574224-2025 - Резултат
България – Дискови заготовки за монети – Доставка на монетни заготовки за производство на български разменни монети по две обособени позиции
Обявление за възложена поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеДоставка на монетни заготовки за производство на български разменни монети по две обособени позиции
ОписаниеОбществената поръчка включва 2 (две) обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Доставка на монетни заготовки за производство на български разменни монети с номинали 1, 2 и 5 стотинки“; Обособена позиция № 2: „Доставка на монетни заготовки за производство на български разменни монети с номинал 1 лев“. Предвижда се договорите по двете обособени позиции да се сключат за срок от 3 (три) години, считано от датата, посочена в регистрационния номер от деловодната система на Възложителя, поставен на страница 1 от съответния договор. Срокът за изпълнение на всяка конкретна доставка се определя в съответната писмена заявка по реда на проекта на договор по съответната обособена позиция. Доставката на монетните заготовки по всяка от обособените позиции ще се извършва при условия на доставка DAP (Incoterms 2020) до трезорите на възложителя на следния адрес: гр. София 1528, Гара Искър, ул. „5006“ № 6.
Вътрешен идентификатор435985
Вид процедураОткрита
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 44451000 Дискови заготовки за монети
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеДоставка на монетни заготовки за производство на български разменни монети с номинали 1, 2 и 5 стотинки
ОписаниеИзбраният за изпълнител участник по обособена позиция № 1 следва да доставя отвърнати, ренделовани, готови за отсичане монетни заготовки от стоманена сърцевина с медно електролитно покритие (златисти) за разменни монети от номинали 1, 2 и 5 стотинки, емисия 2000 г. Прогнозното количество монетни заготовки, което следва да се достави в рамките на 3 (три) години, е 516 тона.
Вътрешен идентификатор435991
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеДоставка на монетни заготовки за производство на български разменни монети с номинал 1 лев
ОписаниеИзбраният за изпълнител участник по обособена позиция № 2 следва да доставя отвърнати, ренделовани, готови за отсичане двукомпонентни сдвоени монетни заготовки от мед-никелова-цинкова сплав на външния пръстен (златист) и мед-никелова сплав на вътрешния кръг (сребрист) за разменни монети с номинал 1 лев, емисия 2002 г. Прогнозното количество монетни заготовки, което следва да се достави в рамките на 3 (три) години, е 224 тона.
Вътрешен идентификатор436017
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 435985
Pirkimo būdas: Atviras
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44451000 Monetų ruošiniai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 435991
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 436017
Iekšējais identifikators: 435985
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44451000 Monētu matricas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 435991
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 436017
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 435985
Tip de procedură: Deschisă
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44451000 Matriţe pentru monede
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 435991
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 436017
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 435985
Druh postupu: Verejná súťaž
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44451000 Polovýrobky mincí (prázdne mince)
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 435991
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 436017