See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Modernizácia údržbovej základne v Košiciach, realizácia - I. etapa
Описание: V časti 1 budú realizované stavebné práce koľajiska, súvisiacich spevnených plôch a potrebnej infraštruktúry, konkrétne pôjde o modernizáciu koľajového zvršku a spodku, výhybiek, trakčného vedenia, napájacích a spätných káblov, vonkajšieho osvetlenia, ovládania a ohrevu výhybiek, mazníkov, hlavných napájacích rozvodov, zásobovanie elektrickou energiou, prípojky 22kV, doplnenie novej kioskovej trafostanice, modernizáciu haly denného ošetrenia, modernizáciu haly umývača a modernizácia pôvodného prestrešenia výpravnej haly a dobudovanie prestrešenia nad ďalšie výpravné koľaje električkovej dopravy.
Вътрешен идентификатор: 4268/2019
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Modernizácia údržbovej základne - stavebné práce a súvisiace technologické vybavenie
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 4268/2019
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 4268/2019
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 4268/2019
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4268/2019
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: 4268/2019
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 4268/2019
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 4268/2019
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 4268/2019
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 4268/2019
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 4268/2019
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 4268/2019
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 4268/2019
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 4268/2019
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: 4268/2019
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 4268/2019
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 4268/2019
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 4268/2019
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 4268/2019
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 4268/2019
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001