2. Процедура
Процедура
Заглавие: CVC Fast Forward Ketensamenwerkingsprogramma
Описание: De doelstelling van de aanbesteding is het selecteren van een partij die in de technologische kapitaalgoederenindustrie van Noord-Brabant de transitie op gang kan brengen waarbij bestaande ketensamenwerkingen zich om vormen tot circulaire ketensamenwerkingen. Maximaal €280.000
Вътрешен идентификатор: C2352056
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Europese procedure, openbaar, beste prijs-kwaliteit, één perceel
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79400000 Консултантски услуги по управление и стопанска дейност и свързаните с тях услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Основна класификация (cpv): 79410000 Консултантски услуги по управление и стопанска дейност
Варианти:
Описание на опциите: Mogelijke verlenging van 1 jaar
2. Procedure
Procedure
Intern ID: C2352056
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79400000 Virksomhedsrådgivning og administrativ rådgivning samt beslægtede tjenesteydelser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Primær klassifikation (cpv): 79410000 Virksomhedsrådgivning og administrativ rådgivning
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Mogelijke verlenging van 1 jaar
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: C2352056
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79400000 Υπηρεσίες παροχής γενικών επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79410000 Υπηρεσίες παροχής επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης
Επιλογές:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: C2352056
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79400000 Yrityskonsultointi, johdon konsultointi ja niihin liittyvät palvelut
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79410000 Yritysten ja johdon konsulttipalvelut
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: C2352056
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Europese procedure, openbaar, beste prijs-kwaliteit, één perceel
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79400000 Conseil en affaires et en gestion et services connexes
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identifiant interne: 1
Nomenclature principale (cpv): 79410000 Services de conseil en affaires et en gestion
Options:
Description des options: Mogelijke verlenging van 1 jaar
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: C2352056
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79400000 Üzleti és vezetői tanácsadói és kapcsolódó szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Fő osztályozás (cpv): 79410000 Üzleti és vezetői tanácsadói szolgáltatások
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: C2352056
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79400000 Servizi di consulenza commerciale e di gestione e servizi connessi
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Classificazione principale (cpv): 79410000 Servizi di consulenza commerciale e di gestione
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Mogelijke verlenging van 1 jaar
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: C2352056
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79400000 Verslo ir valdymo konsultacinės bei susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79410000 Verslo ir valdymo konsultacinės paslaugos
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: C2352056
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79400000 Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 79410000 Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju pakalpojumi
Iespējas:
Interne identificatiecode: C2352056
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijke verlenging van 1 jaar
Wewnętrzny identyfikator: C2352056
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79400000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 79410000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: C2352056
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79400000 Serviços de consultoria em matéria comercial e de gestão e serviços conexos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Classificação principal (cpv): 79410000 Serviços de consultoria em matéria comercial e de gestão
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: C2352056
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79400000 Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe
Identificator intern: 1
Clasificarea principală (cpv): 79410000 Servicii de consultanţă în afaceri şi în gestionare
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: C2352056
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79400000 Poradenské služby v oblasti obchodu a riadenia a súvisiace služby (podnikateľské poradenstvo)
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
Hlavná klasifikácia (cpv): 79410000 Poradenské služby v oblasti obchodu a riadenia
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: C2352056
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79400000 Podjetniško in managersko svetovanje ter s tem povezane storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79410000 Storitve podjetniškega in managerskega svetovanja
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: C2352056
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Mogelijke verlenging van 1 jaar