2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usługi odbioru, transportu i zagospodarowania frakcji odpadów o kodzie 19 12 12 wytwarzanej z przetwarzania selektywnie zebranych odpadów komunalnych
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi sukcesywnego odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących Instalacji Komunalnej w Suwałkach. 2. Ilość odpadów o kodzie 19 12 12 jaką Zamawiający przekaże do odbioru, transportu i zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy wynosi około 3.000 Mg. Miesięczna ilość wyniesie od 100 Mg do maksymalnie 350 Mg. Średnia waga jednego załadunku wyniesie w okresie miesiąca minimum ok. 22 Mg przy załadunku naczep o objętości ≥90 m3. Powyższe ilość są szacunkowe i służą Wykonawcy pomocniczo do przygotowania oferty i skalkulowania kosztów, natomiast nie stanowią podstawy do jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Zamawiający nie jest obowiązany zrealizować zamówienia w pełnym wymiarze. Odbiór odpadów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. 3. Odpad o kodzie 19 12 12 stanowi regularnie wytwarzany materiał posortowniczy w postaci kalorycznej frakcji balastu o cieple spalania większym niż 6 MJ/kg suchej masy pochodzący z mechanicznej obróbki odpadów w sortowni po przetworzeniu selektywnie dostarczanych odpadów komunalnych. Odbierane partie odpadów mogą różnić się co do wartości, a jakiekolwiek różnice nie będą stanowiły podstaw roszczeń Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 4. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz z wykorzystaniem minimum jednego procesu odzysku od R1 do R12, określonych w niewyczerpującym wykazie procesów odzysku stanowiącym załącznik nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587, z późn. zm.). 5. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu, ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku. 6. Odpady o kodzie 19 12 12 magazynowane są w postaci balotów o wymiarach ok. 80 cm x 80 cm x 200 cm i wadze ok. 1 Mg na utwardzonym placu i w takiej formie zostaną załadowane na podstawione przez Wykonawcę środki transportu.
Вътрешен идентификатор: D-6/2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 90511000 Услуги по събиране на битови отпадъци, 90513000 Услуги по превозване на отпадъци, 90513300 Услуги по изгаряне на отпадъци, 90514000 Услуги по преработване на битови отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Количество: 3 000 тона
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp.
574123-2025 - Zadávání
Polsko – Služby související s likvidací odpadů a odpady – Usługi odbioru, transportu i zagospodarowania frakcji odpadów o kodzie 19 12 12 wytwarzanej z przetwarzania selektywnie zebranych odpadów komunalnych
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorD-6/2025
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Další klasifikace (cpv): 90511000 Sběr odpadu, 90513000 Odstraňování a čištění odpadu neklasifikovaného jako nebezpečný, 90513300 Spalování odpadu, 90514000 Odstraňování odpadu recyklací
5. Část
ČástLOT-0001
Množství3 000 tuny
Možnosti