See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usluga izrade idejnog projekta i ishođenje lokacijske dozvole za modernizaciju željezničke pruge M202 Zagreb GK – Rijeka, dionica Karlovac - Oštarije
Описание: Predmet nabave je usluga Izrada idejnog projekta i ishođenje lokacijske dozvole za modernizaciju željezničke pruge M202 Zagreb GK - Rijeka, dionica Karlovac – Oštarije. Izrada projektne dokumentacije uključuje: • pripremne radnje • izradu Idejnog projekti s pripadajućim elaboratima i dokumentacijom potrebnom za ishođenje lokacijske dozvole • ishođenje pravomoćne lokacijske dozvole
Вътрешен идентификатор: 169-EU/24
Вид процедура: Открита
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Описание: Predmet nabave je usluga Izrada idejnog projekta i ishođenje lokacijske dozvole za modernizaciju željezničke pruge M202 Zagreb GK - Rijeka, dionica Karlovac – Oštarije. Izrada projektne dokumentacije uključuje: • pripremne radnje • izradu Idejnog projekti s pripadajućim elaboratima i dokumentacijom potrebnom za ishođenje lokacijske dozvole • ishođenje pravomoćne lokacijske dozvole. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Projektnom zadatku.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 169-EU/24
Typ řízení: Otevřené
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování
5. Část
Část: LOT-0000
574225-2025 - Resultater
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter eller koncessionstildeling – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID169-EU/24
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Hovedpunkterne i procedurenOtvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 169-EU/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 169-EU/24
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Internal identifier: 169-EU/24
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 169-EU/24
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 169-EU/24
Menetluse liik: Avatud
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 169-EU/24
Menettelyn tyyppi: Avoin
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 169-EU/24
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71320000 Services de conception technique
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 169-EU/24
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 169-EU/24
Vrsta postupka: Otvoren
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71320000 Usluge tehničkog projektiranja
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 169-EU/24
Tipo di procedura: Aperta
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 169-EU/24
Pirkimo būdas: Atviras
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 169-EU/24
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 169-EU/24
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: 169-EU/24
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 169-EU/24
Rodzaj procedury: Otwarta
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 169-EU/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000