2. Процедура
Процедура
Заглавие: Renovatie van 3 internaatspaviljoenen
Описание: zie bestek
Вътрешен идентификатор: BvL/CF-kk/001
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: BvL/CF-kk/001 - 1
Вътрешен идентификатор: 1
2. Procedure
Procedure
Beskrivelse: zie bestek
Intern ID: BvL/CF-kk/001
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: BvL/CF-kk/001 - 1
Intern ID: 1
574242-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Beschreibungzie bestek
Interne KennungBvL/CF-kk/001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelBvL/CF-kk/001 - 1
Interne Kennung1
574242-2025 - Διαγωνισμός
Βέλγιο – Κατασκευαστικές εργασίες – Renovatie van 3 internaatspaviljoenen
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Περιγραφήzie bestek
Εσωτερικό αναγνωριστικόBvL/CF-kk/001
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςBvL/CF-kk/001 - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
2. Menetlus
Menetlus
Kirjeldus: zie bestek
Sisemine tunnus: BvL/CF-kk/001
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: BvL/CF-kk/001 - 1
Sisemine tunnus: 1
2. Procédure
Procédure
Description: zie bestek
Identifiant interne: BvL/CF-kk/001
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: BvL/CF-kk/001 - 1
Identifiant interne: 1
2. Postupak
Postupak
Opis: zie bestek
Interna identifikacijska oznaka: BvL/CF-kk/001
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: BvL/CF-kk/001 - 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Leírás: zie bestek
Belső azonosító: BvL/CF-kk/001
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: BvL/CF-kk/001 - 1
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Descrizione: zie bestek
Identificativo interno: BvL/CF-kk/001
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: BvL/CF-kk/001 - 1
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Apraksts: zie bestek
Iekšējais identifikators: BvL/CF-kk/001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: BvL/CF-kk/001 - 1
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Deskrizzjoni: zie bestek
Identifikatur intern: BvL/CF-kk/001
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: BvL/CF-kk/001 - 1
Identifikatur intern: 1
574242-2025 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden – Renovatie van 3 internaatspaviljoenen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
Beschrijvingzie bestek
Interne identificatiecodeBvL/CF-kk/001
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
Wewnętrzny identyfikator: BvL/CF-kk/001
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: BvL/CF-kk/001 - 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
574242-2025 - Procedură concurențială
Belgia – Lucrări de construcţii – Renovatie van 3 internaatspaviljoenen
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Descrierezie bestek
Identificator internBvL/CF-kk/001
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
LotLOT-0001
TitluBvL/CF-kk/001 - 1
Identificator intern1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: BvL/CF-kk/001
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: BvL/CF-kk/001 - 1
Interný identifikátor: 1
2. Förfarande
Förfarande
Beskrivning: zie bestek
Intern identifierare: BvL/CF-kk/001
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1