2. Процедура
Процедура
Заглавие: Verbau- und Spezialtiefbauarbeiten inklusive Baugrube, 3. BA
Описание: Grund- und Mittelschule Torquato-Tasso-Straße, Neubau; Gewerk: Verbau- und Spezialtiefbauarbeiten inklusive Baugrube, 3. Bauabschnitt
Предишно обявление: 218877-2025
Вътрешен идентификатор: BauR H-10483-2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45112000 Изкопни и земни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45112310 Работи по разстилане на хумусен пласт, 45262212 Кофражни работи, 45262426 Работи, свързани с производство на пилоти, 45262220 Строително-пробивни работи на кладенци за вода
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: BauR H- 10483-2025
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 218877-2025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: BauR H-10483-2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45112000 Εργασίες εκσκαφών και μετακίνησης γαιών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45112310 Εργασίες προσχώσεων, 45262212 Εργασίες σταθεροποίησης ορυγμάτων, 45262426 Εργασίες κατασκευής πασσάλων, 45262220 Διάνοιξη φρεάτων ύδατος
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: BauR H- 10483-2025
574203-2025 - Tulemus
Saksamaa – Kaeve- ja pinnase eemaldamistööd – Verbau- und Spezialtiefbauarbeiten inklusive Baugrube, 3. BA
Lepingu sõlmimise või kontsessiooni andmise teade – üldkord
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade218877-2025
Sisemine tunnusBauR H-10483-2025
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45112000 Kaeve- ja pinnase eemaldamistööd
Täiendav liigitus (cpv): 45112310 Täitetööd, 45262212 Kraavitoestustööd, 45262426 Vaiade valmistamine, 45262220 Veekaevu puurimine
5. Osa
OsaLOT-0000
Sisemine tunnusBauR H- 10483-2025
574203-2025 - Résultats
Allemagne – Travaux de fouille et de terrassement – Verbau- und Spezialtiefbauarbeiten inklusive Baugrube, 3. BA
Avis d’attribution de marché ou de concession – régime ordinaire
Travaux
2. Procédure
Procédure
Avis précédent218877-2025
Identifiant interneBauR H-10483-2025
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45112000 Travaux de fouille et de terrassement
Nomenclature complémentaire (cpv): 45112310 Travaux de remblayage, 45262212 Travaux de coffrage, 45262426 Travaux de fabrication de piles, 45262220 Forage de puits de captage
5. Lot
LotLOT-0000
Identifiant interneBauR H- 10483-2025
2. Procedūra
Procedūra
Iepriekšējs paziņojums: 218877-2025
Iekšējais identifikators: BauR H-10483-2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45112000 Rakšanas un zemes pārvietošanas darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45112310 Apbūves darbi, 45262212 Būvbedru pārklāšanas darbi, 45262426 Pāļu izgatavošana, 45262220 Ūdens aku urbšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: BauR H- 10483-2025
574203-2025 - Wyniki
Niemcy – Roboty w zakresie usuwania gleby – Verbau- und Spezialtiefbauarbeiten inklusive Baugrube, 3. BA
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie218877-2025
Wewnętrzny identyfikatorBauR H-10483-2025
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45112000 Roboty w zakresie usuwania gleby
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45112310 Podsypywanie gleby, 45262212 Kopanie rowów, 45262426 Roboty przy wbijaniu pali, 45262220 Wiercenie studni wodnych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
Wewnętrzny identyfikatorBauR H- 10483-2025