See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony osobistej
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony osobistej. Zamówienie zostało podzielone na 7 zadań zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. W niniejszym postępowaniu zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 2 zgodnie z ilościami wskazanymi w formularzu cenowym/opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ. 5. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w niniejszym postępowaniu. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający informuje, iż nie przewiduje wezwania do uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Предишно обявление: 381260-2025
Вътрешен идентификатор: 79/2025/D
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 18100000 Работни дрехи, специално работно облекло и аксесоари
Допълнителна класификация (cpv): 18830000 Предпазни обувки, 18141000 Работни ръкавици
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie nr 1 – odzież robocza i ochronna I
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży roboczej i ochronnej zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 1.
Вътрешен идентификатор: Zadanie 1
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 1.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie nr 2 – obuwie ochronne i robocze
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa obuwia roboczego i ochronnego zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 2.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 2
Допълнителна класификация (cpv): 18830000 Предпазни обувки
Описание на опциите: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 2 na warunkach określonych w dokumentach zamówienia. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane według cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie nr 3 – rękawice robocze
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic roboczych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 3.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 3
Допълнителна класификация (cpv): 18141000 Работни ръкавици
Описание на опциите: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 3.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie nr 4 – środki ochrony osobistej
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków ochrony osobistej zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 4.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 4
Описание на опциите: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 4.
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie nr 5 – odzież antystatyczna
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży antystatycznej zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 5.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 5
Описание на опциите: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 5.
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie nr 6 – obuwie i odzież medyczna
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa obuwia i odzieży medycznej zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 6.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 6
Описание на опциите: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 6.
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie nr 7 – ochronna dróg oddechowych
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków ochrony dróg oddechowych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 7.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 7
Описание на опциите: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 7.
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení: 381260-2025
Interní identifikátor: 79/2025/D
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 18100000 Zaměstnanecké oděvy, speciální pracovní oděvy a oděvní doplňky
Další klasifikace (cpv): 18830000 Ochranná obuv, 18141000 Pracovní rukavice
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Zadanie 1
Možnosti:
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Zadanie nr 2
Další klasifikace (cpv): 18830000 Ochranná obuv
Část: LOT-0003
Název: Zadanie nr 3 – rękawice robocze
Interní identifikátor: Zadanie nr 3
Další klasifikace (cpv): 18141000 Pracovní rukavice
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: Zadanie nr 4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: Zadanie nr 5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: Zadanie nr 6
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: Zadanie nr 7
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 381260-2025
Interne Kennung: 79/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe, 18141000 Arbeitshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – rękawice robocze
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Zadanie nr 7
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 381260-2025
Internal identifier: 79/2025/D
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
Additional classification (cpv): 18830000 Protective footwear, 18141000 Work gloves
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Zadanie 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Zadanie nr 2
Additional classification (cpv): 18830000 Protective footwear
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 – rękawice robocze
Internal identifier: Zadanie nr 3
Additional classification (cpv): 18141000 Work gloves
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Zadanie nr 7
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 381260-2025
Identificador interno: 79/2025/D
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 18100000 Ropa de trabajo, ropa de trabajo especial y accesorios
Clasificación adicional (cpv): 18830000 Calzado de protección, 18141000 Guantes de trabajo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Zadanie 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Zadanie nr 2
Clasificación adicional (cpv): 18830000 Calzado de protección
Lote: LOT-0003
Título: Zadanie nr 3 – rękawice robocze
Identificador interno: Zadanie nr 3
Clasificación adicional (cpv): 18141000 Guantes de trabajo
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Zadanie nr 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Zadanie nr 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: Zadanie nr 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: Zadanie nr 7
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade: 381260-2025
Sisemine tunnus: 79/2025/D
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 18100000 Kutserõivad, eritöörõivad ja manused
Täiendav liigitus (cpv): 18830000 Kaitsejalatsid, 18141000 Töökindad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Zadanie 1
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Zadanie nr 2
Täiendav liigitus (cpv): 18830000 Kaitsejalatsid
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Zadanie nr 3
Täiendav liigitus (cpv): 18141000 Töökindad
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Zadanie nr 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: Zadanie nr 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: Zadanie nr 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: Zadanie nr 7
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus: 381260-2025
Sisäinen tunniste: 79/2025/D
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18100000 Työvaatteet, erikoistyövaatteet ja työasusteet
Lisäluokitus (cpv): 18830000 Suojajalkineet, 18141000 Työkäsineet
Sisäinen tunniste: Zadanie 1
Optiot:
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 2
Lisäluokitus (cpv): 18830000 Suojajalkineet
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 3
Lisäluokitus (cpv): 18141000 Työkäsineet
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 4
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 5
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 6
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 7
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 381260-2025
Identifiant interne: 79/2025/D
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 18100000 Vêtements professionnels, vêtements de travail spéciaux et accessoires
Nomenclature complémentaire (cpv): 18830000 Chaussures de protection, 18141000 Gants de travail
Identifiant interne: Zadanie 1
Identifiant interne: Zadanie nr 2
Nomenclature complémentaire (cpv): 18830000 Chaussures de protection
Titre: Zadanie nr 3 – rękawice robocze
Identifiant interne: Zadanie nr 3
Nomenclature complémentaire (cpv): 18141000 Gants de travail
Identifiant interne: Zadanie nr 4
Identifiant interne: Zadanie nr 5
Identifiant interne: Zadanie nr 6
Identifiant interne: Zadanie nr 7
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 381260-2025
Aitheantóir inmheánach: 79/2025/D
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Zadanie 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 2
Aicmiú breise (cpv): 18830000 Protective footwear
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 3
Aicmiú breise (cpv): 18141000 Work gloves
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 7
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 381260-2025
Belső azonosító: 79/2025/D
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 18100000 Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők
További osztályozás (cpv): 18830000 Munkásvédelmi cipő, 18141000 Védőkesztyű
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Zadanie 1
Opciók:
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Zadanie nr 2
További osztályozás (cpv): 18830000 Munkásvédelmi cipő
Rész: LOT-0003
Cím: Zadanie nr 3 – rękawice robocze
Belső azonosító: Zadanie nr 3
További osztályozás (cpv): 18141000 Védőkesztyű
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Zadanie nr 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: Zadanie nr 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: Zadanie nr 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: Zadanie nr 7
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 381260-2025
Identificativo interno: 79/2025/D
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 18100000 Indumenti ad uso professionale, indumenti speciali da lavoro e accessori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 18830000 Calzature protettive, 18141000 Guanti da lavoro
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Zadanie 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Zadanie nr 2
Classificazione aggiuntiva (cpv): 18830000 Calzature protettive
Lotto: LOT-0003
Titolo: Zadanie nr 3 – rękawice robocze
Identificativo interno: Zadanie nr 3
Classificazione aggiuntiva (cpv): 18141000 Guanti da lavoro
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Zadanie nr 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: Zadanie nr 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: Zadanie nr 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: Zadanie nr 7
574105-2025 - Rezultatai
Lenkija – Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai – Dostawa odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony osobistej
Skelbimas apie sutarties arba koncesijos skyrimą. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Ankstesnis skelbimas381260-2025
Vidaus identifikatorius79/2025/D
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18100000 Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 18830000 Apsauginė avalynė, 18141000 Darbo pirštinės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusZadanie 1
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusZadanie nr 2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 18830000 Apsauginė avalynė
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatoriusZadanie nr 3
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 18141000 Darbo pirštinės
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatoriusZadanie nr 4
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatoriusZadanie nr 5
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatoriusZadanie nr 6
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatoriusZadanie nr 7
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 381260-2025
Identifikatur intern: 79/2025/D
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 18100000 Ħwejjeġ okkupazzjonali, ilbies speċjali tax-xogħol u aċċessorji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 18830000 Żraben protettivi, 18141000 Ingwanti għax-xogħol
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Zadanie 1
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Zadanie nr 2
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 18830000 Żraben protettivi
Lott: LOT-0003
Titlu: Zadanie nr 3 – rękawice robocze
Identifikatur intern: Zadanie nr 3
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 18141000 Ingwanti għax-xogħol
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Zadanie nr 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: Zadanie nr 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: Zadanie nr 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: Zadanie nr 7
574105-2025 - Resultaat
Polen – Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren – Dostawa odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony osobistej
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Eerdere aankondiging381260-2025
Interne identificatiecode79/2025/D
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
Aanvullende classificatie (cpv): 18830000 Veiligheidsschoeisel, 18141000 Werkhandschoenen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeZadanie 1
Opties
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeZadanie nr 2
Aanvullende classificatie (cpv): 18830000 Veiligheidsschoeisel
PerceelLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – rękawice robocze
Interne identificatiecodeZadanie nr 3
Aanvullende classificatie (cpv): 18141000 Werkhandschoenen
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecodeZadanie nr 4
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecodeZadanie nr 5
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecodeZadanie nr 6
PerceelLOT-0007
Interne identificatiecodeZadanie nr 7
Poprzednie ogłoszenie: 381260-2025
Wewnętrzny identyfikator: 79/2025/D
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 18100000 Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 18830000 Obuwie ochronne, 18141000 Rękawice robocze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 18830000 Obuwie ochronne
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 3 – rękawice robocze
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 18141000 Rękawice robocze
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 7
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 381260-2025
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 18100000 Vestuário profissional, vestuário de trabalho especial e acessórios
Classificação adicional (cpv): 18830000 Calçado de protecção, 18141000 Luvas de trabalho
Opções:
Classificação adicional (cpv): 18830000 Calçado de protecção
Classificação adicional (cpv): 18141000 Luvas de trabalho
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 381260-2025
Interný identifikátor: 79/2025/D
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 18100000 Pracovné odevy, špeciálne pracovné odevy a doplnky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 18830000 Ochranná obuv, 18141000 Pracovné rukavice
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Zadanie 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Zadanie nr 2
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 18830000 Ochranná obuv
Časť: LOT-0003
Názov: Zadanie nr 3 – rękawice robocze
Interný identifikátor: Zadanie nr 3
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 18141000 Pracovné rukavice
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: Zadanie nr 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: Zadanie nr 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: Zadanie nr 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: Zadanie nr 7
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 381260-2025
Notranji identifikator: 79/2025/D
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 18100000 Poklicna oblačila, posebna delovna oblačila in pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 18830000 Zaščitna obutev, 18141000 Delovne rokavice
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Zadanie 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Zadanie nr 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 18830000 Zaščitna obutev
Sklop: LOT-0003
Naslov: Zadanie nr 3 – rękawice robocze
Notranji identifikator: Zadanie nr 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 18141000 Delovne rokavice
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Zadanie nr 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Zadanie nr 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Zadanie nr 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Zadanie nr 7