2. Процедура
Процедура
Заглавие: DNS pro malé podniky zaměstnávající osoby znevýhodněné na trhu práce – jednoduché služby
Описание: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou jednoduché dělnické nebo manuální činnosti, a to: • Úklidové práce v prostorách staveb / na staveništích, na kterých probíhá realizace stavebních prací pro Zadavatele coby investora. • Úklidové práce na pozemních komunikacích ve správě Zadavatele. • Služby nakládání s odpadem a likvidace odpadu (kromě nebezpečného odpadu) - svoz a likvidace suti a odpadního stavebního materiálu ze staveb, na kterých probíhá realizace stavebních prací pro Zadavatele coby investora, nebo svoz a likvidace vybraného kancelářského a jiného odpadu (např. dokumentů po skartaci, aj.). • Údržba a stříhání zeleně podél pozemních komunikací ve správě Zadavatele. Účast v DNS je vyhrazena dodavatelům, kteří zaměstnávají osoby znevýhodněné na trhu práce, a to v počtu minimálně tři (3) osoby. Pro účely účasti v DNS prokáže dodavatel tuto skutečnost prostřednictvím čestného prohlášení. Za znevýhodněné osoby se pro účely DNS považují: • Osoby, které byly přede dnem podáním nabídky na dílčí plnění z DNS zařazeny do evidence uchazečů o zaměstnání vedené příslušným úřadem práce nepřetržitě po dobu alespoň pět (5) měsíců. • Osoby, které byly v posledních dvou (2) letech přede dnem podání nabídky na dílčí plnění z DNS zařazeny do evidence uchazečů o zaměstnání vedené příslušným úřadem práce v součtu alespoň pět (5) měsíců. • Osoby s nižší dosaženou kvalifikací, čímž se pro účely DNS rozumí nedokončené základní vzdělání, dokončené základní vzdělání, střední nebo střední odborné vzdělání bez maturity i výučního listu (obory kategorie J rámcového vzdělávacího programu). • Osoby po propuštění z výkonu trestu odnětí svobody nebo alternativního trestu. • Osoby se záznamem v trestním rejstříku. • Osoby sociálně vyloučené nebo sociálním vyloučením ohrožené (osoby, které byly či jsou uživateli registrované sociální služby podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, osoby v postavení azylanta a účastníka řízení o udělení azylu na území ČR, osoby s kulturní a náboženskou odlišností a další osoby sociálně znevýhodněné). Zadavatel dále uvádí, že některé z dílčích zakázek zadávaných v rámci DNS budou vyhrazeny pro malé podniky ve smyslu Doporučení Komise o definici mikropodniků, malých a středních podniků č. 2003/361/ES ze dne 6. května 2003, tj. pro podniky, které mají maximálně 10 zaměstnanců a obrat nebo rozvahu nepřesahující 2 miliony EUR. Podrobnosti budou uvedeny v příslušných výzvách k podání nabídek.
Вътрешен идентификатор: 01CS-000397
Вид процедура: Друга едноетапна процедура
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
Допълнителна класификация (cpv): 90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните, 98341130 Услуги на портиери, 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци, 90511000 Услуги по събиране на битови отпадъци, 90512000 Услуги по събиране на хартия, 77312000 Услуги по отстраняване на плевели, 77312100 Услуги по унищожаване на плевели, 77314000 Услуги по поддържане на други зелени площи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 98341130 Услуги на портиери, 90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните, 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци, 90511000 Услуги по събиране на битови отпадъци, 90512000 Услуги по събиране на хартия, 77312000 Услуги по отстраняване на плевели, 77312100 Услуги по унищожаване на плевели, 77314000 Услуги по поддържане на други зелени площи
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 01CS-000397
Typ řízení: Jiné jednofázové řízení
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90910000 Úklidové služby
Další klasifikace (cpv): 90911200 Stavební úklid, 98341130 Úklidové práce, 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady, 90511000 Sběr odpadu, 90512000 Odvoz odpadu, 77312000 Služby související s odstraňováním plevele, 77312100 Služby související s hubením plevele, 77314000 Služby při údržbě pozemků
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 98341130 Úklidové práce, 90911200 Stavební úklid, 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady, 90511000 Sběr odpadu, 90512000 Odvoz odpadu, 77312000 Služby související s odstraňováním plevele, 77312100 Služby související s hubením plevele, 77314000 Služby při údržbě pozemků
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 01CS-000397
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 98341130 Hauswartungsdienste, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341130 Hauswartungsdienste, 90911200 Gebäudereinigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314000 Grundstückspflege
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 01CS-000397
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services, 98341130 Janitorial services, 90500000 Refuse and waste related services, 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 77312000 Weed-clearance services, 77312100 Weed-killing services, 77314000 Grounds maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 98341130 Janitorial services, 90911200 Building-cleaning services, 90500000 Refuse and waste related services, 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 77312000 Weed-clearance services, 77312100 Weed-killing services, 77314000 Grounds maintenance services
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 01CS-000397
Menetluse liik: Muu üheetapiline menetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90910000 Puhastusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90911200 Hoonete puhastusteenused, 98341130 Majahoidjateenused, 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused, 90511000 Jäätmekogumisteenused, 90512000 Jäätmeveoteenused, 77312000 Rohimisteenused, 77312100 Umbrohutõrje teenused, 77314000 Maa-alade hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 98341130 Majahoidjateenused, 90911200 Hoonete puhastusteenused, 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused, 90511000 Jäätmekogumisteenused, 90512000 Jäätmeveoteenused, 77312000 Rohimisteenused, 77312100 Umbrohutõrje teenused, 77314000 Maa-alade hooldusteenused
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 01CS-000397
Menettelyn tyyppi: Muu yksivaiheinen menettely
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 90911200 Siivouspalvelut, 98341130 Talonmiespalvelut, 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut, 90511000 Jätteiden keruupalvelut, 90512000 Jätteiden kuljetuspalvelut, 77312000 Rikkakasvien kitkeminen, 77312100 Rikkakasvien myrkyttäminen, 77314000 Maa-alueiden hoito
Lisäluokitus (cpv): 98341130 Talonmiespalvelut, 90911200 Siivouspalvelut, 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut, 90511000 Jätteiden keruupalvelut, 90512000 Jätteiden kuljetuspalvelut, 77312000 Rikkakasvien kitkeminen, 77312100 Rikkakasvien myrkyttäminen, 77314000 Maa-alueiden hoito
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 01CS-000397
Type de procédure: Autre procédure en une seule étape
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90910000 Services de nettoyage
Nomenclature complémentaire (cpv): 90911200 Services de nettoyage de bâtiments, 98341130 Services de conciergerie, 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures, 90511000 Services de collecte des ordures, 90512000 Services de transport des ordures ménagères, 77312000 Services d'enlèvement des mauvaises herbes, 77312100 Services de désherbage, 77314000 Services d'entretien de terrains
Nomenclature complémentaire (cpv): 98341130 Services de conciergerie, 90911200 Services de nettoyage de bâtiments, 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures, 90511000 Services de collecte des ordures, 90512000 Services de transport des ordures ménagères, 77312000 Services d'enlèvement des mauvaises herbes, 77312100 Services de désherbage, 77314000 Services d'entretien de terrains
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 01CS-000397
An cineál nóis imeachta: Nós imeachta aonchéime eile
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
574138-2025 - Rezultati
Obavijest o dodjeli ugovora ili koncesije – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka01CS-000397
Vrsta postupkaOstali postupci od jedne faze
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90910000 Usluge čišćenja
Dodatna klasifikacija (cpv): 90911200 Usluge čišćenja zgrada, 98341130 Usluge domara, 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom, 90511000 Usluge skupljanja otpada, 90512000 Usluge prijevoza otpada, 77312000 Usluge plijevljenja korova, 77312100 Usluge uništavanja korova, 77314000 Usluge održavanja terena
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 98341130 Usluge domara, 90911200 Usluge čišćenja zgrada, 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom, 90511000 Usluge skupljanja otpada, 90512000 Usluge prijevoza otpada, 77312000 Usluge plijevljenja korova, 77312100 Usluge uništavanja korova, 77314000 Usluge održavanja terena
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 01CS-000397
Pirkimo būdas: Kita vieno etapo procedūra
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90910000 Valymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90911200 Pastatų valymo paslaugos, 98341130 Sargų paslaugos, 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos, 90511000 Atliekų rinkimo paslaugos, 90512000 Atliekų vežimo paslaugos, 77312000 Piktžolių retinimo paslaugos, 77312100 Piktžolių naikinimo paslaugos, 77314000 Aikštelių priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 98341130 Sargų paslaugos, 90911200 Pastatų valymo paslaugos, 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos, 90511000 Atliekų rinkimo paslaugos, 90512000 Atliekų vežimo paslaugos, 77312000 Piktžolių retinimo paslaugos, 77312100 Piktžolių naikinimo paslaugos, 77314000 Aikštelių priežiūros paslaugos
Iekšējais identifikators: 01CS-000397
Procedūras veids: Cita vienpakāpes procedūra
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi, 98341130 Sētnieku pakalpojumi, 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi, 90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi, 90512000 Atkritumu transporta pakalpojumi, 77312000 Nezāļu ravēšanas pakalpojumi, 77312100 Nezāļu iznīcināšanas pakalpojumi, 77314000 Laukumu kopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 98341130 Sētnieku pakalpojumi, 90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi, 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi, 90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi, 90512000 Atkritumu transporta pakalpojumi, 77312000 Nezāļu ravēšanas pakalpojumi, 77312100 Nezāļu iznīcināšanas pakalpojumi, 77314000 Laukumu kopšanas pakalpojumi
Interne identificatiecode: 01CS-000397
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen, 98341130 Portiersdiensten, 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 98341130 Portiersdiensten, 90911200 Reiniging van gebouwen, 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 77314000 Onderhoud van terreinen
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 01CS-000397
Tip de procedură: Altă procedură cu o singură etapă
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90910000 Servicii de curăţenie
Clasificare suplimentară (cpv): 90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor, 98341130 Servicii de administrare de imobile, 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile, 90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere, 90512000 Servicii de transport de deşeuri menajere, 77312000 Servicii de înlăturare a buruienilor, 77312100 Servicii de erbicidare, 77314000 Servicii de întreţinere a terenurilor
Clasificare suplimentară (cpv): 98341130 Servicii de administrare de imobile, 90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor, 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile, 90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere, 90512000 Servicii de transport de deşeuri menajere, 77312000 Servicii de înlăturare a buruienilor, 77312100 Servicii de erbicidare, 77314000 Servicii de întreţinere a terenurilor
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 01CS-000397
Druh postupu: Iný jednofázový postup
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90910000 Upratovacie služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90911200 Čistenie (upratovanie) budov, 98341130 Domovnícke a údržbárske služby, 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom, 90511000 Služby na zber odpadu, 90512000 Služby na prepravu odpadu, 77312000 Pletie, 77312100 Likvidácia buriny, 77314000 Údržba pozemkov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 98341130 Domovnícke a údržbárske služby, 90911200 Čistenie (upratovanie) budov, 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom, 90511000 Služby na zber odpadu, 90512000 Služby na prepravu odpadu, 77312000 Pletie, 77312100 Likvidácia buriny, 77314000 Údržba pozemkov
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator01CS-000397
Vrsta postopkaDrugi enostopenjski postopek
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90910000 Storitve čiščenja
Dodatna klasifikacija (cpv): 90911200 Storitve čiščenja stavb, 98341130 Hišniške storitve, 90500000 Storitve v zvezi z odpadki, 90511000 Storitve zbiranja odpadkov, 90512000 Storitve prevoza odpadkov, 77312000 Storitve pletja plevela, 77312100 Storitve uničevanja plevela, 77314000 Storitve vzdrževanja zemljišč
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 98341130 Hišniške storitve, 90911200 Storitve čiščenja stavb, 90500000 Storitve v zvezi z odpadki, 90511000 Storitve zbiranja odpadkov, 90512000 Storitve prevoza odpadkov, 77312000 Storitve pletja plevela, 77312100 Storitve uničevanja plevela, 77314000 Storitve vzdrževanja zemljišč
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 01CS-000397
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader, 98341130 Fastighetsskötsel, 90500000 Avfallstjänster, 90511000 Sophämtning, 90512000 Avfallstransport, 77312000 Ogräsröjning, 77312100 Ogräsbekämpning, 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel, 90911200 Städning av byggnader, 90500000 Avfallstjänster, 90511000 Sophämtning, 90512000 Avfallstransport, 77312000 Ogräsröjning, 77312100 Ogräsbekämpning, 77314000 Markskötsel