2. Процедура
Процедура
Заглавие: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor schadeopname, schadecalculatie en inspectiebezoek als gevolg van steenkoolwinning in Limburg ten behoeve van de Commissie Mijnbouwschade
Описание: Het betreft de schadeopname, calculatie van de te vergoeden herstelkosten en inspectiebezoek als gevolg van steenkoolwinning in Limburg ten behoeve van de Commissie Mijnbouwschade. In 2026 maximaal 2.790 schadeopnames, maximaal 2.790 kostencalculaties en maximaal 280 inspecties
Вътрешен идентификатор: IUC202503145
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71300000 Инженерни услуги в строителството
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Schadeopname
Описание: Opname van de schade in of aan een gebouw. In 2026 maximaal 2.790 schadeopnames
Вътрешен идентификатор: 1
Основна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
Варианти:
Описание на опциите: De raamovereenkomsten kunnen worden verlengd.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Kostencalculatie
Описание: Calculatie van de herstelkosten van de geconstateerde schade. In 2026 maximaal 2.790 kostencalculaties
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Inspectie
Описание: Inspectie van het gebouw en onderzoek naar de oorzaak van de opgenomen schade en naar het deel van de schade dat kan worden toegerekend aan bodembeweging die het gevolg is van de aanleg of exploitatie van een mijnbouwwerk voor de steenkoolwinning. In 2026 maximaal 280 inspecties.
Вътрешен идентификатор: 3
2. Procedure
Procedure
Intern ID: IUC202503145
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71300000 Ingeniørvirksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Schadeopname
Intern ID: 1
Primær klassifikation (cpv): 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Kostencalculatie
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Inspectie
Intern ID: 3
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: IUC202503145
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IUC202503145
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Schadeopname
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Kostencalculatie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Inspectie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: IUC202503145
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Schadeopname
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Kostencalculatie
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Inspectie
Identificador interno: 3
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: IUC202503145
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71300000 Insinööripalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Schadeopname
Sisäinen tunniste: 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
Optiot:
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Kostencalculatie
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Inspectie
Sisäinen tunniste: 3
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: IUC202503145
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71300000 Services d'ingénierie
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Schadeopname
Identifiant interne: 1
Nomenclature principale (cpv): 71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
Options:
Lot: LOT-0002
Titre: Kostencalculatie
Identifiant interne: 2
Lot: LOT-0003
Titre: Inspectie
Identifiant interne: 3
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: IUC202503145
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71300000 Engineering services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Schadeopname
Aitheantóir inmheánach: 1
Príomhaicmiú (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Kostencalculatie
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Inspectie
Aitheantóir inmheánach: 3
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: IUC202503145
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71300000 Tehničke usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Schadeopname
Interna identifikacijska oznaka: 1
Glavna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Naslov: Kostencalculatie
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Inspectie
Interna identifikacijska oznaka: 3
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: IUC202503145
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71300000 Servizi di ingegneria
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Schadeopname
Identificativo interno: 1
Classificazione principale (cpv): 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Titolo: Kostencalculatie
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Inspectie
Identificativo interno: 3
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: IUC202503145
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71300000 Inžinerijos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Schadeopname
Vidaus identifikatorius: 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Kostencalculatie
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Inspectie
Vidaus identifikatorius: 3
Iekšējais identifikators: IUC202503145
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Schadeopname
Iekšējais identifikators: 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Kostencalculatie
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Inspectie
Iekšējais identifikators: 3
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: IUC202503145
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71300000 Servizzi ta' l-inġinerija
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Schadeopname
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Titlu: Kostencalculatie
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Inspectie
Identifikatur intern: 3
Interne identificatiecode: IUC202503145
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Wewnętrzny identyfikator: IUC202503145
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71300000 Usługi inżynieryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Schadeopname
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Kostencalculatie
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Inspectie
Wewnętrzny identyfikator: 3
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71300000 Serviços de engenharia
Classificação principal (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: IUC202503145
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71300000 Servicii de inginerie
Identificator intern: 1
Clasificarea principală (cpv): 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
Opțiuni:
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: IUC202503145
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71300000 Inženirske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Možnosti:
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: IUC202503145
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3