2. Процедура
Процедура
Заглавие: Onderhoud en herstellingen ventilatiesystemen
Описание: Het betreft het onderhoud van de ventilatiesystemen B, C en D binnen het patrimonium van Woonmaatschappij Dender-Zuid, individueel en collectief. Het gaat om een contract voor 2 jaren dat 1 keer stilzwijgend verlengd kan worden met 2 jaren. De samenwerking tussen de partijen is niet exclusief. De aanbestedende overheid behoudt het recht om andere aannemers aan te stellen zonder dat de, via dit raamcontract aangestelde, aannemer op grond daarvan aanspraak zou kunnen maken op enige schadevergoeding.
Вътрешен идентификатор: PPP0P7-272/5091/2025122
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50710000 Услуги по ремонт и поддържане на електрически и механични инсталации на сгради
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 2025122_1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PPP0P7-272/5091/2025122
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50710000 Reparation og vedligeholdelse af elektriske og mekaniske installationer i bygninger
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 2025122_1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PPP0P7-272/5091/2025122
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025122_1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP0P7-272/5091/2025122
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50710000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2025122_1
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50710000 Mehaaniliste ja elektriliste ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 2025122_1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PPP0P7-272/5091/2025122
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50710000 Usluge popravaka i održavanja električnih i mehaničkih instalacija u zgradama
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 2025122_1
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50710000 Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 2025122_1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PPP0P7-272/5091/2025122
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50710000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-istallazzjoni elettriċi u mekkaniċi, tal-bini
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 2025122_1
574246-2025 - Mededinging
België – Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen – Onderhoud en herstellingen ventilatiesystemen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: PPP0P7-272/5091/2025122
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025122_1
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: PPP0P7-272/5091/2025122
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50710000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 2025122_1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50710000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento eléctrico e mecânico em edifícios
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50710000 Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor electrice şi mecanice de construcţii
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 2025122_1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PPP0P7-272/5091/2025122
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50710000 Opravy a údržba elektrických a mechanických zariadení budov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 2025122_1