574124-2025 - Състезателна процедура
Полша – Строителни и монтажни работи по общо изграждане на електроцентрали – Budowa instalacji OZE na terenie oddziału GPW S.A. - Przepompownia Urbanowice
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеBudowa instalacji OZE na terenie oddziału GPW S.A. - Przepompownia Urbanowice
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, budowa i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej o mocy do 500 kW wraz z przyłączeniem do sieci energetycznej oraz uzyskanie dokumentacji formalnoprawnej, wymaganej obowiązującymi przepisami prawa, niezbędnej do uruchomienia i eksploatacji przedmiotowej instalacji. Instalacja może zostać zlokalizowana w Tychach, przy ul. Oświęcimskiej 345. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy. Zamówienie podzielone jest na część projektową oraz część wykonawczą, a warunki realizacji zamówienia szczegółowo uregulowano w Załączniku nr 8 do SWZ - projektowanych postanowieniach umowy. 3. Zadanie dofinansowane w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 -2027 Priorytet FESL.10 „Fundusze Europejskie na transformację” Działanie FESL.10.6 „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii". 4. W przypadku gdy Zamawiający opisując przedmiot zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, Zamawiający informuje, że w takich przypadkach dopuszcza rozwiązania równoważne opisywane w każdej takiej normie, europejskiej ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych. 5. Wymagania dotyczące zatrudnienia na podstawie umowy o pracę – zgodnie z art. 95 ustawy: Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę pracowników fizycznych ogólnobudowlanych wykonujących niżej wymienione czynności niezbędne do realizacji zamówienia: robót ziemnych, robót w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych, robót w zakresie zagospodarowania i uporządkowania terenu budowy. 6. Kontrola spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań szczegółowo podana została w paragrafie 4 projektowanych postanowień umowy – Załączniku nr 8 do SWZ. 7. Informacje dotyczące wizji lokalnej: 7.1. Wizja lokalna nie jest obowiązkowa, co oznacza, że brak odbycia wizji nie stanowi podstawy do odrzucenia oferty. 7.2. Zasady przeprowadzenia wizji: 7.2.1. Wizja lokalna będzie przeprowadzona w terminie wskazanym przez Zamawiającego i odbędzie się w miejscu realizacji zamówienia stanowiącego przedmiot niniejszego postępowania. 7.2.2. Zainteresowani Wykonawcy muszą złożyć wniosek o wyznaczenie terminu wizji lokalnej i oświadczenie o zachowaniu poufności (Załącznik nr 5 do SWZ) w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z reprezentacją lub udzielonym pełnomocnictwem, za pośrednictwem Platformy. 7.2.3. Wniosek należy złożyć nie później niż do dnia 23.09.2025 r. Decyduje data wpływu do Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ww. terminu poprzez jego ewentualne wydłużenie. 7.2.4. Zamawiający w odpowiedzi na wniosek, o którym mowa w pkt 7.2.2. powyżej, poinformuje Wykonawców o terminie wizji lokalnej. Wnioski o wizję lokalną złożone po upływie terminu określonego w pkt 7.2.3. powyżej, Zamawiający pozostawi bez rozpatrzenia. 7.2.5. Podczas wizji lokalnej nie będą udzielane dodatkowe informacje, jak również odpowiedzi na pytania zadawane przez Wykonawców. Ewentualne zapytania należy złożyć w trybie art. 135 ustawy, na zasadach określonych w Rozdziale XVII SWZ za pośrednictwem Platformy. 7.2.6. Osoba wyznaczona przez Zamawiającego, która będzie asystować Wykonawcom podczas wizji lokalnej poinformuje o przypadkach, w których może obowiązywać zakaz fotografowania i utrwalania dźwięku i obrazu. 7.2.7. Pozyskane podczas wizji informacje dotyczące infrastruktury Zamawiającego są poufne. 7.2.8. Koszty związane z udziałem w wizji lokalnej, w szczególności związane z dojazdem, ponosi wyłącznie Wykonawca. 7.3. Fakt przeprowadzenia wizji lokalnej zostanie udokumentowany za pomocą listy obecności, która zostanie sporządzona w trakcie wizji, w miejscu jej przeprowadzenia.
Вътрешен идентификаторFP/321/31/2025
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45251100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на електроцентрали
Допълнителна класификация (cpv): 09332000 Инсталация за използване на слънчева енергия, 31155000 Инвертори, 45315600 Строителни и монтажни работи на нисковолтови инсталации, 45223100 Работи по сглобяване на метални конструкции, 45223110 Монтажни работи на метални конструкции, 32323500 Система за видеонаблюдение, 45312000 Работи по инсталиране на пожаро-, сигнално-охранителни известителни системи и на антени за жилищни сгради, 31321200 Кабел за ниско и средновисоко напрежение, 45223810 Сглобяеми конструкции, без тези от метал, 45000000 Строителни и монтажни работи, 45100000 Работи по подготовка на строителната площадка, 45220000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на строителни съоръжения, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45342000 Монтажни работи на огради, 45231400 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни и разпределителни електропроводи, 45312310 Работи по монтиране на гръмоотводи, 42961000 Система за управление и контрол, 71323100 Услуги по проектиране и конструиране на електроенергийни мрежи, 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 19520000 Пластмасови продукти, 09331200 Слънчеви фотоволтаични модули
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеBudowa instalacji OZE na terenie oddziału GPW S.A. – Przepompownia Urbanowice
Допълнителна класификация (cpv): 09332000 Инсталация за използване на слънчева енергия, 31155000 Инвертори, 45315600 Строителни и монтажни работи на нисковолтови инсталации, 45223100 Работи по сглобяване на метални конструкции, 45223110 Монтажни работи на метални конструкции, 19520000 Пластмасови продукти, 32323500 Система за видеонаблюдение, 45312000 Работи по инсталиране на пожаро-, сигнално-охранителни известителни системи и на антени за жилищни сгради, 31321200 Кабел за ниско и средновисоко напрежение, 45223810 Сглобяеми конструкции, без тези от метал, 45000000 Строителни и монтажни работи, 45100000 Работи по подготовка на строителната площадка, 45220000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на строителни съоръжения, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45342000 Монтажни работи на огради, 45231400 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни и разпределителни електропроводи, 45312310 Работи по монтиране на гръмоотводи, 42961000 Система за управление и контрол, 71323100 Услуги по проектиране и конструиране на електроенергийни мрежи, 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 09331200 Слънчеви фотоволтаични модули
2. Procedure
Procedure
Intern ID: FP/321/31/2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45251100 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med kraftværker
Supplerende klassifikation (cpv): 09332000 Solenergianlæg, 31155000 Invertere, 45315600 Arbejder i forbindelse med lavspænding, 45223100 Samling af metalkonstruktioner, 45223110 Opstilling af metalkonstruktioner, 32323500 Videoovervågningssystem, 45312000 Installation af brand- og tyverialarmer samt antenneanlæg, 31321200 Lav- og middelspændingskabel, 45223810 Præfabrikerede konstruktioner, 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45220000 Ingeniørarbejder og bygværker, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45342000 Opsætning af hegn, 45231400 Arbejder i forbindelse med stærkstrømsluftledninger, 45312310 Arbejder i forbindelse med lynbeskyttelse, 42961000 Overvågnings- og styresystem, 71323100 Projektering i forbindelse med elforsyningssystemer, 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 19520000 Plastprodukter, 09331200 Solcellemoduler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 09332000 Solenergianlæg, 31155000 Invertere, 45315600 Arbejder i forbindelse med lavspænding, 45223100 Samling af metalkonstruktioner, 45223110 Opstilling af metalkonstruktioner, 19520000 Plastprodukter, 32323500 Videoovervågningssystem, 45312000 Installation af brand- og tyverialarmer samt antenneanlæg, 31321200 Lav- og middelspændingskabel, 45223810 Præfabrikerede konstruktioner, 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45220000 Ingeniørarbejder og bygværker, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45342000 Opsætning af hegn, 45231400 Arbejder i forbindelse med stærkstrømsluftledninger, 45312310 Arbejder i forbindelse med lynbeskyttelse, 42961000 Overvågnings- og styresystem, 71323100 Projektering i forbindelse med elforsyningssystemer, 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 09331200 Solcellemoduler
574124-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungFP/321/31/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251100 Bauarbeiten für Kraftwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31155000 Wechselrichter, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223110 Installation von Metallkonstruktionen, 32323500 Video-Überwachungssystem, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 31321200 Nieder- und Mittelspannungskabel, 45223810 Fertigkonstruktionen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 19520000 Kunststoffprodukte, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31155000 Wechselrichter, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223110 Installation von Metallkonstruktionen, 19520000 Kunststoffprodukte, 32323500 Video-Überwachungssystem, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 31321200 Nieder- und Mittelspannungskabel, 45223810 Fertigkonstruktionen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: FP/321/31/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45251100 Trabajos de construcción de centrales eléctricas
Clasificación adicional (cpv): 09332000 Instalación solar, 31155000 Inversores, 45315600 Instalaciones de baja tensión, 45223100 Montaje de estructuras metálicas, 45223110 Instalación de estructuras metálicas, 32323500 Sistema de vigilancia por vídeo, 45312000 Instalación de sistemas de alarma y antenas, 31321200 Cables de baja y media tensión, 45223810 Construcciones prefabricadas, 45000000 Trabajos de construcción, 45100000 Trabajos de preparación del terreno, 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45342000 Instalación de barandillas, 45231400 Trabajos de construcción de líneas de conducción eléctrica, 45312310 Trabajos de protección contra rayos, 42961000 Sistema de mando y control, 71323100 Servicios de diseño de sistemas eléctricos, 71320000 Servicios de diseño técnico, 19520000 Productos de plástico, 09331200 Módulos solares fotovoltaicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 09332000 Instalación solar, 31155000 Inversores, 45315600 Instalaciones de baja tensión, 45223100 Montaje de estructuras metálicas, 45223110 Instalación de estructuras metálicas, 19520000 Productos de plástico, 32323500 Sistema de vigilancia por vídeo, 45312000 Instalación de sistemas de alarma y antenas, 31321200 Cables de baja y media tensión, 45223810 Construcciones prefabricadas, 45000000 Trabajos de construcción, 45100000 Trabajos de preparación del terreno, 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45342000 Instalación de barandillas, 45231400 Trabajos de construcción de líneas de conducción eléctrica, 45312310 Trabajos de protección contra rayos, 42961000 Sistema de mando y control, 71323100 Servicios de diseño de sistemas eléctricos, 71320000 Servicios de diseño técnico, 09331200 Módulos solares fotovoltaicos
574124-2025 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusFP/321/31/2025
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45251100 Elektros jėgainių statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 09332000 Saulės energijos įranga, 31155000 Invertoriai, 45315600 Žemos įtampos instaliacijos montavimo darbai, 45223100 Metalo konstrukcijų surinkimas, 45223110 Metalo konstrukcijų montavimas, 32323500 Stebėjimo videosistema, 45312000 Signalizacijos sistemų ir antenų montavimo darbai, 31321200 Žemos ir vidutinės įtampos kabeliai, 45223810 Surenkamosios konstrukcijos, 45000000 Statybos darbai, 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45220000 Inžinerijos ir statybos darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45342000 Aptvarų statymas, 45231400 Elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai, 45312310 Apsaugos nuo žaibo įrengimo darbai, 42961000 Vadovavimo ir valdymo sistema, 71323100 Elektros energijos sistemų projektavimo paslaugos, 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 19520000 Plastikiniai gaminiai, 09331200 Saulės fotovoltiniai moduliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 09332000 Saulės energijos įranga, 31155000 Invertoriai, 45315600 Žemos įtampos instaliacijos montavimo darbai, 45223100 Metalo konstrukcijų surinkimas, 45223110 Metalo konstrukcijų montavimas, 19520000 Plastikiniai gaminiai, 32323500 Stebėjimo videosistema, 45312000 Signalizacijos sistemų ir antenų montavimo darbai, 31321200 Žemos ir vidutinės įtampos kabeliai, 45223810 Surenkamosios konstrukcijos, 45000000 Statybos darbai, 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45220000 Inžinerijos ir statybos darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45342000 Aptvarų statymas, 45231400 Elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai, 45312310 Apsaugos nuo žaibo įrengimo darbai, 42961000 Vadovavimo ir valdymo sistema, 71323100 Elektros energijos sistemų projektavimo paslaugos, 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 09331200 Saulės fotovoltiniai moduliai
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: FP/321/31/2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45251100 Xogħol tal-kostruzzjoni għall-impjanti ta’ l-enerġija
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 09332000 Stallazzjonijiet solari, 31155000 Invertituri, 45315600 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ vultaġġ baxx, 45223100 Assemblea ta’ strutturi tal-metall, 45223110 Stallazzjoni ta’ strutturi tal-metall, 32323500 Sistema ta' sorveljanza bil-video, 45312000 Xogħol tas-sistema ta’ l-allarm u l-istallazzjoni ta’ l-antenni, 31321200 Cable tal-vultaġġ baxx jew medju, 45223810 Kostruzzjonijiet pre-fabbrikati, 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni, 45100000 Xogħol għall-preparazzjoni tas-sit, 45220000 Xogħlijiet ta’ l-inġinerija u xogħolijiet tal-kostruzzjoni, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45342000 Bini ta’ rpar, 45231400 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji ta’ l-enerġija elettrika, 45312310 Xogħol tal-protezzjoni kontra s-sajjetti, 42961000 Sistemi ta' l-ordnijiet u l-kontroll, 71323100 Servizzi tad-disinn tas-sistemi ta' l-enerġija elettrika, 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 19520000 Prodotti tal-plastika, 09331200 Moduli fotovoltajċi solari
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 09332000 Stallazzjonijiet solari, 31155000 Invertituri, 45315600 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ vultaġġ baxx, 45223100 Assemblea ta’ strutturi tal-metall, 45223110 Stallazzjoni ta’ strutturi tal-metall, 19520000 Prodotti tal-plastika, 32323500 Sistema ta' sorveljanza bil-video, 45312000 Xogħol tas-sistema ta’ l-allarm u l-istallazzjoni ta’ l-antenni, 31321200 Cable tal-vultaġġ baxx jew medju, 45223810 Kostruzzjonijiet pre-fabbrikati, 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni, 45100000 Xogħol għall-preparazzjoni tas-sit, 45220000 Xogħlijiet ta’ l-inġinerija u xogħolijiet tal-kostruzzjoni, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45342000 Bini ta’ rpar, 45231400 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji ta’ l-enerġija elettrika, 45312310 Xogħol tal-protezzjoni kontra s-sajjetti, 42961000 Sistemi ta' l-ordnijiet u l-kontroll, 71323100 Servizzi tad-disinn tas-sistemi ta' l-enerġija elettrika, 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 09331200 Moduli fotovoltajċi solari
574124-2025 - Procedură concurențială
Polonia – Lucrări de construcţii de centrale electrice – Budowa instalacji OZE na terenie oddziału GPW S.A. - Przepompownia Urbanowice
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Identificator internFP/321/31/2025
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45251100 Lucrări de construcţii de centrale electrice
Clasificare suplimentară (cpv): 09332000 Instalaţie solară, 31155000 Invertoare, 45315600 Instalaţii de joasă tensiune, 45223100 Ansamblu de structuri metalice, 45223110 Instalaţie de structuri metalice, 32323500 Sistem video de supraveghere, 45312000 Lucrări de instalare de sisteme de alarmă şi de antene, 31321200 Cablu de joasă tensiune şi de tensiune medie, 45223810 Construcţii prefabricate, 45000000 Lucrări de construcţii, 45100000 Lucrări de pregătire a şantierului, 45220000 Lucrări de inginerie şi de construcţii, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45342000 Montare de garduri, 45231400 Lucrări de construcţii de linii electrice, 45312310 Lucrări de protecţie împotriva fulgerelor, 42961000 Sisteme de comandă şi control, 71323100 Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrică, 71320000 Servicii de concepţie tehnică, 19520000 Produse din plastic, 09331200 Module solare fotovoltaice
5. Lot
LotLOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 09332000 Instalaţie solară, 31155000 Invertoare, 45315600 Instalaţii de joasă tensiune, 45223100 Ansamblu de structuri metalice, 45223110 Instalaţie de structuri metalice, 19520000 Produse din plastic, 32323500 Sistem video de supraveghere, 45312000 Lucrări de instalare de sisteme de alarmă şi de antene, 31321200 Cablu de joasă tensiune şi de tensiune medie, 45223810 Construcţii prefabricate, 45000000 Lucrări de construcţii, 45100000 Lucrări de pregătire a şantierului, 45220000 Lucrări de inginerie şi de construcţii, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45342000 Montare de garduri, 45231400 Lucrări de construcţii de linii electrice, 45312310 Lucrări de protecţie împotriva fulgerelor, 42961000 Sisteme de comandă şi control, 71323100 Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrică, 71320000 Servicii de concepţie tehnică, 09331200 Module solare fotovoltaice