2. Процедура
Процедура
Заглавие: CAD-applicatie, Beheer-applicatie en NLCS-tool
Описание: Procedure Aanbesteding middels de Europese openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012 . Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdracht betreft het leveren van een CAD-applicatie, Beheer applicatie en NLCS-tool (hierna gezamenlijk benoemd ICT-Oplossing) in een test- en productieomgeving met bijbehorende dienstverlening uitgaande van de wet- en regelgeving en de gestelde eisen/wensen zoals deze in de aanbestedingsstukken zijn vastgelegd. De ICT oplossing wordt ingezet voor diverse gemeentelijke taken zoals stadsontwikkeling, ruimtelijke ordening, Civieltechnische werkvoorbereiding en vastgoedbeheer. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel Het doel van deze aanbesteding is een overeenkomst te sluiten met een looptijd van 3 (drie) jaar. De datum waarop de ICT-Oplossing operationeel en bedrijfsklaar opgeleverd dient te zijn is 1 juni 2026. De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze 7 (zeven) maal met 1 (één) jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de prestatie. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Вътрешен идентификатор: M2211 5356
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи
Допълнителна класификация (cpv): 48300000 Софтуерни пакети за създаване на документи, чертане, обработка на изображения, планиране и повишаване на ефективността
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Варианти:
Описание на опциите: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de opdrachtwaarde van de overeenkomst te wijzigen. De overeengekomen opdrachtwaarde kan naar boven worden gewijzigd tot een maximum van 25% berekend over de overeengekomen opdrachtwaarde. Dit kan alleen plaatsvinden indien de Opdracht-gever besluit gebruik te maken van aanvullende dienstverlening voor het migreren/converteren van bestanden of voor uitbreiding van het licenties als bedoeld in de opdrachtomschrijving en het Inschrijvingsbiljet en tegen de daarin opgenomen voorwaarden. Opdrachtgever kan van deze bevoegdheid gebruik maken indien tijdens de looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen het aantal te migreren/converteren bestanden toeneemt of het aantal gebruikers van de software en daarmee het aantal benodigde licenties toeneemt.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: M2211 5356
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 48000000 Balíky programů a informační systémy
Další klasifikace (cpv): 48300000 Balík programů pro tvorbu dokumentů, kreslení, tvorbu obrázků, plánování a produktivitu
5. Část
Část: LOT-0000
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: M2211 5356
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 48000000 Programpakker og informationssystemer
Supplerende klassifikation (cpv): 48300000 Programpakke til oprettelse af dokumenter, tegning, billedbehandling, tidsplanlægning og produktivitetsovervågning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Valgmuligheder:
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: M2211 5356
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: M2211 5356
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48300000 Πακέτα λογισμικού δημιουργίας κειμένων, σχεδίασης, απεικόνισης, προγραμματισμού και παραγωγικότητας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Επιλογές:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: M2211 5356
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 48300000 Paquetes de software de creación de documentos, dibujo, tratamiento de imágenes, planificación y productividad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: M2211 5356
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
Täiendav liigitus (cpv): 48300000 Dokumentide loomise, joonestus-, piltkaardistus-, plaanimise ja tootlikkuse tarkvarapakett
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: M2211 5356
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 48300000 Asiakirjojen luonti-, piirustus-, kuvantamis-, aikataulutus- ja tuottavuusohjelmatuotteet
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: M2211 5356
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 48000000 Logiciels et systèmes d'information
Nomenclature complémentaire (cpv): 48300000 Logiciels de création de documents, de dessin, de synthèse d'images, de planification et de productivité
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: M2211 5356
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 48000000 Software package and information systems
Aicmiú breise (cpv): 48300000 Document creation, drawing, imaging, scheduling and productivity software package
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: M2211 5356
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
Dodatna klasifikacija (cpv): 48300000 Programski paket za stvaranje dokumenta, crtanje, slikovni prikaz, vremensko planiranje i produktivnost
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: M2211 5356
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
További osztályozás (cpv): 48300000 Dokumentumkészítő, rajzoló, képkezelő, termelésütemező és termelékenységnövelő szoftvercsomag
5. Rész
Rész: LOT-0000
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: M2211 5356
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 48000000 Pacchetti software e sistemi di informazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48300000 Pacchetti software per creazione di documenti, disegno, trattamento delle immagini, pianificazione e produttività
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: M2211 5356
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48300000 Dokumentų kūrimo, braižymo, vaizdo kūrimo, grafikų sudarymo ir našumo programinės įrangos paketai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Pasirinkimo galimybės:
574171-2025 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – CAD-applicatie, Beheer-applicatie en NLCS-tool
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
Interne identificatiecodeM2211 5356
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Aanvullende aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48300000 Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Opties
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Classificação adicional (cpv): 48300000 Pacote de software para criação de documentos, desenho, imagens, gestão de tarefas e produtividade
Opções:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: M2211 5356
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48300000 Softvérový balík na vytváranie dokumentov, kreslenie, vytváranie obrázkov, harmonogramov a zlepšovanie produktivity
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: M2211 5356
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
Dodatna klasifikacija (cpv): 48300000 Programski paket za ustvarjanje dokumentov, risanje, zajem slik, časovno načrtovanje in storilnost
5. Sklop
Sklop: LOT-0000