See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Suministro de materiales 2025-2026
Описание: Contrato de suministro mediante acuerdo marco, procedimiento abierto y sujeto a regulación armonizada.
Вътрешен идентификатор: 393/2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44160000 Нефтопроводи, тръбопроводни системи, тръбопроводи, изолация на тръбопроводи, тръбни инсталации и свързани с тях изделия
Допълнителна класификация (cpv): 24312200 Хипохлорити и хлорати, 39830000 Почистващи продукти, 42130000 Кранове, клапани и подобни устройства, 44110000 Строителни материали
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lote 1.- Tapas de fundición
Описание: Lote 1.- Tapas de fundición
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Lote 10.- Placas reducidas brida
Описание: Lote 10.- Placas reducidas brida
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lote 11.- Juntas polietileno
Описание: Lote 11.- Juntas polietileno
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Lote 12.- Tornillería
Описание: Lote 12.- Tornillería
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lote 13.- Material de construcción
Описание: Lote 13.- Material de construcción
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Lote 14.- Peanas, armarios y colectores
Описание: Lote 14.- Peanas, armarios y colectores
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Lote 15.- Hipoclorito
Описание: Lote 15.- Hipoclorito
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Lote 16.- Material de limpieza
Описание: Lote 16.- Material de limpieza
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Lote 17.- Codos enchufe junta mecánica
Описание: Lote 17.- Codos enchufe junta mecánica
Вътрешен идентификатор: 17
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Lote 18.- Codos enchufe junta mecánica grandes dimensiones
Описание: Lote 18.- Codos enchufe junta mecánica grandes dimensiones
Вътрешен идентификатор: 18
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Lote 19.- Collarines
Описание: Lote 19.- Collarines
Вътрешен идентификатор: 19
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Lote 2.- Tapas de composite
Описание: Lote 2.- Tapas de composite
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Lote 20.- Asfalto
Описание: Lote 20.- Asfalto .
Вътрешен идентификатор: 20
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Lote 21.- Reguladores de presión y filtros cazapiedras
Описание: Lote 21.- Reguladores de presión y filtros cazapiedras
Вътрешен идентификатор: 21
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Lote 22.- Válvulas fundición grandes dimensiones
Описание: Lote 22.- Válvulas fundición grandes dimensiones
Вътрешен идентификатор: 22
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Lote 23.- Material fundición grandes dimensiones
Описание: Lote 23.- Material fundición grandes dimensiones
Вътрешен идентификатор: 23
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Lote 24.- Ventosas
Описание: Lote 24.- Ventosas .
Вътрешен идентификатор: 24
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Lote 25.- Ventosas con brida
Описание: Lote 25.- Ventosas con brida
Вътрешен идентификатор: 25
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Lote 3.- Válvulas fundición acomet.
Описание: Lote 3.- Válvulas fundición acomet.
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Lote 4.- Válvulas esfera cuadradillo universal
Описание: Lote 4.- Válvulas esfera cuadradillo universal
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Lote 5.- Válvulas racord y acc. contadores
Описание: Lote 5.- Válvulas racord y acc. contadores
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Lote 6.- Tubería fundición
Описание: Lote 6.- Tubería fundición
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Lote 7.- Tubería polietileno
Описание: Lote 7.- Tubería polietileno
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Lote 8.- Abrazaderas y uniones reparación
Описание: Lote 8.- Abrazaderas y uniones reparación
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Lote 9.- Abrazaderas electrosoldables
Описание: Lote 9.- Abrazaderas electrosoldables
Вътрешен идентификатор: 9
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 393/2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44160000 Rørledning, rørsystemer, rør, foringsrør, rørledningssystemer og hermed beslægtede emner
Supplerende klassifikation (cpv): 24312200 Hypochloriter og chlorater, 39830000 Rengøringsmidler, 42130000 Haner, stophaner, ventiler og lignende tilbehør, 44110000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Lote 1.- Tapas de fundición
Beskrivelse: Lote 1.- Tapas de fundición
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Lote 10.- Placas reducidas brida
Intern ID: 10
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Lote 11.- Juntas polietileno
Beskrivelse: Lote 11.- Juntas polietileno
Intern ID: 11
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Lote 12.- Tornillería
Beskrivelse: Lote 12.- Tornillería
Intern ID: 12
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Lote 15.- Hipoclorito
Beskrivelse: Lote 15.- Hipoclorito
Intern ID: 15
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Lote 16.- Material de limpieza
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 17
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 18
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Lote 19.- Collarines
Beskrivelse: Lote 19.- Collarines
Intern ID: 19
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Lote 2.- Tapas de composite
Beskrivelse: Lote 2.- Tapas de composite
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Lote 20.- Asfalto
Beskrivelse: Lote 20.- Asfalto .
Intern ID: 20
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 21
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: 22
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: 23
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Lote 24.- Ventosas
Beskrivelse: Lote 24.- Ventosas .
Intern ID: 24
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Lote 25.- Ventosas con brida
Beskrivelse: Lote 25.- Ventosas con brida
Intern ID: 25
Delkontrakt: LOT-0019
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0021
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Lote 6.- Tubería fundición
Beskrivelse: Lote 6.- Tubería fundición
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Lote 7.- Tubería polietileno
Beskrivelse: Lote 7.- Tubería polietileno
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0024
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0025
Intern ID: 9
Internal identifier: 393/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44160000 Pipeline, piping, pipes, casing, tubing and related items
Additional classification (cpv): 24312200 Hypochlorites and chlorates, 39830000 Cleaning products, 42130000 Taps, cocks, valves and similar appliances, 44110000 Construction materials
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Lote 1.- Tapas de fundición
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Lote 10.- Placas reducidas brida
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0003
Title: Lote 11.- Juntas polietileno
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0004
Title: Lote 12.- Tornillería
Description: Lote 12.- Tornillería
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0007
Title: Lote 15.- Hipoclorito
Description: Lote 15.- Hipoclorito
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0008
Title: Lote 16.- Material de limpieza
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0011
Title: Lote 19.- Collarines
Description: Lote 19.- Collarines
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0012
Title: Lote 2.- Tapas de composite
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0013
Title: Lote 20.- Asfalto
Description: Lote 20.- Asfalto .
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0017
Title: Lote 24.- Ventosas
Description: Lote 24.- Ventosas .
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0018
Title: Lote 25.- Ventosas con brida
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0022
Title: Lote 6.- Tubería fundición
Description: Lote 6.- Tubería fundición
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0023
Title: Lote 7.- Tubería polietileno
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0024
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 9
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 393/2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44160000 Torujuhe, torustik, korpused ja seonduvad tooted
Täiendav liigitus (cpv): 24312200 Hüpokloritid ja kloraadid, 39830000 Puhastusvahendid, 42130000 Kraanid, ventiilid ja sarnased riistad, 44110000 Ehitusmaterjalid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Lote 1.- Tapas de fundición
Kirjeldus: Lote 1.- Tapas de fundición
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 10
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Lote 11.- Juntas polietileno
Kirjeldus: Lote 11.- Juntas polietileno
Sisemine tunnus: 11
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Lote 12.- Tornillería
Kirjeldus: Lote 12.- Tornillería
Sisemine tunnus: 12
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 13
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 14
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Lote 15.- Hipoclorito
Kirjeldus: Lote 15.- Hipoclorito
Sisemine tunnus: 15
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 16
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 17
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 18
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Lote 19.- Collarines
Kirjeldus: Lote 19.- Collarines
Sisemine tunnus: 19
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Lote 2.- Tapas de composite
Kirjeldus: Lote 2.- Tapas de composite
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Lote 20.- Asfalto
Kirjeldus: Lote 20.- Asfalto .
Sisemine tunnus: 20
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 21
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 22
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 23
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Lote 24.- Ventosas
Kirjeldus: Lote 24.- Ventosas .
Sisemine tunnus: 24
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Lote 25.- Ventosas con brida
Kirjeldus: Lote 25.- Ventosas con brida
Sisemine tunnus: 25
Osa: LOT-0019
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0022
Pealkiri: Lote 6.- Tubería fundición
Kirjeldus: Lote 6.- Tubería fundición
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0023
Pealkiri: Lote 7.- Tubería polietileno
Kirjeldus: Lote 7.- Tubería polietileno
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 9
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 393/2025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 44160000 Pipelines, tuyauterie, conduites, gainage, tubage et articles connexes
Nomenclature complémentaire (cpv): 24312200 Hypochlorites et chlorates, 39830000 Produits de nettoyage, 42130000 Robinets, vannes et dispositifs similaires, 44110000 Matériaux de construction
Titre: Lote 1.- Tapas de fundición
Identifiant interne: 1
Titre: Lote 10.- Placas reducidas brida
Identifiant interne: 10
Titre: Lote 11.- Juntas polietileno
Identifiant interne: 11
Titre: Lote 12.- Tornillería
Identifiant interne: 12
Identifiant interne: 13
Identifiant interne: 14
Titre: Lote 15.- Hipoclorito
Identifiant interne: 15
Titre: Lote 16.- Material de limpieza
Identifiant interne: 16
Identifiant interne: 17
Identifiant interne: 18
Titre: Lote 19.- Collarines
Identifiant interne: 19
Titre: Lote 2.- Tapas de composite
Identifiant interne: 2
Titre: Lote 20.- Asfalto
Identifiant interne: 20
Identifiant interne: 21
Identifiant interne: 22
Identifiant interne: 23
Titre: Lote 24.- Ventosas
Identifiant interne: 24
Titre: Lote 25.- Ventosas con brida
Identifiant interne: 25
Identifiant interne: 3
Identifiant interne: 4
Identifiant interne: 5
Titre: Lote 6.- Tubería fundición
Identifiant interne: 6
Titre: Lote 7.- Tubería polietileno
Identifiant interne: 7
Identifiant interne: 8
Identifiant interne: 9
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 393/2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Lote 1.- Tapas de fundición
Cur síos: Lote 1.- Tapas de fundición
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Lote 11.- Juntas polietileno
Cur síos: Lote 11.- Juntas polietileno
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Lote 12.- Tornillería
Cur síos: Lote 12.- Tornillería
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 14
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Lote 15.- Hipoclorito
Cur síos: Lote 15.- Hipoclorito
Aitheantóir inmheánach: 15
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Lote 16.- Material de limpieza
Aitheantóir inmheánach: 16
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 17
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 18
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Lote 19.- Collarines
Cur síos: Lote 19.- Collarines
Aitheantóir inmheánach: 19
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Lote 2.- Tapas de composite
Cur síos: Lote 2.- Tapas de composite
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Lote 20.- Asfalto
Cur síos: Lote 20.- Asfalto .
Aitheantóir inmheánach: 20
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: 21
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 22
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: 23
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Lote 24.- Ventosas
Cur síos: Lote 24.- Ventosas .
Aitheantóir inmheánach: 24
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: Lote 25.- Ventosas con brida
Cur síos: Lote 25.- Ventosas con brida
Aitheantóir inmheánach: 25
Luchtóg: LOT-0019
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0020
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0021
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: Lote 6.- Tubería fundición
Cur síos: Lote 6.- Tubería fundición
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: Lote 7.- Tubería polietileno
Cur síos: Lote 7.- Tubería polietileno
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0024
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0025
Aitheantóir inmheánach: 9
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Suministro de materiales 2025-2026
Belső azonosító: 393/2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44160000 Csővezetékek, csövezetek, csövek, burkolatok, béléscsövek és kapcsolódó termékek
További osztályozás (cpv): 24312200 Hipokloritok és klorátok, 39830000 Tisztítószerek, 42130000 Csapok, szelepek, csőszerelvények és hasonló elemek, 44110000 Építkezési anyagok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Lote 1.- Tapas de fundición
Leírás: Lote 1.- Tapas de fundición
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: Lote 10.- Placas reducidas brida
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0003
Cím: Lote 11.- Juntas polietileno
Leírás: Lote 11.- Juntas polietileno
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0004
Cím: Lote 12.- Tornillería
Leírás: Lote 12.- Tornillería
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0005
Cím: Lote 13.- Material de construcción
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0007
Cím: Lote 15.- Hipoclorito
Leírás: Lote 15.- Hipoclorito
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0008
Cím: Lote 16.- Material de limpieza
Leírás: Lote 16.- Material de limpieza
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0011
Cím: Lote 19.- Collarines
Leírás: Lote 19.- Collarines
Belső azonosító: 19
Rész: LOT-0012
Cím: Lote 2.- Tapas de composite
Leírás: Lote 2.- Tapas de composite
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0013
Cím: Lote 20.- Asfalto
Leírás: Lote 20.- Asfalto .
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 22
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0017
Cím: Lote 24.- Ventosas
Leírás: Lote 24.- Ventosas .
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0018
Cím: Lote 25.- Ventosas con brida
Leírás: Lote 25.- Ventosas con brida
Belső azonosító: 25
Rész: LOT-0019
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0022
Cím: Lote 6.- Tubería fundición
Leírás: Lote 6.- Tubería fundición
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0023
Cím: Lote 7.- Tubería polietileno
Leírás: Lote 7.- Tubería polietileno
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: 9
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 393/2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44160000 Condutture, tubi, tubazioni, alloggiamenti, tubaggi e articoli connessi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 24312200 Ipocloriti e clorati, 39830000 Prodotti per la pulizia, 42130000 Rubinetti, valvole e articoli simili, 44110000 Materiali per costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Lote 1.- Tapas de fundición
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 10
Lotto: LOT-0003
Titolo: Lote 11.- Juntas polietileno
Identificativo interno: 11
Lotto: LOT-0004
Titolo: Lote 12.- Tornillería
Descrizione: Lote 12.- Tornillería
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 13
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0007
Titolo: Lote 15.- Hipoclorito
Descrizione: Lote 15.- Hipoclorito
Identificativo interno: 15
Lotto: LOT-0008
Titolo: Lote 16.- Material de limpieza
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 17
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 18
Lotto: LOT-0011
Titolo: Lote 19.- Collarines
Descrizione: Lote 19.- Collarines
Identificativo interno: 19
Lotto: LOT-0012
Titolo: Lote 2.- Tapas de composite
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0013
Titolo: Lote 20.- Asfalto
Descrizione: Lote 20.- Asfalto .
Identificativo interno: 20
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 21
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 22
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 23
Lotto: LOT-0017
Titolo: Lote 24.- Ventosas
Descrizione: Lote 24.- Ventosas .
Identificativo interno: 24
Lotto: LOT-0018
Titolo: Lote 25.- Ventosas con brida
Identificativo interno: 25
Lotto: LOT-0019
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0022
Titolo: Lote 6.- Tubería fundición
Descrizione: Lote 6.- Tubería fundición
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0023
Titolo: Lote 7.- Tubería polietileno
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0024
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: 9
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 393/2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44160000 Naftotiekiai, vamzdynai, vamzdžiai, apsauginiai vamzdžiai, vamzdynų vamzdžiai bei susiję gaminiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 24312200 Hipochloritai ir chloratai, 39830000 Valikliai, 42130000 Čiaupai, ventiliai, vožtuvai ir panašūs įtaisai, 44110000 Statybinės konstrukcinės medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Aprašymas: Lote 1.- Tapas de fundición
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 10
Pirkimo dalis: LOT-0003
Aprašymas: Lote 11.- Juntas polietileno
Vidaus identifikatorius: 11
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Lote 12.- Tornillería
Aprašymas: Lote 12.- Tornillería
Vidaus identifikatorius: 12
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 13
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 14
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Lote 15.- Hipoclorito
Aprašymas: Lote 15.- Hipoclorito
Vidaus identifikatorius: 15
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 16
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 17
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 18
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Lote 19.- Collarines
Aprašymas: Lote 19.- Collarines
Vidaus identifikatorius: 19
Pirkimo dalis: LOT-0012
Aprašymas: Lote 2.- Tapas de composite
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Lote 20.- Asfalto
Aprašymas: Lote 20.- Asfalto .
Vidaus identifikatorius: 20
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 21
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 22
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 23
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: Lote 24.- Ventosas
Aprašymas: Lote 24.- Ventosas .
Vidaus identifikatorius: 24
Pirkimo dalis: LOT-0018
Aprašymas: Lote 25.- Ventosas con brida
Vidaus identifikatorius: 25
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: Lote 6.- Tubería fundición
Aprašymas: Lote 6.- Tubería fundición
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0023
Aprašymas: Lote 7.- Tubería polietileno
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 9
Iekšējais identifikators: 393/2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44160000 Cauruļvadi, cauruļvadu līnijas, caurules, apvalki, un saistīti izstrādājumi
Papildu klasifikācija (cpv): 24312200 Hipohlorīti un hlorāti, 39830000 Tīrīšanas līdzekļi, 42130000 Slēgi, krāni, vārsti un līdzīgs aprīkojums, 44110000 Celtniecības materiāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Lote 1.- Tapas de fundición
Apraksts: Lote 1.- Tapas de fundición
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Lote 11.- Juntas polietileno
Apraksts: Lote 11.- Juntas polietileno
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Lote 12.- Tornillería
Apraksts: Lote 12.- Tornillería
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Lote 15.- Hipoclorito
Apraksts: Lote 15.- Hipoclorito
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Lote 19.- Collarines
Apraksts: Lote 19.- Collarines
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Lote 2.- Tapas de composite
Apraksts: Lote 2.- Tapas de composite
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Lote 20.- Asfalto
Apraksts: Lote 20.- Asfalto .
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Lote 24.- Ventosas
Apraksts: Lote 24.- Ventosas .
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Lote 25.- Ventosas con brida
Apraksts: Lote 25.- Ventosas con brida
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Lote 6.- Tubería fundición
Apraksts: Lote 6.- Tubería fundición
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Lote 7.- Tubería polietileno
Apraksts: Lote 7.- Tubería polietileno
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 9
Interne identificatiecode: 393/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44160000 Pijpleidingen, pijpleidingstelsels, pijpen, mantelbuizen, binnenbuizen en aanverwante artikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 24312200 Hypochlorieten en chloraten, 39830000 Reinigingsmiddelen, 42130000 Kranen, afsluiters, kleppen en dergelijke, 44110000 Constructiematerialen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Lote 12.- Tornillería
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: Lote 15.- Hipoclorito
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0011
Beschrijving: Lote 19.- Collarines
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0013
Beschrijving: Lote 20.- Asfalto .
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 22
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0017
Beschrijving: Lote 24.- Ventosas .
Interne identificatiecode: 24
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 25
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0022
Beschrijving: Lote 6.- Tubería fundición
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 9
Wewnętrzny identyfikator: 393/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44160000 Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 24312200 Podchloryny i chlorany, 39830000 Środki czyszczące, 42130000 Krany, kurki, zawory i podobna armatura, 44110000 Materiały konstrukcyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Lote 1.- Tapas de fundición
Opis: Lote 1.- Tapas de fundición
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Lote 10.- Placas reducidas brida
Opis: Lote 10.- Placas reducidas brida
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Lote 11.- Juntas polietileno
Opis: Lote 11.- Juntas polietileno
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Lote 12.- Tornillería
Opis: Lote 12.- Tornillería
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Lote 15.- Hipoclorito
Opis: Lote 15.- Hipoclorito
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Lote 16.- Material de limpieza
Opis: Lote 16.- Material de limpieza
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Lote 19.- Collarines
Opis: Lote 19.- Collarines
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Lote 2.- Tapas de composite
Opis: Lote 2.- Tapas de composite
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Lote 20.- Asfalto
Opis: Lote 20.- Asfalto .
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 22
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Lote 24.- Ventosas
Opis: Lote 24.- Ventosas .
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Lote 25.- Ventosas con brida
Opis: Lote 25.- Ventosas con brida
Wewnętrzny identyfikator: 25
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Lote 6.- Tubería fundición
Opis: Lote 6.- Tubería fundición
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Lote 7.- Tubería polietileno
Opis: Lote 7.- Tubería polietileno
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: 9
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 393/2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44160000 Conducte, ţevărie, ţevi, tubaje, tuburi şi articole conexe
Clasificare suplimentară (cpv): 24312200 Hipocloriţi şi cloraţi, 39830000 Produse de curăţat, 42130000 Robinete, vane şi dispozitive similare, 44110000 Materiale de construcţii
Titlu: Lote 1.- Tapas de fundición
Descriere: Lote 1.- Tapas de fundición
Identificator intern: 1
Titlu: Lote 10.- Placas reducidas brida
Identificator intern: 10
Titlu: Lote 11.- Juntas polietileno
Descriere: Lote 11.- Juntas polietileno
Identificator intern: 11
Titlu: Lote 12.- Tornillería
Descriere: Lote 12.- Tornillería
Identificator intern: 12
Identificator intern: 13
Identificator intern: 14
Titlu: Lote 15.- Hipoclorito
Descriere: Lote 15.- Hipoclorito
Identificator intern: 15
Titlu: Lote 16.- Material de limpieza
Identificator intern: 16
Identificator intern: 17
Identificator intern: 18
Titlu: Lote 19.- Collarines
Descriere: Lote 19.- Collarines
Identificator intern: 19
Titlu: Lote 2.- Tapas de composite
Descriere: Lote 2.- Tapas de composite
Identificator intern: 2
Titlu: Lote 20.- Asfalto
Descriere: Lote 20.- Asfalto .
Identificator intern: 20
Identificator intern: 21
Identificator intern: 22
Identificator intern: 23
Titlu: Lote 24.- Ventosas
Descriere: Lote 24.- Ventosas .
Identificator intern: 24
Titlu: Lote 25.- Ventosas con brida
Descriere: Lote 25.- Ventosas con brida
Identificator intern: 25
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Titlu: Lote 6.- Tubería fundición
Descriere: Lote 6.- Tubería fundición
Identificator intern: 6
Titlu: Lote 7.- Tubería polietileno
Descriere: Lote 7.- Tubería polietileno
Identificator intern: 7
Identificator intern: 8
Identificator intern: 9
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 393/2025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44160000 Diaľkové potrubia, potrubia, rúry, obalenie/obloženie, kladenie a podobné prvky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 24312200 Chlórnany a chlorečnany, 39830000 Čistiace výrobky, 42130000 Výpusty, kohúty, ventily a podobné príslušenstvo, 44110000 Konštrukčné materiály
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Lote 1.- Tapas de fundición
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Lote 10.- Placas reducidas brida
Interný identifikátor: 10
Časť: LOT-0003
Názov: Lote 11.- Juntas polietileno
Interný identifikátor: 11
Časť: LOT-0004
Názov: Lote 12.- Tornillería
Interný identifikátor: 12
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0007
Názov: Lote 15.- Hipoclorito
Interný identifikátor: 15
Časť: LOT-0008
Názov: Lote 16.- Material de limpieza
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 17
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 18
Časť: LOT-0011
Názov: Lote 19.- Collarines
Interný identifikátor: 19
Časť: LOT-0012
Názov: Lote 2.- Tapas de composite
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0013
Názov: Lote 20.- Asfalto
Interný identifikátor: 20
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 21
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 22
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 23
Časť: LOT-0017
Názov: Lote 24.- Ventosas
Interný identifikátor: 24
Časť: LOT-0018
Názov: Lote 25.- Ventosas con brida
Interný identifikátor: 25
Časť: LOT-0019
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0021
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0022
Názov: Lote 6.- Tubería fundición
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0023
Názov: Lote 7.- Tubería polietileno
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0024
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0025
Interný identifikátor: 9