2. Процедура
Процедура
Заглавие: Punctuele overheidsopdracht voor de uitvoering van bodemsaneringswerken in Desteldonk ten voordele van Defensie en BPO.
Описание: Punctuele overheidsopdracht voor de uitvoering van bodemsaneringswerken in Desteldonk ten voordele van Defensie en BPO.
Вътрешен идентификатор: 25IA666
Вид процедура: Открита
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90732200 Услуги по отстраняване на замърсени почви
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 25IA666 - 1
Описание: Punctuele overheidsopdracht voor de uitvoering van bodemsaneringswerken in Desteldonk ten voordele van Defensie en BPO
Вътрешен идентификатор: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 25IA666
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90732200 Entfernung von verschmutztem Boden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25IA666 - 1
Interne Kennung: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 25IA666
Az eljárás típusa: Nyitott
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90732200 Szennyezett talaj eltávolításával kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 25IA666 - 1
Belső azonosító: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 25IA666
Druh postupu: Verejná súťaž
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90732200 Služby na odstraňovanie znečistenej pôdy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 25IA666 - 1
Interný identifikátor: 1