2. Процедура
Процедура
Заглавие: Cseppfolyós oxigén beszerzés BKT Klinika számára
Описание: Egészségügyi cseppfolyós oxigén beszerzése a Semmelweis Egyetem BKT tartály által kiszolgált klinikák számára
Вътрешен идентификатор: EKR001293272022
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 24111500 Газове с медицинска употреба
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Semmelweis BKT részére cseppfolyós oxigén besz.
Описание: 256 000 Nm3 (normálköbméter, tervezett mennyiség) egészségügyi cseppfolyós oxigén folyamatos szállítása 48 hónapra vagy a keretösszeg kimerüléséig (nettó 47 104 000 Ft) Ajánlatkérő Belső Klinikai Tömb telephelyeire. Ajánlattevő feladata továbbá a tárolótartály telepítése és karbantartása. Az egészségügyi cseppfolyós oxigént a hatályos magyar gyógyszerkönyvi minőségben kell biztosítani. A szerződés a szerződéskötést követő 6 hónapon belül lép hatályba, Ajánlatkérő 10 naptári nappal a hatálybalépés előtt értesíti Nyertes Ajánlattevőt a hatálybalépésről. A nyertes Ajánlattevő részére Ajánlatkérő előírja, hogy amennyiben szolgáltatóváltás történik a jelenlegivel megegyező méretű tartályt telepítsen (6 m3), megfelelő méretű elpárologtatóval és tartály távfelügyeleti eszközzel együtt. Az új tartály és távfelügyeleti eszköz telepítésére 90 naptári napos határidő áll rendelkezésre. Nyertes Ajánlattevőnek ezen idő alatt (az új tartály telepítésére szolgáló időtartam) is meg kell oldani a folyamatos cseppfolyós oxigén ellátást. Ajánlatkérő (tekintettel a COVID 19 veszélyhelyzet miatt az elmúlt években megnövekedett fogyasztásra) vállalja, hogy a szerződött mennyiség 50%-át mindenképpen megvásárolja a szerződés 48 hónapos hatálya alatt. A cseppfolyós oxigén tartály töltöttségi szintje (a tartályban tárolt oxigén mennyisége a tartály űrtartalmához képest) nem csökkenhet 20 % alá, az ellátás biztonsága érdekében. Nyertes Ajánlattevő az erre vonatkozó eseti megrendelés leadásának hiányában is köteles a szerződés időtartama alatt biztosítani, hogy a telepített cseppfolyós oxigén tartály űrtartalmához képest a tárolt oxigén mennyisége ne csökkenjen 20 % alá. A fenti kötelezettség teljesítése érdekében a szerződés időtartama alatt a szerződéskötést követő 30 naptári napon belül, amennyiben új tartály telepítésére van szükség, abban az esetben az új tartály telepítésétől számított 30 naptári napon belül Ajánlattevő köteles folyamatos távfelügyeletet biztosítani a cseppfolyós orvosi oxigén tartály töltöttségi szintjére – az ellátási kötelezettség folyamatos fenntartása mellett. A távfelügyeleti rendszer adatait Ajánlatkérő weboldalon kéri megosztani, oly módon, hogy a tárgyi szervezeti egységek mindegyike láthassa a saját tartálya adatait, Ajánlatkérő Szolgáltatási Igazgatósága pedig az összes tartály töltöttségi szintjét nyomon követhesse. A tartály telepítésének tervezése, engedélyeztetése, kivitelezése és az azzal összefüggő feladatok és költségek a nyertes Ajánlattevőt terhelik, az alábbi kivételekkel: A Gázellátó Rendszer létesítési engedélyezési dokumentációjának elkészítéséhez, valamint a területileg illetékes hatóságnak történő beadáshoz a Vevő köteles az alábbi dokumentumokat Eladó rendelkezésére bocsátani: a) 30 napnál nem régebbi hiteles tulajdoni lap a telepítés helye szerinti ingatlanról, b) a telepítésre kijelölt helyről talajmechanikai szakvélemény (a megfelelő kivitelű tartályalap megtervezéséhez szükséges), c) tulajdonosi hozzájárulás a tartály létesítéséhez (több tulajdonos esetén mindenkitől be kell szerezni), d) amennyiben fennáll, szolgalmi jog vagy vezetékjog valamennyi jogosultjától hozzájárulás a tartály létesítéséhez, e) méretarányos helyszínrajz, elsősorban elektronikus formában (lehetőleg M 1:100 vagy M1:500 léptékben). A Gázellátó Rendszer telepítéséhez és a hatósági használatbavételi engedély kiadásához a Vevő köteles továbbá: i) a kábelterv alapján az elektromos megtáplálást kiépíteni (általában 5x10 mm2 réz betápkábel CO2 tartályok esetében, és 5x25 mm2 réz betápkábel levegőgáz szekrények esetében), bekötést a szolgáltató végzi a szekrényébe, j) a tervek alapján legfeljebb 40 t összsúlyú tartálykocsival történő biztonságos megközelítést biztosítani, Ajánlattevő feladata Vevő felé, a készre szerelt tartályparkról érintés- és villámvédelmi, valamint erősáramú biztonságtechnikai felülvizsgálatot elvégeztetni és 2 példány vizsgálati jegyzőkönyvet a Ajánlatkérő részére átadni, legkésőbb a használatba-vételi eljárás lefolytatása napján. Azonnali, életmentő cseppfolyós gázrendelést Ajánlattevő 4 órán belül köteles kiszállítani, hétvégén és munkaszüneti napokon is. A nyertes Ajánlattevőnek legkésőbb a szerződéskötésig rendelkeznie kell az Országos Gyógyszerészeti Intézet által kiadott gyógyszer forgalomba hozatali engedéllyel. Ajánlatkérő kiemelt egészségügyi tevékenységet végez, ezért előírja, hogy Ajánlattevőnek szükséges biztosítania az akár 30 napon át tartó, napi háromszori töltéshez szükséges erőforrások rendelkezésre állását, tekintettel az életmentő cseppfolyós oxigén rendelés 4 órán belüli teljesítésére is. A nyertes Ajánlattevő diszpécserközponttal köteles rendelkezni, amely a hét minden napján kész 0-24 órában a beérkező megrendelések, hibabejelentések fogadására. Ajánlattevő köteles a megrendelést követő 24 órán belül, sürgős esetben (azonnali, életmentő cseppfolyós gázrendelés) 4 órán belül a rendelésben megjelölt helyen teljesíteni, hétvégén és munkaszüneti napokon is. Ajánlattevőnek vállalnia kell, hogy az orvostechnikai eszközökről szóló 4/2009. (III. 17.) EüM rendelet 27. §-a értelmében elvégzi az tartályok, elpárologtatók karbantartását és azok időszakos felülvizsgálatát. Ajánlattevő vállalja a tartályok, elpárologtatók ellenőrzését, a gyártó által előírt gyakorisággal, szakszerűséggel és terjedelemben történő karbantartását, szükség esetén javítását, cseréjét. Ajánlattevő tartály, illetve az elpárologtató hibája esetére is vállalja az oxigénellátás folyamatos és zavartalan biztosítását szükség szerint palackból, az elosztóhelyen kiépített tartalék palacklefejtő csatlakozást használva. Ajánlattevőnek vagy a gázhálózat felülvizsgálatot végző alvállalkozójának rendelkeznie kell a 4/2009. (III.17.) EÜM rendeletben előírt tartályok és elpárologtatók felülvizsgálatához szükséges engedéllyel. Ajánlatkérő előírja az engedélyek csatolását. A beszerzés tárgyának részletes leírását a Közbeszerzési dokumentumok VI. számú fejezete szerinti Közbeszerzési műszaki leí
Вътрешен идентификатор: EKR001293272022/1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: EKR001293272022
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 24111500 Medicinske gasser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: EKR001293272022/1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: EKR001293272022
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001293272022/1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001293272022
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 24111500 Ιατρικά αέρια
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001293272022/1
574096-2025 - Contract modification
Contract modification notice
Supplies
Internal identifierEKR001293272022
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 24111500 Medical gases
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierEKR001293272022/1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: EKR001293272022
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 24111500 Medicinski plinovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: EKR001293272022/1
574096-2025 - Szerződésmódosítás
Magyarország – Gyógyászati gázok – Cseppfolyós oxigén beszerzés BKT Klinika számára
Szerződésmódosításról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóEKR001293272022
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 24111500 Gyógyászati gázok
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóEKR001293272022/1
See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EKR001293272022
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 24111500 Medicininės dujos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: EKR001293272022/1
Iekšējais identifikators: EKR001293272022
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 24111500 Medicīnā izmantojamās gāzes
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: EKR001293272022/1
Interne identificatiecode: EKR001293272022
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24111500 Medische gassen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: EKR001293272022/1
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: EKR001293272022
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24111500 Gazy medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: EKR001293272022/1
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: EKR001293272022
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 24111500 Gaze medicale
Lot: LOT-0001
Identificator intern: EKR001293272022/1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: EKR001293272022
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 24111500 Lekárske plyny
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: EKR001293272022/1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: EKR001293272022
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 24111500 Plini za medicinske namene
5. Sklop
Sklop: LOT-0001