See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa materiałów wszczepialnych, gospodarczych, sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku oraz dzierżawa systemu do analizy i oceny IVUS i FFR dla oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów wszczepialnych, gospodarczych, sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku oraz dzierżawa systemu do analizy i oceny IVUS i FFR dla oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ oraz parametrach technicznych stanowiących załącznik nr 5A SWZ.
Вътрешен идентификатор: MSB/PN/45/07/2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Endoskopia - Część 1
Описание: Endoskopia - Część 1
Вътрешен идентификатор: Część 1
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Endoskopia - Część 2
Описание: Endoskopia - Część 2
Вътрешен идентификатор: Część 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Endoskopia - Część 3
Описание: Endoskopia - Część 3
Вътрешен идентификатор: Część 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Endoskopia - Część 4
Описание: Endoskopia - Część 4
Вътрешен идентификатор: Część 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Endoskopia - Część 5
Описание: Endoskopia - Część 5
Вътрешен идентификатор: Część 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Endoskopia - Część 6
Описание: Endoskopia - Część 6
Вътрешен идентификатор: Część 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zestaw do angiografii i angioplastyki
Описание: Zestaw do angiografii i angioplastyki
Вътрешен идентификатор: Część 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zestaw sond do IVUS
Описание: Zestaw sond do IVUS
Вътрешен идентификатор: Część 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Sonda do pomiaru FFR
Описание: Sonda do pomiaru FFR
Вътрешен идентификатор: Część 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Dzierżawa systemu do analizy i oceny IVUS i FFR
Описание: Dzierżawa systemu do analizy i oceny IVUS i FFR
Вътрешен идентификатор: Część 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Soczewki sferyczne
Описание: Soczewki sferyczne
Вътрешен идентификатор: Część 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Soczewki toryczna
Описание: Soczewki toryczna
Вътрешен идентификатор: Część 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Ręczniki papierowe w roli wraz z dozownikami
Описание: Ręczniki papierowe w roli wraz z dozownikami
Вътрешен идентификатор: Część 13
Основна класификация (cpv): 33763000 Хартиени кърпи за изтриване на ръце
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Elektrody ablacyjne wraz z drenami i kablami
Описание: Elektrody ablacyjne wraz z drenami i kablami
Вътрешен идентификатор: Część 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Endoproteza anatomiczna
Описание: Endoproteza anatomiczna
Вътрешен идентификатор: Część 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Endoproteza odwrócona
Описание: Endoproteza odwrócona
Вътрешен идентификатор: Część 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Endoproteza bezcementowa przynasadowa biodra
Описание: Endoproteza bezcementowa przynasadowa biodra
Вътрешен идентификатор: Część 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Zabiegi rekonstrukcyjne stawu ramiennego i kolanowego
Описание: Zabiegi rekonstrukcyjne stawu ramiennego i kolanowego
Вътрешен идентификатор: Część 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Introduktory udowe do CSP
Описание: Introduktory udowe do CSP
Вътрешен идентификатор: Część 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Kabel pomiarowy do CSP
Описание: Kabel pomiarowy do CSP
Вътрешен идентификатор: Część 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Endoskopia - Część 21
Описание: Endoskopia - Część 21
Вътрешен идентификатор: Część 21
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: MSB/PN/45/07/2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Endoskopia - Część 1
Popis: Endoskopia - Część 1
Interní identifikátor: Część 1
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Část: LOT-0002
Název: Endoskopia - Część 2
Popis: Endoskopia - Część 2
Interní identifikátor: Część 2
Část: LOT-0003
Název: Endoskopia - Część 3
Popis: Endoskopia - Część 3
Interní identifikátor: Część 3
Část: LOT-0004
Název: Endoskopia - Część 4
Popis: Endoskopia - Część 4
Interní identifikátor: Część 4
Část: LOT-0005
Název: Endoskopia - Część 5
Popis: Endoskopia - Część 5
Interní identifikátor: Część 5
Část: LOT-0006
Název: Endoskopia - Część 6
Popis: Endoskopia - Część 6
Interní identifikátor: Część 6
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: Część 7
Část: LOT-0008
Název: Zestaw sond do IVUS
Popis: Zestaw sond do IVUS
Interní identifikátor: Część 8
Část: LOT-0009
Název: Sonda do pomiaru FFR
Popis: Sonda do pomiaru FFR
Interní identifikátor: Część 9
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: Część 10
Část: LOT-0011
Název: Soczewki sferyczne
Popis: Soczewki sferyczne
Interní identifikátor: Część 11
Část: LOT-0012
Název: Soczewki toryczna
Popis: Soczewki toryczna
Interní identifikátor: Część 12
Část: LOT-0013
Interní identifikátor: Część 13
Hlavní klasifikace (cpv): 33763000 Papírové ruční utěrky
Část: LOT-0014
Interní identifikátor: Część 14
Část: LOT-0015
Název: Endoproteza anatomiczna
Popis: Endoproteza anatomiczna
Interní identifikátor: Część 15
Část: LOT-0016
Název: Endoproteza odwrócona
Popis: Endoproteza odwrócona
Interní identifikátor: Część 16
Část: LOT-0017
Interní identifikátor: Część 17
Část: LOT-0018
Interní identifikátor: Część 18
Část: LOT-0019
Název: Introduktory udowe do CSP
Popis: Introduktory udowe do CSP
Interní identifikátor: Część 19
Část: LOT-0020
Název: Kabel pomiarowy do CSP
Popis: Kabel pomiarowy do CSP
Interní identifikátor: Część 20
Část: LOT-0021
Název: Endoskopia - Część 21
Popis: Endoskopia - Część 21
Interní identifikátor: Część 21
2. Procedure
Procedure
Intern ID: MSB/PN/45/07/2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Endoskopia - Część 1
Beskrivelse: Endoskopia - Część 1
Intern ID: Część 1
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Endoskopia - Część 2
Beskrivelse: Endoskopia - Część 2
Intern ID: Część 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Endoskopia - Część 3
Beskrivelse: Endoskopia - Część 3
Intern ID: Część 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Endoskopia - Część 4
Beskrivelse: Endoskopia - Część 4
Intern ID: Część 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Endoskopia - Część 5
Beskrivelse: Endoskopia - Część 5
Intern ID: Część 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Endoskopia - Część 6
Beskrivelse: Endoskopia - Część 6
Intern ID: Część 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: Część 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Zestaw sond do IVUS
Beskrivelse: Zestaw sond do IVUS
Intern ID: Część 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Sonda do pomiaru FFR
Beskrivelse: Sonda do pomiaru FFR
Intern ID: Część 9
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: Część 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Soczewki sferyczne
Beskrivelse: Soczewki sferyczne
Intern ID: Część 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Soczewki toryczna
Beskrivelse: Soczewki toryczna
Intern ID: Część 12
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: Część 13
Primær klassifikation (cpv): 33763000 Papirhåndklæder
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: Część 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Endoproteza anatomiczna
Beskrivelse: Endoproteza anatomiczna
Intern ID: Część 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Endoproteza odwrócona
Beskrivelse: Endoproteza odwrócona
Intern ID: Część 16
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: Część 17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: Część 18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Introduktory udowe do CSP
Beskrivelse: Introduktory udowe do CSP
Intern ID: Część 19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Kabel pomiarowy do CSP
Beskrivelse: Kabel pomiarowy do CSP
Intern ID: Część 20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Endoskopia - Część 21
Beskrivelse: Endoskopia - Część 21
Intern ID: Część 21
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: MSB/PN/45/07/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Endoskopia - Część 1
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Beschreibung: Endoskopia - Część 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Endoskopia - Część 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Endoskopia - Część 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Endoskopia - Część 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Beschreibung: Endoskopia - Część 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Beschreibung: Zestaw sond do IVUS
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Beschreibung: Sonda do pomiaru FFR
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Beschreibung: Soczewki sferyczne
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Beschreibung: Soczewki toryczna
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Część 13
Haupteinstufung (cpv): 33763000 Papierhandtücher
Los: LOT-0014
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Beschreibung: Endoproteza anatomiczna
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Beschreibung: Endoproteza odwrócona
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Beschreibung: Introduktory udowe do CSP
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Beschreibung: Kabel pomiarowy do CSP
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Beschreibung: Endoskopia - Część 21
Interne Kennung: Część 21
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MSB/PN/45/07/2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Endoskopia - Część 1
Περιγραφή: Endoskopia - Część 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Endoskopia - Część 2
Περιγραφή: Endoskopia - Część 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Endoskopia - Część 3
Περιγραφή: Endoskopia - Część 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Endoskopia - Część 4
Περιγραφή: Endoskopia - Część 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Endoskopia - Część 5
Περιγραφή: Endoskopia - Część 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Endoskopia - Część 6
Περιγραφή: Endoskopia - Część 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Zestaw sond do IVUS
Περιγραφή: Zestaw sond do IVUS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Sonda do pomiaru FFR
Περιγραφή: Sonda do pomiaru FFR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Soczewki sferyczne
Περιγραφή: Soczewki sferyczne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Soczewki toryczna
Περιγραφή: Soczewki toryczna
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 12
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 13
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33763000 Χάρτινες χειροπετσέτες
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Endoproteza anatomiczna
Περιγραφή: Endoproteza anatomiczna
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Endoproteza odwrócona
Περιγραφή: Endoproteza odwrócona
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 16
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 17
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Introduktory udowe do CSP
Περιγραφή: Introduktory udowe do CSP
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Kabel pomiarowy do CSP
Περιγραφή: Kabel pomiarowy do CSP
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Endoskopia - Część 21
Περιγραφή: Endoskopia - Część 21
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 21
Internal identifier: MSB/PN/45/07/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Endoskopia - Część 1
Description: Endoskopia - Część 1
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0002
Title: Endoskopia - Część 2
Description: Endoskopia - Część 2
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Endoskopia - Część 3
Description: Endoskopia - Część 3
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Endoskopia - Część 4
Description: Endoskopia - Część 4
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Endoskopia - Część 5
Description: Endoskopia - Część 5
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Endoskopia - Część 6
Description: Endoskopia - Część 6
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Zestaw sond do IVUS
Description: Zestaw sond do IVUS
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Sonda do pomiaru FFR
Description: Sonda do pomiaru FFR
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Soczewki sferyczne
Description: Soczewki sferyczne
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Soczewki toryczna
Description: Soczewki toryczna
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: Część 13
Main classification (cpv): 33763000 Paper hand towels
Lot: LOT-0014
Internal identifier: Część 14
Lot: LOT-0015
Title: Endoproteza anatomiczna
Description: Endoproteza anatomiczna
Internal identifier: Część 15
Lot: LOT-0016
Title: Endoproteza odwrócona
Description: Endoproteza odwrócona
Internal identifier: Część 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: Część 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: Część 18
Lot: LOT-0019
Title: Introduktory udowe do CSP
Description: Introduktory udowe do CSP
Internal identifier: Część 19
Lot: LOT-0020
Title: Kabel pomiarowy do CSP
Description: Kabel pomiarowy do CSP
Internal identifier: Część 20
Lot: LOT-0021
Title: Endoskopia - Część 21
Description: Endoskopia - Część 21
Internal identifier: Część 21
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: MSB/PN/45/07/2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Endoskopia - Część 1
Kirjeldus: Endoskopia - Część 1
Sisemine tunnus: Część 1
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Endoskopia - Część 2
Kirjeldus: Endoskopia - Część 2
Sisemine tunnus: Część 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Endoskopia - Część 3
Kirjeldus: Endoskopia - Część 3
Sisemine tunnus: Część 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Endoskopia - Część 4
Kirjeldus: Endoskopia - Część 4
Sisemine tunnus: Część 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Endoskopia - Część 5
Kirjeldus: Endoskopia - Część 5
Sisemine tunnus: Część 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Endoskopia - Część 6
Kirjeldus: Endoskopia - Część 6
Sisemine tunnus: Część 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: Część 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Zestaw sond do IVUS
Kirjeldus: Zestaw sond do IVUS
Sisemine tunnus: Część 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Sonda do pomiaru FFR
Kirjeldus: Sonda do pomiaru FFR
Sisemine tunnus: Część 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: Część 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Soczewki sferyczne
Kirjeldus: Soczewki sferyczne
Sisemine tunnus: Część 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Soczewki toryczna
Kirjeldus: Soczewki toryczna
Sisemine tunnus: Część 12
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: Część 13
Peamine liigitus (cpv): 33763000 Paberkäterätikud
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: Część 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Endoproteza anatomiczna
Kirjeldus: Endoproteza anatomiczna
Sisemine tunnus: Część 15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Endoproteza odwrócona
Kirjeldus: Endoproteza odwrócona
Sisemine tunnus: Część 16
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: Część 17
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: Część 18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Introduktory udowe do CSP
Kirjeldus: Introduktory udowe do CSP
Sisemine tunnus: Część 19
Osa: LOT-0020
Pealkiri: Kabel pomiarowy do CSP
Kirjeldus: Kabel pomiarowy do CSP
Sisemine tunnus: Część 20
Osa: LOT-0021
Pealkiri: Endoskopia - Część 21
Kirjeldus: Endoskopia - Część 21
Sisemine tunnus: Część 21
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: MSB/PN/45/07/2025
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Ilmoituksen nimi: Endoskopia - Część 1
Kuvaus: Endoskopia - Część 1
Sisäinen tunniste: Część 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Endoskopia - Część 2
Kuvaus: Endoskopia - Część 2
Sisäinen tunniste: Część 2
Ilmoituksen nimi: Endoskopia - Część 3
Kuvaus: Endoskopia - Część 3
Sisäinen tunniste: Część 3
Ilmoituksen nimi: Endoskopia - Część 4
Kuvaus: Endoskopia - Część 4
Sisäinen tunniste: Część 4
Ilmoituksen nimi: Endoskopia - Część 5
Kuvaus: Endoskopia - Część 5
Sisäinen tunniste: Część 5
Ilmoituksen nimi: Endoskopia - Część 6
Kuvaus: Endoskopia - Część 6
Sisäinen tunniste: Część 6
Sisäinen tunniste: Część 7
Ilmoituksen nimi: Zestaw sond do IVUS
Kuvaus: Zestaw sond do IVUS
Sisäinen tunniste: Część 8
Ilmoituksen nimi: Sonda do pomiaru FFR
Kuvaus: Sonda do pomiaru FFR
Sisäinen tunniste: Część 9
Sisäinen tunniste: Część 10
Ilmoituksen nimi: Soczewki sferyczne
Kuvaus: Soczewki sferyczne
Sisäinen tunniste: Część 11
Ilmoituksen nimi: Soczewki toryczna
Kuvaus: Soczewki toryczna
Sisäinen tunniste: Część 12
Sisäinen tunniste: Część 13
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33763000 Paperiset käsipyyhkeet
Sisäinen tunniste: Część 14
Ilmoituksen nimi: Endoproteza anatomiczna
Kuvaus: Endoproteza anatomiczna
Sisäinen tunniste: Część 15
Ilmoituksen nimi: Endoproteza odwrócona
Kuvaus: Endoproteza odwrócona
Sisäinen tunniste: Część 16
Sisäinen tunniste: Część 17
Sisäinen tunniste: Część 18
Ilmoituksen nimi: Introduktory udowe do CSP
Kuvaus: Introduktory udowe do CSP
Sisäinen tunniste: Część 19
Ilmoituksen nimi: Kabel pomiarowy do CSP
Kuvaus: Kabel pomiarowy do CSP
Sisäinen tunniste: Część 20
Ilmoituksen nimi: Endoskopia - Część 21
Kuvaus: Endoskopia - Część 21
Sisäinen tunniste: Część 21
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: MSB/PN/45/07/2025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Titre: Endoskopia - Część 1
Identifiant interne: Część 1
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Titre: Endoskopia - Część 2
Identifiant interne: Część 2
Titre: Endoskopia - Część 3
Identifiant interne: Część 3
Titre: Endoskopia - Część 4
Identifiant interne: Część 4
Titre: Endoskopia - Część 5
Identifiant interne: Część 5
Titre: Endoskopia - Część 6
Identifiant interne: Część 6
Identifiant interne: Część 7
Titre: Zestaw sond do IVUS
Identifiant interne: Część 8
Titre: Sonda do pomiaru FFR
Identifiant interne: Część 9
Identifiant interne: Część 10
Titre: Soczewki sferyczne
Identifiant interne: Część 11
Titre: Soczewki toryczna
Identifiant interne: Część 12
Identifiant interne: Część 13
Nomenclature principale (cpv): 33763000 Essuie-mains en papier
Identifiant interne: Część 14
Titre: Endoproteza anatomiczna
Identifiant interne: Część 15
Titre: Endoproteza odwrócona
Identifiant interne: Część 16
Identifiant interne: Część 17
Identifiant interne: Część 18
Titre: Introduktory udowe do CSP
Identifiant interne: Część 19
Titre: Kabel pomiarowy do CSP
Identifiant interne: Część 20
Titre: Endoskopia - Część 21
Identifiant interne: Część 21
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: MSB/PN/45/07/2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Endoskopia - Część 1
Cur síos: Endoskopia - Część 1
Aitheantóir inmheánach: Część 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Endoskopia - Część 2
Cur síos: Endoskopia - Część 2
Aitheantóir inmheánach: Część 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Endoskopia - Część 3
Cur síos: Endoskopia - Część 3
Aitheantóir inmheánach: Część 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Endoskopia - Część 4
Cur síos: Endoskopia - Część 4
Aitheantóir inmheánach: Część 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Endoskopia - Część 5
Cur síos: Endoskopia - Część 5
Aitheantóir inmheánach: Część 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Endoskopia - Część 6
Cur síos: Endoskopia - Część 6
Aitheantóir inmheánach: Część 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: Część 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Zestaw sond do IVUS
Cur síos: Zestaw sond do IVUS
Aitheantóir inmheánach: Część 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Sonda do pomiaru FFR
Cur síos: Sonda do pomiaru FFR
Aitheantóir inmheánach: Część 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: Część 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Soczewki sferyczne
Cur síos: Soczewki sferyczne
Aitheantóir inmheánach: Część 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Soczewki toryczna
Cur síos: Soczewki toryczna
Aitheantóir inmheánach: Część 12
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: Część 13
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: Część 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Endoproteza anatomiczna
Cur síos: Endoproteza anatomiczna
Aitheantóir inmheánach: Część 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Endoproteza odwrócona
Cur síos: Endoproteza odwrócona
Aitheantóir inmheánach: Część 16
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: Część 17
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: Część 18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: Introduktory udowe do CSP
Cur síos: Introduktory udowe do CSP
Aitheantóir inmheánach: Część 19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: Kabel pomiarowy do CSP
Cur síos: Kabel pomiarowy do CSP
Aitheantóir inmheánach: Część 20
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: Endoskopia - Część 21
Cur síos: Endoskopia - Część 21
Aitheantóir inmheánach: Część 21
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: MSB/PN/45/07/2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Endoskopia - Część 1
Leírás: Endoskopia - Część 1
Belső azonosító: Część 1
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
Rész: LOT-0002
Cím: Endoskopia - Część 2
Leírás: Endoskopia - Część 2
Belső azonosító: Część 2
Rész: LOT-0003
Cím: Endoskopia - Część 3
Leírás: Endoskopia - Część 3
Belső azonosító: Część 3
Rész: LOT-0004
Cím: Endoskopia - Część 4
Leírás: Endoskopia - Część 4
Belső azonosító: Część 4
Rész: LOT-0005
Cím: Endoskopia - Część 5
Leírás: Endoskopia - Część 5
Belső azonosító: Część 5
Rész: LOT-0006
Cím: Endoskopia - Część 6
Leírás: Endoskopia - Część 6
Belső azonosító: Część 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: Część 7
Rész: LOT-0008
Cím: Zestaw sond do IVUS
Leírás: Zestaw sond do IVUS
Belső azonosító: Część 8
Rész: LOT-0009
Cím: Sonda do pomiaru FFR
Leírás: Sonda do pomiaru FFR
Belső azonosító: Część 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: Część 10
Rész: LOT-0011
Cím: Soczewki sferyczne
Leírás: Soczewki sferyczne
Belső azonosító: Część 11
Rész: LOT-0012
Cím: Soczewki toryczna
Leírás: Soczewki toryczna
Belső azonosító: Część 12
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: Część 13
Fő osztályozás (cpv): 33763000 Papír kéztörlő
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: Część 14
Rész: LOT-0015
Cím: Endoproteza anatomiczna
Leírás: Endoproteza anatomiczna
Belső azonosító: Część 15
Rész: LOT-0016
Cím: Endoproteza odwrócona
Leírás: Endoproteza odwrócona
Belső azonosító: Część 16
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: Część 17
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: Część 18
Rész: LOT-0019
Cím: Introduktory udowe do CSP
Leírás: Introduktory udowe do CSP
Belső azonosító: Część 19
Rész: LOT-0020
Cím: Kabel pomiarowy do CSP
Leírás: Kabel pomiarowy do CSP
Belső azonosító: Część 20
Rész: LOT-0021
Cím: Endoskopia - Część 21
Leírás: Endoskopia - Część 21
Belső azonosító: Część 21
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: MSB/PN/45/07/2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Endoskopia - Część 1
Descrizione: Endoskopia - Część 1
Identificativo interno: Część 1
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
Lotto: LOT-0002
Titolo: Endoskopia - Część 2
Descrizione: Endoskopia - Część 2
Identificativo interno: Część 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Endoskopia - Część 3
Descrizione: Endoskopia - Część 3
Identificativo interno: Część 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Endoskopia - Część 4
Descrizione: Endoskopia - Część 4
Identificativo interno: Część 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Endoskopia - Część 5
Descrizione: Endoskopia - Część 5
Identificativo interno: Część 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Endoskopia - Część 6
Descrizione: Endoskopia - Część 6
Identificativo interno: Część 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: Część 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Zestaw sond do IVUS
Descrizione: Zestaw sond do IVUS
Identificativo interno: Część 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Sonda do pomiaru FFR
Descrizione: Sonda do pomiaru FFR
Identificativo interno: Część 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: Część 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Soczewki sferyczne
Descrizione: Soczewki sferyczne
Identificativo interno: Część 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Soczewki toryczna
Descrizione: Soczewki toryczna
Identificativo interno: Część 12
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: Część 13
Classificazione principale (cpv): 33763000 Asciugamani di carta
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: Część 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Endoproteza anatomiczna
Descrizione: Endoproteza anatomiczna
Identificativo interno: Część 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Endoproteza odwrócona
Descrizione: Endoproteza odwrócona
Identificativo interno: Część 16
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: Część 17
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: Część 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: Introduktory udowe do CSP
Descrizione: Introduktory udowe do CSP
Identificativo interno: Część 19
Lotto: LOT-0020
Titolo: Kabel pomiarowy do CSP
Descrizione: Kabel pomiarowy do CSP
Identificativo interno: Część 20
Lotto: LOT-0021
Titolo: Endoskopia - Część 21
Descrizione: Endoskopia - Część 21
Identificativo interno: Część 21
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: MSB/PN/45/07/2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Endoskopia - Część 1
Aprašymas: Endoskopia - Część 1
Vidaus identifikatorius: Część 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Endoskopia - Część 2
Aprašymas: Endoskopia - Część 2
Vidaus identifikatorius: Część 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Endoskopia - Część 3
Aprašymas: Endoskopia - Część 3
Vidaus identifikatorius: Część 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Endoskopia - Część 4
Aprašymas: Endoskopia - Część 4
Vidaus identifikatorius: Część 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Endoskopia - Część 5
Aprašymas: Endoskopia - Część 5
Vidaus identifikatorius: Część 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Endoskopia - Część 6
Aprašymas: Endoskopia - Część 6
Vidaus identifikatorius: Część 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: Część 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Zestaw sond do IVUS
Aprašymas: Zestaw sond do IVUS
Vidaus identifikatorius: Część 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Sonda do pomiaru FFR
Aprašymas: Sonda do pomiaru FFR
Vidaus identifikatorius: Część 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: Część 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Soczewki sferyczne
Aprašymas: Soczewki sferyczne
Vidaus identifikatorius: Część 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Soczewki toryczna
Aprašymas: Soczewki toryczna
Vidaus identifikatorius: Część 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: Część 13
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33763000 Popieriniai rankšluosčiai
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: Część 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Endoproteza anatomiczna
Aprašymas: Endoproteza anatomiczna
Vidaus identifikatorius: Część 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: Endoproteza odwrócona
Aprašymas: Endoproteza odwrócona
Vidaus identifikatorius: Część 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: Część 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: Część 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: Introduktory udowe do CSP
Aprašymas: Introduktory udowe do CSP
Vidaus identifikatorius: Część 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: Kabel pomiarowy do CSP
Aprašymas: Kabel pomiarowy do CSP
Vidaus identifikatorius: Część 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: Endoskopia - Część 21
Aprašymas: Endoskopia - Część 21
Vidaus identifikatorius: Część 21
Interne identificatiecode: MSB/PN/45/07/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Endoskopia - Część 1
Interne identificatiecode: Część 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Endoskopia - Część 2
Interne identificatiecode: Część 2
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: Endoskopia - Część 3
Interne identificatiecode: Część 3
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Endoskopia - Część 4
Interne identificatiecode: Część 4
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: Endoskopia - Część 5
Interne identificatiecode: Część 5
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: Endoskopia - Część 6
Interne identificatiecode: Część 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Część 7
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: Zestaw sond do IVUS
Interne identificatiecode: Część 8
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: Sonda do pomiaru FFR
Interne identificatiecode: Część 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Część 10
Perceel: LOT-0011
Beschrijving: Soczewki sferyczne
Interne identificatiecode: Część 11
Perceel: LOT-0012
Beschrijving: Soczewki toryczna
Interne identificatiecode: Część 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Część 13
Belangrijkste classificatie (cpv): 33763000 Papieren handdoeken
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Część 14
Perceel: LOT-0015
Beschrijving: Endoproteza anatomiczna
Interne identificatiecode: Część 15
Perceel: LOT-0016
Beschrijving: Endoproteza odwrócona
Interne identificatiecode: Część 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: Część 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: Część 18
Perceel: LOT-0019
Beschrijving: Introduktory udowe do CSP
Interne identificatiecode: Część 19
Perceel: LOT-0020
Beschrijving: Kabel pomiarowy do CSP
Interne identificatiecode: Część 20
Perceel: LOT-0021
Beschrijving: Endoskopia - Część 21
Interne identificatiecode: Część 21
Wewnętrzny identyfikator: MSB/PN/45/07/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Endoskopia - Część 1
Opis: Endoskopia - Część 1
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Endoskopia - Część 2
Opis: Endoskopia - Część 2
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Endoskopia - Część 3
Opis: Endoskopia - Część 3
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Endoskopia - Część 4
Opis: Endoskopia - Część 4
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Endoskopia - Część 5
Opis: Endoskopia - Część 5
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Endoskopia - Część 6
Opis: Endoskopia - Część 6
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zestaw sond do IVUS
Opis: Zestaw sond do IVUS
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Sonda do pomiaru FFR
Opis: Sonda do pomiaru FFR
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Soczewki sferyczne
Opis: Soczewki sferyczne
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Soczewki toryczna
Opis: Soczewki toryczna
Wewnętrzny identyfikator: Część 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: Część 13
Główna klasyfikacja (cpv): 33763000 Ręczniki papierowe do rąk
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: Część 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Endoproteza anatomiczna
Opis: Endoproteza anatomiczna
Wewnętrzny identyfikator: Część 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Endoproteza odwrócona
Opis: Endoproteza odwrócona
Wewnętrzny identyfikator: Część 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: Część 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: Część 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Introduktory udowe do CSP
Opis: Introduktory udowe do CSP
Wewnętrzny identyfikator: Część 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Kabel pomiarowy do CSP
Opis: Kabel pomiarowy do CSP
Wewnętrzny identyfikator: Część 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Endoskopia - Część 21
Opis: Endoskopia - Część 21
Wewnętrzny identyfikator: Część 21
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: MSB/PN/45/07/2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Titlu: Endoskopia - Część 1
Descriere: Endoskopia - Część 1
Identificator intern: Część 1
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Titlu: Endoskopia - Część 2
Descriere: Endoskopia - Część 2
Identificator intern: Część 2
Titlu: Endoskopia - Część 3
Descriere: Endoskopia - Część 3
Identificator intern: Część 3
Titlu: Endoskopia - Część 4
Descriere: Endoskopia - Część 4
Identificator intern: Część 4
Titlu: Endoskopia - Część 5
Descriere: Endoskopia - Część 5
Identificator intern: Część 5
Titlu: Endoskopia - Część 6
Descriere: Endoskopia - Część 6
Identificator intern: Część 6
Identificator intern: Część 7
Titlu: Zestaw sond do IVUS
Descriere: Zestaw sond do IVUS
Identificator intern: Część 8
Titlu: Sonda do pomiaru FFR
Descriere: Sonda do pomiaru FFR
Identificator intern: Część 9
Identificator intern: Część 10
Titlu: Soczewki sferyczne
Descriere: Soczewki sferyczne
Identificator intern: Część 11
Titlu: Soczewki toryczna
Descriere: Soczewki toryczna
Identificator intern: Część 12
Identificator intern: Część 13
Clasificarea principală (cpv): 33763000 Şervete din hârtie pentru mâini
Identificator intern: Część 14
Titlu: Endoproteza anatomiczna
Descriere: Endoproteza anatomiczna
Identificator intern: Część 15
Titlu: Endoproteza odwrócona
Descriere: Endoproteza odwrócona
Identificator intern: Część 16
Identificator intern: Część 17
Identificator intern: Część 18
Titlu: Introduktory udowe do CSP
Descriere: Introduktory udowe do CSP
Identificator intern: Część 19
Titlu: Kabel pomiarowy do CSP
Descriere: Kabel pomiarowy do CSP
Identificator intern: Część 20
Titlu: Endoskopia - Część 21
Descriere: Endoskopia - Część 21
Identificator intern: Część 21
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Endoskopia - Część 1
Interný identifikátor: Część 1
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Časť: LOT-0002
Názov: Endoskopia - Część 2
Interný identifikátor: Część 2
Časť: LOT-0003
Názov: Endoskopia - Część 3
Interný identifikátor: Część 3
Časť: LOT-0004
Názov: Endoskopia - Część 4
Interný identifikátor: Część 4
Časť: LOT-0005
Názov: Endoskopia - Część 5
Interný identifikátor: Część 5
Časť: LOT-0006
Názov: Endoskopia - Część 6
Interný identifikátor: Część 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: Część 7
Časť: LOT-0008
Názov: Zestaw sond do IVUS
Interný identifikátor: Część 8
Časť: LOT-0009
Názov: Sonda do pomiaru FFR
Interný identifikátor: Część 9
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: Część 10
Časť: LOT-0011
Názov: Soczewki sferyczne
Interný identifikátor: Część 11
Časť: LOT-0012
Názov: Soczewki toryczna
Interný identifikátor: Część 12
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: Część 13
Hlavná klasifikácia (cpv): 33763000 Papierové uteráky na ruky
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: Część 14
Časť: LOT-0015
Názov: Endoproteza anatomiczna
Interný identifikátor: Część 15
Časť: LOT-0016
Názov: Endoproteza odwrócona
Interný identifikátor: Część 16
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: Część 17
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: Część 18
Časť: LOT-0019
Názov: Introduktory udowe do CSP
Interný identifikátor: Część 19
Časť: LOT-0020
Názov: Kabel pomiarowy do CSP
Interný identifikátor: Część 20
Časť: LOT-0021
Názov: Endoskopia - Część 21
Interný identifikátor: Część 21
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Endoskopia - Część 1
Notranji identifikator: Część 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Sklop: LOT-0002
Naslov: Endoskopia - Część 2
Notranji identifikator: Część 2
Sklop: LOT-0003
Naslov: Endoskopia - Część 3
Notranji identifikator: Część 3
Sklop: LOT-0004
Naslov: Endoskopia - Część 4
Notranji identifikator: Część 4
Sklop: LOT-0005
Naslov: Endoskopia - Część 5
Notranji identifikator: Część 5
Sklop: LOT-0006
Naslov: Endoskopia - Część 6
Notranji identifikator: Część 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Część 7
Sklop: LOT-0008
Naslov: Zestaw sond do IVUS
Notranji identifikator: Część 8
Sklop: LOT-0009
Naslov: Sonda do pomiaru FFR
Notranji identifikator: Część 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Część 10
Sklop: LOT-0011
Naslov: Soczewki sferyczne
Notranji identifikator: Część 11
Sklop: LOT-0012
Naslov: Soczewki toryczna
Notranji identifikator: Część 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: Część 13
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33763000 Papirnate brisače
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: Część 14
Sklop: LOT-0015
Naslov: Endoproteza anatomiczna
Notranji identifikator: Część 15
Sklop: LOT-0016
Naslov: Endoproteza odwrócona
Notranji identifikator: Część 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: Część 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: Część 18
Sklop: LOT-0019
Naslov: Introduktory udowe do CSP
Notranji identifikator: Część 19
Sklop: LOT-0020
Naslov: Kabel pomiarowy do CSP
Notranji identifikator: Część 20
Sklop: LOT-0021
Naslov: Endoskopia - Część 21
Notranji identifikator: Część 21
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: MSB/PN/45/07/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Endoskopia - Część 1
Intern identifierare: Część 1
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Endoskopia - Część 2
Intern identifierare: Część 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: Endoskopia - Część 3
Intern identifierare: Część 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: Endoskopia - Część 4
Intern identifierare: Część 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Beskrivning: Endoskopia - Część 5
Intern identifierare: Część 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Beskrivning: Endoskopia - Część 6
Intern identifierare: Część 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Część 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Beskrivning: Zestaw sond do IVUS
Intern identifierare: Część 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Beskrivning: Sonda do pomiaru FFR
Intern identifierare: Część 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Część 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Beskrivning: Soczewki sferyczne
Intern identifierare: Część 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Beskrivning: Soczewki toryczna
Intern identifierare: Część 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Część 13
Huvudklassificering (cpv): 33763000 Pappershanddukar
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Część 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Beskrivning: Endoproteza anatomiczna
Intern identifierare: Część 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Beskrivning: Endoproteza odwrócona
Intern identifierare: Część 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: Część 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: Część 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Beskrivning: Introduktory udowe do CSP
Intern identifierare: Część 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Beskrivning: Kabel pomiarowy do CSP
Intern identifierare: Część 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Beskrivning: Endoskopia - Część 21
Intern identifierare: Część 21