2. Процедура
Процедура
Заглавие: Útvilágító világítótest - 2. verseny újranyitás
Описание: Adásvételi keretszerződés alapján innovatív, beépített LED fényforrású, DALI protokoll útján fényáramszabályozásra alkalmas útvilágítási világítótestek beszerzése összesen 858 db világítótest (alapmennyiség) + 257 db világítótest (opciós mennyiség) erejéig a jelen verseny újranyitás műszaki dokumentációjában rögzített feltételek és műszaki elvárás szerint. Ajánlattevő feladatát képezi az ajánlatkérői előírásoknak megfelelő, valamennyi, a jelen verseny újranyitás műszaki dokumentációjában rögzített műszaki paraméterrel rendelkező LED fényforrású, szabályozható fényáramú útvilágítási világítótest adásvétele/szállítása és valamennyi ehhez kapcsolódó, a közbeszerzési eljárás dokumentációjában rögzített feladat ellátása. Részletesen a II.2.4) Közbeszerzés leírása rovatában és a dokumentációban.
Предишно обявление: 232668-2025
Вътрешен идентификатор: EKR000751872025
Вид процедура: Друга многоетапна процедура
Основни характеристики на процедурата: 2015. évi CXLIII. törvény Második rész XVI. fejezet 105. § (2) bekezdés c) pont
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 31520000 Лампи и осветителни уреди
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Adásvételi keretszerződés alapján innovatív, beépített LED fényforrású, DALI protokoll útján fényáramszabályozásra alkalmas útvilágítási világítótestek beszerzése összesen 858 db világítótest (alapmennyiség) + 257 db világítótest (opciós mennyiség) erejéig a jelen verseny újranyitás műszaki dokumentációjában rögzített feltételek és műszaki elvárás szerint. Ajánlattevő feladatát képezi az ajánlatkérői előírásoknak megfelelő, valamennyi, a jelen verseny újranyitás műszaki dokumentációjában rögzített műszaki paraméterrel rendelkező LED fényforrású, szabályozható fényáramú útvilágítási világítótest adásvétele/szállítása és valamennyi ehhez kapcsolódó, a közbeszerzési eljárás dokumentációjában rögzített feladat ellátása. A csatlakozóvezetékek típusa és maximális hossza: építendő csatlakozóvezetékek 11. ker fm típus 4 104 MBCu (= NYM-J 3x1,5 mm2) 1 557 NYY (= NYY-J 3x2,5 mm2) építendő csatlakozóvezetékek 20. ker fm típus 24 MBCu (= NYM-J 3x1,5 mm2) építendő csatlakozóvezetékek 23. ker fm típus 146 MBCu (= NYM-J 3x1,5 mm2) 618 NYY (= NYY-J 3x2,5 mm2) Mindösszesen: 11-20-23. ker 4 274 MBCu (= NYM-J 3x1,5 mm2) 2 175 NYY (= NYY-J 3x2,5 mm2) Követelmények: - minden megajánlott termék-típusváltozat egy azon típuscsaládba tartozzon. - mintaterületenként 1 db típusváltozat ajánlható meg (több mintaterület lefedése ugyanazon típusváltozattal nem kötelező, de lehetséges). - A fénytechnikai számításokban a világítótestek attribútumai közül Ajánlattevő csak a világítótest termék-típusváltozatát és vízszinteshez képesti dőlésszögét (hajlásszögét) változtathatja. - Dőlésszögnek Ajánlattevő csak olyan értéket használhat, amelyre a megajánlott világítótest (Ajánlattevő ajánlatába adott esetben beletartozó közdarab segítségével) 2KP mintaterület kivételével 5°-os dőlésű lámpakaron, ill. 2KP mintaterület esetén függőleges oszlopcsúcson beállítható. - a fénytechnikai számításokban Ajánlatkérő a vízszinteshez viszonyítva kizárólag nem negatív dőlésszögek használatához járul hozzá. - a világítótesteknek csoportonként kizárólag azonos dőlésszög adható. - A fénytechnikai számítási szoftver működési sajátosságából kifolyólag, az úttestet a BVMT szerint egyidejűleg M és C besorolásra – egyazon állományon belül ugyan, de – csak két külön útprofilban lehet megvizsgálni. Ebből kifolyólag Ajánlattevőnek mind a két útprofilba be kell helyettesítenie egyazon világítótestjét, egyazon dőléssel. - Ajánlatkérő az opció keretében a megajánlott fényeloszlásoktól eltérő olyan fényeloszlással is rendelhet, mely a Keretmegállapodásban szerepelt (egyebekben - pl. teljesítmény, modulszám - eltérés a megajánlott típusváltozattól nem lehetséges). A teljesítés során a megajánlott és szállított világítótestek felszereléséről Ajánlatkérő gondoskodik, azonban a nyertes Ajánlattevőnek biztosítania kell műszaki szakértő jelenlétét, aki irányítja a világítótestek felszerelését és helyes beállítását. A nyertes ajánlattevő által biztosítandó, jelen bekezdés szerinti szakembernek a világítótestek felszerelése során történő közreműködése és jelenléte kötelező, hacsak Ajánlatkérő a teljesítés során ettől eltérő utasítást nem ad. A megfelelő ajánlattétel érdekében az Ajánlattevőknek az Ajánlatkérő által meghatározott mintaterületekre komplett, számításokkal alátámasztott világítási megoldást kell készíteniük az ajánlattétel során („világítási számítások”). A számításokat az EKR rendszerbe feltöltött dokumentumban megadásra kerülő Dialux-fájlok felhasználásával kell elvégezni. Részletezés a műszaki leírásban, valamint a dokumentációban.
Вътрешен идентификатор: EKR000751872025/1
Варианти:
Описание на опциите: Ajánlatkérő az opcionális tételek (257 db) megrendelésére nem köteles, de a szerződés időbeli hatályán belül bármikor jogosult. Ajánlatkérő az opcionális mennyiség megrendelésének mértékéről saját diszkrecionális hatáskörében dönt, döntését a nyertes ajánlattevő felé nem köteles indokolni. Az opcionális tétel csak és kizárólag az Ajánlatkérő külön megrendelése alapján szállítható le és csak ebben az esetben kerülhet sor az ellenérték megfizetésre. Az adott opciós tételek egységárai megegyeznek az alapmennyiség körében megajánlott ugyanazon típusváltozatú világítótest egységárával. Az opcionális tételek megrendelésére a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontja az irányadó.
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení: 232668-2025
Interní identifikátor: EKR000751872025
Typ řízení: Jiné vícefázové řízení
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31520000 Lampy a svítidla
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: EKR000751872025/1
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse: 232668-2025
Intern ID: EKR000751872025
Udbudsprocedure: Anden procedure, der afvikles i flere faser
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 31520000 Lampe- og lampefittings
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: EKR000751872025/1
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 232668-2025
Interne Kennung: EKR000751872025
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000751872025/1
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 232668-2025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR000751872025
Είδος διαδικασίας: Άλλη διαδικασία πολλών σταδίων
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31520000 Λαμπτήρες και φωτιστικά εξαρτήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR000751872025/1
Επιλογές:
Previous notice: 232668-2025
Internal identifier: EKR000751872025
Type of procedure: Other multiple stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31520000 Lamps and light fittings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR000751872025/1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 232668-2025
Identificador interno: EKR000751872025
Tipo de procedimiento: Otro procedimiento de múltiples etapas
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31520000 Lámparas y accesorios de iluminación
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: EKR000751872025/1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade: 232668-2025
Sisemine tunnus: EKR000751872025
Menetluse liik: Muu mitmeetapiline menetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 31520000 Lambid ja valgustid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: EKR000751872025/1
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus: 232668-2025
Sisäinen tunniste: EKR000751872025
Menettelyn tyyppi: Muu monivaiheinen menettely
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31520000 Valaisimet ja valaistustarvikkeet
Sisäinen tunniste: EKR000751872025/1
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 232668-2025
Identifiant interne: EKR000751872025
Type de procédure: Autre procédure en plusieurs étapes
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: 2015. évi CXLIII. törvény Második rész XVI. fejezet 105. § (2) bekezdés c) pont
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 31520000 Lampes et appareils d'éclairage
Identifiant interne: EKR000751872025/1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 232668-2025
Aitheantóir inmheánach: EKR000751872025
An cineál nóis imeachta: Nós imeachta ilchéime eile
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: EKR000751872025/1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 232668-2025
Interna identifikacijska oznaka: EKR000751872025
Vrsta postupka: Ostali postupci u više faza
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 31520000 Svjetiljke i pribor za svjetiljke
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: EKR000751872025/1
Opcije:
574315-2025 - Eredmény
Magyarország – Lámpa és világítási szerelvények – Útvilágító világítótest - 2. verseny újranyitás
Tájékoztató az eljárás eredményéről vagy koncesszió odaítéléséről – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény232668-2025
Belső azonosítóEKR000751872025
Az eljárás típusaEgyéb többszakaszos eljárás
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 31520000 Lámpa és világítási szerelvények
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóEKR000751872025/1
Opciók
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 232668-2025
Identificativo interno: EKR000751872025
Tipo di procedura: Altra procedura a più fasi
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 31520000 Lampade ed accessori per illuminazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Ankstesnis skelbimas: 232668-2025
Vidaus identifikatorius: EKR000751872025
Pirkimo būdas: Kita kelių etapų procedūra
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31520000 Šviestuvai ir apšvietimo įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: EKR000751872025/1
Pasirinkimo galimybės:
Iepriekšējs paziņojums: 232668-2025
Iekšējais identifikators: EKR000751872025
Procedūras veids: Cita daudzpakāpju procedūra
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31520000 Lampas un apgaismes piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: EKR000751872025/1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 232668-2025
Identifikatur intern: EKR000751872025
Tip ta’ proċedura: Proċedura oħra b’diversi stadji
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31520000 Lampi u apparat tad-dawl
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: EKR000751872025/1
Għażliet:
Eerdere aankondiging: 232668-2025
Interne identificatiecode: EKR000751872025
Type procedure: Andere procedure in meerdere fasen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31520000 Lampen en lamparmaturen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: EKR000751872025/1
Opties:
Poprzednie ogłoszenie: 232668-2025
Wewnętrzny identyfikator: EKR000751872025
Rodzaj procedury: Inna procedura wieloetapowa
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31520000 Lampy i oprawy oświetleniowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: EKR000751872025/1
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 232668-2025
Tipo de procedimento: Outro processo em múltiplas fases
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 31520000 Candeeiros e acessórios para iluminação
Opções:
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior: 232668-2025
Identificator intern: EKR000751872025
Tip de procedură: Altă procedură cu mai multe etape
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 31520000 Lămpi şi aparate de iluminat
Identificator intern: EKR000751872025/1
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 232668-2025
Interný identifikátor: EKR000751872025
Druh postupu: Iný viacfázový postup
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 31520000 Lampy/svietidlá a príslušenstvo k nim
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 232668-2025
Notranji identifikator: EKR000751872025
Vrsta postopka: Drugi večstopenjski postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31520000 Svetilke in pribor zanje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande: 232668-2025
Intern identifierare: EKR000751872025
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31520000 Lampor och belysningsarmatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: EKR000751872025/1
Optioner: