574119-2025 - Състезателна процедура
Швейцария – Специализирани строителни работи по изливане на подови бетонни замазки – Ecole Liotard (2127TI-bis) chapes
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеEcole Liotard (2127TI-bis) chapes
ОписаниеTravaux de : chapes Estimation des travaux : CHF 450'185.-
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45262321 Специализирани строителни работи по изливане на подови бетонни замазки
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
574119-2025 - Zadávání
Švýcarsko – Pokládání vyrovnávacího potěru na podlahy – Ecole Liotard (2127TI-bis) chapes
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Práce
2. Řízení
Řízení
NázevEcole Liotard (2127TI-bis) chapes
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45262321 Pokládání vyrovnávacího potěru na podlahy
5. Část
ČástLOT-0000
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45262321 Afretningslag
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45262321 Εργασίες ρύθμισης πάχους επίστρωσης δαπέδων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
574119-2025 - Hange
Šveits – Põranda tasandustööd – Ecole Liotard (2127TI-bis) chapes
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45262321 Põranda tasandustööd
5. Osa
OsaLOT-0000
574119-2025 - Iomaíocht
An Eilvéis – Floor-screed works – Ecole Liotard (2127TI-bis) chapes
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45262321 Floor-screed works
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45262321 Grindų lyginimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
574119-2025 - Mededinging
Zwitserland – Afreien van vloeren – Ecole Liotard (2127TI-bis) chapes
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
TitelEcole Liotard (2127TI-bis) chapes
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45262321 Afreien van vloeren
5. Perceel
PerceelLOT-0000
574119-2025 - Súťaž
Švajčiarsko – Vyrovnávanie podláh betónom – Ecole Liotard (2127TI-bis) chapes
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
NázovEcole Liotard (2127TI-bis) chapes
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45262321 Vyrovnávanie podláh betónom
5. Časť
ČasťLOT-0000