2. Процедура
Процедура
Заглавие: Renovación De Licencias Software De Infraestructura De Escritorio Remoto, Con Destino A La Subsecretaría Del Ministerio De Hacienda (Subsecretaria De Hacienda)
Описание: Renovación De Licencias Software De Infraestructura De Escritorio Remoto, Con Destino A La Subsecretaría Del Ministerio De Hacienda (Subsecretaria De Hacienda)
Вътрешен идентификатор: CEA3280/2025
Вид процедура: Ограничена
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: CEA3280/2025
Typ řízení: Užší
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48000000 Balíky programů a informační systémy
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: CEA3280/2025
Udbudsprocedure: Begrænset
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48000000 Programpakker og informationssystemer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: CEA3280/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CEA3280/2025
Είδος διαδικασίας: Κλειστή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: CEA3280/2025
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: CEA3280/2025
Menetluse liik: Piiratud
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: CEA3280/2025
Menettelyn tyyppi: Rajoitettu
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: CEA3280/2025
An cineál nóis imeachta: Teoranta
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: CEA3280/2025
Az eljárás típusa: Zárt
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: CEA3280/2025
Tipo di procedura: Ristretta
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48000000 Pacchetti software e sistemi di informazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: CEA3280/2025
Tip ta’ proċedura: Ristretta
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: CEA3280/2025
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: CEA3280/2025
Rodzaj procedury: Ograniczona
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Limitado
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: CEA3280/2025
Druh postupu: Užšia súťaž
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
5. Časť
Časť: LOT-0000