See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Suministro para la adquisición de material de Ventilación y Oxigenoterapia con destino a los Centros Sanitarios dependientes del Servicio Murciano de Salud.
Описание: Material de Ventilación y Oxigenoterapia
Вътрешен идентификатор: CS/9999/1101171756/25/PA
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33141700 Ортопедични принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Conector "T" Oxígeno Traqueostomía 7 concentraciones adulto
Описание: Conector "T" Oxígeno Traqueostomía 7 concentraciones adulto
Вътрешен идентификатор: 1
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Варианти:
Описание на опциите: La duración de cada prórroga será de 12 meses cada una
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Mascarilla Oxígeno Traqueostomía 7 concentraciones adulto
Описание: Mascarilla Oxígeno Traqueostomía 7 concentraciones adulto
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Nebulizador Adaptador "T" Boquilla adulto
Описание: Nebulizador Adaptador "T" Boquilla adulto
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Dispositivo Respiratorio de presión espiratoria Positiva y ejercitador inspiratorio
Описание: Dispositivo Respiratorio de presión espiratoria Positiva y ejercitador inspiratorio
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Nebulizador continuo con Membrana Vibratoria / Adaptador para nebulizador
Описание: Nebulizador continuo con Membrana Vibratoria / Adaptador para nebulizador
Вътрешен идентификатор: 5
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CS/9999/1101171756/25/PA
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141700 Ορθοπεδικά υλικά
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: CS/9999/1101171756/25/PA
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141700 Ortopédiai kellékek
További osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
Opciók:
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 5
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: CS/9999/1101171756/25/PA
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141700 Ortopedinės medžiagos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: CS/9999/1101171756/25/PA
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141700 Wyroby ortopedyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5