See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa fabrycznie nowych opon wraz z obsługą serwisową dla potrzeb Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie przy ul. Nowohuckiej 1
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych opon wraz z obsługą serwisową dla potrzeb Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie przy ulicy Nowohuckiej 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 3. Minimalny wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji jakości na przedmiot niniejszego zamówienia zgodnie z zał. nr 1 do SWZ. 4. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: - Baza Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o., ul. Nowohucka 1, 31 - 580 Kraków; - Siedziba Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o., ul. Barska 12, 30-307 Kraków; - Centrum Ekologiczne Barycz, ul. Krzemieniecka 40, 30-694 Kraków. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 6. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. Przez kluczowe części zamówienia Zamawiający rozumie realizację zakresu przedmiotu zamówienia, o którym mowa w pkt 2 i 3 zał. nr 1 do SWZ, tj. obsługę serwisową obejmującą świadczenie usług demontażu, montażu oraz naprawy opon przy użyciu mobilnego serwisu, realizowanych całodobowo na terenie województwa małopolskiego oraz świadczenie usług naprawy opon dla potrzeb Zamawiającego. 7. Zamawiający żąda aby Wykonawca lub podwykonawca zatrudniał na podstawie stosunku pracy osoby realizujące obsługę serwisową. 8. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 12 miesięcy od daty podpisania umowy – z zastrzeżeniem zmian przewidzianych w zał. nr 2 do SWZ.
Предишно обявление: 525793-2024
Вътрешен идентификатор: TZ/TT/20/2024
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34351100 Външни гуми за леки автомобили
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení: 525793-2024
Interní identifikátor: TZ/TT/20/2024
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34351100 Pneumatiky pro automobily
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 525793-2024
Interne Kennung: TZ/TT/20/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 525793-2024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: TZ/TT/20/2024
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34351100 Ελαστικά επίσωτρα αυτοκινήτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 525793-2024
Internal identifier: TZ/TT/20/2024
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34351100 Tyres for motor cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 525793-2024
Identifiant interne: TZ/TT/20/2024
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34351100 Pneus pour voitures
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 525793-2024
Interna identifikacijska oznaka: TZ/TT/20/2024
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34351100 Gume za automobile
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 525793-2024
Identificativo interno: TZ/TT/20/2024
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34351100 Pneumatici per autoveicoli
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Poprzednie ogłoszenie: 525793-2024
Wewnętrzny identyfikator: TZ/TT/20/2024
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34351100 Opony do pojazdów silnikowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 525793-2024
Interný identifikátor: TZ/TT/20/2024
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34351100 Pneumatiky pre motorové vozidlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 525793-2024
Notranji identifikator: TZ/TT/20/2024
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34351100 Pnevmatike za osebne avtomobile
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande: 525793-2024
Intern identifierare: TZ/TT/20/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34351100 Bildäck
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001