Tehničkoj specifikaciji. Ponuditelji uz ponudu trebaju priložiti i katalog ponuđenog proizvoda, odnosno reference na dokaz ponuđene tehničke specifikacije (npr. Katalog/prospekt/tehnička dokumentacija proizvođača ili zastupnika proizvođača/izjava proizvođača odnosno zastupnika proizvođača ili drugi dokument , obvezno navesti naziv dokumenta i broj stranice, koji dokazuje da ponuđena roba udovoljava traženim tehničkim specifikacijama). Najduži dozvoljeni rok isporuke 60 kalendarskih dana, ponude sa dužim rokom isporuke neće biti razmatrane odbiti će se kao nepravilne Prilozi uz grupu 3. Prilog VII. Tehničke specifikacije Čitač apsorbancije G3 Prilog VIII. Troškovnik Čitač apsorbancije G3 Prilog III. Izjava o roku isporuke Prilog IV. Izjava o trajanju jamstvenog roka Ispunjenom tehničkom specifikacijom dokazuju se karakteristike ponuđenog proizvoda Ispunjenom Izjavom o trajanju jamstvenog roka ponuditelj jamči ispravnost ponuđenog uređaja i otklanjanje nedostataka u ponuđenom jamstvenom roku.
Вътрешен идентификатор: N-2/2025-3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Tehnička vaga
Описание: Predmet nabave je nabava tehničke vage koja je neophodna za rad Laboratorija za bakteriologiju i Laboratorija za virologiju. Koristi se za različite primjene kao što su priprema uzoraka, formulacija i statistička kontrola kvalitete. Detaljan pregled traženog naveden je u dokumentu Prilog IX Tehničke specifikacije G4 Tehnička vaga, koji je ponuditelj obvezan popuniti i učitati kao sastavni dio ponude uz ostale dokumente propisane u natječajnoj dokumentaciji. Ponuda uključuje sve tražene uvjete navedene u Tehničkoj specifikaciji. Najduži dozvoljeni rok isporuke je 60 kalendarskih dana, ponude sa dužim rokom isporuke neće biti razmatrane i odbiti će se kao nepravilne. Prilozi uz grupu 4. Prilog IX Tehničke specifikacije G4 Tehnička vaga Prilog XIV Troškovnik G4 Tehnička vaga Prilog III Izjava o roku isporuke Prilog IV Izjava o trajanju jamstvenog roka Ispunjenom tehničkom specifikacijom dokazuju se karakteristike ponuđenog proizvoda Ispunjenom Izjavom o trajanju jamstvenog roka ponuditelj jamči ispravnost ponuđenog uređaja i otklanjanje nedostataka u ponuđenom jamstvenom roku. Isporuka HRVATSKA AGENCIJA ZA POLJOPRIVREDU I HRANU Centar za zaštitu bilja, Gorice 68b, 10 000 Zagreb Trajanje Ugovora S ponuditeljem čija ponuda bude odabrana sklopit će se Ugovor o nabavi robe u trajanju od najviše 60 kalendarskih dana od dana potpisa zadnje ugovorne strane, odnosno, sukladno ponuđenom roku isporuke navedenom u Prilogu III Izjava o roku isporuke.
Вътрешен идентификатор: N-2/2025-4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pipete LTS
Описание: Predmet nabave su pipete LTS koje su neophodne za rad Laboratorija za virologiju. Koriste se kao mjerni alat za vrhunsku točnost i preciznost korištenjem LTS nastavaka, a napredni izbacivač i sklop osovine za jednostavno čišćenje i autoklaviranje. Detaljan pregled traženog naveden je u dokumentu Prilog XI Tehničke specifikacije G5 Pipete LTS, koji je ponuditelj obvezan popuniti i učitati kao sastavni dio ponude uz ostale dokumente propisane u natječajnoj dokumentaciji. Ponuda uključuje sve tražene uvjete navedene u Tehničkoj specifikaciji. Ponuditelji uz ponudu trebaju priložiti i katalog ponuđenog proizvoda, odnosno reference na dokaz ponuđene tehničke specifikacije (npr. Katalog/prospekt/tehnička dokumentacija proizvođača ili zastupnika proizvođača/izjava proizvođača odnosno zastupnika proizvođača ili drugi dokument , obvezno navesti naziv dokumenta i broj stranice, koji dokazuje da ponuđena roba udovoljava traženim tehničkim specifikacijama). Najduži dozvoljeni rok isporuke 60 kalendarskih dana, ponude sa dužim rokom isporuke neće biti razmatrane odbiti će se kao nepravilne Prilozi uz grupu 5. Prilog XI Tehničke specifikacije G5 Pipete LTS Prilog XII Troškovnik G5 Pipete LTS Prilog III Izjava o roku isporuke Prilog IV Izjava o trajanju jamstvenog roka Ispunjenom tehničkom specifikacijom dokazuju se karakteristike ponuđenog proizvoda Ispunjenom Izjavom o trajanju jamstvenog roka ponuditelj jamči ispravnost ponuđenog uređaja i otklanjanje nedostataka u ponuđenom jamstvenom roku. Isporuka: HRVATSKA AGENCIJA ZA POLJOPRIVREDU I HRANU Centar za zaštitu bilja, Gorice 68b, 10 000 Zagreb Trajanje Ugovora S ponuditeljem čija ponuda bude odabrana sklopit će se Ugovor o nabavi robe u trajanju od najviše 60 kalendarskih dana od dana potpisa zadnje ugovorne strane, odnosno, sukladno ponuđenom roku isporuke navedenom u Prilogu III Izjava o roku isporuke.
Вътрешен идентификатор: N-2/2025-5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pipete Research plus
Описание: Predmet nabave su pipete research plus koje su neophodne za rad laboratorija za nematologiju. Koriste se kao mjerni alat za vrhunsku točnost i preciznost, te se zbog svojih tehničkih karakteristika po potrebi mogu i autoklavirati. Detaljan pregled traženog naveden je u dokumentu Prilog XIII Tehničke specifikacije G6 Pipete Research plus, koji je ponuditelj obvezan popuniti i učitati kao sastavni dio ponude uz ostale dokumente propisane u natječajnoj dokumentaciji. Ponuda uključuje sve tražene uvjete navedene u Tehničkoj specifikaciji. Ponuditelji uz ponudu trebaju priložiti i katalog ponuđenog proizvoda, odnosno reference na dokaz ponuđene tehničke specifikacije (npr. Katalog/prospekt/tehnička dokumentacija proizvođača ili zastupnika proizvođača/izjava proizvođača odnosno zastupnika proizvođača ili drugi dokument , obvezno navesti naziv dokumenta i broj stranice, koji dokazuje da ponuđena roba udovoljava traženim tehničkim specifikacijama). Najduži dozvoljeni rok isporuke 60 kalendarskih dana, ponude sa dužim rokom isporuke neće biti razmatrane odbiti će se kao nepravilne Prilozi uz grupu 6. Prilog XIII Tehničke specifikacije G5 Pipete Research plus Prilog XII Troškovnik G5 Pipete Research plus Prilog III Izjava o roku isporuke Prilog IV Izjava o trajanju jamstvenog roka Ispunjenom tehničkom specifikacijom dokazuju se karakteristike ponuđenog proizvoda Ispunjenom Izjavom o trajanju jamstvenog roka ponuditelj jamči ispravnost ponuđenog uređaja i otklanjanje nedostataka u ponuđenom jamstvenom roku. Isporuka: HRVATSKA AGENCIJA ZA POLJOPRIVREDU I HRANU Centar za zaštitu bilja, Gorice 68b, 10 000 Zagreb Trajanje Ugovora S ponuditeljem čija ponuda bude odabrana sklopit će se Ugovor o nabavi robe u trajanju od najviše 60 kalendarskih dana od dana potpisa zadnje ugovorne strane, odnosno, sukladno ponuđenom roku isporuke navedenom u Prilogu III Izjava o roku isporuke.
Вътрешен идентификатор: N-2/2025-6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Stereomikroskop
Описание: Predmet nabave je stereomikroskop (lupa) koji je potreban u Laboratoriju za mikologiju. Koristi se za detekciju štetnih organizama u uzorcima iii izolatima, za jednostavnu pripremu trajnih i polutrajnih mikroskopskih preparata, te ostale laboratorijske aktivnosti vezane na pregled preparata iii izolata. lntegrirana kamera i software osiguravaju snimanje izolata, morfometrijsku analizu štetnih organizama, te pohranu snimljenih fotografija na unutarnju memoriju računala. U cijenu ponude mora biti uračunato umjeravanje prema standardima, te instalacija na lokaciji Naručitelja. Detaljan pregled traženog naveden je u dokumentu Prilog XV Tehničke specifikacije G7 Stereomikroskop, koji je ponuditelj obvezan popuniti i učitati kao sastavni dio ponude uz ostale dokumente propisane u natječajnoj dokumentaciji. Ponuda uključuje sve tražene uvjete navedene u Tehničkoj specifikaciji. Ponuditelji uz ponudu trebaju priložiti i katalog ponuđenog proizvoda, odnosno reference na dokaz ponuđene tehničke specifikacije (npr. Katalog/prospekt/tehnička dokumentacija proizvođača ili zastupnika proizvođača/izjava proizvođača odnosno zastupnika proizvođača ili drugi dokument , obvezno navesti naziv dokumenta i broj stranice, koji dokazuje da ponuđena roba udovoljava traženim tehničkim specifikacijama). Najduži dozvoljeni rok isporuke 60 kalendarskih dana, ponude sa dužim rokom isporuke neće biti razmatrane odbiti će se kao nepravilne Prilozi uz grupu 7. Prilog XV Tehničke specifikacije G7 Stereomikroskop Prilog XVI Troškovnik G7 Stereomikroskop Prilog III Izjava o roku isporuke Prilog IV Izjava o trajanju jamstvenog roka Ispunjenom tehničkom specifikacijom dokazuju se karakteristike ponuđenog proizvoda Ispunjenom Izjavom o trajanju jamstvenog roka ponuditelj jamči ispravnost ponuđenog uređaja i otklanjanje nedostataka u ponuđenom jamstvenom roku. Isporuka: HRVATSKA AGENCIJA ZA POLJOPRIVREDU I HRANU Centar za zaštitu bilja, Gorice 68b, 10 000 Zagreb Trajanje Ugovora S ponuditeljem čija ponuda bude odabrana sklopit će se Ugovor o nabavi robe u trajanju od najviše 60 kalendarskih dana od dana potpisa zadnje ugovorne strane, odnosno, sukladno ponuđenom roku isporuke navedenom u Prilogu III Izjava o roku isporuke.
Вътрешен идентификатор: N-2/2025-7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Leća raspona povećanja
Описание: Predmet nabave je leća raspona povećanja. Leća raspona povećanja je potrebna za nadogradnju postojećeg Olympus BX-51 mikroskopa u Laboratoriju za zoologiju sa ciljem montaže većeg broja objektiva (fazni kontrast i sl.) Detaljan pregled traženog naveden je u dokumentu Prilog XVII Tehničke specifikacije G8 Leća raspona povećanja, koji je ponuditelj obvezan popuniti i učitati kao sastavni dio ponude uz ostale dokumente propisane u natječajnoj dokumentaciji. Ponuda uključuje sve tražene uvjete navedene u Tehničkoj specifikaciji. Ponuditelji uz ponudu trebaju priložiti i katalog ponuđenog proizvoda, odnosno reference na dokaz ponuđene tehničke specifikacije (npr. Katalog/prospekt/tehnička dokumentacija proizvođača ili zastupnika proizvođača/izjava proizvođača odnosno zastupnika proizvođača ili drugi dokument , obvezno navesti naziv dokumenta i broj stranice, koji dokazuje da ponuđena roba udovoljava traženim tehničkim specifikacijama). Najduži dozvoljeni rok isporuke 60 kalendarskih dana, ponude sa dužim rokom isporuke neće biti razmatrane odbiti će se kao nepravilne Prilozi uz grupu 8. Prilog XVII Tehničke specifikacije G8 Leća raspona povećanja Prilog XII Troškovnik G8 Leća raspona povećanja Prilog III Izjava o roku isporuke Prilog IV Izjava o trajanju jamstvenog roka Ispunjenom tehničkom specifikacijom dokazuju se karakteristike ponuđenog proizvoda Ispunjenom Izjavom o trajanju jamstvenog roka ponuditelj jamči ispravnost ponuđenog uređaja i otklanjanje nedostataka u ponuđenom jamstvenom roku. Isporuka: HRVATSKA AGENCIJA ZA POLJOPRIVREDU I HRANU Centar za zaštitu bilja, Gorice 68b, 10 000 Zagreb Trajanje Ugovora S ponuditeljem čija ponuda bude odabrana sklopit će se Ugovor o nabavi robe u trajanju od najviše 60 kalendarskih dana od dana potpisa zadnje ugovorne strane, odnosno, sukladno ponuđenom roku isporuke navedenom u Prilogu III Izjava o roku isporuke.
Вътрешен идентификатор: N-2/2025-8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Laboratorijski sterilizator - stolni
Описание: Predmet nabave je laboratorijski sterilizator koji je nužan u procesima pripreme uzoraka i polutrajnih, te trajnih preparata u laboratoriju za zoologiju. Detaljan pregled traženog naveden je u dokumentu Prilog XX Tehničke specifikacije G9 Lab. sterilizator, koji je ponuditelj obvezan popuniti i učitati kao sastavni dio ponude uz ostale dokumente propisane u natječajnoj dokumentaciji. Ponuda uključuje sve tražene uvjete navedene u Tehničkoj specifikaciji. Ponuditelji uz ponudu trebaju priložiti i katalog ponuđenog proizvoda, odnosno reference na dokaz ponuđene tehničke specifikacije (npr. Katalog/prospekt/tehnička dokumentacija proizvođača ili zastupnika proizvođača/izjava proizvođača odnosno zastupnika proizvođača ili drugi dokument , obvezno navesti naziv dokumenta i broj stranice, koji dokazuje da ponuđena roba udovoljava traženim tehničkim specifikacijama). Najduži dozvoljeni rok isporuke 60 kalendarskih dana, ponude sa dužim rokom isporuke neće biti razmatrane odbiti će se kao nepravilne Prilozi uz grupu 9. Prilog XIX Tehničke specifikacije G9 Lab. sterilizator Prilog XX Troškovnik G9 Lab. sterilizator Prilog III Izjava o roku isporuke Prilog IV Izjava o trajanju jamstvenog roka Ispunjenom tehničkom specifikacijom dokazuju se karakteristike ponuđenog proizvoda Ispunjenom Izjavom o trajanju jamstvenog roka ponuditelj jamči ispravnost ponuđenog uređaja i otklanjanje nedostataka u ponuđenom jamstvenom roku. Isporuka: HRVATSKA AGENCIJA ZA POLJOPRIVREDU I HRANU Centar za zaštitu bilja, Gorice 68b, 10 000 Zagreb Trajanje Ugovora S ponuditeljem čija ponuda bude odabrana sklopit će se Ugovor o nabavi robe u trajanju od najviše 60 kalendarskih dana od dana potpisa zadnje ugovorne strane, odnosno, sukladno ponuđenom roku isporuke navedenom u Prilogu III Izjava o roku isporuke.
Вътрешен идентификатор: N-2/2025-9
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: N-2/2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Laboratorijski ledomat
Interní identifikátor: N-2/2025-1
Část: LOT-0002
Název: Multipeta M4
Interní identifikátor: N-2/2025-2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: N-2/2025-3
Část: LOT-0004
Název: Tehnička vaga
Interní identifikátor: N-2/2025-4
Část: LOT-0005
Název: Pipete LTS
Interní identifikátor: N-2/2025-5
Část: LOT-0006
Název: Pipete Research plus
Interní identifikátor: N-2/2025-6
Část: LOT-0007
Název: Stereomikroskop
Interní identifikátor: N-2/2025-7
Část: LOT-0008
Název: Leća raspona povećanja
Interní identifikátor: N-2/2025-8
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: N-2/2025-9
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: N-2/2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Laboratorijski ledomat
Εσωτερικό αναγνωριστικό: N-2/2025-1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Multipeta M4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: N-2/2025-2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: N-2/2025-3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Tehnička vaga
Εσωτερικό αναγνωριστικό: N-2/2025-4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Pipete LTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: N-2/2025-5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Pipete Research plus
Εσωτερικό αναγνωριστικό: N-2/2025-6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Stereomikroskop
Εσωτερικό αναγνωριστικό: N-2/2025-7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Leća raspona povećanja
Εσωτερικό αναγνωριστικό: N-2/2025-8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: N-2/2025-9
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: N-2/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Laboratorijski ledomat
Internal identifier: N-2/2025-1
Lot: LOT-0002
Title: Multipeta M4
Internal identifier: N-2/2025-2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: N-2/2025-3
Lot: LOT-0004
Title: Tehnička vaga
Internal identifier: N-2/2025-4
Lot: LOT-0005
Title: Pipete LTS
Internal identifier: N-2/2025-5
Lot: LOT-0006
Title: Pipete Research plus
Internal identifier: N-2/2025-6
Lot: LOT-0007
Title: Stereomikroskop
Internal identifier: N-2/2025-7
Lot: LOT-0008
Title: Leća raspona povećanja
Internal identifier: N-2/2025-8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: N-2/2025-9
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: N-2/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Laboratorijski ledomat
Identificador interno: N-2/2025-1
Lote: LOT-0002
Título: Multipeta M4
Identificador interno: N-2/2025-2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: N-2/2025-3
Lote: LOT-0004
Título: Tehnička vaga
Identificador interno: N-2/2025-4
Lote: LOT-0005
Título: Pipete LTS
Identificador interno: N-2/2025-5
Lote: LOT-0006
Título: Pipete Research plus
Identificador interno: N-2/2025-6
Lote: LOT-0007
Título: Stereomikroskop
Identificador interno: N-2/2025-7
Lote: LOT-0008
Título: Leća raspona povećanja
Identificador interno: N-2/2025-8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: N-2/2025-9
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: N-2/2025
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Laboratorijski ledomat
Sisäinen tunniste: N-2/2025-1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Multipeta M4
Sisäinen tunniste: N-2/2025-2
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: N-2/2025-3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Tehnička vaga
Sisäinen tunniste: N-2/2025-4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Pipete LTS
Sisäinen tunniste: N-2/2025-5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Pipete Research plus
Sisäinen tunniste: N-2/2025-6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Stereomikroskop
Sisäinen tunniste: N-2/2025-7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Leća raspona povećanja
Sisäinen tunniste: N-2/2025-8
Osa: LOT-0009
Sisäinen tunniste: N-2/2025-9
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: N-2/2025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
Titre: Laboratorijski ledomat
Identifiant interne: N-2/2025-1
Titre: Multipeta M4
Identifiant interne: N-2/2025-2
Identifiant interne: N-2/2025-3
Titre: Tehnička vaga
Identifiant interne: N-2/2025-4
Titre: Pipete LTS
Identifiant interne: N-2/2025-5
Titre: Pipete Research plus
Identifiant interne: N-2/2025-6
Titre: Stereomikroskop
Identifiant interne: N-2/2025-7
Titre: Leća raspona povećanja
Identifiant interne: N-2/2025-8
Identifiant interne: N-2/2025-9
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: N-2/2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Laboratorijski ledomat
Aitheantóir inmheánach: N-2/2025-1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Multipeta M4
Aitheantóir inmheánach: N-2/2025-2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: N-2/2025-3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Tehnička vaga
Aitheantóir inmheánach: N-2/2025-4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Pipete LTS
Aitheantóir inmheánach: N-2/2025-5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Pipete Research plus
Aitheantóir inmheánach: N-2/2025-6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Stereomikroskop
Aitheantóir inmheánach: N-2/2025-7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Leća raspona povećanja
Aitheantóir inmheánach: N-2/2025-8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: N-2/2025-9
574083-2025 - Nadmetanje
Hrvatska – Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala) – Laboratorijska oprema CZB EFSA GRANT
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaN-2/2025
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaOtvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovLaboratorijski ledomat
Interna identifikacijska oznakaN-2/2025-1
GrupaLOT-0002
NaslovMultipeta M4
Interna identifikacijska oznakaN-2/2025-2
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznakaN-2/2025-3
GrupaLOT-0004
NaslovTehnička vaga
Interna identifikacijska oznakaN-2/2025-4
GrupaLOT-0005
NaslovPipete LTS
Interna identifikacijska oznakaN-2/2025-5
GrupaLOT-0006
NaslovPipete Research plus
Interna identifikacijska oznakaN-2/2025-6
GrupaLOT-0007
NaslovStereomikroskop
Interna identifikacijska oznakaN-2/2025-7
GrupaLOT-0008
NaslovLeća raspona povećanja
Interna identifikacijska oznakaN-2/2025-8
GrupaLOT-0009
Interna identifikacijska oznakaN-2/2025-9
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: N-2/2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Laboratorijski ledomat
Belső azonosító: N-2/2025-1
Rész: LOT-0002
Cím: Multipeta M4
Belső azonosító: N-2/2025-2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: N-2/2025-3
Rész: LOT-0004
Cím: Tehnička vaga
Belső azonosító: N-2/2025-4
Rész: LOT-0005
Cím: Pipete LTS
Belső azonosító: N-2/2025-5
Rész: LOT-0006
Cím: Pipete Research plus
Belső azonosító: N-2/2025-6
Rész: LOT-0007
Cím: Stereomikroskop
Belső azonosító: N-2/2025-7
Rész: LOT-0008
Cím: Leća raspona povećanja
Belső azonosító: N-2/2025-8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: N-2/2025-9
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: N-2/2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri)
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Laboratorijski ledomat
Identificativo interno: N-2/2025-1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Multipeta M4
Identificativo interno: N-2/2025-2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: N-2/2025-3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Tehnička vaga
Identificativo interno: N-2/2025-4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Pipete LTS
Identificativo interno: N-2/2025-5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Pipete Research plus
Identificativo interno: N-2/2025-6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Stereomikroskop
Identificativo interno: N-2/2025-7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Leća raspona povećanja
Identificativo interno: N-2/2025-8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: N-2/2025-9
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: N-2/2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Laboratorijski ledomat
Iekšējais identifikators: N-2/2025-1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Multipeta M4
Iekšējais identifikators: N-2/2025-2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: N-2/2025-3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Tehnička vaga
Iekšējais identifikators: N-2/2025-4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Pipete LTS
Iekšējais identifikators: N-2/2025-5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Pipete Research plus
Iekšējais identifikators: N-2/2025-6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Stereomikroskop
Iekšējais identifikators: N-2/2025-7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Leća raspona povećanja
Iekšējais identifikators: N-2/2025-8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: N-2/2025-9
Interne identificatiecode: N-2/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Laboratorijski ledomat
Interne identificatiecode: N-2/2025-1
Perceel: LOT-0002
Titel: Multipeta M4
Interne identificatiecode: N-2/2025-2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: N-2/2025-3
Perceel: LOT-0004
Titel: Tehnička vaga
Interne identificatiecode: N-2/2025-4
Perceel: LOT-0005
Titel: Pipete LTS
Interne identificatiecode: N-2/2025-5
Perceel: LOT-0006
Titel: Pipete Research plus
Interne identificatiecode: N-2/2025-6
Perceel: LOT-0007
Titel: Stereomikroskop
Interne identificatiecode: N-2/2025-7
Perceel: LOT-0008
Titel: Leća raspona povećanja
Interne identificatiecode: N-2/2025-8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: N-2/2025-9
Wewnętrzny identyfikator: N-2/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Laboratorijski ledomat
Wewnętrzny identyfikator: N-2/2025-1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Multipeta M4
Wewnętrzny identyfikator: N-2/2025-2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: N-2/2025-3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Tehnička vaga
Wewnętrzny identyfikator: N-2/2025-4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pipete LTS
Wewnętrzny identyfikator: N-2/2025-5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pipete Research plus
Wewnętrzny identyfikator: N-2/2025-6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Stereomikroskop
Wewnętrzny identyfikator: N-2/2025-7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Leća raspona povećanja
Wewnętrzny identyfikator: N-2/2025-8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: N-2/2025-9
574083-2025 - Concurso
Croácia – Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos) – Laboratorijska oprema CZB EFSA GRANT
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoN-2/2025
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Principais características do processoOtvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos)
LoteLOT-0001
TítuloLaboratorijski ledomat
Identificador internoN-2/2025-1
LoteLOT-0002
TítuloMultipeta M4
Identificador internoN-2/2025-2
LoteLOT-0003
Identificador internoN-2/2025-3
LoteLOT-0004
TítuloTehnička vaga
Identificador internoN-2/2025-4
LoteLOT-0005
TítuloPipete LTS
Identificador internoN-2/2025-5
LoteLOT-0006
TítuloPipete Research plus
Identificador internoN-2/2025-6
LoteLOT-0007
TítuloStereomikroskop
Identificador internoN-2/2025-7
LoteLOT-0008
TítuloLeća raspona povećanja
Identificador internoN-2/2025-8
LoteLOT-0009
Identificador internoN-2/2025-9
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: N-2/2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
Titlu: Laboratorijski ledomat
Identificator intern: N-2/2025-1
Titlu: Multipeta M4
Identificator intern: N-2/2025-2
Identificator intern: N-2/2025-3
Titlu: Tehnička vaga
Identificator intern: N-2/2025-4
Titlu: Pipete LTS
Identificator intern: N-2/2025-5
Titlu: Pipete Research plus
Identificator intern: N-2/2025-6
Titlu: Stereomikroskop
Identificator intern: N-2/2025-7
Titlu: Leća raspona povećanja
Identificator intern: N-2/2025-8
Identificator intern: N-2/2025-9
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: N-2/2025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Laboratorijski ledomat
Interný identifikátor: N-2/2025-1
Časť: LOT-0002
Názov: Multipeta M4
Interný identifikátor: N-2/2025-2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: N-2/2025-3
Časť: LOT-0004
Názov: Tehnička vaga
Interný identifikátor: N-2/2025-4
Časť: LOT-0005
Názov: Pipete LTS
Interný identifikátor: N-2/2025-5
Časť: LOT-0006
Názov: Pipete Research plus
Interný identifikátor: N-2/2025-6
Časť: LOT-0007
Názov: Stereomikroskop
Interný identifikátor: N-2/2025-7
Časť: LOT-0008
Názov: Leća raspona povećanja
Interný identifikátor: N-2/2025-8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: N-2/2025-9
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: N-2/2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Laboratorijski ledomat
Notranji identifikator: N-2/2025-1
Sklop: LOT-0002
Naslov: Multipeta M4
Notranji identifikator: N-2/2025-2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: N-2/2025-3
Sklop: LOT-0004
Naslov: Tehnička vaga
Notranji identifikator: N-2/2025-4
Sklop: LOT-0005
Naslov: Pipete LTS
Notranji identifikator: N-2/2025-5
Sklop: LOT-0006
Naslov: Pipete Research plus
Notranji identifikator: N-2/2025-6
Sklop: LOT-0007
Naslov: Stereomikroskop
Notranji identifikator: N-2/2025-7
Sklop: LOT-0008
Naslov: Leća raspona povećanja
Notranji identifikator: N-2/2025-8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: N-2/2025-9
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: N-2/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: N-2/2025-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: N-2/2025-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: N-2/2025-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: N-2/2025-4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: N-2/2025-5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: N-2/2025-6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: N-2/2025-7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: N-2/2025-8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: N-2/2025-9