2. Процедура
Процедура
Заглавие: Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: trasa VeloRaba – budowa odcinka na terenie gminy Kłaj
Описание: Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj trasy rowerowej VeloRaba (VR) na odcinku zlokalizowanym na terenie gminy Kłaj w zakresie obejmującym budowę drogi wewnętrznej o długości 2,85 km wraz z obiektem mostowym (przepustem). Zamówienie obejmuje: a) opracowanie w oparciu o Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) dokumentacji projektowej (w tym projektu budowlanego, projektu wykonawczego, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót (STWiORB), przedmiaru robót, projektu stałej organizacji ruchu) wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych decyzji administracyjnych, uzgodnień i opinii niezbędnych do zrealizowania zadania, b) wykonanie robót budowlanych określonych w dokumentacji projektowej, o której mowa w lit. a, wraz z wprowadzeniem stałej / docelowej organizacji ruchu, montażem urządzeń bezpieczeństwa ruchu i oznakowaniem trasy rowerowej jako szlaku turystycznego – odnośnie odcinka trasy rowerowej o długości ok. 2,85 km.
Предишно обявление: 358451-2025
Вътрешен идентификатор: ZDW-DN-4-26-18/25
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45233162 Строителни работи по изграждане на пътеки за велосипедисти
Допълнителна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 45233120 Строителни и монтажни работи на пътища, 45233290 Работи по поставяне на указателни табели, 45100000 Работи по подготовка на строителната площадка, 45233221 Работи по пътна маркировка на пътища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj trasy rowerowej VeloRaba (VR) na odcinku zlokalizowanym na terenie gminy Kłaj w zakresie obejmującym budowę drogi wewnętrznej o długości 2,85 km wraz z obiektem mostowym (przepustem). Zamówienie obejmuje: a) opracowanie w oparciu o Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) dokumentacji projektowej (w tym projektu budowlanego, projektu wykonawczego, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót (STWiORB), przedmiaru robót, projektu stałej organizacji ruchu) wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych decyzji administracyjnych, uzgodnień i opinii niezbędnych do zrealizowania zadania, b) wykonanie robót budowlanych określonych w dokumentacji projektowej, o której mowa w lit. a, wraz z wprowadzeniem stałej / docelowej organizacji ruchu, montażem urządzeń bezpieczeństwa ruchu i oznakowaniem trasy rowerowej jako szlaku turystycznego – odnośnie odcinka trasy rowerowej o długości ok. 2,85 km. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1 SWZ.
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení: 358451-2025
Interní identifikátor: ZDW-DN-4-26-18/25
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233162 Výstavba cyklistických stezek
Další klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování, 45233120 Výstavba silnic, 45233290 Instalace a montáž dopravního značení, 45100000 Práce spojené s přípravou staveniště, 45233221 Nátěry povrchu silnic
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse: 358451-2025
Intern ID: ZDW-DN-4-26-18/25
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45233162 Anlægsarbejde: cykelstier
Supplerende klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 45233120 Anlæg af vej, 45233290 Installation af vejtavler, 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45233221 Vejmalingsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 358451-2025
Interne Kennung: ZDW-DN-4-26-18/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45100000 Baureifmachung, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 358451-2025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZDW-DN-4-26-18/25
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233162 Κατασκευαστικές εργασίες για οδούς για ποδήλατα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών, 45233120 Έργα οδοποιίας, 45233290 Εγκατάσταση οδικών πινακίδων, 45100000 Εργασίες προπαρασκευής εργοταξίων, 45233221 Εργασίες διαγράμμισης οδικών επιφανειών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Previous notice: 358451-2025
Internal identifier: ZDW-DN-4-26-18/25
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233162 Cycle path construction work
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 45233120 Road construction works, 45233290 Installation of road signs, 45100000 Site preparation work, 45233221 Road-surface painting work
5. Lot
Lot: LOT-0001
574168-2025 - Tulemus
Lepingu sõlmimise või kontsessiooni andmise teade – üldkord
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade358451-2025
Sisemine tunnusZDW-DN-4-26-18/25
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233162 Jalgrattateede ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 45233120 Teeehitustööd, 45233290 Teemärkide paigaldamine, 45100000 Ehitusplatside ettevalmistustööd, 45233221 Teepinna värvimistööd
5. Osa
OsaLOT-0001
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus: 358451-2025
Sisäinen tunniste: ZDW-DN-4-26-18/25
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233162 Pyöräteiden rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 45233120 Tienrakennustyöt, 45233290 Liikennemerkkien ja tienviittojen asennustyöt, 45100000 Rakennustyömaan valmistelutyöt, 45233221 Tiemerkintöjen maalaustyöt
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 358451-2025
Identifiant interne: ZDW-DN-4-26-18/25
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45233162 Travaux de construction de pistes cyclables
Nomenclature complémentaire (cpv): 71320000 Services de conception technique, 45233120 Travaux de construction de routes, 45233290 Installation de panneaux de signalisation, 45100000 Travaux de préparation de chantier, 45233221 Travaux de marquage routier
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 358451-2025
Aitheantóir inmheánach: ZDW-DN-4-26-18/25
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 358451-2025
Interna identifikacijska oznaka: ZDW-DN-4-26-18/25
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233162 Građevinski radovi na biciklističkim stazama
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Usluge tehničkog projektiranja, 45233120 Građevinski radovi na cesti, 45233290 Postavljanje prometnih znakova, 45100000 Radovi na pripremi gradilišta, 45233221 Radovi na bojenju oznaka na površini cesta
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 358451-2025
Belső azonosító: ZDW-DN-4-26-18/25
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233162 Kerékpárút építése
További osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 45233120 Közút építése, 45233290 Útjelző tábla szerelése, 45100000 Terep-előkészítő munkák, 45233221 Útburkolati jelek festése
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 358451-2025
Identificativo interno: ZDW-DN-4-26-18/25
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233162 Lavori di costruzione di piste ciclabili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica, 45233120 Lavori di costruzione di strade, 45233290 Installazione di cartelli stradali, 45100000 Lavori di preparazione del cantiere edile, 45233221 Lavori di verniciatura della segnaletica orizzontale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Ankstesnis skelbimas: 358451-2025
Vidaus identifikatorius: ZDW-DN-4-26-18/25
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233162 Dviračių takų statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 45233120 Kelių tiesimo darbai, 45233290 Kelio ženklų montavimas, 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45233221 Kelių dangos žymėjimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iepriekšējs paziņojums: 358451-2025
Iekšējais identifikators: ZDW-DN-4-26-18/25
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233162 Riteņbraucēju celiņa būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 45233120 Ceļu būvdarbi, 45233290 Ceļazīmju uzstādīšana, 45100000 Būvlaukuma sagatavošana, 45233221 Ceļu seguma krāsošana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 358451-2025
Identifikatur intern: ZDW-DN-4-26-18/25
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233162 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' mogħdijiet għar-roti
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 45233120 Xogħlijiet tal-kostruzzjoni tat-toroq, 45233290 Stallazzjoni tas-sinjali tat-toroq, 45100000 Xogħol għall-preparazzjoni tas-sit, 45233221 Xogħol ta’ l-immarkar tat-toroq
5. Lott
Lott: LOT-0001
Eerdere aankondiging: 358451-2025
Interne identificatiecode: ZDW-DN-4-26-18/25
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233162 Aanleggen van fietspad
Aanvullende classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten, 45233120 Wegenbouwwerken, 45233290 Plaatsen van verkeersborden, 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45233221 Aanbrengen van wegmarkeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
574168-2025 - Výsledok
Poľsko – Stavebné práce na stavbe cyklistických trás – Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: trasa VeloRaba – budowa odcinka na terenie gminy Kłaj
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania alebo oznámenie o udelení koncesie – štandardný režim
Práce
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie358451-2025
Interný identifikátorZDW-DN-4-26-18/25
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233162 Stavebné práce na stavbe cyklistických trás
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71320000 Inžinierske projektovanie, 45233120 Stavebné práce na výstavbe ciest, 45233290 Inštalácia dopravných značiek, 45100000 Príprava staveniska, 45233221 Natieračské práce povrchu vozoviek
5. Časť
ČasťLOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande: 358451-2025
Intern identifierare: ZDW-DN-4-26-18/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233162 Anläggningsarbeten för cykelvägar
Ytterligare klassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 45233120 Vägbygge, 45233290 Montering av vägmärken, 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45233221 Vägmarkeringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001