574300-2025 - Резултат
Pyмъния – Изготвяне и обновление на кадастрални карти – SERVICII DE CADASTRU, TOPOGRAFIE ȘI CARTOGRAFIE DIGITALĂ
Обявление за възложена поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеSERVICII DE CADASTRU, TOPOGRAFIE ȘI CARTOGRAFIE DIGITALĂ
ОписаниеSe doreste achizitionarea serviciilor de cadastru, topografie și cartografie digitală pentru un numar de aproximativ 1025 de imobile (teren ori teren cu construcții) aparținând domeniul public și privat al Municipiului București aflate pe raza teritorială a Sectorului 1. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor - 20 de zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si fara ambiguitati la orice clarificare solicitata cu 11 zile (a 12-a zi) înainte de termenul si data limită stabilită pentru depunerea ofertelor, urmând ca răspunsurile să fie încărcate și publicate în mod consolidat în Sistemul Electronic de Achiziții Publice într-o zi (un singur termen limită).
Вътрешен идентификатор4505359_2022_PAAPD1367710
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 71354300 Изготвяне и обновление на кадастрални карти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
ЗаглавиеDefault lot
ОписаниеSe doreste achizitionarea serviciilor de cadastru, topografie și cartografie digitală pentru un numar de aproximativ 1025 de imobile (teren ori teren cu construcții) aparținând domeniul public și privat al Municipiului București aflate pe raza teritorială a Sectorului 1, in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор1
Допълнителна класификация (cpv): 71351810 Топографски услуги, 71354100 Услуги на цифровата картография
574300-2025 - Resultater
Rumænien – Virksomhed i forbindelse med matrikeloversigt – SERVICII DE CADASTRU, TOPOGRAFIE ȘI CARTOGRAFIE DIGITALĂ
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter eller koncessionstildeling – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID4505359_2022_PAAPD1367710
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71354300 Virksomhed i forbindelse med matrikeloversigt
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0000
TitelDefault lot
Intern ID1
Supplerende klassifikation (cpv): 71351810 Topografiske tjenesteydelser, 71354100 Digital kortlægning
574300-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung4505359_2022_PAAPD1367710
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354300 Katastervermessung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351810 Topografische Dienste, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
574300-2025 - Αποτέλεσμα
Ρουμανία – Υπηρεσίες κτηματολογικής έρευνας – SERVICII DE CADASTRU, TOPOGRAFIE ȘI CARTOGRAFIE DIGITALĂ
Γνωστοποίηση ανάθεσης σύμβασης ή ανάθεσης σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό4505359_2022_PAAPD1367710
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71354300 Υπηρεσίες κτηματολογικής έρευνας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
ΤίτλοςDefault lot
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71351810 Τοπογραφικές υπηρεσίες, 71354100 Υπηρεσίες ψηφιακής χαρτογράφησης
574300-2025 - Resultados
Rumanía – Servicios de estudios catastrales – SERVICII DE CADASTRU, TOPOGRAFIE ȘI CARTOGRAFIE DIGITALĂ
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno4505359_2022_PAAPD1367710
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71354300 Servicios de estudios catastrales
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
Identificador interno1
Clasificación adicional (cpv): 71351810 Servicios topográficos, 71354100 Servicios de cartografía digital
574300-2025 - Tulemus
Lepingu sõlmimise või kontsessiooni andmise teade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71354300 Katastermõõtmisteenused
5. Osa
OsaLOT-0000
PealkiriDefault lot
Sisemine tunnus1
Täiendav liigitus (cpv): 71351810 Topograafilised teenused, 71354100 Digitaalkaardistusteenused
574300-2025 - Tulokset
Jälki-ilmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva jälki-ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste4505359_2022_PAAPD1367710
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71354300 Kiinteistönmittaus
Ilmoituksen nimiDefault lot
Sisäinen tunniste1
Lisäluokitus (cpv): 71351810 Topografiset palvelut, 71354100 Tietokoneavusteinen kartoitus
574300-2025 - Résultats
Avis d’attribution de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne4505359_2022_PAAPD1367710
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71354300 Services cadastraux
5. Lot
LotLOT-0000
TitreDefault lot
Identifiant interne1
Nomenclature complémentaire (cpv): 71351810 Services topographiques, 71354100 Services de cartographie numérique
574300-2025 - Rezultati
Rumunjska – Usluge katastarske izmjere – SERVICII DE CADASTRU, TOPOGRAFIE ȘI CARTOGRAFIE DIGITALĂ
Obavijest o dodjeli ugovora ili koncesije – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka4505359_2022_PAAPD1367710
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71354300 Usluge katastarske izmjere
5. Grupa
GrupaLOT-0000
NaslovDefault lot
Interna identifikacijska oznaka1
Dodatna klasifikacija (cpv): 71351810 Topografske usluge, 71354100 Usluge izrade digitalnih karata
574300-2025 - Eredmény
Románia – Kataszteri felmérési szolgáltatások – SERVICII DE CADASTRU, TOPOGRAFIE ȘI CARTOGRAFIE DIGITALĂ
Tájékoztató az eljárás eredményéről vagy koncesszió odaítéléséről – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71354300 Kataszteri felmérési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0000
CímDefault lot
Belső azonosító1
További osztályozás (cpv): 71351810 Térképészeti szolgáltatások, 71354100 Digitális feltérképezési szolgáltatások
574300-2025 - Rezultatai
Rumunija – Kadastrinio tyrinėjimo paslaugos – SERVICII DE CADASTRU, TOPOGRAFIE ȘI CARTOGRAFIE DIGITALĂ
Skelbimas apie sutarties arba koncesijos skyrimą. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius4505359_2022_PAAPD1367710
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71354300 Kadastrinio tyrinėjimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
PavadinimasDefault lot
Vidaus identifikatorius1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71351810 Topografinės paslaugos, 71354100 Skaitmeninio kartografavimo paslaugos
574300-2025 - Riżultat
Ir-Rumanija – Servizzi ta' stħarriġ kadastrali – SERVICII DE CADASTRU, TOPOGRAFIE ȘI CARTOGRAFIE DIGITALĂ
Avviż tal-għoti tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern4505359_2022_PAAPD1367710
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71354300 Servizzi ta' stħarriġ kadastrali
5. Lott
LottLOT-0000
TitluDefault lot
Identifikatur intern1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71351810 Servizzi topografiċi, 71354100 Servizzi tal-mapep diġitali
574300-2025 - Resultaat
Roemenië – Diensten voor kadastraal onderzoek – SERVICII DE CADASTRU, TOPOGRAFIE ȘI CARTOGRAFIE DIGITALĂ
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode4505359_2022_PAAPD1367710
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71354300 Diensten voor kadastraal onderzoek
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Interne identificatiecode1
Aanvullende classificatie (cpv): 71351810 Topografische diensten, 71354100 Digitale kartering
574300-2025 - Wyniki
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator4505359_2022_PAAPD1367710
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71354300 Usługi badań katastralnych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
TytułDefault lot
Wewnętrzny identyfikator1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71351810 Usługi topograficzne, 71354100 Usługi odwzorowania cyfrowego
Roménia – Serviços de levantamento cadastral – SERVICII DE CADASTRU, TOPOGRAFIE ȘI CARTOGRAFIE DIGITALĂ
Anúncio de adjudicação de contrato ou de concessão — regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 71354300 Serviços de levantamento cadastral
Classificação adicional (cpv): 71351810 Serviços de topografia, 71354100 Serviços de cartografia digital
574300-2025 - Rezultat
Anunț de atribuire a contractului sau a concesiunii - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71354300 Servicii de cadastru
Identificator intern1
Clasificare suplimentară (cpv): 71351810 Servicii de topografie, 71354100 Servicii de cartografie digitală
574300-2025 - Výsledok
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania alebo oznámenie o udelení koncesie – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor4505359_2022_PAAPD1367710
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71354300 Katastrálne vymeriavanie
5. Časť
ČasťLOT-0000
NázovDefault lot
Interný identifikátor1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71351810 Topografické služby, 71354100 Digitálne mapovanie
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71354300 Storitve katastrske izmere
5. Sklop
SklopLOT-0000
Notranji identifikator1
Dodatna klasifikacija (cpv): 71351810 Topografske storitve, 71354100 Storitve izdelave digitalnih kart
574300-2025 - Resultat
Rumänien – Undersökning avseende fastighetsbok – SERVICII DE CADASTRU, TOPOGRAFIE ȘI CARTOGRAFIE DIGITALĂ
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare4505359_2022_PAAPD1367710
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71354300 Undersökning avseende fastighetsbok
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Intern identifierare1
Ytterligare klassificering (cpv): 71351810 Topografiska tjänster, 71354100 Digital kartläggning