See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: PRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia są: PRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku Nr 6 do SWZ, stanowiącym projektowane postanowienia umowy. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku Nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne części lub na cały przedmiot zamówienia. 4.Przedmiot zamówienia podzielony jest na 55 części, tj.: Części nr 1 - 13 Leki programowe Części nr 14 - 33 Leki podstawowe Części 34 – 39 Leki psychotropowe Część 40 Leki narkotyczne Części 41-51 Antybiotyki Części nr 52 - 55 Kontrasty 5. Kod CPV: 33600000-6 (dla części 1-51) 33696000-5 (dla części 52-55)
Вътрешен идентификатор: WSzS.DEZ.26.050.2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: WYKAZ PODMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH 1. Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez zamawiającego (art. 125 ust. 1 uPZP): 1) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 1, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej „JEDZ” o których mowa w art. 125 ust. 2 uPZP; 2) JEDZ składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (art.63 ust.1 uPZP); 3) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 1, stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert, stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe; 4) Zgodnie z art.125 ust.4 ustawy PZP – w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu; 5) Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w ust. 1, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby; 6) Wykonawca może wykorzystać JEDZ złożony w odrębnym postępowaniu o udzielenie zamówienia, jeżeli potwierdzi, że informacje w nim zawarte pozostają prawidłowe; 7) wzór Formularza JEDZ stanowi Załącznik Nr 7 do SWZ; 8) JEDZ należy wypełnić stosując postanowienia instrukcji Urzędu Zamówień Publicznych, która zamieszczona jest pod niżej wskazanym adresem internetowym: https://www.uzp.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0026/45557/Jednolity-Europejski-Dokument-Zamowienia-instrukcja-2021.01.20.pdf 9) z uwagi na fakt, że standardowy formularz JEDZ nie obejmuje swoim zakresem podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576, Zamawiający wymaga oświadczenia dotyczącego przesłanek wykluczenia wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia - stanowiącego Załącznik Nr 8 do SWZ. 2. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, - wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024., poz. 594), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (Zał. nr 3 do SWZ); 3) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu – zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ. UWAGA: W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, brak podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu, musi być wykazany wobec każdego z Wykonawców, wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 2.1 W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postepowaniu dotyczących uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, Zamawiający żąda: a) Ważne i aktualne zezwolenie/koncesję Głównego Inspektora Farmaceutycznego na obrót środkami farmaceutycznymi dopuszczonymi do obrotu lub ważne i aktualne zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej, zgodnie z ustawą z dn. 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2025 r., poz. 129). oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie (w przypadku Wykonawcy mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – dokument równoważny) – jeżeli dotyczy; b) Ważna i aktualna zezwolenie/koncesja Głównego Inspektora Farmaceutycznego na obrót hurtowy środkami odurzającymi oraz substancjami psychotropowymi dopuszczonymi do obrotu, zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2025 r., poz. 129) oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie (w przypadku Wykonawcy mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – dokument równoważny) – jeżeli dotyczy; Uwaga: W przypadku, gdy na prowadzenie działalności nie jest wymagana koncesja lub zezwolenie, Wykonawca zobowiązany jest dołączyć stosowne oświadczenie.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
Допълнителна класификация (cpv): 33696000 Реактиви и контрастни вещества
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Części nr 1 - Leki programowe
Описание: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w ilościach i asortymencie w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Części nr 2 - Leki programowe
Вътрешен идентификатор: Część 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Części nr 3 - Leki programowe
Вътрешен идентификатор: Część 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Części nr 4 - Leki programowe
Вътрешен идентификатор: Część 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Części nr 5 - Leki programowe
Вътрешен идентификатор: Część 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Części nr 6 - Leki programowe
Вътрешен идентификатор: Część 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Części nr 7 - Leki programowe
Вътрешен идентификатор: Część 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Części nr 8 - Leki programowe
Вътрешен идентификатор: Część 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Części nr 9 - Leki programowe
Вътрешен идентификатор: Część 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Części nr 10 - Leki programowe
Вътрешен идентификатор: Część 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Części nr 11 - Leki programowe
Вътрешен идентификатор: Część 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Części nr 12 - Leki programowe
Вътрешен идентификатор: Część 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Części nr 13 - Leki programowe
Вътрешен идентификатор: Część 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Części nr 14 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Części nr 15 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Części nr 16 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Części nr 17 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Części nr 18 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Części nr 19 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Części nr 20 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Części nr 21 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Części nr 22 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Części nr 23 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Części nr 24 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Części nr 25 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Części nr 26 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Części nr 27 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Części nr 28 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 28
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Części nr 29 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Części nr 30 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 30
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Części nr 31 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 31
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Części nr 32 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 32
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Części nr 33 - Leki podstawowe
Вътрешен идентификатор: Część 33
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Części 34 - Leki psychotropowe
Вътрешен идентификатор: Część 34
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Części 35 - Leki psychotropowe
Вътрешен идентификатор: Część 35
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Części 36 - Leki psychotropowe
Вътрешен идентификатор: Część 36
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Części 37 - Leki psychotropowe
Вътрешен идентификатор: Część 37
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Części 38 - Leki psychotropowe
Вътрешен идентификатор: Część 38
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Części 39 - Leki psychotropowe
Вътрешен идентификатор: Część 39
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: Część 40 Leki narkotyczne
Вътрешен идентификатор: Część 40
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Części 41- Antybiotyki
Вътрешен идентификатор: Część 41
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Części 42- Antybiotyki
Вътрешен идентификатор: Część 42
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Części 43- Antybiotyki
Вътрешен идентификатор: Część 43
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Części 44- Antybiotyki
Вътрешен идентификатор: Część 44
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Części 45- Antybiotyki
Вътрешен идентификатор: Część 45
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: Części 46- Antybiotyki
Вътрешен идентификатор: Część 46
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: Części 47- Antybiotyki
Вътрешен идентификатор: Część 47
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: Części 48- Antybiotyki
Вътрешен идентификатор: Część 48
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: Części 49- Antybiotyki
Вътрешен идентификатор: Część 49
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: Części 50- Antybiotyki
Вътрешен идентификатор: Część 50
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: Części 51- Antybiotyki
Вътрешен идентификатор: Część 51
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: Części nr 52 - Kontrasty
Вътрешен идентификатор: Część 52
Основна класификация (cpv): 33696000 Реактиви и контрастни вещества
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: Części nr 53 - Kontrasty
Вътрешен идентификатор: Część 53
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: Części nr 54 - Kontrasty
Вътрешен идентификатор: Część 54
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: Części nr 55 - Kontrasty
Вътрешен идентификатор: Część 55
2. Řízení
Řízení
Název: PRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY
Interní identifikátor: WSzS.DEZ.26.050.2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Další klasifikace (cpv): 33696000 Činidla a kontrastní látky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Części nr 1 - Leki programowe
Interní identifikátor: Część 1
Část: LOT-0002
Název: Części nr 2 - Leki programowe
Interní identifikátor: Część 2
Část: LOT-0003
Název: Części nr 3 - Leki programowe
Interní identifikátor: Część 3
Část: LOT-0004
Název: Części nr 4 - Leki programowe
Interní identifikátor: Część 4
Část: LOT-0005
Název: Części nr 5 - Leki programowe
Interní identifikátor: Część 5
Část: LOT-0006
Název: Części nr 6 - Leki programowe
Interní identifikátor: Część 6
Část: LOT-0007
Název: Części nr 7 - Leki programowe
Interní identifikátor: Część 7
Část: LOT-0008
Název: Części nr 8 - Leki programowe
Interní identifikátor: Część 8
Část: LOT-0009
Název: Części nr 9 - Leki programowe
Interní identifikátor: Część 9
Část: LOT-0010
Název: Części nr 10 - Leki programowe
Interní identifikátor: Część 10
Část: LOT-0011
Název: Części nr 11 - Leki programowe
Interní identifikátor: Część 11
Část: LOT-0012
Název: Części nr 12 - Leki programowe
Interní identifikátor: Część 12
Část: LOT-0013
Název: Części nr 13 - Leki programowe
Interní identifikátor: Część 13
Část: LOT-0014
Název: Części nr 14 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 14
Část: LOT-0015
Název: Części nr 15 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 15
Část: LOT-0016
Název: Części nr 16 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 16
Část: LOT-0017
Název: Części nr 17 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 17
Část: LOT-0018
Název: Części nr 18 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 18
Část: LOT-0019
Název: Części nr 19 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 19
Část: LOT-0020
Název: Części nr 20 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 20
Část: LOT-0021
Název: Części nr 21 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 21
Část: LOT-0022
Název: Części nr 22 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 22
Část: LOT-0023
Název: Części nr 23 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 23
Část: LOT-0024
Název: Części nr 24 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 24
Část: LOT-0025
Název: Części nr 25 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 25
Část: LOT-0026
Název: Części nr 26 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 26
Část: LOT-0027
Název: Części nr 27 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 27
Část: LOT-0028
Název: Części nr 28 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 28
Část: LOT-0029
Název: Części nr 29 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 29
Část: LOT-0030
Název: Części nr 30 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 30
Část: LOT-0031
Název: Części nr 31 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 31
Část: LOT-0032
Název: Części nr 32 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 32
Část: LOT-0033
Název: Części nr 33 - Leki podstawowe
Interní identifikátor: Część 33
Část: LOT-0034
Název: Części 34 - Leki psychotropowe
Interní identifikátor: Część 34
Část: LOT-0035
Název: Części 35 - Leki psychotropowe
Interní identifikátor: Część 35
Část: LOT-0036
Název: Części 36 - Leki psychotropowe
Interní identifikátor: Część 36
Část: LOT-0037
Název: Części 37 - Leki psychotropowe
Interní identifikátor: Część 37
Část: LOT-0038
Název: Części 38 - Leki psychotropowe
Interní identifikátor: Część 38
Část: LOT-0039
Název: Części 39 - Leki psychotropowe
Interní identifikátor: Część 39
Část: LOT-0040
Název: Część 40 Leki narkotyczne
Interní identifikátor: Część 40
Část: LOT-0041
Název: Części 41- Antybiotyki
Interní identifikátor: Część 41
Část: LOT-0042
Název: Części 42- Antybiotyki
Interní identifikátor: Część 42
Část: LOT-0043
Název: Części 43- Antybiotyki
Interní identifikátor: Część 43
Část: LOT-0044
Název: Części 44- Antybiotyki
Interní identifikátor: Część 44
Část: LOT-0045
Název: Części 45- Antybiotyki
Interní identifikátor: Część 45
Část: LOT-0046
Název: Części 46- Antybiotyki
Interní identifikátor: Część 46
Část: LOT-0047
Název: Części 47- Antybiotyki
Interní identifikátor: Część 47
Část: LOT-0048
Název: Części 48- Antybiotyki
Interní identifikátor: Część 48
Část: LOT-0049
Název: Części 49- Antybiotyki
Interní identifikátor: Część 49
Část: LOT-0050
Název: Części 50- Antybiotyki
Interní identifikátor: Część 50
Část: LOT-0051
Název: Części 51- Antybiotyki
Interní identifikátor: Część 51
Část: LOT-0052
Název: Części nr 52 - Kontrasty
Interní identifikátor: Część 52
Hlavní klasifikace (cpv): 33696000 Činidla a kontrastní látky
Část: LOT-0053
Název: Części nr 53 - Kontrasty
Interní identifikátor: Część 53
Část: LOT-0054
Název: Części nr 54 - Kontrasty
Interní identifikátor: Część 54
Část: LOT-0055
Název: Części nr 55 - Kontrasty
Interní identifikátor: Część 55
2. Procedure
Procedure
Titel: PRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY
Intern ID: WSzS.DEZ.26.050.2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
Supplerende klassifikation (cpv): 33696000 Reagenser og kontrastmidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Części nr 1 - Leki programowe
Intern ID: Część 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Części nr 2 - Leki programowe
Intern ID: Część 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Części nr 3 - Leki programowe
Intern ID: Część 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Części nr 4 - Leki programowe
Intern ID: Część 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Części nr 5 - Leki programowe
Intern ID: Część 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Części nr 6 - Leki programowe
Intern ID: Część 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Części nr 7 - Leki programowe
Intern ID: Część 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Części nr 8 - Leki programowe
Intern ID: Część 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Części nr 9 - Leki programowe
Intern ID: Część 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Części nr 10 - Leki programowe
Intern ID: Część 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Części nr 11 - Leki programowe
Intern ID: Część 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Części nr 12 - Leki programowe
Intern ID: Część 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Części nr 13 - Leki programowe
Intern ID: Część 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Części nr 14 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Części nr 15 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Części nr 16 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Części nr 17 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Części nr 18 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Części nr 19 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Części nr 20 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Części nr 21 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Części nr 22 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Części nr 23 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Części nr 24 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 24
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Części nr 25 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 25
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Części nr 26 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 26
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Części nr 27 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 27
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: Części nr 28 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 28
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: Części nr 29 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 29
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: Części nr 30 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 30
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: Części nr 31 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 31
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: Części nr 32 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 32
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: Części nr 33 - Leki podstawowe
Intern ID: Część 33
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: Części 34 - Leki psychotropowe
Intern ID: Część 34
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: Części 35 - Leki psychotropowe
Intern ID: Część 35
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: Części 36 - Leki psychotropowe
Intern ID: Część 36
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: Części 37 - Leki psychotropowe
Intern ID: Część 37
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: Części 38 - Leki psychotropowe
Intern ID: Część 38
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: Części 39 - Leki psychotropowe
Intern ID: Część 39
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: Część 40 Leki narkotyczne
Intern ID: Część 40
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: Części 41- Antybiotyki
Intern ID: Część 41
Delkontrakt: LOT-0042
Titel: Części 42- Antybiotyki
Intern ID: Część 42
Delkontrakt: LOT-0043
Titel: Części 43- Antybiotyki
Intern ID: Część 43
Delkontrakt: LOT-0044
Titel: Części 44- Antybiotyki
Intern ID: Część 44
Delkontrakt: LOT-0045
Titel: Części 45- Antybiotyki
Intern ID: Część 45
Delkontrakt: LOT-0046
Titel: Części 46- Antybiotyki
Intern ID: Część 46
Delkontrakt: LOT-0047
Titel: Części 47- Antybiotyki
Intern ID: Część 47
Delkontrakt: LOT-0048
Titel: Części 48- Antybiotyki
Intern ID: Część 48
Delkontrakt: LOT-0049
Titel: Części 49- Antybiotyki
Intern ID: Część 49
Delkontrakt: LOT-0050
Titel: Części 50- Antybiotyki
Intern ID: Część 50
Delkontrakt: LOT-0051
Titel: Części 51- Antybiotyki
Intern ID: Część 51
Delkontrakt: LOT-0052
Titel: Części nr 52 - Kontrasty
Intern ID: Część 52
Primær klassifikation (cpv): 33696000 Reagenser og kontrastmidler
Delkontrakt: LOT-0053
Titel: Części nr 53 - Kontrasty
Intern ID: Część 53
Delkontrakt: LOT-0054
Titel: Części nr 54 - Kontrasty
Intern ID: Część 54
Delkontrakt: LOT-0055
Titel: Części nr 55 - Kontrasty
Intern ID: Część 55
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: PRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY
Identificador interno: WSzS.DEZ.26.050.2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
Clasificación adicional (cpv): 33696000 Reactivos y medios de contraste
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Części nr 1 - Leki programowe
Identificador interno: Część 1
Lote: LOT-0002
Título: Części nr 2 - Leki programowe
Identificador interno: Część 2
Lote: LOT-0003
Título: Części nr 3 - Leki programowe
Identificador interno: Część 3
Lote: LOT-0004
Título: Części nr 4 - Leki programowe
Identificador interno: Część 4
Lote: LOT-0005
Título: Części nr 5 - Leki programowe
Identificador interno: Część 5
Lote: LOT-0006
Título: Części nr 6 - Leki programowe
Identificador interno: Część 6
Lote: LOT-0007
Título: Części nr 7 - Leki programowe
Identificador interno: Część 7
Lote: LOT-0008
Título: Części nr 8 - Leki programowe
Identificador interno: Część 8
Lote: LOT-0009
Título: Części nr 9 - Leki programowe
Identificador interno: Część 9
Lote: LOT-0010
Título: Części nr 10 - Leki programowe
Identificador interno: Część 10
Lote: LOT-0011
Título: Części nr 11 - Leki programowe
Identificador interno: Część 11
Lote: LOT-0012
Título: Części nr 12 - Leki programowe
Identificador interno: Część 12
Lote: LOT-0013
Título: Części nr 13 - Leki programowe
Identificador interno: Część 13
Lote: LOT-0014
Título: Części nr 14 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 14
Lote: LOT-0015
Título: Części nr 15 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 15
Lote: LOT-0016
Título: Części nr 16 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 16
Lote: LOT-0017
Título: Części nr 17 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 17
Lote: LOT-0018
Título: Części nr 18 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 18
Lote: LOT-0019
Título: Części nr 19 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 19
Lote: LOT-0020
Título: Części nr 20 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 20
Lote: LOT-0021
Título: Części nr 21 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 21
Lote: LOT-0022
Título: Części nr 22 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 22
Lote: LOT-0023
Título: Części nr 23 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 23
Lote: LOT-0024
Título: Części nr 24 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 24
Lote: LOT-0025
Título: Części nr 25 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 25
Lote: LOT-0026
Título: Części nr 26 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 26
Lote: LOT-0027
Título: Części nr 27 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 27
Lote: LOT-0028
Título: Części nr 28 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 28
Lote: LOT-0029
Título: Części nr 29 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 29
Lote: LOT-0030
Título: Części nr 30 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 30
Lote: LOT-0031
Título: Części nr 31 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 31
Lote: LOT-0032
Título: Części nr 32 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 32
Lote: LOT-0033
Título: Części nr 33 - Leki podstawowe
Identificador interno: Część 33
Lote: LOT-0034
Título: Części 34 - Leki psychotropowe
Identificador interno: Część 34
Lote: LOT-0035
Título: Części 35 - Leki psychotropowe
Identificador interno: Część 35
Lote: LOT-0036
Título: Części 36 - Leki psychotropowe
Identificador interno: Część 36
Lote: LOT-0037
Título: Części 37 - Leki psychotropowe
Identificador interno: Część 37
Lote: LOT-0038
Título: Części 38 - Leki psychotropowe
Identificador interno: Część 38
Lote: LOT-0039
Título: Części 39 - Leki psychotropowe
Identificador interno: Część 39
Lote: LOT-0040
Título: Część 40 Leki narkotyczne
Identificador interno: Część 40
Lote: LOT-0041
Título: Części 41- Antybiotyki
Identificador interno: Część 41
Lote: LOT-0042
Título: Części 42- Antybiotyki
Identificador interno: Część 42
Lote: LOT-0043
Título: Części 43- Antybiotyki
Identificador interno: Część 43
Lote: LOT-0044
Título: Części 44- Antybiotyki
Identificador interno: Część 44
Lote: LOT-0045
Título: Części 45- Antybiotyki
Identificador interno: Część 45
Lote: LOT-0046
Título: Części 46- Antybiotyki
Identificador interno: Część 46
Lote: LOT-0047
Título: Części 47- Antybiotyki
Identificador interno: Część 47
Lote: LOT-0048
Título: Części 48- Antybiotyki
Identificador interno: Część 48
Lote: LOT-0049
Título: Części 49- Antybiotyki
Identificador interno: Część 49
Lote: LOT-0050
Título: Części 50- Antybiotyki
Identificador interno: Część 50
Lote: LOT-0051
Título: Części 51- Antybiotyki
Identificador interno: Część 51
Lote: LOT-0052
Título: Części nr 52 - Kontrasty
Identificador interno: Część 52
Clasificación principal (cpv): 33696000 Reactivos y medios de contraste
Lote: LOT-0053
Título: Części nr 53 - Kontrasty
Identificador interno: Część 53
Lote: LOT-0054
Título: Części nr 54 - Kontrasty
Identificador interno: Część 54
Lote: LOT-0055
Título: Części nr 55 - Kontrasty
Identificador interno: Część 55
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: PRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY
Sisemine tunnus: WSzS.DEZ.26.050.2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
Täiendav liigitus (cpv): 33696000 Reaktiivid ja kontrastvahendid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Części nr 1 - Leki programowe
Sisemine tunnus: Część 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Części nr 2 - Leki programowe
Sisemine tunnus: Część 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Części nr 3 - Leki programowe
Sisemine tunnus: Część 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Części nr 4 - Leki programowe
Sisemine tunnus: Część 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Części nr 5 - Leki programowe
Sisemine tunnus: Część 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Części nr 6 - Leki programowe
Sisemine tunnus: Część 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Części nr 7 - Leki programowe
Sisemine tunnus: Część 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Części nr 8 - Leki programowe
Sisemine tunnus: Część 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Części nr 9 - Leki programowe
Sisemine tunnus: Część 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: Część 10
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: Część 11
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: Część 12
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: Część 13
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: Część 14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: Część 15
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: Część 16
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: Część 17
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: Część 18
Osa: LOT-0019
Sisemine tunnus: Część 19
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: Część 20
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: Część 21
Osa: LOT-0022
Sisemine tunnus: Część 22
Osa: LOT-0023
Sisemine tunnus: Część 23
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: Część 24
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: Część 25
Osa: LOT-0026
Sisemine tunnus: Część 26
Osa: LOT-0027
Sisemine tunnus: Część 27
Osa: LOT-0028
Sisemine tunnus: Część 28
Osa: LOT-0029
Sisemine tunnus: Część 29
Osa: LOT-0030
Sisemine tunnus: Część 30
Osa: LOT-0031
Sisemine tunnus: Część 31
Osa: LOT-0032
Sisemine tunnus: Część 32
Osa: LOT-0033
Sisemine tunnus: Część 33
Osa: LOT-0034
Sisemine tunnus: Część 34
Osa: LOT-0035
Sisemine tunnus: Część 35
Osa: LOT-0036
Sisemine tunnus: Część 36
Osa: LOT-0037
Sisemine tunnus: Część 37
Osa: LOT-0038
Sisemine tunnus: Część 38
Osa: LOT-0039
Sisemine tunnus: Część 39
Osa: LOT-0040
Pealkiri: Część 40 Leki narkotyczne
Sisemine tunnus: Część 40
Osa: LOT-0041
Pealkiri: Części 41- Antybiotyki
Sisemine tunnus: Część 41
Osa: LOT-0042
Pealkiri: Części 42- Antybiotyki
Sisemine tunnus: Część 42
Osa: LOT-0043
Pealkiri: Części 43- Antybiotyki
Sisemine tunnus: Część 43
Osa: LOT-0044
Pealkiri: Części 44- Antybiotyki
Sisemine tunnus: Część 44
Osa: LOT-0045
Pealkiri: Części 45- Antybiotyki
Sisemine tunnus: Część 45
Osa: LOT-0046
Pealkiri: Części 46- Antybiotyki
Sisemine tunnus: Część 46
Osa: LOT-0047
Pealkiri: Części 47- Antybiotyki
Sisemine tunnus: Część 47
Osa: LOT-0048
Pealkiri: Części 48- Antybiotyki
Sisemine tunnus: Część 48
Osa: LOT-0049
Pealkiri: Części 49- Antybiotyki
Sisemine tunnus: Część 49
Osa: LOT-0050
Pealkiri: Części 50- Antybiotyki
Sisemine tunnus: Część 50
Osa: LOT-0051
Pealkiri: Części 51- Antybiotyki
Sisemine tunnus: Część 51
Osa: LOT-0052
Pealkiri: Części nr 52 - Kontrasty
Sisemine tunnus: Część 52
Peamine liigitus (cpv): 33696000 Reaktiivid ja kontrastvahendid
Osa: LOT-0053
Pealkiri: Części nr 53 - Kontrasty
Sisemine tunnus: Część 53
Osa: LOT-0054
Pealkiri: Części nr 54 - Kontrasty
Sisemine tunnus: Część 54
Osa: LOT-0055
Pealkiri: Części nr 55 - Kontrasty
Sisemine tunnus: Część 55
574201-2025 - Kilpailu
Puola – Farmaseuttiset tuotteet – PRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiPRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY
Sisäinen tunnisteWSzS.DEZ.26.050.2025
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 33696000 Reagenssit ja varjoaineet
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiCzęści nr 1 - Leki programowe
Sisäinen tunnisteCzęść 1
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimiCzęści nr 2 - Leki programowe
Sisäinen tunnisteCzęść 2
OsaLOT-0003
Ilmoituksen nimiCzęści nr 3 - Leki programowe
Sisäinen tunnisteCzęść 3
OsaLOT-0004
Ilmoituksen nimiCzęści nr 4 - Leki programowe
Sisäinen tunnisteCzęść 4
OsaLOT-0005
Ilmoituksen nimiCzęści nr 5 - Leki programowe
Sisäinen tunnisteCzęść 5
OsaLOT-0006
Ilmoituksen nimiCzęści nr 6 - Leki programowe
Sisäinen tunnisteCzęść 6
OsaLOT-0007
Ilmoituksen nimiCzęści nr 7 - Leki programowe
Sisäinen tunnisteCzęść 7
OsaLOT-0008
Ilmoituksen nimiCzęści nr 8 - Leki programowe
Sisäinen tunnisteCzęść 8
OsaLOT-0009
Ilmoituksen nimiCzęści nr 9 - Leki programowe
Sisäinen tunnisteCzęść 9
OsaLOT-0010
Sisäinen tunnisteCzęść 10
OsaLOT-0011
Sisäinen tunnisteCzęść 11
OsaLOT-0012
Sisäinen tunnisteCzęść 12
OsaLOT-0013
Sisäinen tunnisteCzęść 13
OsaLOT-0014
Sisäinen tunnisteCzęść 14
OsaLOT-0015
Sisäinen tunnisteCzęść 15
OsaLOT-0016
Sisäinen tunnisteCzęść 16
OsaLOT-0017
Sisäinen tunnisteCzęść 17
OsaLOT-0018
Sisäinen tunnisteCzęść 18
OsaLOT-0019
Sisäinen tunnisteCzęść 19
OsaLOT-0020
Sisäinen tunnisteCzęść 20
OsaLOT-0021
Sisäinen tunnisteCzęść 21
OsaLOT-0022
Sisäinen tunnisteCzęść 22
OsaLOT-0023
Sisäinen tunnisteCzęść 23
OsaLOT-0024
Sisäinen tunnisteCzęść 24
OsaLOT-0025
Sisäinen tunnisteCzęść 25
OsaLOT-0026
Sisäinen tunnisteCzęść 26
OsaLOT-0027
Sisäinen tunnisteCzęść 27
OsaLOT-0028
Sisäinen tunnisteCzęść 28
OsaLOT-0029
Sisäinen tunnisteCzęść 29
OsaLOT-0030
Sisäinen tunnisteCzęść 30
OsaLOT-0031
Sisäinen tunnisteCzęść 31
OsaLOT-0032
Sisäinen tunnisteCzęść 32
OsaLOT-0033
Sisäinen tunnisteCzęść 33
OsaLOT-0034
Sisäinen tunnisteCzęść 34
OsaLOT-0035
Sisäinen tunnisteCzęść 35
OsaLOT-0036
Sisäinen tunnisteCzęść 36
OsaLOT-0037
Sisäinen tunnisteCzęść 37
OsaLOT-0038
Sisäinen tunnisteCzęść 38
OsaLOT-0039
Sisäinen tunnisteCzęść 39
OsaLOT-0040
Ilmoituksen nimiCzęść 40 Leki narkotyczne
Sisäinen tunnisteCzęść 40
OsaLOT-0041
Ilmoituksen nimiCzęści 41- Antybiotyki
Sisäinen tunnisteCzęść 41
OsaLOT-0042
Ilmoituksen nimiCzęści 42- Antybiotyki
Sisäinen tunnisteCzęść 42
OsaLOT-0043
Ilmoituksen nimiCzęści 43- Antybiotyki
Sisäinen tunnisteCzęść 43
OsaLOT-0044
Ilmoituksen nimiCzęści 44- Antybiotyki
Sisäinen tunnisteCzęść 44
OsaLOT-0045
Ilmoituksen nimiCzęści 45- Antybiotyki
Sisäinen tunnisteCzęść 45
OsaLOT-0046
Ilmoituksen nimiCzęści 46- Antybiotyki
Sisäinen tunnisteCzęść 46
OsaLOT-0047
Ilmoituksen nimiCzęści 47- Antybiotyki
Sisäinen tunnisteCzęść 47
OsaLOT-0048
Ilmoituksen nimiCzęści 48- Antybiotyki
Sisäinen tunnisteCzęść 48
OsaLOT-0049
Ilmoituksen nimiCzęści 49- Antybiotyki
Sisäinen tunnisteCzęść 49
OsaLOT-0050
Ilmoituksen nimiCzęści 50- Antybiotyki
Sisäinen tunnisteCzęść 50
OsaLOT-0051
Ilmoituksen nimiCzęści 51- Antybiotyki
Sisäinen tunnisteCzęść 51
OsaLOT-0052
Ilmoituksen nimiCzęści nr 52 - Kontrasty
Sisäinen tunnisteCzęść 52
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696000 Reagenssit ja varjoaineet
OsaLOT-0053
Ilmoituksen nimiCzęści nr 53 - Kontrasty
Sisäinen tunnisteCzęść 53
OsaLOT-0054
Ilmoituksen nimiCzęści nr 54 - Kontrasty
Sisäinen tunnisteCzęść 54
OsaLOT-0055
Ilmoituksen nimiCzęści nr 55 - Kontrasty
Sisäinen tunnisteCzęść 55
574201-2025 - Mise en concurrence
Pologne – Produits pharmaceutiques – PRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitrePRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY
Identifiant interneWSzS.DEZ.26.050.2025
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureWYKAZ PODMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH 1. Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez zamawiającego (art. 125 ust. 1 uPZP): 1) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 1, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej „JEDZ” o których mowa w art. 125 ust. 2 uPZP; 2) JEDZ składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (art.63 ust.1 uPZP); 3) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 1, stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert, stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe; 4) Zgodnie z art.125 ust.4 ustawy PZP – w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu; 5) Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w ust. 1, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby; 6) Wykonawca może wykorzystać JEDZ złożony w odrębnym postępowaniu o udzielenie zamówienia, jeżeli potwierdzi, że informacje w nim zawarte pozostają prawidłowe; 7) wzór Formularza JEDZ stanowi Załącznik Nr 7 do SWZ; 8) JEDZ należy wypełnić stosując postanowienia instrukcji Urzędu Zamówień Publicznych, która zamieszczona jest pod niżej wskazanym adresem internetowym: https://www.uzp.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0026/45557/Jednolity-Europejski-Dokument-Zamowienia-instrukcja-2021.01.20.pdf 9) z uwagi na fakt, że standardowy formularz JEDZ nie obejmuje swoim zakresem podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576, Zamawiający wymaga oświadczenia dotyczącego przesłanek wykluczenia wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia - stanowiącego Załącznik Nr 8 do SWZ. 2. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, - wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024., poz. 594), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (Zał. nr 3 do SWZ); 3) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu – zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ. UWAGA: W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, brak podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu, musi być wykazany wobec każdego z Wykonawców, wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 2.1 W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postepowaniu dotyczących uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, Zamawiający żąda: a) Ważne i aktualne zezwolenie/koncesję Głównego Inspektora Farmaceutycznego na obrót środkami farmaceutycznymi dopuszczonymi do obrotu lub ważne i aktualne zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej, zgodnie z ustawą z dn. 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2025 r., poz. 129). oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie (w przypadku Wykonawcy mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – dokument równoważny) – jeżeli dotyczy; b) Ważna i aktualna zezwolenie/koncesja Głównego Inspektora Farmaceutycznego na obrót hurtowy środkami odurzającymi oraz substancjami psychotropowymi dopuszczonymi do obrotu, zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2025 r., poz. 129) oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie (w przypadku Wykonawcy mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – dokument równoważny) – jeżeli dotyczy; Uwaga: W przypadku, gdy na prowadzenie działalności nie jest wymagana koncesja lub zezwolenie, Wykonawca zobowiązany jest dołączyć stosowne oświadczenie.
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 33696000 Réactifs et produits de contraste
5. Lot
LotLOT-0001
TitreCzęści nr 1 - Leki programowe
Identifiant interneCzęść 1
LotLOT-0002
TitreCzęści nr 2 - Leki programowe
Identifiant interneCzęść 2
LotLOT-0003
TitreCzęści nr 3 - Leki programowe
Identifiant interneCzęść 3
LotLOT-0004
TitreCzęści nr 4 - Leki programowe
Identifiant interneCzęść 4
LotLOT-0005
TitreCzęści nr 5 - Leki programowe
Identifiant interneCzęść 5
LotLOT-0006
TitreCzęści nr 6 - Leki programowe
Identifiant interneCzęść 6
LotLOT-0007
TitreCzęści nr 7 - Leki programowe
Identifiant interneCzęść 7
LotLOT-0008
TitreCzęści nr 8 - Leki programowe
Identifiant interneCzęść 8
LotLOT-0009
TitreCzęści nr 9 - Leki programowe
Identifiant interneCzęść 9
LotLOT-0010
TitreCzęści nr 10 - Leki programowe
Identifiant interneCzęść 10
LotLOT-0011
TitreCzęści nr 11 - Leki programowe
Identifiant interneCzęść 11
LotLOT-0012
TitreCzęści nr 12 - Leki programowe
Identifiant interneCzęść 12
LotLOT-0013
TitreCzęści nr 13 - Leki programowe
Identifiant interneCzęść 13
LotLOT-0014
TitreCzęści nr 14 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 14
LotLOT-0015
TitreCzęści nr 15 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 15
LotLOT-0016
TitreCzęści nr 16 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 16
LotLOT-0017
TitreCzęści nr 17 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 17
LotLOT-0018
TitreCzęści nr 18 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 18
LotLOT-0019
TitreCzęści nr 19 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 19
LotLOT-0020
TitreCzęści nr 20 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 20
LotLOT-0021
TitreCzęści nr 21 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 21
LotLOT-0022
TitreCzęści nr 22 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 22
LotLOT-0023
TitreCzęści nr 23 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 23
LotLOT-0024
TitreCzęści nr 24 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 24
LotLOT-0025
TitreCzęści nr 25 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 25
LotLOT-0026
TitreCzęści nr 26 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 26
LotLOT-0027
TitreCzęści nr 27 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 27
LotLOT-0028
TitreCzęści nr 28 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 28
LotLOT-0029
TitreCzęści nr 29 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 29
LotLOT-0030
TitreCzęści nr 30 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 30
LotLOT-0031
TitreCzęści nr 31 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 31
LotLOT-0032
TitreCzęści nr 32 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 32
LotLOT-0033
TitreCzęści nr 33 - Leki podstawowe
Identifiant interneCzęść 33
LotLOT-0034
TitreCzęści 34 - Leki psychotropowe
Identifiant interneCzęść 34
LotLOT-0035
TitreCzęści 35 - Leki psychotropowe
Identifiant interneCzęść 35
LotLOT-0036
TitreCzęści 36 - Leki psychotropowe
Identifiant interneCzęść 36
LotLOT-0037
TitreCzęści 37 - Leki psychotropowe
Identifiant interneCzęść 37
LotLOT-0038
TitreCzęści 38 - Leki psychotropowe
Identifiant interneCzęść 38
LotLOT-0039
TitreCzęści 39 - Leki psychotropowe
Identifiant interneCzęść 39
LotLOT-0040
TitreCzęść 40 Leki narkotyczne
Identifiant interneCzęść 40
LotLOT-0041
TitreCzęści 41- Antybiotyki
Identifiant interneCzęść 41
LotLOT-0042
TitreCzęści 42- Antybiotyki
Identifiant interneCzęść 42
LotLOT-0043
TitreCzęści 43- Antybiotyki
Identifiant interneCzęść 43
LotLOT-0044
TitreCzęści 44- Antybiotyki
Identifiant interneCzęść 44
LotLOT-0045
TitreCzęści 45- Antybiotyki
Identifiant interneCzęść 45
LotLOT-0046
TitreCzęści 46- Antybiotyki
Identifiant interneCzęść 46
LotLOT-0047
TitreCzęści 47- Antybiotyki
Identifiant interneCzęść 47
LotLOT-0048
TitreCzęści 48- Antybiotyki
Identifiant interneCzęść 48
LotLOT-0049
TitreCzęści 49- Antybiotyki
Identifiant interneCzęść 49
LotLOT-0050
TitreCzęści 50- Antybiotyki
Identifiant interneCzęść 50
LotLOT-0051
TitreCzęści 51- Antybiotyki
Identifiant interneCzęść 51
LotLOT-0052
TitreCzęści nr 52 - Kontrasty
Identifiant interneCzęść 52
Nomenclature principale (cpv): 33696000 Réactifs et produits de contraste
LotLOT-0053
TitreCzęści nr 53 - Kontrasty
Identifiant interneCzęść 53
LotLOT-0054
TitreCzęści nr 54 - Kontrasty
Identifiant interneCzęść 54
LotLOT-0055
TitreCzęści nr 55 - Kontrasty
Identifiant interneCzęść 55
574201-2025 - Iomaíocht
An Pholainn – Pharmaceutical products – PRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealPRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY
Aitheantóir inmheánachWSzS.DEZ.26.050.2025
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Aicmiú breise (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealCzęści nr 1 - Leki programowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 1
LuchtógLOT-0002
TeidealCzęści nr 2 - Leki programowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 2
LuchtógLOT-0003
TeidealCzęści nr 3 - Leki programowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 3
LuchtógLOT-0004
TeidealCzęści nr 4 - Leki programowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 4
LuchtógLOT-0005
TeidealCzęści nr 5 - Leki programowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 5
LuchtógLOT-0006
TeidealCzęści nr 6 - Leki programowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 6
LuchtógLOT-0007
TeidealCzęści nr 7 - Leki programowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 7
LuchtógLOT-0008
TeidealCzęści nr 8 - Leki programowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 8
LuchtógLOT-0009
TeidealCzęści nr 9 - Leki programowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 9
LuchtógLOT-0010
TeidealCzęści nr 10 - Leki programowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 10
LuchtógLOT-0011
TeidealCzęści nr 11 - Leki programowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 11
LuchtógLOT-0012
TeidealCzęści nr 12 - Leki programowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 12
LuchtógLOT-0013
TeidealCzęści nr 13 - Leki programowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 13
LuchtógLOT-0014
TeidealCzęści nr 14 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 14
LuchtógLOT-0015
TeidealCzęści nr 15 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 15
LuchtógLOT-0016
TeidealCzęści nr 16 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 16
LuchtógLOT-0017
TeidealCzęści nr 17 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 17
LuchtógLOT-0018
TeidealCzęści nr 18 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 18
LuchtógLOT-0019
TeidealCzęści nr 19 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 19
LuchtógLOT-0020
TeidealCzęści nr 20 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 20
LuchtógLOT-0021
TeidealCzęści nr 21 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 21
LuchtógLOT-0022
TeidealCzęści nr 22 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 22
LuchtógLOT-0023
TeidealCzęści nr 23 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 23
LuchtógLOT-0024
TeidealCzęści nr 24 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 24
LuchtógLOT-0025
TeidealCzęści nr 25 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 25
LuchtógLOT-0026
TeidealCzęści nr 26 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 26
LuchtógLOT-0027
TeidealCzęści nr 27 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 27
LuchtógLOT-0028
TeidealCzęści nr 28 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 28
LuchtógLOT-0029
TeidealCzęści nr 29 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 29
LuchtógLOT-0030
TeidealCzęści nr 30 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 30
LuchtógLOT-0031
TeidealCzęści nr 31 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 31
LuchtógLOT-0032
TeidealCzęści nr 32 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 32
LuchtógLOT-0033
TeidealCzęści nr 33 - Leki podstawowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 33
LuchtógLOT-0034
TeidealCzęści 34 - Leki psychotropowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 34
LuchtógLOT-0035
TeidealCzęści 35 - Leki psychotropowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 35
LuchtógLOT-0036
TeidealCzęści 36 - Leki psychotropowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 36
LuchtógLOT-0037
TeidealCzęści 37 - Leki psychotropowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 37
LuchtógLOT-0038
TeidealCzęści 38 - Leki psychotropowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 38
LuchtógLOT-0039
TeidealCzęści 39 - Leki psychotropowe
Aitheantóir inmheánachCzęść 39
LuchtógLOT-0040
TeidealCzęść 40 Leki narkotyczne
Aitheantóir inmheánachCzęść 40
LuchtógLOT-0041
TeidealCzęści 41- Antybiotyki
Aitheantóir inmheánachCzęść 41
LuchtógLOT-0042
TeidealCzęści 42- Antybiotyki
Aitheantóir inmheánachCzęść 42
LuchtógLOT-0043
TeidealCzęści 43- Antybiotyki
Aitheantóir inmheánachCzęść 43
LuchtógLOT-0044
TeidealCzęści 44- Antybiotyki
Aitheantóir inmheánachCzęść 44
LuchtógLOT-0045
TeidealCzęści 45- Antybiotyki
Aitheantóir inmheánachCzęść 45
LuchtógLOT-0046
TeidealCzęści 46- Antybiotyki
Aitheantóir inmheánachCzęść 46
LuchtógLOT-0047
TeidealCzęści 47- Antybiotyki
Aitheantóir inmheánachCzęść 47
LuchtógLOT-0048
TeidealCzęści 48- Antybiotyki
Aitheantóir inmheánachCzęść 48
LuchtógLOT-0049
TeidealCzęści 49- Antybiotyki
Aitheantóir inmheánachCzęść 49
LuchtógLOT-0050
TeidealCzęści 50- Antybiotyki
Aitheantóir inmheánachCzęść 50
LuchtógLOT-0051
TeidealCzęści 51- Antybiotyki
Aitheantóir inmheánachCzęść 51
LuchtógLOT-0052
TeidealCzęści nr 52 - Kontrasty
Aitheantóir inmheánachCzęść 52
Príomhaicmiú (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
LuchtógLOT-0053
TeidealCzęści nr 53 - Kontrasty
Aitheantóir inmheánachCzęść 53
LuchtógLOT-0054
TeidealCzęści nr 54 - Kontrasty
Aitheantóir inmheánachCzęść 54
LuchtógLOT-0055
TeidealCzęści nr 55 - Kontrasty
Aitheantóir inmheánachCzęść 55
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: WSzS.DEZ.26.050.2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Część 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Część 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Część 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: Część 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: Część 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: Część 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: Część 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: Część 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: Część 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: Część 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: Część 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: Część 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: Część 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: Część 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: Część 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: Część 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: Część 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: Część 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: Część 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: Część 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Vidaus identifikatorius: Część 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: Część 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: Część 25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Vidaus identifikatorius: Część 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Vidaus identifikatorius: Część 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Vidaus identifikatorius: Część 28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Vidaus identifikatorius: Część 29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Vidaus identifikatorius: Część 30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Vidaus identifikatorius: Część 31
Pirkimo dalis: LOT-0032
Vidaus identifikatorius: Część 32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Vidaus identifikatorius: Część 33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Vidaus identifikatorius: Część 34
Pirkimo dalis: LOT-0035
Vidaus identifikatorius: Część 35
Pirkimo dalis: LOT-0036
Vidaus identifikatorius: Część 36
Pirkimo dalis: LOT-0037
Vidaus identifikatorius: Część 37
Pirkimo dalis: LOT-0038
Vidaus identifikatorius: Część 38
Pirkimo dalis: LOT-0039
Vidaus identifikatorius: Część 39
Pirkimo dalis: LOT-0040
Pavadinimas: Część 40 Leki narkotyczne
Vidaus identifikatorius: Część 40
Pirkimo dalis: LOT-0041
Pavadinimas: Części 41- Antybiotyki
Vidaus identifikatorius: Część 41
Pirkimo dalis: LOT-0042
Pavadinimas: Części 42- Antybiotyki
Vidaus identifikatorius: Część 42
Pirkimo dalis: LOT-0043
Pavadinimas: Części 43- Antybiotyki
Vidaus identifikatorius: Część 43
Pirkimo dalis: LOT-0044
Pavadinimas: Części 44- Antybiotyki
Vidaus identifikatorius: Część 44
Pirkimo dalis: LOT-0045
Pavadinimas: Części 45- Antybiotyki
Vidaus identifikatorius: Część 45
Pirkimo dalis: LOT-0046
Pavadinimas: Części 46- Antybiotyki
Vidaus identifikatorius: Część 46
Pirkimo dalis: LOT-0047
Pavadinimas: Części 47- Antybiotyki
Vidaus identifikatorius: Część 47
Pirkimo dalis: LOT-0048
Pavadinimas: Części 48- Antybiotyki
Vidaus identifikatorius: Część 48
Pirkimo dalis: LOT-0049
Pavadinimas: Części 49- Antybiotyki
Vidaus identifikatorius: Część 49
Pirkimo dalis: LOT-0050
Pavadinimas: Części 50- Antybiotyki
Vidaus identifikatorius: Część 50
Pirkimo dalis: LOT-0051
Pavadinimas: Części 51- Antybiotyki
Vidaus identifikatorius: Część 51
Pirkimo dalis: LOT-0052
Pavadinimas: Części nr 52 - Kontrasty
Vidaus identifikatorius: Część 52
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
Pirkimo dalis: LOT-0053
Pavadinimas: Części nr 53 - Kontrasty
Vidaus identifikatorius: Część 53
Pirkimo dalis: LOT-0054
Pavadinimas: Części nr 54 - Kontrasty
Vidaus identifikatorius: Część 54
Pirkimo dalis: LOT-0055
Pavadinimas: Części nr 55 - Kontrasty
Vidaus identifikatorius: Część 55
Iekšējais identifikators: WSzS.DEZ.26.050.2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
Papildu klasifikācija (cpv): 33696000 Reaģenti un kontrastvielas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Część 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Część 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Część 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: Część 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: Część 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: Część 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: Część 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: Część 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: Część 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: Część 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: Część 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: Część 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: Część 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: Część 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: Część 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: Część 18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: Część 19
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: Część 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: Część 21
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: Część 22
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: Część 23
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: Część 24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: Część 25
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: Część 26
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: Część 27
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: Część 28
Daļa: LOT-0029
Iekšējais identifikators: Część 29
Daļa: LOT-0030
Iekšējais identifikators: Część 30
Daļa: LOT-0031
Iekšējais identifikators: Część 31
Daļa: LOT-0032
Iekšējais identifikators: Część 32
Daļa: LOT-0033
Iekšējais identifikators: Część 33
Daļa: LOT-0034
Iekšējais identifikators: Część 34
Daļa: LOT-0035
Iekšējais identifikators: Część 35
Daļa: LOT-0036
Iekšējais identifikators: Część 36
Daļa: LOT-0037
Iekšējais identifikators: Część 37
Daļa: LOT-0038
Iekšējais identifikators: Część 38
Daļa: LOT-0039
Iekšējais identifikators: Część 39
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: Część 40 Leki narkotyczne
Iekšējais identifikators: Część 40
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: Części 41- Antybiotyki
Iekšējais identifikators: Część 41
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: Części 42- Antybiotyki
Iekšējais identifikators: Część 42
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: Części 43- Antybiotyki
Iekšējais identifikators: Część 43
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: Części 44- Antybiotyki
Iekšējais identifikators: Część 44
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: Części 45- Antybiotyki
Iekšējais identifikators: Część 45
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: Części 46- Antybiotyki
Iekšējais identifikators: Część 46
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: Części 47- Antybiotyki
Iekšējais identifikators: Część 47
Daļa: LOT-0048
Nosaukums: Części 48- Antybiotyki
Iekšējais identifikators: Część 48
Daļa: LOT-0049
Nosaukums: Części 49- Antybiotyki
Iekšējais identifikators: Część 49
Daļa: LOT-0050
Nosaukums: Części 50- Antybiotyki
Iekšējais identifikators: Część 50
Daļa: LOT-0051
Nosaukums: Części 51- Antybiotyki
Iekšējais identifikators: Część 51
Daļa: LOT-0052
Nosaukums: Części nr 52 - Kontrasty
Iekšējais identifikators: Część 52
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696000 Reaģenti un kontrastvielas
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: Części nr 53 - Kontrasty
Iekšējais identifikators: Część 53
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: Części nr 54 - Kontrasty
Iekšējais identifikators: Część 54
Daļa: LOT-0055
Nosaukums: Części nr 55 - Kontrasty
Iekšējais identifikators: Część 55
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: PRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY
Identifikatur intern: WSzS.DEZ.26.050.2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33696000 Reaġenti u medja kontrastanti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Części nr 1 - Leki programowe
Identifikatur intern: Część 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Części nr 2 - Leki programowe
Identifikatur intern: Część 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Części nr 3 - Leki programowe
Identifikatur intern: Część 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Części nr 4 - Leki programowe
Identifikatur intern: Część 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Części nr 5 - Leki programowe
Identifikatur intern: Część 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Części nr 6 - Leki programowe
Identifikatur intern: Część 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Części nr 7 - Leki programowe
Identifikatur intern: Część 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Części nr 8 - Leki programowe
Identifikatur intern: Część 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Części nr 9 - Leki programowe
Identifikatur intern: Część 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Części nr 10 - Leki programowe
Identifikatur intern: Część 10
Lott: LOT-0011
Titlu: Części nr 11 - Leki programowe
Identifikatur intern: Część 11
Lott: LOT-0012
Titlu: Części nr 12 - Leki programowe
Identifikatur intern: Część 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Części nr 13 - Leki programowe
Identifikatur intern: Część 13
Lott: LOT-0014
Titlu: Części nr 14 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 14
Lott: LOT-0015
Titlu: Części nr 15 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 15
Lott: LOT-0016
Titlu: Części nr 16 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 16
Lott: LOT-0017
Titlu: Części nr 17 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 17
Lott: LOT-0018
Titlu: Części nr 18 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 18
Lott: LOT-0019
Titlu: Części nr 19 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 19
Lott: LOT-0020
Titlu: Części nr 20 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 20
Lott: LOT-0021
Titlu: Części nr 21 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 21
Lott: LOT-0022
Titlu: Części nr 22 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 22
Lott: LOT-0023
Titlu: Części nr 23 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 23
Lott: LOT-0024
Titlu: Części nr 24 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 24
Lott: LOT-0025
Titlu: Części nr 25 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 25
Lott: LOT-0026
Titlu: Części nr 26 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 26
Lott: LOT-0027
Titlu: Części nr 27 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 27
Lott: LOT-0028
Titlu: Części nr 28 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 28
Lott: LOT-0029
Titlu: Części nr 29 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 29
Lott: LOT-0030
Titlu: Części nr 30 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 30
Lott: LOT-0031
Titlu: Części nr 31 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 31
Lott: LOT-0032
Titlu: Części nr 32 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 32
Lott: LOT-0033
Titlu: Części nr 33 - Leki podstawowe
Identifikatur intern: Część 33
Lott: LOT-0034
Titlu: Części 34 - Leki psychotropowe
Identifikatur intern: Część 34
Lott: LOT-0035
Titlu: Części 35 - Leki psychotropowe
Identifikatur intern: Część 35
Lott: LOT-0036
Titlu: Części 36 - Leki psychotropowe
Identifikatur intern: Część 36
Lott: LOT-0037
Titlu: Części 37 - Leki psychotropowe
Identifikatur intern: Część 37
Lott: LOT-0038
Titlu: Części 38 - Leki psychotropowe
Identifikatur intern: Część 38
Lott: LOT-0039
Titlu: Części 39 - Leki psychotropowe
Identifikatur intern: Część 39
Lott: LOT-0040
Titlu: Część 40 Leki narkotyczne
Identifikatur intern: Część 40
Lott: LOT-0041
Titlu: Części 41- Antybiotyki
Identifikatur intern: Część 41
Lott: LOT-0042
Titlu: Części 42- Antybiotyki
Identifikatur intern: Część 42
Lott: LOT-0043
Titlu: Części 43- Antybiotyki
Identifikatur intern: Część 43
Lott: LOT-0044
Titlu: Części 44- Antybiotyki
Identifikatur intern: Część 44
Lott: LOT-0045
Titlu: Części 45- Antybiotyki
Identifikatur intern: Część 45
Lott: LOT-0046
Titlu: Części 46- Antybiotyki
Identifikatur intern: Część 46
Lott: LOT-0047
Titlu: Części 47- Antybiotyki
Identifikatur intern: Część 47
Lott: LOT-0048
Titlu: Części 48- Antybiotyki
Identifikatur intern: Część 48
Lott: LOT-0049
Titlu: Części 49- Antybiotyki
Identifikatur intern: Część 49
Lott: LOT-0050
Titlu: Części 50- Antybiotyki
Identifikatur intern: Część 50
Lott: LOT-0051
Titlu: Części 51- Antybiotyki
Identifikatur intern: Część 51
Lott: LOT-0052
Titlu: Części nr 52 - Kontrasty
Identifikatur intern: Część 52
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696000 Reaġenti u medja kontrastanti
Lott: LOT-0053
Titlu: Części nr 53 - Kontrasty
Identifikatur intern: Część 53
Lott: LOT-0054
Titlu: Części nr 54 - Kontrasty
Identifikatur intern: Część 54
Lott: LOT-0055
Titlu: Części nr 55 - Kontrasty
Identifikatur intern: Część 55
Interne identificatiecode: WSzS.DEZ.26.050.2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Aanvullende classificatie (cpv): 33696000 Reagentia en contraststoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Część 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Część 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Część 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Część 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Część 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Część 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Część 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Część 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: Część 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Część 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: Część 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: Część 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: Część 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: Część 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: Część 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: Część 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: Część 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: Część 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: Część 25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: Część 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: Część 27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: Część 28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: Część 29
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: Część 30
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: Część 31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: Część 32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: Część 33
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: Część 34
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: Część 35
Perceel: LOT-0036
Interne identificatiecode: Część 36
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: Część 37
Perceel: LOT-0038
Interne identificatiecode: Część 38
Perceel: LOT-0039
Interne identificatiecode: Część 39
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: Część 40
Perceel: LOT-0041
Interne identificatiecode: Część 41
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: Część 42
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: Część 43
Perceel: LOT-0044
Interne identificatiecode: Część 44
Perceel: LOT-0045
Interne identificatiecode: Część 45
Perceel: LOT-0046
Interne identificatiecode: Część 46
Perceel: LOT-0047
Interne identificatiecode: Część 47
Perceel: LOT-0048
Interne identificatiecode: Część 48
Perceel: LOT-0049
Interne identificatiecode: Część 49
Perceel: LOT-0050
Interne identificatiecode: Część 50
Perceel: LOT-0051
Interne identificatiecode: Część 51
Perceel: LOT-0052
Interne identificatiecode: Część 52
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696000 Reagentia en contraststoffen
Perceel: LOT-0053
Interne identificatiecode: Część 53
Perceel: LOT-0054
Interne identificatiecode: Część 54
Perceel: LOT-0055
Interne identificatiecode: Część 55
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Clasificare suplimentară (cpv): 33696000 Reactivi şi produse de contrast
Lot: LOT-0001
Identificator intern: Część 1
Lot: LOT-0002
Identificator intern: Część 2
Lot: LOT-0003
Identificator intern: Część 3
Lot: LOT-0004
Identificator intern: Część 4
Lot: LOT-0005
Identificator intern: Część 5
Lot: LOT-0006
Identificator intern: Część 6
Lot: LOT-0007
Identificator intern: Część 7
Lot: LOT-0008
Identificator intern: Część 8
Lot: LOT-0009
Identificator intern: Część 9
Lot: LOT-0010
Identificator intern: Część 10
Lot: LOT-0011
Identificator intern: Część 11
Lot: LOT-0012
Identificator intern: Część 12
Lot: LOT-0013
Identificator intern: Część 13
Lot: LOT-0014
Identificator intern: Część 14
Lot: LOT-0015
Identificator intern: Część 15
Lot: LOT-0016
Identificator intern: Część 16
Lot: LOT-0017
Identificator intern: Część 17
Lot: LOT-0018
Identificator intern: Część 18
Lot: LOT-0019
Identificator intern: Część 19
Lot: LOT-0020
Identificator intern: Część 20
Lot: LOT-0021
Identificator intern: Część 21
Lot: LOT-0022
Identificator intern: Część 22
Lot: LOT-0023
Identificator intern: Część 23
Lot: LOT-0024
Identificator intern: Część 24
Lot: LOT-0025
Identificator intern: Część 25
Lot: LOT-0026
Identificator intern: Część 26
Lot: LOT-0027
Identificator intern: Część 27
Lot: LOT-0028
Identificator intern: Część 28
Lot: LOT-0029
Identificator intern: Część 29
Lot: LOT-0030
Identificator intern: Część 30
Lot: LOT-0031
Identificator intern: Część 31
Lot: LOT-0032
Identificator intern: Część 32
Lot: LOT-0033
Identificator intern: Część 33
Lot: LOT-0034
Identificator intern: Część 34
Lot: LOT-0035
Identificator intern: Część 35
Lot: LOT-0036
Identificator intern: Część 36
Lot: LOT-0037
Identificator intern: Część 37
Lot: LOT-0038
Identificator intern: Część 38
Lot: LOT-0039
Identificator intern: Część 39
Lot: LOT-0040
Identificator intern: Część 40
Lot: LOT-0041
Identificator intern: Część 41
Lot: LOT-0042
Identificator intern: Część 42
Lot: LOT-0043
Identificator intern: Część 43
Lot: LOT-0044
Identificator intern: Część 44
Lot: LOT-0045
Identificator intern: Część 45
Lot: LOT-0046
Identificator intern: Część 46
Lot: LOT-0047
Identificator intern: Część 47
Lot: LOT-0048
Identificator intern: Część 48
Lot: LOT-0049
Identificator intern: Część 49
Lot: LOT-0050
Identificator intern: Część 50
Lot: LOT-0051
Identificator intern: Część 51
Lot: LOT-0052
Identificator intern: Część 52
Clasificarea principală (cpv): 33696000 Reactivi şi produse de contrast
Lot: LOT-0053
Identificator intern: Część 53
Lot: LOT-0054
Identificator intern: Część 54
Lot: LOT-0055
Identificator intern: Część 55
2. Postup
Postup
Názov: PRODUKTY LECZNICZE, KONTRASTY
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33696000 Činidlá a kontrastné médiá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Części nr 1 - Leki programowe
Interný identifikátor: Część 1
Časť: LOT-0002
Názov: Części nr 2 - Leki programowe
Interný identifikátor: Część 2
Časť: LOT-0003
Názov: Części nr 3 - Leki programowe
Interný identifikátor: Część 3
Časť: LOT-0004
Názov: Części nr 4 - Leki programowe
Interný identifikátor: Część 4
Časť: LOT-0005
Názov: Części nr 5 - Leki programowe
Interný identifikátor: Część 5
Časť: LOT-0006
Názov: Części nr 6 - Leki programowe
Interný identifikátor: Część 6
Časť: LOT-0007
Názov: Części nr 7 - Leki programowe
Interný identifikátor: Część 7
Časť: LOT-0008
Názov: Części nr 8 - Leki programowe
Interný identifikátor: Część 8
Časť: LOT-0009
Názov: Części nr 9 - Leki programowe
Interný identifikátor: Część 9
Časť: LOT-0010
Názov: Części nr 10 - Leki programowe
Interný identifikátor: Część 10
Časť: LOT-0011
Názov: Części nr 11 - Leki programowe
Interný identifikátor: Część 11
Časť: LOT-0012
Názov: Części nr 12 - Leki programowe
Interný identifikátor: Część 12
Časť: LOT-0013
Názov: Części nr 13 - Leki programowe
Interný identifikátor: Część 13
Časť: LOT-0014
Názov: Części nr 14 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 14
Časť: LOT-0015
Názov: Części nr 15 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 15
Časť: LOT-0016
Názov: Części nr 16 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 16
Časť: LOT-0017
Názov: Części nr 17 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 17
Časť: LOT-0018
Názov: Części nr 18 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 18
Časť: LOT-0019
Názov: Części nr 19 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 19
Časť: LOT-0020
Názov: Części nr 20 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 20
Časť: LOT-0021
Názov: Części nr 21 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 21
Časť: LOT-0022
Názov: Części nr 22 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 22
Časť: LOT-0023
Názov: Części nr 23 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 23
Časť: LOT-0024
Názov: Części nr 24 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 24
Časť: LOT-0025
Názov: Części nr 25 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 25
Časť: LOT-0026
Názov: Części nr 26 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 26
Časť: LOT-0027
Názov: Części nr 27 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 27
Časť: LOT-0028
Názov: Części nr 28 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 28
Časť: LOT-0029
Názov: Części nr 29 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 29
Časť: LOT-0030
Názov: Części nr 30 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 30
Časť: LOT-0031
Názov: Części nr 31 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 31
Časť: LOT-0032
Názov: Części nr 32 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 32
Časť: LOT-0033
Názov: Części nr 33 - Leki podstawowe
Interný identifikátor: Część 33
Časť: LOT-0034
Názov: Części 34 - Leki psychotropowe
Interný identifikátor: Część 34
Časť: LOT-0035
Názov: Części 35 - Leki psychotropowe
Interný identifikátor: Część 35
Časť: LOT-0036
Názov: Części 36 - Leki psychotropowe
Interný identifikátor: Część 36
Časť: LOT-0037
Názov: Części 37 - Leki psychotropowe
Interný identifikátor: Część 37
Časť: LOT-0038
Názov: Części 38 - Leki psychotropowe
Interný identifikátor: Część 38
Časť: LOT-0039
Názov: Części 39 - Leki psychotropowe
Interný identifikátor: Część 39
Časť: LOT-0040
Názov: Część 40 Leki narkotyczne
Interný identifikátor: Część 40
Časť: LOT-0041
Názov: Części 41- Antybiotyki
Interný identifikátor: Część 41
Časť: LOT-0042
Názov: Części 42- Antybiotyki
Interný identifikátor: Część 42
Časť: LOT-0043
Názov: Części 43- Antybiotyki
Interný identifikátor: Część 43
Časť: LOT-0044
Názov: Części 44- Antybiotyki
Interný identifikátor: Część 44
Časť: LOT-0045
Názov: Części 45- Antybiotyki
Interný identifikátor: Część 45
Časť: LOT-0046
Názov: Części 46- Antybiotyki
Interný identifikátor: Część 46
Časť: LOT-0047
Názov: Części 47- Antybiotyki
Interný identifikátor: Część 47
Časť: LOT-0048
Názov: Części 48- Antybiotyki
Interný identifikátor: Część 48
Časť: LOT-0049
Názov: Części 49- Antybiotyki
Interný identifikátor: Część 49
Časť: LOT-0050
Názov: Części 50- Antybiotyki
Interný identifikátor: Część 50
Časť: LOT-0051
Názov: Części 51- Antybiotyki
Interný identifikátor: Część 51
Časť: LOT-0052
Názov: Części nr 52 - Kontrasty
Interný identifikátor: Część 52
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696000 Činidlá a kontrastné médiá
Časť: LOT-0053
Názov: Części nr 53 - Kontrasty
Interný identifikátor: Część 53
Časť: LOT-0054
Názov: Części nr 54 - Kontrasty
Interný identifikátor: Część 54
Časť: LOT-0055
Názov: Części nr 55 - Kontrasty
Interný identifikátor: Część 55
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: WSzS.DEZ.26.050.2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Część 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Część 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Część 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Część 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Część 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Część 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Część 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Część 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Część 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Część 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: Część 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: Część 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: Część 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: Część 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: Część 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: Część 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: Część 21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: Część 22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: Część 23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: Część 24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: Część 25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Intern identifierare: Część 26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: Część 27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Intern identifierare: Część 28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Intern identifierare: Część 29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Intern identifierare: Część 30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Intern identifierare: Część 31
Del (anbudsområde): LOT-0032
Intern identifierare: Część 32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Intern identifierare: Część 33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Intern identifierare: Część 34
Del (anbudsområde): LOT-0035
Intern identifierare: Część 35
Del (anbudsområde): LOT-0036
Intern identifierare: Część 36
Del (anbudsområde): LOT-0037
Intern identifierare: Część 37
Del (anbudsområde): LOT-0038
Intern identifierare: Część 38
Del (anbudsområde): LOT-0039
Intern identifierare: Część 39
Del (anbudsområde): LOT-0040
Intern identifierare: Część 40
Del (anbudsområde): LOT-0041
Intern identifierare: Część 41
Del (anbudsområde): LOT-0042
Intern identifierare: Część 42
Del (anbudsområde): LOT-0043
Intern identifierare: Część 43
Del (anbudsområde): LOT-0044
Intern identifierare: Część 44
Del (anbudsområde): LOT-0045
Intern identifierare: Część 45
Del (anbudsområde): LOT-0046
Intern identifierare: Część 46
Del (anbudsområde): LOT-0047
Intern identifierare: Część 47
Del (anbudsområde): LOT-0048
Intern identifierare: Część 48
Del (anbudsområde): LOT-0049
Intern identifierare: Część 49
Del (anbudsområde): LOT-0050
Intern identifierare: Część 50
Del (anbudsområde): LOT-0051
Intern identifierare: Część 51
Del (anbudsområde): LOT-0052
Intern identifierare: Część 52
Huvudklassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel
Del (anbudsområde): LOT-0053
Intern identifierare: Część 53
Del (anbudsområde): LOT-0054
Intern identifierare: Część 54
Del (anbudsområde): LOT-0055
Intern identifierare: Część 55