See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Automobilinės radijo ryšio stotelės
Описание: Automobilinių radijo ryšio stotelių (terminalų) komplektų įsigijimas ir pristatymas
Вид процедура: Ограничена
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 32230000 Предавателни апарати за радиоизлъчване с вграден приемателен апарат
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Radijo ryšio ir susijusi įranga
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Užší
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32230000 Přístroje pro radiotelefonní vysílání s přijímacím zařízením
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Radijo ryšio ir susijusi įranga
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Begrænset
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32230000 Senderudstyr til radiofoni, med modtagerapparatur
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Radijo ryšio ir susijusi įranga
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Κλειστή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32230000 Συσκευές ραδιοφωνικής εκπομπής με συσκευές λήψης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Radijo ryšio ir susijusi įranga
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32230000 Radio transmission apparatus with reception apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Radijo ryšio ir susijusi įranga
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32230000 Radiotransmisores con receptor
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Radijo ryšio ir susijusi įranga
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Piiratud
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 32230000 Raadio saateaparatuur koos vastuvõtuseadmega
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Rajoitettu
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32230000 Radiolähetyslaitteet ja -vastaanottimet
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Restreinte
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 32230000 Appareils émetteurs de radio avec appareils récepteurs
Titre: Radijo ryšio ir susijusi įranga
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Teoranta
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Ograničen
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 32230000 Radijski odašiljači s prijamnikom
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Radijo ryšio ir susijusi įranga
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Ristretta
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 32230000 Apparecchi di radiotrasmissione con apparecchi di ricezione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Radijo ryšio ir susijusi įranga
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Ribotas
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32230000 Radijo siųstuvai su imtuvais
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32230000 Radiopārraides iekārtas ar uztvērējiekārtām
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Ristretta
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32230000 Apparat tat-trasmissjoni bir-radjo mingħajr l-apparat tar-riċeviment
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Radijo ryšio ir susijusi įranga
Identifikatur intern: 1
Rodzaj procedury: Ograniczona
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32230000 Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Radijo ryšio ir susijusi įranga
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Limitado
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 32230000 Aparelhos emissores de rádio com receptor incorporado
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Restrânsă
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 32230000 Aparate de emisie radio cu aparate de recepţie
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Druh postupu: Užšia súťaž
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 32230000 Prístroj na vysielanie rádiového signálu s prijímačom
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Radijo ryšio ir susijusi įranga
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Omejeni postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32230000 Radijski oddajniki z vgrajenim sprejemnikom
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32230000 Radiosändare med mottagare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1