See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Åbo Akademi - Luokka 1 Toimitilakalusteet 2021–2025 (DPS) - VÖS Grundstadiet klassrum B212
Описание: Asiakas pyytää tarjoustanne toimitilakalusteista tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti. HANKINNAN KOHDE JA LAAJUUS Tämä tarjouspyyntö perustuu Hansel Oy:n Toimitilakalusteet 2021–2025 (DPS) dynaamiseen hankintajärjestelmään (jäljempänä ”DPS”). Tarjouspyyntö koskee DPS:n luokkaa 1: Kalusteet tavarahankintana. Hankittavien tuotteiden ja palveluiden vähimmäisvaatimukset on kuvattu tarjouspyynnön liitteissä. SOPIMUSKAUSI Kilpailutus koskee projektia/projektikokonaisuuksia. Projekti toteutetaan niin pian kun mahdollista. Toteutuspaikka on: Vaasa, VÖS, Grundstadiet Kyrkoesplanaden 11-13 65100 Vaasa
Предишно обявление: 522253-2021
Вътрешен идентификатор: 563428
Вид процедура: Ограничена
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39113000 Различни видове седалки и столове
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení: 522253-2021
Interní identifikátor: 563428
Typ řízení: Užší
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39113000 Různá sedadla a židle
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse: 522253-2021
Intern ID: 563428
Udbudsprocedure: Begrænset
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39113000 Diverse sæder og stole
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 522253-2021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 563428
Είδος διαδικασίας: Κλειστή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39113000 Ποικίλα καθίσματα και καρέκλες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Previous notice: 522253-2021
Internal identifier: 563428
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39113000 Miscellaneous seats and chairs
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade: 522253-2021
Sisemine tunnus: 563428
Menetluse liik: Piiratud
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39113000 Mitmesugused istmed ja toolid
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 522253-2021
Identifiant interne: 563428
Type de procédure: Restreinte
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39113000 Sièges et chaises divers
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 522253-2021
Aitheantóir inmheánach: 563428
An cineál nóis imeachta: Teoranta
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 522253-2021
Interna identifikacijska oznaka: 563428
Vrsta postupka: Ograničen
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39113000 Razne sjedalice i stolci
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 522253-2021
Belső azonosító: 563428
Az eljárás típusa: Zárt
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39113000 Különféle ülések és székek
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 522253-2021
Identificativo interno: 563428
Tipo di procedura: Ristretta
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39113000 Sedie e sedili vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Iepriekšējs paziņojums: 522253-2021
Iekšējais identifikators: 563428
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39113000 Dažādi sēdekļi un krēsli
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 522253-2021
Identifikatur intern: 563428
Tip ta’ proċedura: Ristretta
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39113000 Sits u siġġijiet varji
5. Lott
Lott: LOT-0000
Eerdere aankondiging: 522253-2021
Interne identificatiecode: 563428
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39113000 Diverse zitmeubelen en stoelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 522253-2021
Interný identifikátor: 563428
Druh postupu: Užšia súťaž
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39113000 Rôzne sedadlá a stoličky
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 522253-2021
Notranji identifikator: 563428
Vrsta postopka: Omejeni postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39113000 Razni sedeži in stoli
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande: 522253-2021
Intern identifierare: 563428
Typ av förfarande: Selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39113000 Diverse säten och stolar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000