574270-2025 - Състезателна процедура
България – Услуги, свързани със софтуерни продукти – ЛОГИСТИЧНА ПОДКРЕПА НА МАЛКИТЕ И СРЕДНИ ПРЕДПРИЯТИЯ ЗА ПРИЛАГАНЕ НА СИМ
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеЛОГИСТИЧНА ПОДКРЕПА НА МАЛКИТЕ И СРЕДНИ ПРЕДПРИЯТИЯ ЗА ПРИЛАГАНЕ НА СИМ
ОписаниеПредмет на поръчката е услуга за създаване на уеб-базирана платформа с гаранционна поддръжка 36 месеца, на която ще се публикуват онлайн обучителни материали, интерактивно ръководство (наръчник) за националния СИМ модел, ресурси като библиотеки, шаблони и формуляри за строителни продукти, както и приложения за проверка на цифровата зрялост за предприятия в строителния сектор. В обхвата на техническата спецификация се включват дейности по проектиране, разработване, внедряване и поддръжка на уеб-базирана платформа, чиято основна цел е да предостави логистична подкрепа за въвеждането на строително-информационното моделиране (СИМ/BIM) в малките и средни предприятия от строителния сектор. Логистичната подкрепа на малките и средни предприятия за прилагане на СИМ има за цел да улесни и популяризира прилагането на СИМ в частния строителен сектор чрез публикуване на разработените при изпълнението на инвестиция C10.I6 обучителни и помощни материали при прилагането на СИМ на разработен за това уебсайт с гаранционна поддръжка от 36 месеца . На уебсайта трябва да се създадат най-малко възможности за: публикуване на създадените в дейностите на инвестицията обучения в онлайн формат, интерактивно ръководство за националния СИМ модел и процесите на проектиране, съгласуване и одобрение за СИМ проекти; изтегляне на ресурси (библиотеки, шаблони и формуляри); публикуване на приложения за проверка на цифровата зрялост за предприятия в строителния сектор, и др.
Вътрешен идентификатор510611
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 72260000 Услуги, свързани със софтуерни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
574270-2025 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID510611
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72260000 Programmelrelaterede tjenester
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
574270-2025 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Υπηρεσίες σχετιζόμενες με λογισμικά – ЛОГИСТИЧНА ПОДКРЕПА НА МАЛКИТЕ И СРЕДНИ ПРЕДПРИЯТИЯ ЗА ПРИЛАГАНЕ НА СИМ
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό510611
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72260000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με λογισμικά
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
574270-2025 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifier510611
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
LotLOT-0001
574270-2025 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus510611
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 72260000 Tarkvaraga seotud teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
574270-2025 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne510611
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 72260000 Services relatifs aux logiciels
574270-2025 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach510611
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
574270-2025 - Nadmetanje
Bugarska – Usluge povezane s programskom podrškom – ЛОГИСТИЧНА ПОДКРЕПА НА МАЛКИТЕ И СРЕДНИ ПРЕДПРИЯТИЯ ЗА ПРИЛАГАНЕ НА СИМ
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka510611
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72260000 Usluge povezane s programskom podrškom
5. Grupa
GrupaLOT-0001
574270-2025 - Verseny
Bulgária – Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások – ЛОГИСТИЧНА ПОДКРЕПА НА МАЛКИТЕ И СРЕДНИ ПРЕДПРИЯТИЯ ЗА ПРИЛАГАНЕ НА СИМ
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító510611
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72260000 Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
574270-2025 - Konkurss
Bulgārija – Ar programmatūru saistītie pakalpojumi – ЛОГИСТИЧНА ПОДКРЕПА НА МАЛКИТЕ И СРЕДНИ ПРЕДПРИЯТИЯ ЗА ПРИЛАГАНЕ НА СИМ
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators510611
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
574270-2025 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern510611
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72260000 Servizzi relatati mas-software
5. Lott
LottLOT-0001
574270-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode510611
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
PerceelLOT-0001
574270-2025 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator510611
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
574270-2025 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor510611
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72260000 Služby súvisiace so softvérom
5. Časť
ČasťLOT-0001
574270-2025 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare510611
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001