2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Приготвяне и доставка на закуски за нуждите на Технически университет - Габрово“
Описание: В рамките на поръчката се предвижда приготвянето на закуските да се извършва в деня на доставката им - само в работни дни, а доставянето им един път дневно, при спазване указанията и изискванията на Възложителя, изложени в техническите спецификации. Срок на договора: от 25.08.2025г. до 30.06.2026г. или до достигане на максималната му прогнозна стойност, в зависимост от това кое от двете събития настъпи по-рано.
Вътрешен идентификатор: 500799
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 55500000 Услуги на столове и заведения за приготвяне и доставяне на храна
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 500799
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 55500000 Υπηρεσίες καντίνας και τροφοδοσίας με έτοιμα φαγητά
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 500799
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55500000 Canteen and catering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 500799
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 55500000 Servicios de cantina y de suministros de comidas desde el exterior
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 500799
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 55500000 Söökla- ja toitlustusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 500799
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 55500000 Ruokala- ja ateriapalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 500799
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 55500000 Services de cantine et service traiteur
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 500799
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 500799
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 55500000 Usluge menze i usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering)
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 500799
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 55500000 Étkezdei és élelmezési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 500799
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 55500000 Valgyklų ir pagaminto valgio tiekimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 500799
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55500000 Ēdnīcu un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 500799
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 55500000 Servizzi tal-kafetterija u ta’ l-ikel
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: 500799
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 500799
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55500000 Usługi bufetowe oraz w zakresie podawania posiłków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 55500000 Serviços de cantinas e de fornecimento de refeições (catering)
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 500799
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 55500000 Služby jedální a hromadného stravovania
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 500799
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 55500000 Storitve menz ter storitve priprave in dostave hrane
5. Sklop
Sklop: LOT-0001