574109-2025 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по оказване на техническа помощ в областта на компютърните системи – Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta w zakresie platformy GreyCortex na okres kolejnych 36 miesięcy
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеPrzedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta w zakresie platformy GreyCortex na okres kolejnych 36 miesięcy
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta w zakresie platformy GreyCortex na okres kolejnych 36 miesięcy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 7 do Formularza oferty. 9. Zamówienie należy zrealizować w następujących terminach: 9.1. Przedłużenie usług gwarancji oraz wsparcia technicznego producenta (maintenance) w zakresie Oprogramowania Greycortex od dnia wskazanego w Protokole Odbioru do dnia 11.08.2028 r. Wykonawca, w ramach świadczenia ww. usług, zobowiązany jest również do usunięcia Awarii oraz Usterek, które wystąpiły przed dniem wskazanym w Protokole Odbioru oraz do umożliwienia realizacji uprawnień opisanych w punkcie VI ppkt 2 OPZ, które zaistniały od dnia 11.08.2025 r. 9.2. W terminie 10 dni roboczych od daty zawarcia umowy, Wykonawca dostarczy Zamawiającemu: 9.2.1. oświadczenie producenta Oprogramowania potwierdzające przedłużenie Gwarancji oraz Wsparcia Technicznego, zawierające w szczególności pełną nazwę i rodzaj wykupionego Wsparcia Technicznego, okres obowiązywania Wsparcia Technicznego producenta oraz Gwarancji; 9.2.2. dane dostępowe niezbędne do korzystania ze Wsparcia Technicznego, w szczególności dane dostępowe do platformy www producenta.
Вътрешен идентификаторCOI-ZAK.262.57.2025
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 72611000 Услуги по оказване на техническа помощ в областта на компютърните системи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Описаниеzgodnie z OPZ
574109-2025 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorCOI-ZAK.262.57.2025
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 72611000 Technická výpočetní podpora
5. Část
ČástLOT-0001
Popiszgodnie z OPZ
574109-2025 - Konkurrencevilkår
Polen – Teknisk support i forbindelse med datamater – Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta w zakresie platformy GreyCortex na okres kolejnych 36 miesięcy
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDCOI-ZAK.262.57.2025
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72611000 Teknisk support i forbindelse med datamater
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Beskrivelsezgodnie z OPZ
574109-2025 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες τεχνικής υποστήριξης ηλεκτρονικών υπολογιστών – Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta w zakresie platformy GreyCortex na okres kolejnych 36 miesięcy
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόCOI-ZAK.262.57.2025
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72611000 Υπηρεσίες τεχνικής υποστήριξης ηλεκτρονικών υπολογιστών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Περιγραφήzgodnie z OPZ
574109-2025 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifierCOI-ZAK.262.57.2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72611000 Technical computer support services
5. Lot
LotLOT-0001
Descriptionzgodnie z OPZ
574109-2025 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusCOI-ZAK.262.57.2025
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 72611000 Arvuti tehnilised tugiteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Kirjelduszgodnie z OPZ
574109-2025 - Mise en concurrence
Pologne – Services d'assistance technique informatique – Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta w zakresie platformy GreyCortex na okres kolejnych 36 miesięcy
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneCOI-ZAK.262.57.2025
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 72611000 Services d'assistance technique informatique
574109-2025 - Iomaíocht
An Pholainn – Technical computer support services – Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta w zakresie platformy GreyCortex na okres kolejnych 36 miesięcy
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachCOI-ZAK.262.57.2025
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Cur síoszgodnie z OPZ
574109-2025 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaCOI-ZAK.262.57.2025
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72611000 Usluge tehničke računalne potpore
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opiszgodnie z OPZ
574109-2025 - Verseny
Lengyelország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta w zakresie platformy GreyCortex na okres kolejnych 36 miesięcy
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóCOI-ZAK.262.57.2025
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72611000 Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Leírászgodnie z OPZ
574109-2025 - Gara
Polonia – Servizi di assistenza tecnica informatica – Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta w zakresie platformy GreyCortex na okres kolejnych 36 miesięcy
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoCOI-ZAK.262.57.2025
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 72611000 Servizi di assistenza tecnica informatica
5. Lotto
LottoLOT-0001
Descrizionezgodnie z OPZ
574109-2025 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsCOI-ZAK.262.57.2025
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72611000 Datoru tehniskā atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Aprakstszgodnie z OPZ
574109-2025 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi ta' appoġġ tekniku għall-kompjuter – Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta w zakresie platformy GreyCortex na okres kolejnych 36 miesięcy
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internCOI-ZAK.262.57.2025
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72611000 Servizzi ta' appoġġ tekniku għall-kompjuter
5. Lott
LottLOT-0001
Deskrizzjonizgodnie z OPZ
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72611000 Technische computerondersteuningsdiensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Land: Polen
Algemene informatie
Aanvullende informatie: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w imieniu i na rzecz Zamawiającego – Ministerstwa Cyfryzacji, przez Pełnomocnika Zamawiającego, zgodnie z pełnomocnictwem udzielonym na mocy art. 37 ust 2 ustawy Pzp. 2. Umowa w sprawie zamówienia publicznego zostanie zawarta bezpośrednio z Zamawiającym.
574109-2025 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72611000 Technické počítačové podporné služby
5. Časť
ČasťLOT-0001
574109-2025 - Javni razpis
Poljska – Storitve tehnične računalniške podpore – Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta w zakresie platformy GreyCortex na okres kolejnych 36 miesięcy
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorCOI-ZAK.262.57.2025
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72611000 Storitve tehnične računalniške podpore
5. Sklop
SklopLOT-0001
574109-2025 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareCOI-ZAK.262.57.2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72611000 Tekniskt datastöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Beskrivningzgodnie z OPZ