See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Modernizacja infrastruktury systemu łączności radiowej Państwowego Ratownictwa Medycznego w województwie kujawsko-pomorskim
Описание: Postępowanie, w celu zawarcia umowy na modernizację infrastruktury systemu łączności radiowej Państwowego Ratownictwa Medycznego w województwie kujawsko-pomorskim
Предишно обявление: 336395-2025
Вътрешен идентификатор: WO.V.272.2.8.2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 32510000 Система за безжична телекомуникация
Допълнителна класификация (cpv): 32236000 Радиотелефони, 32230000 Предавателни апарати за радиоизлъчване с вграден приемателен апарат, 32500000 Телекомуникационно оборудване и принадлежности, 44212263 Стълбове с решетъчна конструкция
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení: 336395-2025
Interní identifikátor: WO.V.272.2.8.2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32510000 Bezdrátové telekomunikační systémy
Další klasifikace (cpv): 32236000 Radiotelefonní přístroje, 32230000 Přístroje pro radiotelefonní vysílání s přijímacím zařízením, 32500000 Telekomunikační přístroje na přenos dat, 44212263 Příhradové stožáry
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse: 336395-2025
Intern ID: WO.V.272.2.8.2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32510000 Trådløst telekommunikationssystem
Supplerende klassifikation (cpv): 32236000 Radiotelefoner, 32230000 Senderudstyr til radiofoni, med modtagerapparatur, 32500000 Telekommunikationsleverancer, 44212263 Gittermaster
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 336395-2025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: WO.V.272.2.8.2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32510000 Σύστημα ασύρματης τηλεπικοινωνίας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32236000 Ραδιοτηλέφωνα, 32230000 Συσκευές ραδιοφωνικής εκπομπής με συσκευές λήψης, 32500000 Τηλεπικοινωνιακό υλικό, 44212263 Πλεγματοειδείς ιστοί
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Previous notice: 336395-2025
Internal identifier: WO.V.272.2.8.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32510000 Wireless telecommunications system
Additional classification (cpv): 32236000 Radio telephones, 32230000 Radio transmission apparatus with reception apparatus, 32500000 Telecommunications equipment and supplies, 44212263 Lattice masts
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus: 336395-2025
Sisäinen tunniste: WO.V.272.2.8.2025
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32510000 Langaton teleliikennejärjestelmä
Lisäluokitus (cpv): 32236000 Radiopuhelimet, 32230000 Radiolähetyslaitteet ja -vastaanottimet, 32500000 Teleliikenteen laitteet ja tarvikkeet, 44212263 Ristikkomastot
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 336395-2025
Aitheantóir inmheánach: WO.V.272.2.8.2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 336395-2025
Interna identifikacijska oznaka: WO.V.272.2.8.2025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 32510000 Bežični telekomunikacijski sustav
Dodatna klasifikacija (cpv): 32236000 Radiotelefoni, 32230000 Radijski odašiljači s prijamnikom, 32500000 Telekomunikacijska oprema i potrepštine, 44212263 Rešetkasti stupovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 336395-2025
Belső azonosító: WO.V.272.2.8.2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 32510000 Vezeték nélküli távközlési rendszerek
További osztályozás (cpv): 32236000 Rádiótelefonok, 32230000 Rádióadó-készülékek vevőkészülékkel, 32500000 Távközlési berendezések és kellékek, 44212263 Rácsszerkezetű antennatorony
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 336395-2025
Identificativo interno: WO.V.272.2.8.2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 32510000 Sistema di telecomunicazioni senza fili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 32236000 Radiotelefoni, 32230000 Apparecchi di radiotrasmissione con apparecchi di ricezione, 32500000 Materiali per telecomunicazioni, 44212263 Supporti a traliccio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Ankstesnis skelbimas: 336395-2025
Vidaus identifikatorius: WO.V.272.2.8.2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32510000 Bevielių telekomunikacijų sistema
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 32236000 Radiotelefonai, 32230000 Radijo siųstuvai su imtuvais, 32500000 Telekomunikacijų įranga ir reikmenys, 44212263 Ažūriniai stiebai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iepriekšējs paziņojums: 336395-2025
Iekšējais identifikators: WO.V.272.2.8.2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32510000 Bezvadu telekomunikāciju sistēma
Papildu klasifikācija (cpv): 32236000 Radiotelefoni, 32230000 Radiopārraides iekārtas ar uztvērējiekārtām, 32500000 Telekomunikāciju iekārtas un piederumi, 44212263 Režģu konstrukcijas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 336395-2025
Identifikatur intern: WO.V.272.2.8.2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32510000 Sistema tat-telekomunikazzjoni mingħajr fili
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32236000 Telefoni bir-radjo, 32230000 Apparat tat-trasmissjoni bir-radjo mingħajr l-apparat tar-riċeviment, 32500000 Apparat u fornimenti tat-telekomunikazzjoni, 44212263 Arbli ffurmati minn strippi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Eerdere aankondiging: 336395-2025
Interne identificatiecode: WO.V.272.2.8.2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32510000 Systeem voor draadloze telecommunicatie
Aanvullende classificatie (cpv): 32236000 Radiotelefoons, 32230000 Radiotransmissieapparatuur met ontvanger, 32500000 Telecommunicatiebenodigdheden, 44212263 Vakwerkmasten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Poprzednie ogłoszenie: 336395-2025
Wewnętrzny identyfikator: WO.V.272.2.8.2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32510000 Bezprzewodowy system telekomunikacyjny
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32236000 Radiotelefony, 32230000 Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą, 32500000 Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne, 44212263 Maszty kratowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 336395-2025
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 32510000 Sistema de telecomunicações sem fio
Classificação adicional (cpv): 32236000 Radiotelefones, 32230000 Aparelhos emissores de rádio com receptor incorporado, 32500000 Equipamento e material para telecomunicações, 44212263 Mastros reticulares
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 336395-2025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 32510000 Bezdrôtový telekomunikačný systém
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 32236000 Rádiotelefóny, 32230000 Prístroj na vysielanie rádiového signálu s prijímačom, 32500000 Telekomunikačné zariadenia a spotrebný materiál, 44212263 Priehradové stĺpy
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande: 336395-2025
Intern identifierare: WO.V.272.2.8.2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32510000 Trådlös telekommunikationsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32236000 Radiotelefoner, 32230000 Radiosändare med mottagare, 32500000 Telekommunikationsmateriel, 44212263 Fackverksmaster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001