2. Процедура
Процедура
Заглавие: Raamovereenkomst voor het onderhoud van HPE Servers, opties en gerelateerde hardwarecomponenten
Описание: Raamovereenkomst voor het onderhoud van HPE Servers, opties en gerelateerde hardwarecomponenten
Вътрешен идентификатор: 0000803218
Вид процедура: Договаряне с предварително публикуване на покана за участие в състезателна процедура / състезателна с договаряне
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50000000 Услуги по ремонт и поддръжка
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 0000803218 - 1
Вътрешен идентификатор: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 0000803218
Menettelyn tyyppi: Tarjouskilpailukutsun julkaisemisen jälkeinen neuvottelumenettely / tarjousperusteinen neuvottelumenettely
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50000000 Korjaus- ja huoltopalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: 0000803218 - 1
Sisäinen tunniste: 1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 0000803218
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 0000803218 - 1
Iekšējais identifikators: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 0000803218
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 0000803218 - 1
Intern identifierare: 1