See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Kommunikationsbyrå och mediebyrå
Описание: Upphandling avseende kommunikationstjänster och mediebyråtjänster.
Вътрешен идентификатор: 2024129
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79000000 Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Generell del
Вътрешен идентификатор: 1666604
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Anbudsområde 1
Описание: Upphandling avseende kommunikationstjänster/kommunikationsbyrå.
Вътрешен идентификатор: 1735108
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Anbudsområde 2
Описание: Upphandling avseende mediebyråtjänster/mediebyrå.
Вътрешен идентификатор: 1735168
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Описание: Enligt upphandlingsdokument.
Вътрешен идентификатор: 1666605
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Egenförsäkran
Вътрешен идентификатор: 1666606
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2024129
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79000000 Poslovne storitve: pravo, trženje, svetovanje, zaposlovanje, tiskanje in varnost
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Generell del
Notranji identifikator: 1666604
Sklop: LOT-0002
Naslov: Anbudsområde 1
Notranji identifikator: 1735108
Sklop: LOT-0003
Naslov: Anbudsområde 2
Notranji identifikator: 1735168
Sklop: LOT-0004
Opis: Enligt upphandlingsdokument.
Notranji identifikator: 1666605
Sklop: LOT-0005
Naslov: Egenförsäkran
Notranji identifikator: 1666606
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationsbyrå och mediebyrå
Intern identifierare: 2024129
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1666604
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Intern identifierare: 1735108
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2
Intern identifierare: 1735168
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 1666605
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1666606