2. Процедура
Процедура
Заглавие: Kaavateiden talvikunnossapito 2025-2027
Описание: Pälkäneen kunta pyytää tarjouksia kaavateiden kunnossapidosta talvikausiksi 2025-2027 kahden vuoden lisäoptiolla (2+2). Pälkäneen kunnan vastuulla olevat kaavatiet on jaettu kolmeen eri alueeseen: - Onkkaala - Aitoo - Luopioinen ja Rautajärvi. Tarkempi palvelukuvaus on tarjouspyynnön liitteenä. Talvikunnossapito tullaan toteuttamaan talvikunnossapito-ohjeen ja määräysten mukaisesti. Lisäksi tarjouspyynnössä on määritelty kalustoon ja kuljettajaan liittyvät erityisvaatimukset. Talvikunnossapidon normaali toimenpideaika on vuosittain 1.11- 30.4.
Вътрешен идентификатор: 566340
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90610000 Услуги, свързани с почистване и метене на улици
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 566340
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90610000 Υπηρεσίες καθαρισμού και σάρωσης οδών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 566340
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90610000 Usługi sprzątania i zamiatania ulic
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000