See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Доставка и монтаж на оборудване на нова сграда към Детска градина №48 „Ран Босилек“, с. Тополи и на нова Детска градина №52 „Бялата лястовица“, с административен адрес ул. „Велчова завера“ 12, гр. Варна, по обособени позиции“
Описание: При изпълнение на поръчката следва да се извърши: доставка и монтаж на оборудване на нова сграда към Детска градина №48 „Ран Босилек“, с. Тополи и на нова Детска градина №52 „Бялата лястовица“, с административен адрес ул. „Велчова завера“ 12, гр. Варна, по обособени позиции, съгласно Техническата спецификация (Приложение 1). Доставеното оборудване следва да е ново, да отговаря на посочените от Възложителя технически параметри в Техническата спецификация и на всички нормативни изисквания на БДС и EN.
Вътрешен идентификатор: 504067
Вид процедура: Договаряне без предварително обявление
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39220000 Кухненско оборудване, домакински принадлежности и предмети за домашна употреба, и принадлежности за ресторантьорство
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: „Доставка и монтаж на технологично оборудване и електроуреди на нова Детска градина №52 „Бялата лястовица“, с административен адрес ул. „Велчова завера“ 12, гр. Варна“
Описание: При изпълнение на поръчката следва да се извърши „Доставка и монтаж на технологично оборудване и електроуреди на нова Детска градина №52 „Бялата лястовица“, с административен адрес ул. „Велчова завера“ 12, гр. Варна“.
Вътрешен идентификатор: 504081
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 504067
Typ řízení: Jednací řízení bez uveřejnění
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39220000 Kuchyňské zařízení, domácí potřeby a zařízení pro pohostinství
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 504081
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 504067
Udbudsprocedure: Udbud med forhandling uden forudgående offentliggørelse
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39220000 Køkkenudstyr, husholdningsartikler og cateringvarer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 504081
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 504067
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 504081
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 504067
Είδος διαδικασίας: Με διαπραγμάτευση χωρίς προηγούμενη δημοσίευση προκήρυξης διαγωνισμού
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39220000 Εξοπλισμός κουζίνας, είδη οικιακής χρήσης και αναλώσιμα τροφοδοσίας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 504081
Internal identifier: 504067
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 504081
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 504067
Menetluse liik: Väljakuulutamiseta läbirääkimistega hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39220000 Köögitarbed, majapidamis- ja kodukaubad ning toitlustustarbed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 504081
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 504067
Menettelyn tyyppi: Neuvottelumenettely ilman edeltävää tarjouskilpailukutsua
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39220000 Keittiölaitteet, talous- ja kodin tavarat ja ateriointivälineet
Sisäinen tunniste: 504081
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 504067
An cineál nóis imeachta: Idirbheartaíocht lena mbaineann glao roimh ré ar iomaíocht
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 504081
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 504067
Az eljárás típusa: Felhívás nélküli tárgyalásos eljárás
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39220000 Konyhai felszerelés, háztartási cikkek és élelmezési kellékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 504081
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 504067
Tipo di procedura: Negoziata senza previa indizione di gara
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39220000 Attrezzature per cucina, articoli domestici e per la casa e forniture per ristorazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 504081
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 504067
Pirkimo būdas: Derybos be išankstinio skelbimo apie pirkimą
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39220000 Virtuvės įrenginiai, namų apyvokos ir pagaminto valgio tiekimo reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 504081
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 504067
Tip ta’ proċedura: Innegozjata mingħajr sejħa minn qabel għall-kompetizzjoni
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39220000 Tagħmir tal-kċina, oġġetti għad-dar u domestiċi u provvisti għall-kejtering
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 504081
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 504067
Tip de procedură: Negociată fără publicarea unei proceduri concurențiale de ofertare
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39220000 Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering
Identificator intern: 504081
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 504067
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 504081