2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Доставка на водомери за питейна вода и отчитане на водомери с радиомодул“
Описание: Предметът на обществената поръчка е „Доставка на водомери за питейна вода и отчитане на водомери с радиомодул“. Доставките по обществената поръчка ще се извършват по периодични заявки от страна на Възложителя при възникнали потребности от тях и в зависимост от финансовите му възможности. В заявката ще се упоменава конкретния вид изделие и точното му количество. Всяка една от заявките ще се връчва на упълномощен представител на изпълнителя (по е-mail/факс/ЦАИС ЕОП). Доставките следва да се извършват с транспорт на изпълнителя, след връчена писмена заявка от страна на Възложителя.Основните видове стоки и прогнозни количества са представени в Техническата спецификация. Съответствие на водомерите с метрологичното законодателство: Всички водомери, предмет на доставката, трябва да бъдат с валидна оценка на съответствието от оторизиран орган съгласно изискванията на действащите Наредба за съществените изисквания и оценяване съответствието на средствата за измерване (НСИОССИ) или Директива 2014/32/ЕС на Европейския парламент и на Съвета от 26 февруари 2014 г. за хармонизиране на законодателствата на държавите членки за предоставяне на пазара на средства за измерване (MID). Всички водомери, предмет на доставка, трябва да имат маркировка „СЕ“. В предмета на обществената поръчка е включено и периодично отчитане на монтираните водомери с радио модул по график и маршрут за отчитане, определени от Възложителя. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Вътрешен идентификатор: 456357
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38421100 Водомери
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 456357
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38421100 Vodoměry
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 456357
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38421100 Vandmålere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 456357
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Internal identifier: 456357
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38421100 Water meters
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 456357
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38421100 Veemõõtjad
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 456357
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38421100 Vesimittarit
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 456357
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38421100 Compteurs à eau
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 456357
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 456357
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38421100 Vodomjeri
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 456357
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38421100 Vízmérő órák
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 456357
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38421100 Contatori di acqua
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 456357
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38421100 Vandens skaitikliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 456357
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38421100 Ūdens skaitītāji
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 456357
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38421100 Arloġġi ta' l-ilma
5. Lott
Lott: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 456357
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38421100 Wodomierze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 456357
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38421100 Contadores de água
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 456357
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38421100 Contoare de apă
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 456357
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38421100 Števci za vodo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 456357
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38421100 Vattenmätare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001