See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup i dostawa materiałów budowlanych, sanitarnych, elektrycznych, farb, tarcic, rozcieńczalników, pędzli, taśm, folii malarskich, płótna ściernego, szczotek drucianych, tarcz ściernych i tnących, preparatów chemicznych i środków konserwujących
Описание: Szczegółowy opis zamówienia, związanego z zakupem i dostawą materiałów budowlanych, sanitarnych, elektrycznych, farb, tarcic, rozcieńczalników, pędzli, taśm i folii malarskich, płótna ściernego, szczotek drucianych, tarcz ściernych i tnących, preparatów chemicznych i środków konserwujących, znajdują się: Dla części 1 pn. „Zakup i dostawa materiałów budowlanych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2A do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ. Dla części 2 pn. „Zakup i dostawa materiałów sanitarnych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2B do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ. Dla części 3 pn. „Zakup i dostawa materiałów elektrycznych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2C do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1C do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ. Dla części 4 pn. „Zakup i dostawa farb” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2D do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1D do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ. Dla części 5 pn. „Zakup i dostawa tarcic” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2E do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1E do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ. Dla części 6 pn. „Zakup i dostawa farb i rozcieńczalników” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2F do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1F do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ. Dla części 7 pn. „Zakup i dostawa pędzli, taśm malarskich i folii malarskich” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3G do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2G do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ. Dla części 8 pn. „Zakup i dostawa płótna ściernego, szczotek drucianych, tarcz ściernych i tnących” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3H do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2H do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ. Dla części 9 pn. „Zakup i dostawa preparatów chemicznych i środków konserwujących” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3I do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2I do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ.
Предишно обявление: 298407-2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44190000 Различни видове строителни материали
Допълнителна класификация (cpv): 44111000 Материали за строеж на сгради
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część 1- Zakup i dostawa materiałów budowlanych
Описание: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 1 pn. „Zakup i dostawa materiałów budowlanych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2A do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część 2- Zakup i dostawa materiałów sanitarnych
Описание: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 2 pn. „Zakup i dostawa materiałów sanitarnych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2B do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ.
Основна класификация (cpv): 44411000 Санитарни изделия
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część 3- Zakup i dostawa materiałów elektrycznych
Описание: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 3 pn. „Zakup i dostawa materiałów elektrycznych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2C do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1C do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ.
Основна класификация (cpv): 31680000 Електрически принадлежности и аксесоари
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część 4- Zakup i dostawa farb
Описание: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 4 pn. „Zakup i dostawa farb” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2D do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1D do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ.
Основна класификация (cpv): 44810000 Бои
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część 5- Zakup i dostawa tarcic
Описание: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 5 pn. „Zakup i dostawa tarcic” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2E do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1E do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ.
Основна класификация (cpv): 03411000 Иглолистен дървен материал
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część 6- Zakup i dostawa farb i rozcieńczalników
Описание: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 6 pn. „Zakup i dostawa farb i rozcieńczalników” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2F do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1F do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ.
Основна класификация (cpv): 24000000 Химически продукти
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości przedmiotu zamówienia, w okresie trwania umowy. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeby Zamawiającego - polegać będzie na zwiększeniu nie więcej niż maksymalnie 100 % wartości zamówienia podstawowego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6B do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Część 7- Zakup i dostawa pędzli, taśm malarskich i folii malarskich
Описание: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 7 pn. „Zakup i dostawa pędzli, taśm malarskich i folii malarskich” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3G do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2G do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Część 8- Zakup i dostawa płótna ściernego, szczotek drucianych, tarcz ściernych i tnących
Описание: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 8 pn. „Zakup i dostawa płótna ściernego, szczotek drucianych, tarcz ściernych i tnących” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3H do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2H do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Część 9- Zakup i dostawa preparatów chemicznych i środków konserwujących
Описание: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 9 pn. „Zakup i dostawa preparatów chemicznych i środków konserwujących” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3I do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2I do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ.
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení: 298407-2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44190000 Různé stavební materiály
Další klasifikace (cpv): 44111000 Stavební materiál
5. Část
Část: LOT-0001
Část: LOT-0002
Hlavní klasifikace (cpv): 44411000 Sanitární výrobky
Část: LOT-0003
Hlavní klasifikace (cpv): 31680000 Elektrické součásti a příslušenství
Část: LOT-0004
Název: Część 4- Zakup i dostawa farb
Hlavní klasifikace (cpv): 44810000 Barvy
Část: LOT-0005
Název: Część 5- Zakup i dostawa tarcic
Hlavní klasifikace (cpv): 03411000 Jehličnaté dřevo
Část: LOT-0006
Hlavní klasifikace (cpv): 24000000 Chemické výrobky
Možnosti:
Část: LOT-0007
Část: LOT-0008
Část: LOT-0009
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 298407-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44190000 Verschiedene Baustoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Haupteinstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse
Los: LOT-0003
Haupteinstufung (cpv): 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- Zakup i dostawa farb
Haupteinstufung (cpv): 44810000 Anstrichfarben
Los: LOT-0005
Titel: Część 5- Zakup i dostawa tarcic
Haupteinstufung (cpv): 03411000 Nadelholz
Los: LOT-0006
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Optionen:
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 298407-2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44190000 Miscellaneous construction materials
Additional classification (cpv): 44111000 Building materials
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 44411000 Sanitary ware
Lot: LOT-0003
Main classification (cpv): 31680000 Electrical supplies and accessories
Lot: LOT-0004
Title: Część 4- Zakup i dostawa farb
Main classification (cpv): 44810000 Paints
Lot: LOT-0005
Title: Część 5- Zakup i dostawa tarcic
Main classification (cpv): 03411000 Coniferous wood
Lot: LOT-0006
Main classification (cpv): 24000000 Chemical products
Options:
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade: 298407-2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44190000 Mitmesugused ehitusmaterjalid
Täiendav liigitus (cpv): 44111000 Majaehitusmaterjalid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Peamine liigitus (cpv): 44411000 Sanitaartehnikatooted
Osa: LOT-0003
Peamine liigitus (cpv): 31680000 Elektriseadmete osad ja tarvikud
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Część 4- Zakup i dostawa farb
Peamine liigitus (cpv): 44810000 Värvid
Osa: LOT-0005
Peamine liigitus (cpv): 03411000 Okaspuit
Osa: LOT-0006
Peamine liigitus (cpv): 24000000 Keemiatooted
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 298407-2025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 44190000 Matériaux de construction divers
Nomenclature complémentaire (cpv): 44111000 Matériaux de bâtiment
Nomenclature principale (cpv): 44411000 Appareils sanitaires
Nomenclature principale (cpv): 31680000 Fournitures et accessoires électriques
Titre: Część 4- Zakup i dostawa farb
Nomenclature principale (cpv): 44810000 Peintures
Titre: Część 5- Zakup i dostawa tarcic
Nomenclature principale (cpv): 03411000 Bois de conifères
Nomenclature principale (cpv): 24000000 Produits chimiques
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 298407-2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 44111000 Building materials
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Część 4- Zakup i dostawa farb
Príomhaicmiú (cpv): 44810000 Paints
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0007
Luchtóg: LOT-0008
Luchtóg: LOT-0009
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 298407-2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44190000 Különféle építkezési anyagok
További osztályozás (cpv): 44111000 Építőanyagok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Fő osztályozás (cpv): 44411000 Szaniteráruk
Rész: LOT-0003
Fő osztályozás (cpv): 31680000 Villamos kellékek és tartozékok
Rész: LOT-0004
Cím: Część 4- Zakup i dostawa farb
Fő osztályozás (cpv): 44810000 Festékek
Rész: LOT-0005
Cím: Część 5- Zakup i dostawa tarcic
Fő osztályozás (cpv): 03411000 Tűlevelű faanyag
Rész: LOT-0006
Fő osztályozás (cpv): 24000000 Vegyipari termékek
Opciók:
Rész: LOT-0007
Rész: LOT-0008
Rész: LOT-0009
2. Procedūra
Procedūra
Ankstesnis skelbimas: 298407-2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44190000 Įvairios statybinės medžiagos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44111000 Statybinės medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44411000 Higienos reikmenys
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31680000 Elektriniai maitinimo šaltiniai ir priedai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Część 4- Zakup i dostawa farb
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44810000 Dažai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 03411000 Spygliuočių mediena
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 24000000 Chemijos produktai
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Iepriekšējs paziņojums: 298407-2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44190000 Dažādi celtniecības materiāli
Papildu klasifikācija (cpv): 44111000 Būvmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Galvenā klasifikācija (cpv): 44411000 Santehnika
Daļa: LOT-0003
Galvenā klasifikācija (cpv): 31680000 Elektromateriāli un piederumi
Daļa: LOT-0004
Galvenā klasifikācija (cpv): 44810000 Krāsas
Daļa: LOT-0005
Galvenā klasifikācija (cpv): 03411000 Skujkoku koksne
Daļa: LOT-0006
Galvenā klasifikācija (cpv): 24000000 Ķīmiskie produkti
Iespējas:
Daļa: LOT-0007
Daļa: LOT-0008
Daļa: LOT-0009
Eerdere aankondiging: 298407-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44190000 Diverse materialen voor de bouw
Aanvullende classificatie (cpv): 44111000 Bouwmaterialen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411000 Sanitair
Perceel: LOT-0003
Belangrijkste classificatie (cpv): 31680000 Elektrische benodigdheden en toebehoren
Perceel: LOT-0004
Belangrijkste classificatie (cpv): 44810000 Verf
Perceel: LOT-0005
Belangrijkste classificatie (cpv): 03411000 Naaldhout
Perceel: LOT-0006
Belangrijkste classificatie (cpv): 24000000 Chemische producten
Opties:
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior: 298407-2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44190000 Diverse materiale de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 44111000 Materiale pentru lucrări de construcţii
Clasificarea principală (cpv): 44411000 Articole sanitare
Clasificarea principală (cpv): 31680000 Articole şi accesorii electrice
Titlu: Część 4- Zakup i dostawa farb
Clasificarea principală (cpv): 44810000 Vopsele
Titlu: Część 5- Zakup i dostawa tarcic
Clasificarea principală (cpv): 03411000 Lemn de conifere
Clasificarea principală (cpv): 24000000 Produse chimice
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 298407-2025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44190000 Rôzne stavebné materiály
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 44111000 Stavebné materiály
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Hlavná klasifikácia (cpv): 44411000 Sanitárne výrobky
Časť: LOT-0003
Hlavná klasifikácia (cpv): 31680000 Elektropotreby a príslušenstvo
Časť: LOT-0004
Názov: Część 4- Zakup i dostawa farb
Hlavná klasifikácia (cpv): 44810000 Náterové farby
Časť: LOT-0005
Názov: Część 5- Zakup i dostawa tarcic
Hlavná klasifikácia (cpv): 03411000 Ihličnaté drevo
Časť: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Časť: LOT-0009
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande: 298407-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44190000 Diverse byggmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44111000 Byggnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Huvudklassificering (cpv): 44411000 Sanitetsgods
Del (anbudsområde): LOT-0003
Huvudklassificering (cpv): 31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör
Del (anbudsområde): LOT-0004
Huvudklassificering (cpv): 44810000 Färger
Del (anbudsområde): LOT-0005
Huvudklassificering (cpv): 03411000 Barrträ
Del (anbudsområde): LOT-0006
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009