2. Процедура
Процедура
Заглавие: Conducte de polietilena de înaltă densitate pentru apă potabilă
Описание: Conducte de poietilena pentru apa potabilă, PE100, SDR11, Pn16, 17 tipodimensiuni, Conform caiet de sarcini Termen limită de primire clarificari: 14 zile inainte de data limita depunere oferte Termen limita de raspuns consolidat: 10 zile inainte de data limita de depunere oferte
Вътрешен идентификатор: 11400673_2025_PAAPD1568988
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44162500 Тръбопроводи за питейна вода
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: Default lot
Описание: Conducte de poietilena pentru apa potabilă, PE100, SDR11, Pn16, 17 tipodimensiuni, Conform caiet de sarcini 1 Ţeavă PE Ø25mm PN16, SDR11, PE100, ml 40.000,00 2 Ţeavă PE Ø32mm PN16, SDR11, PE100, ml 10.000,00 3 Ţeavă PE Ø40mm PN16, SDR11, PE100, ml 8.000,00 4 Ţeavă PE Ø50mm PN16, SDR11, PE100, ml 5.000,00 5. Conductă PE Ø63mm PN16, SDR11, PE100, ml 20.000,00 6. Conductă PE Ø75mm PN16, SDR11, PE100, ml 4.000,00 7. Conductă PE Ø90mm PN16, SDR11, PE100, ml 15.000,00 8. Conductă PE Ø110mm PN16, SDR11, PE100, ml 15.000,00 9 Conductă PE Ø125mm PN16, SDR11, PE100, ml 2.000,00 10 Conductă PE Ø140mm PN16, SDR11, PE100, ml 2.000,00 11 Conductă PE Ø160mm PN16, SDR11, PE100, ml 15.000,00 12 Conductă PE Ø200mm PN16, SDR11, PE100, ml 13.000,00 13 Conductă PE Ø225mm PN16, SDR11, PE100 ml 500,00 14 Conductă PE Ø250mm PN16, SDR11, PE100 ml 2.000,00 15 Conductă PE Ø315mm PN16, SDR11, PE100 ml 500,00 16 Conductă PE Ø355mm PN16, SDR11, PE100 ml 500,00 17 Conductă PE Ø400mm PN16, SDR11, PE100 ml 400,00
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 11400673_2025_PAAPD1568988
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44162500 Potrubí na pitnou vodu
5. Část
Část: LOT-0000
Název: Default lot
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 11400673_2025_PAAPD1568988
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44162500 Rørledninger til drikkevand
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Titel: Default lot
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 11400673_2025_PAAPD1568988
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44162500 Trinkwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11400673_2025_PAAPD1568988
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44162500 Σύστημα αγωγών πόσιμου νερού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: Default lot
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44162500 Joogiveetorustik
5. Osa
Osa: LOT-0000
Pealkiri: Default lot
Sisemine tunnus: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 11400673_2025_PAAPD1568988
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 44162500 Sustav cijevi za pitku vodu
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Naslov: Default lot
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 11400673_2025_PAAPD1568988
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44162500 Tubazioni per acqua potabile
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Titolo: Default lot
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 11400673_2025_PAAPD1568988
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44162500 Dzeramā ūdens cauruļvadu sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: Default lot
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 11400673_2025_PAAPD1568988
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44162500 Piping ta' l-ilma tax-xorb
5. Lott
Lott: LOT-0000
Titlu: Default lot
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: 11400673_2025_PAAPD1568988
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44162500 Drinkwaterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Wewnętrzny identyfikator: 11400673_2025_PAAPD1568988
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44162500 Rurociągi wody pitnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Tytuł: Default lot
Wewnętrzny identyfikator: 1
574129-2025 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern11400673_2025_PAAPD1568988
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 44162500 Conducte de apă potabilă
5. Lot
LotLOT-0000
TitluDefault lot
Identificator intern1
574129-2025 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare11400673_2025_PAAPD1568988
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44162500 Rörledningar för dricksvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDefault lot
Intern identifierare1