2. Процедура
Процедура
Заглавие: Inseneriteaduskonna aastakonverents
Описание: Tallinna Tehnikaülikooli soovib sõlmida hankelepingut sündmuse „Inseneriteaduskonna aastakonverents“ läbiviimiseks ja teeb käesolevaga ettepaneku esitada pakkumus lähtudes hanke alusdokumentides sätestatud tingimustest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 298737-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 92300000 Развлекателни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 298737-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 92300000 Zábavní vysílání
5. Část
Část: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 298737-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92300000 Unterhaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 298737-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 92300000 Viihdepalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 298737-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 92300000 Services de divertissement
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 298737-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 92300000 Entertainment services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 298737-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 92300000 Usluge razonode
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 298737-0000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Avatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 92300000 Szórakoztatási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 298737-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 92300000 Servizi di intrattenimento
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 298737-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 92300000 Izklaides pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 298737-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 92300000 Usługi rozrywkowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 298737-0000
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 92300000 Serviços recreativos
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 298737-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 92300000 Servicii de divertisment
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 298737-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 92300000 Služby v oblasti zábavy
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 298737-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 92300000 Razvedrilne storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 298737-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92300000 Underhållningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000