2. Процедура
Процедура
Заглавие: 195/PN/2025 - Dostawa wyrobów medycznych do neuronawigacji wraz z dzierżawą systemu neuronawigacji dla UCK
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: a. Dostawa wyrobów medycznych do neuronawigacji w ilości i wymaganiach określonych w Załączniku nr 3 do SWZ. b. Dzierżawa systemu neuronawigacji – 2 komplety dla UCK , zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4 do SWZ.
Предишно обявление: 427851-2025
Вътрешен идентификатор: 195/PN/2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Допълнителна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Przedmiotem zamówienia jest: a. Dostawa wyrobów medycznych do neuronawigacji w ilości i wymaganiach określonych w Załączniku nr 3 do SWZ. b. Dzierżawa systemu neuronawigacji – 2 komplety dla UCK , zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4 do SWZ.
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 3 i nr 4 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Pakiet 1
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení: 427851-2025
Interní identifikátor: 195/PN/2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Další klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Pakiet 1
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse: 427851-2025
Intern ID: 195/PN/2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Supplerende klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Pakiet 1
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 427851-2025
Interne Kennung: 195/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Pakiet 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 427851-2025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 195/PN/2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 1
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus: 427851-2025
Sisäinen tunniste: 195/PN/2025
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Pakiet 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 427851-2025
Aitheantóir inmheánach: 195/PN/2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33140000 Medical consumables
Aicmiú breise (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 1
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 427851-2025
Interna identifikacijska oznaka: 195/PN/2025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
Dodatna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 1
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 427851-2025
Belső azonosító: 195/PN/2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
További osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Pakiet 1
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 427851-2025
Identificativo interno: 195/PN/2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Pakiet 1
2. Procedūra
Procedūra
Ankstesnis skelbimas: 427851-2025
Vidaus identifikatorius: 195/PN/2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Pakiet 1
Iepriekšējs paziņojums: 427851-2025
Iekšējais identifikators: 195/PN/2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Pakiet 1
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 427851-2025
Identifikatur intern: 195/PN/2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Pakiet 1
Eerdere aankondiging: 427851-2025
Interne identificatiecode: 195/PN/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Pakiet 1
Poprzednie ogłoszenie: 427851-2025
Wewnętrzny identyfikator: 195/PN/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
574165-2025 - Rezultat
Anunț de atribuire a contractului sau a concesiunii - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior427851-2025
Identificator intern195/PN/2025
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33100000 Echipamente medicale
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator internPakiet 1
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 427851-2025
Interný identifikátor: 195/PN/2025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Pakiet 1