2. Процедура
Процедура
Заглавие: Opremanje zgrade novog dječjeg vrtića u Virovitici
Описание: Opremanje nove zgrade dječjeg vrtića
Вътрешен идентификатор: EV: 42/25
Вид процедура: Открита
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39161000 Мебелировка за детски градини
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: EV: 42/25
Typ řízení: Otevřené
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39161000 Nábytek pro mateřské školy
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: EV: 42/25
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39161000 Børnehavemøbler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EV: 42/25
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39161000 Έπιπλα παιδικού σταθμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
574194-2025 - Result
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
Internal identifierEV: 42/25
Type of procedureOpen
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39161000 Kindergarten furniture
5. Lot
LotLOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EV: 42/25
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39161000 Mobiliario de jardín de infancia
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: EV: 42/25
Menetluse liik: Avatud
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39161000 Lasteaiamööbel
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: EV: 42/25
Menettelyn tyyppi: Avoin
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39161000 Lastentarhojen kalusteet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EV: 42/25
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39161000 Mobilier pour jardin d'enfants
Lot: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: EV: 42/25
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39161000 Kindergarten furniture
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: EV: 42/25
Vrsta postupka: Otvoren
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39161000 Namještaj za dječje vrtiće
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: EV: 42/25
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39161000 Óvodai bútor
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: EV: 42/25
Tipo di procedura: Aperta
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39161000 Arredo per scuole d'infanzia
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EV: 42/25
Pirkimo būdas: Atviras
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39161000 Vaikų darželio baldai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: EV: 42/25
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39161000 Bērnudārzu mēbeles
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: EV: 42/25
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39161000 Għamara ta' l-iskola tan-nuna
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: EV: 42/25
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39161000 Meubilair voor kleuterschool
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39161000 Mobiliário para jardins infantis
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: EV: 42/25
Druh postupu: Verejná súťaž
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39161000 Nábytok pre materské školy
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: EV: 42/25
Vrsta postopka: Odprti postopek
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39161000 Pohištvo za vrtce
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: EV: 42/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39161000 Förskolemöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000